برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

hajvahid

Registered User
لایک‌ها
3
باید راه دیگه ای باشه ولی تهش اینه که اگه واقعا به 100 دلار رسیدی به کسی که اینجا تو پرشین تولز هست و واقعا تو یه کشور دیگه زندگی می کنه، اکانتت رو با یه قیمت خوب بفروشی.
یا باهاش معامله کنی در برابر مثل x در x از حساب مالی اون استفاده کنی.
بچه های اینجا یه سریاشون الان خارجن.

اون قضیه رسیدن به حداقل صد دلار برای برداشت در پراپلرادز که یه سوء برداشت توسط دوستان ایرانی هست. اصلا اینطور نیست. نرخ پایه برداشت توی پنل صد دلار تنظیم شده ولی میتونید تا ۵ دلار بیاریدش پایین. من خودم دریافت ۱۹ دلاری هم داشتم. به همین وبمانی ایرانی خودم هم زدند. الان دارن اذیت میکنن فقط. تنها نکته ای که هست تاخیر یک ماهه در قابل برداشت شدن درامد هاست. یعنی شما هر چی توی سی روز گذشته درامد داشتید رو تقریبا ۳۵ روز بعد میتونید نقد کنید. که خب برای اکانتی که مستمر در حال کار هست دیگه عملا این فاصله حس نمیشه.

موجودی فعلی اکانت ۹۴ دلار هست. تنها چیزی که قبول میکنن اینه که من تصویر پاسپورت یه شخص خارج از ایران رو ارائه بدم تا کلا مشخصات هویت مالک اکانت رو به نام ایشون تغییر بدن و شخص جدید هم میتونه با یه حساب مالیفقط به نام فقط خودش دریافتی داشته باشه (چه وبمانی، چه پی پال و چه بقیه موارد).

اگر کسی از دوستان میتونه در این زمینه کمک کنه و تصویر پاسپورت ارائه بده من در خواست تغییر هویت رو بدم.

این اکانت ماهیانه حوالی ۵۰ دلار ورودی داره و اگر کسی به این روش میتونه واسم نقدش کنه (چه ریالی - چه دلاری) لطفا با من تماس بگیره

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اون قضیه رسیدن به حداقل صد دلار برای برداشت در پراپلرادز که یه سوء برداشت توسط دوستان ایرانی هست. اصلا اینطور نیست. نرخ پایه برداشت توی پنل صد دلار تنظیم شده ولی میتونید تا ۵ دلار بیاریدش پایین. من خودم دریافت ۱۹ دلاری هم داشتم. به همین وبمانی ایرانی خودم هم زدند. الان دارن اذیت میکنن فقط. تنها نکته ای که هست تاخیر یک ماهه در قابل برداشت شدن درامد هاست. یعنی شما هر چی توی سی روز گذشته درامد داشتید رو تقریبا ۳۵ روز بعد میتونید نقد کنید. که خب برای اکانتی که مستمر در حال کار هست دیگه عملا این فاصله حس نمیشه.

موجودی فعلی اکانت ۹۴ دلار هست. تنها چیزی که قبول میکنن اینه که من تصویر پاسپورت یه شخص خارج از ایران رو ارائه بدم تا کلا مشخصات هویت مالک اکانت رو به نام ایشون تغییر بدن و شخص جدید هم میتونه با یه حساب مالیفقط به نام فقط خودش دریافتی داشته باشه (چه وبمانی، چه پی پال و چه بقیه موارد).

اگر کسی از دوستان میتونه در این زمینه کمک کنه و تصویر پاسپورت ارائه بده من در خواست تغییر هویت رو بدم.

این اکانت ماهیانه حوالی ۵۰ دلار ورودی داره و اگر کسی به این روش میتونه واسم نقدش کنه (چه ریالی - چه دلاری) لطفا با من تماس بگیره
این امکان پایین تر از 100 دلار جدیده البته ندیدم ولی کار جالبی کردن.
به هر حال این
@ap3
و
@javadth
پ ن: 0110 01101110 10

meisam78

Registered User
لایک‌ها
20
من کد پاپ کش 20 ساعت گذاشتم نیم دلار زوری حساب کرد انگار هر پاپ آپ 0.0001 دلار حساب کیگرئ

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من کد پاپ کش 20 ساعت گذاشتم نیم دلار زوری حساب کرد انگار هر پاپ آپ 0.0001 دلار حساب کیگرئ
.
سلام
پاپ اپ رو تک تک حساب نکن.
هر هزارتا ببین چقد میده.
حداقل 48 ساعت بزاری نتیجه واقعی رو میفهمی.
بعدش حساب و کتاب کن اگه با توجه به قیمت دلار و این داستانا سایت های داخلی بهتر بودن اونموقع تصمیم بگیر.

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام دوستان
بهترین سایت در حال حاضر کدوم هست ؟
چرا adsterra در تبلیغات بنریش سایت رو در نسخه موبایل ریدایرکت میکنه ؟!

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
دوستان کاری نمی کرد که موقع واریز به حساب وبمانی، نام کشور ما نمایش داده نشه؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام دوستان
بهترین سایت در حال حاضر کدوم هست ؟
چرا adsterra در تبلیغات بنریش سایت رو در نسخه موبایل ریدایرکت میکنه ؟!
پیشفرض Adsterra همینطوره باید تیکت بدی غیرفعال کنن.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
Admediaking ad network review
admediaking is old legitimate and on time paying ad network which paying in time to their publishers.payment proof is attached for your reference.admediaking paying via paypal,check,bank transfer and having min payment only 2$.which is achieved easily with their high rates.they are paying NET 15 basis.THEY GIVING 0.50-3.5$ PER 1000 PAGEVIEWS
واقعا به ازای هر 1000 بازدید 0.5 الی 3.5 دلار میده؟
با سایت های فارسی مشکلی نداره؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سایت ادنو به درد میخوره دیگه یا نه ؟
سایت خارجی ندارین تبلیغ تصویری انتهای مطلب بذارم پرداخت به وبمانی داشته باشه؟

بالا