• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

my_name_is_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
495
سلام مهندس یک مادربرد و پردازنده 4150 خریدم از لیون و گفتن ک پست شده . اگر میشه کد رهگیری بفرستید برام چون خونه نیستم صبح ها و برگشت میخوره یوقت . خودم باید برم بگیرم از پست
امروز ارسال کردن . نام و ... رو پ.خ کردم .

vahidxiii1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خواهش میکنم عزیزم
به نظر من حتما کولینگ خوبی برای این در نظر بگیرید . مثلا واترکولینگ و یا هیتسینکهای خوب که مدلهای زیادی در سایتمون موجوده و در خدمتیم

درود
موجوده عزیزم این ورژن 1 و تقدیم میشه

درود دوست گلم
این مدل رو داریم
http://lioncomputer.ir/product/4280/WD Black 2 1TB HDD + 120GB SSD 2.5 Inch Hybrid Drive/

ممنون ینی این مدل 1 ترابایت 5400 دور داره + 120 گیگ اس اس دی روی یک هارد؟ینی همین هاردو وصل میکنی رو لپتاپ و جفتش شناسایی میشه؟
داداش خب نمیشه مدل 320 گیگ 5400 دور + 32گیگ اس اس دی رو بیارین؟که قیمتش مقرون ب صرفه تر باشه !خیلی گرونه برامن
در ضمن بهترین هارد موجود با سرعت بالا برای لپتاپ چیه؟ایا هارد 7200دور با سرعت خوب برای لپتاپ دارین؟لینک بدین.ممنون

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
درودی دیگر
لطفا قیمت مقدور 970G1 VER1.0 رو پخ کنید
سپاس
درود
دوست گلم دوباره توی سایت موجود شد
تخفیف هم بعضی وقتها داره ;)

سلام مهندس یک مادربرد و پردازنده 4150 خریدم از لیون و گفتن ک پست شده . اگر میشه کد رهگیری بفرستید برام چون خونه نیستم صبح ها و برگشت میخوره یوقت . خودم باید برم بگیرم از پست
امروز ارسال کردن . نام و ... رو پ.خ کردم .
درود عزیزم
مرسی از خریدتون کالاتون ارسال شد و شماره پیگیری تماس گرفتن پاسخ ندادید

ولی پیغام شد

درود دوست گلم
سیستم مناسبیه واسه یه پسر بچه ولی مادربوردش فکر میکنم گرونه برای چنین سیستمی و تفاوتی با مدل H81 که نصف این قیمت رو داره نداره و پول هدر دادنه برای این سیستم .
هارد رو هم مدل بلو وسترن بگیرید عملکرد بهتری داره

ممنون ینی این مدل 1 ترابایت 5400 دور داره + 120 گیگ اس اس دی روی یک هارد؟ینی همین هاردو وصل میکنی رو لپتاپ و جفتش شناسایی میشه؟
داداش خب نمیشه مدل 320 گیگ 5400 دور + 32گیگ اس اس دی رو بیارین؟که قیمتش مقرون ب صرفه تر باشه !خیلی گرونه برامن
در ضمن بهترین هارد موجود با سرعت بالا برای لپتاپ چیه؟ایا هارد 7200دور با سرعت خوب برای لپتاپ دارین؟لینک بدین.ممنون

خواهش میکنم عزیز
فعلا فقط همین رو موجود داشتیم و هارد نوت بوک با 7200 دور موجود نداریم عزیز

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
درود دوست گلم
سیستم مناسبیه واسه یه پسر بچه ولی مادربوردش فکر میکنم گرونه برای چنین سیستمی و تفاوتی با مدل H81 که نصف این قیمت رو داره نداره و پول هدر دادنه برای این سیستم .
هارد رو هم مدل بلو وسترن بگیرید عملکرد بهتری داره

مرسی.

دادا آخه H81 نسخه PCI express نسخه دو هست. کارت گرافیکی که میخرم نسخه 3 هست. درسته یا من اشتباه میکنم؟ این باعث نمیشه که کارت گرافیک نتونه همه تواناییش رو نشون بده؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
مرسی.

