برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
وقتی این حرفو میزنی، تو چرا اومدی تو این کار نزن آقا بخش cpm رو نزن بزار آرامش داشته باشیم.
سایت نباید تک بعدی باشه. ما همه جوانب را در نظر میگیریم و بفکر تبلیغ دهنده ها هم هستیم!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سایت نباید تک بعدی باشه. ما همه جوانب را در نظر میگیریم و بفکر تبلیغ دهنده ها هم هستیم!
آدم حسابی کسی که میخواد محصولش به فروش برسه نمیاد تبلیغات CPM بخره همکاری در فروش میزنه یا به قول دوستان تو سایت های CPA تبلیغ می کنه.
آخه فروش چه ربطی به بازدید داره کدوم تبلیغ دهنده اجمقی با CPM انتظار فروش داره؟
البته سیستم هایی هستن که CPA هستن و به CPM هم پول میدن ولی ربطی به سیستم شما به هیچ وجه نداره این مدل!

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
سایت های CPA تبلیغ می کنه.
آدم حسابی کسی که میخواد محصولش به فروش برسه نمیاد تبلیغات CPM بخره همکاری در فروش میزنه یا به قول دوستان تو سایت های CPA تبلیغ می کنه.
آخه فروش چه ربطی به بازدید داره کدوم تبلیغ دهنده اجمقی با CPM انتظار فروش داره؟
البته سیستم هایی هستن که CPA هستن و به CPM هم پول میدن ولی ربطی به سیستم شما به هیچ وجه نداره این مدل!
حالا چرا اینقدر عصبانی!!!
اون موارد cpaهم در نظر گرفته میشه دوست عزیز
هر روش تبلیغ مزایا و معایبی داره/ فروشگاه های بزرگ هم در حال حاضر از همه روش ها استفاده میکنند و منحصر به یک روش خاص نیستند

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
با سلام
اين تاپيك رو زدم تا همه ي سايت هاي CPM يا همون پرداخت به ازاي نمايش بنر رو معرفي كنيم تا ديگه دوستان مجبور نشن خودشون سرچ كنن تو گوگل يا اينكه فقط با يه سايت آشنا بشن و بقيه رو از دست بدن.
خواهشمندم اگه كسي همچين سايت هايي رو مي شناسه معرفي كنه تا بقيه دوستان هم استفاده كنن.

Propellerads
لينك: لينك ثبت نام
نحوه هاي تبليغاتي: بنر، پاپ اپ، موبایل، لینک مستقیم
پرداخت به: paypal , webmoney
زمان پرداخت: ماهانه
حداقل پرداخت: 100 دلار
تصوير پرداختي: مشاهده تصوير
وضعيت: تست شده و در حال پرداخت
نکته: این سایت دیگه با ایران کار نمی کنه و باید دوباره در اون ثبت نام کنید ولی کشور رو یک کشور دیگه مثل آمریکا یا کانادا انتخاب کنید نیازی به فیلترشکن نیست.

Tribal Ad Network
نحوه هاي تبليغاتي: بنر، پاپ اپ
پرداخت به: paypal ,
زمان پرداخت: درخواستی
حداقل پرداخت: 50 دلار
وضعيت: در حال تست

admediaking
نحوه هاي تبليغاتي: بنر
پرداخت به: paypal ,
زمان پرداخت: 15 ام هر ماه
حداقل پرداخت: 25 دلار

kimia
نحوه هاي تبليغاتی: بنر ، پاپ آپ ، ریدایرکت ، لینک مستقیم
پرداخت به: paypal, paxum
زمان پرداخت: 1 ام هر ماه
نکته: ریت cpm این سایت برای کد بنر 0.02 دلار یا همون 75 تومن خودمونه ریت cpm این سایت طبق گفته مدیرانش 1 دلار برای ایرانه یا همون 3700 تومن خودمون این سایت برای همه کد هاش از جمله پاپ اپ لینک مسقیتم میده.

