• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليگ قهرمانان اروپا 2009/2010

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
بلاخره!! میلان-مادرید! صرفنظر از نتیجه واقعا چشم انتظار این بازی بودم.

بسیار عالی! این دفعه دیگه نمیتونید قصر/قثر/قسر/ در برید!
icon10.gif

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بلاخره!! میلان-مادرید! صرفنظر از نتیجه واقعا چشم انتظار این بازی بودم.
اینتر-بارسا هم جالب شد.

:D

خوب مبارکمون باشه
clapping.gif
...
گروه خز و خیلی داریم خدایش ...

کلا گروه بندی ها اصلا جالب نیست . بعضی ها فوق العاده ساده هستند . مثلا منچستر و آرسنال واقعا با تیم های درجه دو بازی می کنند .
شاید از همه مشکلتر لیورپول باشه یکم گره بخوره .

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
منچستر چه گروهش اسونه:wacko:

گروه بارسا سخته:eek:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
چقدر دوست داشتم بجای فیورنتینا، رم توی جدول بود
f_34rik07yl69m_8897203.gif

چه بازی میشد با لیورپول !
چقدر بازی جذابی میشد برای من

آخرین بازی رم و لیورپول که من یادمه ما 2-0 تو آنفیلد باختیم ! باتیستوتا هم بود !

ببخشید برای پست بی ربط !

خداییش دلم نیومد این رو نگم !

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
6e39199e8cb36b86467c426ab068b908.jpg

فایل های ضمیمه

• 2009 best.JPG
    2009 best.JPG
    37 KB · نمایش ها: 1

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
چقدر دوست داشتم بجای فیورنتینا، رم توی جدول بود

چه بازی میشد با لیورپول !
چقدر بازی جذابی میشد برای من

آخرین بازی رم و لیورپول که من یادمه ما 2-0 تو آنفیلد باختیم ! باتیستوتا هم بود !

ببخشید برای پست بی ربط !

خداییش دلم نیومد این رو نگم !

عوضش امشب در دور مقدماتی لیگ اروپا 7-1 برده(چه نتیجهء آشنایی:D)

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
بایرن گروه سختی داره
منچستر و ارسنال هم گروههای اسونی دارن.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
گویا برای بسیاری از دوستان روش سیدبندی تیمها جای پرسش داره که خواستم یک توضیحی بدم.اما پس ازخوندن یک سری نوشته ها(که مشخصا" یا از روی عصبانیت بوده یا ناآگاهی) در برخی تاپیکها بی خیال شدم تا یک مدتی بگذره و این دوستان آرامش خودشون رو بدست بیارن.تنها برای راهنمایی میگم سیدبندی تیمها از زمان تبدیل شدن جامهای اروپا به2جام و تعیین تعداد سهمیه کشورها ارتباطی به عملکرد داخلی تیمها در لیگ و جامهای کشورهاشون نداره و تنها عملکرد اروپایی تیمهادر 2جام(لیگ قهرمانان و جام یوفا)ملاک سیدبندی هست(جز تیمهایی که برای اولین بار شرکت میکنن)

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
گروه real هم زياد اسون نيستا!!:(
اگه يه وقت مارسي شاخ بشه چي؟؟؟

درضمن گروه هاي ارسنال و منچستر و بارسلونا اسونترين و مزخرف ترين گروها هستن...
اصلا چرا اين دفعه اينقدر از اين تيم هاي .... تو گروه بندي هستن؟؟:wacko:

1408

Registered User
لایک‌ها
57
مرحله گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا در فصل 2010 ـ 2009 قرعه كشي شد و تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها حريفان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با انجام قرعه‌كشي انجام شده تيم‌هاي اينتر و بارسلونا و همچنين رئال مادريد و ميلان در يك گروه قرار گرفتند. به اين ترتيب ساموئل اتوئو مهاجم فصل پيش بارسا خيلي زود با هم‌تيمي‌هاي سابقش روبه‌رو خواهد شد. از سوي ديگر زلاتان ابراهيموويچ مهاجم سوئدي بارسا نيز همين شرايط را در برابر هم‌تيمي‌هاي سابقش در اينتر دارد.