دادا آخه H81 نسخه PCI express نسخه دو هست. کارت گرافیکی که میخرم نسخه 3 هست. درسته یا من اشتباه میکنم؟ این باعث نمیشه که کارت گرافیک نتونه همه تواناییش رو نشون بده؟
بله حق با شماست ولی توی این رده 2 و 3 هیچ تاثیری ندارن عزیزم

بنده محض راهنمایی خدمتتون گفتم و اختیاز با شماست

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415

مرسی.

خوب اگه تاثیری ندارن بهتره نخرم دیگه. پولشو بذارم روی پردازنده و ای۳ بخرم بهتره یا بذارم روی گرافیک بهتره؟

مثلا گرافیک GALAX GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 بخرم با همین پردازنده ۳۲۲۰ و بورد h81 یا گرافیک ۷۴۰ با بورد ۸۱ و آی۳
Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415

آقای حسینی من حساب کتاب کردم. با بودجه ای که در نظر دارم میتونم کارت 750 و پردازنده ۳۲۲۰ بخرم. مادر بورد هم که همون هاش ۸۱

نظر شما چیه؟ اصولی هست یا سیستم اینجوری گلوگاه داره و باید حتما آی۳ بخرم؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
آقای حسینی من حساب کتاب کردم. با بودجه ای که در نظر دارم میتونم کارت 750 و پردازنده ۳۲۲۰ بخرم. مادر بورد هم که همون هاش ۸۱

نظر شما چیه؟ اصولی هست یا سیستم اینجوری گلوگاه داره و باید حتما آی۳ بخرم؟

بهترین حالت اینکه شما پردازنده i3 با gtx 750 بگیرید .
همه چیز بستگی به این داره که مصرف کننده چه انتظاری از سیستم داره عزیزم
شاید شاید 3220 با کارت 750 گلوگاه ایجاد کنه .

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
سلام اقای حسینی یه سری قطعات میخوام سایت همسایه یه 20 تومنی رو رم و cpu رو هم 20 تومنی ارزونتر میده حالا نمیدونم اگر شما به قیمت بهم بدید از شما قطعات رو بردارم ممنونم;)

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام اقای حسینی یه سری قطعات میخوام سایت همسایه یه 20 تومنی رو رم و cpu رو هم 20 تومنی ارزونتر میده حالا نمیدونم اگر شما به قیمت بهم بدید از شما قطعات رو بردارم ممنونم;)
حتما اگر راه داشته باشه تحفیف میدیم عزیزم

قیمت بگیرید در خدمتیم

r119f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای حسینی
من یه فن کنترل میخواسم که تو سایت شما موجود نیس میخواسم بدونم میتونم سفارش بدم به شما برام بیارید یا امکانش نیست

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,770
چه جالب الان دیدم تو پی تی هم شعبه دارید!!
خدمت دوستان عارضم که من یک هفته پیش از این سایت لیون کامپیوتر یک ماوس rapoo به مبلغ 82 هزار تومان سفارش دادم و همون لحطه هم مبلغش رو انلاین پرداخت کردم. الان که یک هفته از سفارشم گذشته نه هنوز موسی به دستم رسیده ونه به اصطلاح پشتیبانیشون به تماسهای من پاسخ میدهند. الان یک هفتست که ما رو سر کار گذاشتن ونه معلومه که سفارش من تو چه وضعیه نه خودم میتونم برم بیرون تهیه کنم. چون معلوم نیست که یه دفعه سفارشمو ارسال کنن یا نه. من تا حالا بارها از فروشگاهای انلاین دیگه مثل دیجی کالا وکیمیا انلاین هم خرید کردم و همیشه هم سفارشم بدون مشکل بوده. و بعد از نهایتا 48 ساعت سفارشم رو تحویل گرفتم. و پشتیبانی شون هم خوب بوده. ولی این دوستان نمیدونم که پیش خودشون چی فکر میکنند!! به هر حال بدترین تجربه خرید انلاین من تا امروز از این سایت بوده و خداروشکر که فقط مبلغ خیلی بالایی نیوده.
در کل لازم دونستم که تجربه خریدم از این سایت رو با دوستان در میون بذارم و خرید از این سایت رو پیشنهاد نمیکنم

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سلام جناب حسینی عزیز
الان ارزون ترین مدل 970 که دارین قیمتش چنده؟
کارت 970 زوتاک معمولی کی موجود میشه؟
با تشکر

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
ببخشين منم با سايت كيمياآنلاين چند باري خريد كردم ولي هميشه مشكل داشتم باهاشون