adbuff
نحوه هاي تبليغاتي: بنر
پرداخت به: paypal , payoneer

HillTopAds
نحوه هاي تبليغاتي: بنر , پاپ اپ
پرداخت به: Paypal, Wire, Paxum, ePayservice, Webmoney, ePayments, Payoneer, Bitcoin
زمان پرداخت: هفتگی

Adcash
نحوه هاي تبليغاتي: بنر , پاپ اپ , لینک مستقیم
پرداخت به: Paypal. Skrill. Bank Transfer. Payoneer. WebMoney
حداقل پرداخت: 100 یورو

Adsterra
پرداخت به: PayPal,Webmoney,Wire transfer,eCoin,Payza,Payoneer,ePayments,Paxum

Targeleon
پرداخت به: PayPal, Wire Transfer, WebMoney, EPESE
زمان پرداخت: هفتگی
نکته: برای کسب درآمد از cpm این سایت که معمولا ریت 1 تا 20 دلار و بیشتر دارد باید cpa روی کدهای تبلیغاتی کد های سایت شما رخ بدهد یعنی سایت انگلیسی زبان ندارید از این سایت استفاده نکنید ولی اگه دارید بهترین گزینه برای کسب درآمد است!

VoldtAds
advertise world
cpmfun
cpmnet
plugclick

Adswinner
admexo
Duggi Ads
venomcpm
mediacpm
adhexa
cpmcartel
این سایتهایی که معرفی کردید برای ثبت نام ما ایرانیها مشکلی ندارند؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
نه جز اوونی که تو نکتش گفتم همون propellerads دیگه با ایران کار نمی کنه.
این propellerads کلا صاحبان سایتش اسرائیلی هستند قبلا یه مقاله خارجی در مورد سایتش خونده بودم. بعد وریفای کردن این سایتها چطوره؟ مصاحبه میکنن؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این propellerads کلا صاحبان سایتش اسرائیلی هستند قبلا یه مقاله خارجی در مورد سایتش خونده بودم. بعد وریفای کردن این سایتها چطوره؟ مصاحبه میکنن؟
تا جایی که من یادمه یه جای دیگن لندن بود یا کانادا
اسرائیل چیه عاخه.
نه تو پشتیبانی که باهاشون صحبت کردم گفتن حساب ایرانیتون رو باز نمی کنیم ولی میتونید حساب جدید با کشور دیگه بسازید مثلا موقع ثبت نام کشور آمریکا رو بزنید و با وی پی ان وارد پنل بشید.
البته چند هفته پیش بود شاید باز نظرشون عوض شده کلا با ایرانیا کار نمی کنن!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
مثل بقیه وقتی سایتو ثبت میکنی از بخش کد ها یا همچین چیزی بود کد رو برداری

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام بر دوستان
سایت propellerads.com (پاپ آپ) و adsterra.com (بنری) که تست شده هستند و خدارو شکر پرداختی دارند.
یه چیزم به شما بگم این سایتها همشون با هم هماهنگ هستند. اگر شما سایتت رو توی یکی از این سایتها ثبت کنی و بعدا بفهمن که بازدید فیک داشته سایته، سایتت رو به همه شبکه های تبلیغاتی میکنن و تو هیچ سایت تبلیغاتی خارجی نمیتونید فعالیت کنید. اینا دپارتمان آنتی چیت دارند و چک میکنن آیپی های سایتتون. واگر بفهمن که با نرم افزار، روبات ، پروکسی یا ... بازدید ارسال کردید روی سایتتون. موقع پرداخت میبینید که بلاک میشید.
لطفا دوستان اگر کسی سایت دیگه ای میشناسه که پاپ آپ یا بنری درآمد مناسبی دارند اعلام کنه.

AmirK2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سایت Propellerads کلا دیگه به ذینفعان ایران پرداخت انجام نمیده :|
درخواست واریز من ریجکت شده بود، تیکت زدم این جواب را به من دادن
"Due to structural and operational changes of PropellerAds we are no longer able to send payments to beneficiaries from Iran."

