• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
بچه ها مقداری دلار لازم دارم
اگه حساب پی پال ندارید حساب منو بدید به سایت های cpm
به محض واریز با شما تسویه می کنم
حداقل هم مهم نیست هرچی باشه میخرم
هر دلار 3200
برای دریافت حساب پی پال pm بدید

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
Yllix رو هم يه امتحاني بكنيد مثل روزاي اول propellerads هستش الان مثل اون همه چي داره البته چند وقت پيش لينك مستقيم رو حذف كرد ولي نمايش بنر و پاپ اپ و موبايل و اينا رو داره پرداختيش هم 1 روزه است.

اين تصاوير رو هم از يه انجمن خارجي ديدم:
25366.png

و
8942-tn.jpg

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
Yllix رو هم يه امتحاني بكنيد مثل روزاي اول propellerads هستش الان مثل اون همه چي داره البته چند وقت پيش لينك مستقيم رو حذف كرد ولي نمايش بنر و پاپ اپ و موبايل و اينا رو داره پرداختيش هم 1 روزه است.

اين تصاوير رو هم از يه انجمن خارجي ديدم:
25366.png

و
8942-tn.jpg
آره ylix هم خوب بود
ولی خدا بیامرزش
شیلتر شده

1406

Registered User
لایک‌ها
41
آقا من دارم با http://popcash.net کار می کنم. یه چند دلاری انداخته. درآمد خوبه. فقط سابقه و تجربه paypal ندارم. کلا باید چه طوری پول رو برداشت کنم ؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
من یه دفعه دیگه هم این سوال رو کردم ولی کسی جواب ندادن کسی میدونه برای ای پی های امریکایی کدوم سایت از همه بهتره؟چون چند تا سایت رو امتحان کردم زیاد فرقی با ای پی ایران نداشت

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من یه دفعه دیگه هم این سوال رو کردم ولی کسی جواب ندادن کسی میدونه برای ای پی های امریکایی کدوم سایت از همه بهتره؟چون چند تا سایت رو امتحان کردم زیاد فرقی با ای پی ایران نداشت
سايت انگليسي داري؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
آقا من دارم با http://popcash.net کار می کنم. یه چند دلاری انداخته. درآمد خوبه. فقط سابقه و تجربه paypal ندارم. کلا باید چه طوری پول رو برداشت کنم ؟
ميتوني از سايت هايي كه نقد مي كنن استفاده كني مثل پيمنت24 يا فرهاد اكسنچنج يا كاربراي همينجا ميخرن(البته كاربراي اينجا هميشه آخرين گزينت باشه)

baby_rapboy2005

Registered User
لایک‌ها
12
بچه ها در باره mediacpm اطلاعاتي دارين؟ مثلا هر هزار نمايش چقدر ميده. يا اينكه چرا بنر هاش فقط سايت خودش رو معرفي مي كنه؟

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دلار مستقیم اگه دارید من میخرم
دلاری 3200
اورژانسی لازم دارم

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
سلام
منظورتو متوجه نشدم . راستش ورودي گوگل خوبي دارم يه بازديد كاملا حقيقي هستش! واقعا تعجب كردم! كاري ميشه كرد؟

منظورم سایتایی مثل hitleap هست که ترافیک پروکسی میفرستن به سایت . شما یه آمارگیر با زبان انگلیسی مثل histat بزار تو سایتت و بهشون آمارگیر رو ایمیل کن تا مشکل رو رفع کنن

بالا