حسن صالح حميد‌زيچ هم با توجه به هم‌گروهي يوونتوس و بايرن مونيخ برابر باشگاه سابقش قرار خواهد گرفت. يان كلاس هونته‌لار مهاجم هلندي ميلان هم برابر باشگاه فصل پيش خود رئال مادريد حاضر خواهد شد.

گروه‌بندي رقابت‌ها در فصل جاري به ترتيب زير است:

گروه A

مكاوي ـ بايرن مونيخ ـ يوونتوس ـ بوردو

گروه B

بشيكتاش ـ منچستريونايتد ـ ولفسبورگ ـ زسكا مسكو

گروه C

المپيك مارسي ـ ميلان ـ زوريخ ـ رئال مادريد

گروه D

چلسي ـ پورتو ـ آتلتيكو مادريد ـ آپوئل نيكوزيا

گروه E

المپيك ليون ـ فيورنتينا ـ ليورپول ـ دبرسمي

گروه F

اينتر ـ بارسلونا ـ ديناموكيف ـ رابين كازان

گروه G

اشتوتگارت ـ گلاسكو رنجرز ـ سويا ـ اونيرئا اورسيسني

گروه H

استاندارد ليژ ـ آرسنال ـ المپياكوس ـ آلكمار

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
خرشانس تر از ارسنال وجود نداره هيچ وقت به ياد ندارم كه در ليگ اروپا به گروه سختي خورده باشيم.با تيم دوم هم مي تونيم صعود كنيم.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
خرشانس تر از ارسنال وجود نداره هيچ وقت به ياد ندارم كه در ليگ اروپا به گروه سختي خورده باشيم.با تيم دوم هم مي تونيم صعود كنيم.
شما مطمئنی طرفدار آرسنالی:D
البته اون فصلی که با اینتر همگروه بود و دور رفت 1 امتیاز گرفت و برگشت جبران کرد سخت بود

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
فرارا: بازی با بایرن دشوار خواهد بود
مربی یوونتوس پس از قرعه‌کشی لیگ قهرمانان می‌گوید مجالی برای آرامش نیست.

سایت گل: چیرو فرارا مربی یوونتو گفته ترجیح می‌داد تیمش در لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ نرود.
یوونتوس با تیم لوییس فان‌خال در یک گروه قرار گرفته است.
فرارا می‌گوید: «درست است که بیشترین تهدید از سوی تیم‌های انگلیسی است و ما با آنها و اسپانیایی‌ها هم‌گروه نشدیم، اما گروه ما متوازن است و من چندان از بابت هم‌گروه شدن با بایرن مونیخ آسوده‌خاطر نیستم. درباره بوردو هم باید بگویم که می‌شد قرعه بهتری نصیب ما شود. در هر حال دیدار با لوران بلان جالب است. با او در ناپولی هم‌بازی بودم.»

فرارا در لیگ قهرمانان سال 2004 مقابل بایرن بازی کرد. هر دو دیدار رفت و برگشت به سود ایتالیایی‌ها به پایان رسید. مربی می‌گوید امیدوار است این اتفاق تکرار شود: «دوست دارم آن دو بازی را به یاد داشته باشم، اما آنها به خاطرات پیوسته‌اند و تیم‌ها اکنون شرایط دیگری یافته‌اند. همان طور که گفتم آنها مربی بسیار باتجربه‌ای دارند و نمی‌توانم از آنها نگران نباشم.»

===================================

فرگوسن : قرعه سختی داریم
شیاطین سرخ بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان در گروه سختی قرار گرفته است و کار مشکلی در پیش خواهد داشت.

سایت گل : سر الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد در اظهار نظر در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان و همگروهی با تیم های ولفسبورگ، بشیکتاش و زسکا مسکو گفت :"در گروه سختی قرار گرفته ایم."ولفسبورگ قهرمان بوندسلیگا حریف سختی است و سفر های طولانی به ترکیه و روسیه می تواند کمی برای یونایتدها مشکل ایجاد کند.