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
دوستان در حال حاضر چه سایتی برای نمایش تبلیغات کلیکی یا نمایشی بهتره و پیشنهاد میکنید ؟

hajvahid

Registered User
لایک‌ها
3
سایت Propellerads کلا دیگه به ذینفعان ایران پرداخت انجام نمیده :|
درخواست واریز من ریجکت شده بود، تیکت زدم این جواب را به من دادن
"Due to structural and operational changes of PropellerAds we are no longer able to send payments to beneficiaries from Iran."
راه حلی برای نقد کردن موجودی فعلی پنل سراغ دارید؟! یا باید قید موجودی رو زد؟!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
راه حلی برای نقد کردن موجودی فعلی پنل سراغ دارید؟! یا باید قید موجودی رو زد؟!
سلام
اگه مشکل با حساب ایرانی وبمانیه میتونید از حساب پی پال آمریکایی یا ... شرکت های صرافی استفاده کنید مثل همینی که توی امضام هست من ازش استفاده می کنم و راضی هستم. (البته برای سایت دیگه استفاده کردم نه برای propellerads)

hajvahid

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
اگه مشکل با حساب ایرانی وبمانیه میتونید از حساب پی پال آمریکایی یا ... شرکت های صرافی استفاده کنید مثل همینی که توی امضام هست من ازش استفاده می کنم و راضی هستم. (البته برای سایت دیگه استفاده کردم نه برای propellerads)
دقیق نمیدونم. احتمالا. کشور من توی پنل امارات هست. ولی وبمانیم ایرانیه. ماه قبل بدون مشکل به همون وبمانی خودم پرداخت کردن. ولی این ماه فاکتورش Pending موند. پیگیر شدم این رو گفتن:

Unfortunately, payments could not be sent to persons which are citizens of the following countries:
Afghanistan
Cuba
Iran
North Korea
Somalia
Sudan
Syria

Payments to Iran are prohibited.

قدیما که یه بار این مشکلات وجود داشت بهم گفتن میتونی ID یه غیر ایرانی رو ارائه بدی تا اکانت به نام اون تغییر کنه و پرداخت ها هم به حساب هم نام با اون واریز بشه. الان نمیدونم چی به چیه فارشون

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دقیق نمیدونم. احتمالا. کشور من توی پنل امارات هست. ولی وبمانیم ایرانیه. ماه قبل بدون مشکل به همون وبمانی خودم پرداخت کردن. ولی این ماه فاکتورش Pending موند. پیگیر شدم این رو گفتن:

Unfortunately, payments could not be sent to persons which are citizens of the following countries:
Afghanistan
Cuba
Iran
North Korea
Somalia
Sudan
Syria

Payments to Iran are prohibited.

قدیما که یه بار این مشکلات وجود داشت بهم گفتن میتونی ID یه غیر ایرانی رو ارائه بدی تا اکانت به نام اون تغییر کنه و پرداخت ها هم به حساب هم نام با اون واریز بشه. الان نمیدونم چی به چیه فارشون
اگه بن نیستی همون کاری که گفتم رو انجام بده و بگو اون حساب قبلیت برای یه شرکت یا دوستی چیزی بود و این یکی مال منه.

hajvahid

Registered User
لایک‌ها
3
اگه بن نیستی همون کاری که گفتم رو انجام بده و بگو اون حساب قبلیت برای یه شرکت یا دوستی چیزی بود و این یکی مال منه.
میگه اگه میخوای اکانت مالی جدیدی اضافه کنی باید به نام خودت باشه! و البته باید با ارائه ID ثابت کنی شهروند همون کشور هستی که اکانت جدید مال اونجاس!!!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میگه اگه میخوای اکانت مالی جدیدی اضافه کنی باید به نام خودت باشه! و البته باید با ارائه ID ثابت کنی شهروند همون کشور هستی که اکانت جدید مال اونجاس!!!
باید راه دیگه ای باشه ولی تهش اینه که اگه واقعا به 100 دلار رسیدی به کسی که اینجا تو پرشین تولز هست و واقعا تو یه کشور دیگه زندگی می کنه، اکانتت رو با یه قیمت خوب بفروشی.
یا باهاش معامله کنی در برابر مثل x در x از حساب مالی اون استفاده کنی.
بچه های اینجا یه سریاشون الان خارجن.

بالا