فرگوسن در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه گفت :"مشکلاتی در سفر به روسیه و ترکیه خواهیم داشت.زسکا در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و بازی در ترکیه همیشه سخت بوده است.ولفسبورگ هم که تیم شناخته شده ای است و سال گذشته بوندس لیگای آلمان را فتح گرده است."فرگوسن همچنین در مورد خبر انتخاب فان در سار به عنوان بهترین دروازه بان سال اروپا گفت :"ادوین شایسته این عنوان بود.او در طول یکی دو فصل گذشته نمایش بسیار خوبی در دروازه یونایتد داشته است.شاید این عنوان تا حدودی زحمات این دروازه بان کهنه کار را جبران کند."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فه: منچستر مدعی اصلی قهرمانی
مربی تیم وولفسبورگ اعلام کرده که شیاطین سرخ مدعی اصلی قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا هستند.

سایت گل: آرمین فه، مربی باشگاه وولفسبورگ معتقد است که منچستر یونایتد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابتهای پیش روی لیگ قهرمانان اروپا هستند. وولفسبورگ پس از قهرمانی در رقابتهای فصل گذشته بوندس لیگا جواز حضور در برترین رقابتهای اروپایی را به دست آورد و پس از قرعه کشی مرحله گروهی مشخص شد که شاگردان فه با منچستر یونایتد هم گروه هستند.

مربی وولفسبورگ معتقد است که شاگردان فرگوسن می توانند مدعی اول قهرمانی در این رقابتها باشند. فه در گفت و گو با یوفا.کام اعلام کرد:« منچستر یونایتد نه تنها مدعی اول صعود از گروه ماست، بلکه به نظر من این تیم مدعی اول قهرمانی در این رقابتهاست. ولی ما هم می خواهیم از مرحله گروهی این رقابتها به دور بعد صعود کنیم و به همین منظور می بایست زسکا مسکو وبشیکتاش را حذف نمائیم.»

فه در ادامه به بی تجربگی تیمش در رقابتهای اروپایی اشاره کرد و گفت:« البته حریفان ما، تجربیاتی به مراتب بیشتر از ما در رقابتهای اروپایی دارند ولی ما امیدهای فراوانی داریم تا بتوانیم در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا موفق ظاهر شویم.»

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
گروه f رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا
ايبرا در سن سيرو؛ اتوئو در نوكمپ

مدافع عنوان قهرماني رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا در گروه ششم رقابت‌هاي اين فصل با تيم‌هاي ديناموكيف، رابين كازان و سرانجام اينتر هم‌گروه است. به اين ترتيب ژوزه مورينيو براي چهارمين بار به باشگاه سابقش باز مي‌گردد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مورينيو در فصل 1997 ـ 1996 به عنوان مترجم و دستيار سر بابي رابسون فقيد در بارسلونا كار مي‌كرد. او از آن پس تاكنون سه بار به نوكمپ بازگشته كه هر سه بار آن به عنوان مربي چلسي بوده است. مورينيو تاكنون دو بار توانسته است بارسلونا را شكست دهد و دو بار برابر اين تيم به تساوي دست يافته و دو بار هم از اين تيم شكست خورده است.

در فصل 2006 ـ 2005 در مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا چلسي در استمفورد بريج با نتيجه 2 بر يك برابر بارسلونا تن به شكست داد كه به معناي حذف اين تيم از رقابت‌ها بود.

يكي ديگر از نكات جالب اين گروه از رقابت‌ها بازگشت زلاتان ابراهيموويچ، مهاجم سوئدي بارسا به اينتر و همچنين ديدار دوباره ساموئل اتوئو با هم‌تيمي‌هاي سابقش در بارسا خواهد بود.

قهرمانان روسيه و اوكراين هم ديگر تيم‌هاي اين گروه از رقابت‌ها هستند.

خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا مدافع عنوان قهرماني پس از انجام قرعه‌كشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا گفت: معتقدم مي‌توانيم اينتر را شكست دهيم. گاهي سرنوشت چنين چيزي را ممكن مي‌كند. ديدار دوباره اتوئو در نوكمپ شگفت انگيز است و باور دارم كه در اينتر هم درباره ابراهيموويچ اين گونه فكر مي‌كنند. تياگو موتا هم بار ديگر پيش ما مي‌آيد. مطمئن نيستم آيا بازي‌ها با اين اهميت مناسب خواهند بود تا از بازيكني براي خدماتش در گذشته تجليل شود. اما مطمئن هستم كه ما از بازيكنان گذشته‌مان به سبكي استقبال خواهيم كرد كه آنها شايسته‌اش هستند. اميدوارم كه بارسا به عنوان قهرمان گروه به كارش ادامه دهد اما هيچ چيز قطعي نيست. برايمان روشن است كه بازي در اوكراين و روسيه آسان نخواهد بود چون آب و هواي سرد آنجا نقش مهمي را ايفا خواهد كرد.

خاوير زانتي كاپيتان آرژانتيني اينتر هم پس از روشن شدن سه حريف ديگر اين تيم در مرحله گروهي رقابت‌ها گفت: بازي با بارسلونا عاليست. فكر مي‌كنم ابراهيموويچ از ديدن دوباره ما خوشحال خواهد شد. با ليونل مسي هم روبه‌رو خواهم شد. از تيم ملي آرژانتين با او رابطه بسيار خوبي دارم. كار بسيار سختي است اما ما به اندازه كافي خوب هستيم تا در ادامه رقابت‌ها حضور داشته باشيم. هرگز بازي در روسيه و اوكراين با توجه به شرايط آب و هوايي آنجا آسان نيست. از اين گذشته آنها در ميانه فصل قرار دارند و ما تازه فصل را شروع كرده‌ايم.

بازيكن تيم ملي آرژانتين ادامه داد: فصل جديد ليگ قهرمانان اروپا را دوست دارم. در اين رقابت‌ها اكنون كشورهاي بيشتري حضور دارند. اين بسيار جالب است و از اين رو جا دارد از ميشل پلاتيني تقدير شود.

---------------------------------------------

زانتی درانتظار رویارویی با ایبرا
کاپیتان نرآتزوری از اینکه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم تیمی سابقش می رود، بسیار خوشحال است.

سایت گل: دشبت و در جریان قرعه کشی رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ،مشخص شد که دو تیم اینتر و بارسلونا در گروهf با دیناموکیف اوکراین و روبین کازان هم گروه هستند.

پس از آن بود که خاویر زانتی، کاپیتان نرآتزوری در این رابطه به اظهارنظر پرداخت و اعلام کرد که از اینکه شانس روبرو شدن با تیم قهرمان فصل قبل و ستاره سوئدی را دارد، خوشحال است. زانتی در گفت و گویی با کانال اینتر اعلام کرد:« در گروه رقابتی و سختی قرار گرفته ایم ولی در این رقابتها، تمام دیدارها سخت است.بسیار خوشحالیم که می توانیم با بارسلونا بازی کنیم، به ویژه اینکه می توانیم مقابل ایبراهیموویچ، هم تیمی سابقمان بازی کنیم و مطمئنم که ایبرا نیز هیجان زیادی برای مصاف با اینتر دارد.ما حریفهای سرسختی داریم ولی مطمئنم که می توانیم بازیهای بسیار خوبی را به نمایش بگذاریم.»

این ستاره آرژانتینی همچنین انگیزه های زیادی دارد تا بتواند مقابل هموطنش مسی قرار بگیرد و در این رابطه گفته:« من در دیدار مقابل بارسلونا، مسی را مهار خواهم کرد. رابطه بسیار خوبی با او دارم و امیدوارم که مجبور به انجام این کار نشوم. همین طور که قبلا هم گفتم، گروه سختی است و بازی کردن در روسیه و اوکراین کار آسانی نیست و قطعا شرایط آب و هوایی بدی نیز خواهیم داشت.»

بالا