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام آقای حسینی
من یه فن کنترل میخواسم که تو سایت شما موجود نیس میخواسم بدونم میتونم سفارش بدم به شما برام بیارید یا امکانش نیست
درود دوست گلم
اگر توی ایران موجود باشه حتما انجام وظیفه میکنیم براتون عزیزم

چه جالب الان دیدم تو پی تی هم شعبه دارید!!
خدمت دوستان عارضم که من یک هفته پیش از این سایت لیون کامپیوتر یک ماوس rapoo به مبلغ 82 هزار تومان سفارش دادم و همون لحطه هم مبلغش رو انلاین پرداخت کردم. الان که یک هفته از سفارشم گذشته نه هنوز موسی به دستم رسیده ونه به اصطلاح پشتیبانیشون به تماسهای من پاسخ میدهند. الان یک هفتست که ما رو سر کار گذاشتن ونه معلومه که سفارش من تو چه وضعیه نه خودم میتونم برم بیرون تهیه کنم. چون معلوم نیست که یه دفعه سفارشمو ارسال کنن یا نه. من تا حالا بارها از فروشگاهای انلاین دیگه مثل دیجی کالا وکیمیا انلاین هم خرید کردم و همیشه هم سفارشم بدون مشکل بوده. و بعد از نهایتا 48 ساعت سفارشم رو تحویل گرفتم. و پشتیبانی شون هم خوب بوده. ولی این دوستان نمیدونم که پیش خودشون چی فکر میکنند!! به هر حال بدترین تجربه خرید انلاین من تا امروز از این سایت بوده و خداروشکر که فقط مبلغ خیلی بالایی نیوده.
در کل لازم دونستم که تجربه خریدم از این سایت رو با دوستان در میون بذارم و خرید از این سایت رو پیشنهاد نمیکنم
درود جناب گل محمدی
شما در تاریخ 24/11/1393 از سایت ما لطف کردید و خرید انلاین انجام دادید . از 25/11/1393 تا تاریخ 27/11/1393 با شماره همراه شما چندین بار ( فکر میکنم همکاران بین 5 تا 7 بار بهتون زنگ زدن ) تماس گرفتیم . البته چندین بار با شماره ثابت شما هم تماس گرفتیم که اون هم پاسخگو نبود البته فکر میکنیم شماره ثابتتون به اشتباه توی سایت ثبت شده بوده . تا بهتون اطلاع بدیم از این موس فقط یک عدد موجوده و چون کارتنش یه مقدار خط داره و یه مقدار کارتن تر و تمیزی نداره ازتون کسب اجازه کنیم که ایا مشکلی نداره این کالا رو ارسال کنیم یا نه که شما پاسخ ندادید . همانطور که امروز همکاران با شما تماس گرفتن و شما گفتید که بله چند بار از شماره 88852957 با شما تماس گرفته شده !!!
در مورد شماره پشتیبانی همانطور که دوستان براتون توضیح دادن ساعت کاریه ما که در سایت نوشته شده از ساعت 9:30 تا 19:30 هستش که به گفته خودتون شما ساعت 9 صبح تماس گرفتید که کسی حضور نداشت .
اینها رو جهت شفاف سازی خدمتتون عرض کردم . و خواستم بهتون اعلام کنم که مشتریها برای ما ارزشمندن و ما همیشه در ساعات کاری و حتی در جاهایی در ساعات غیر کاری پاسخ بودیم و هستیم .

در اخر اگر فکر میکنید از جانب ما قصوری صورت گرفته از شما عذر خواهی میکنیم و مبلغ واریزی شما امروز به حسابتون واریز گردید .

موفق باشید

سلام جناب حسینی عزیز
الان ارزون ترین مدل 970 که دارین قیمتش چنده؟
کارت 970 زوتاک معمولی کی موجود میشه؟
با تشکر
درود دوست گلم
امید به خدا تا شنبه یا یکشنبه سعی میکنیم موجودش کنیم حتما با قیمت مناسب

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
راستش من که چند ساله توی پی تی و ... جناب حسینی و لیون رو دنبال میکنم، همیشه دیدم که خیلی خوشبرخورد و با سعه صدر پاسخگوی مشتری هاشون بودن. و میشه گفت اکثرا بهترین قیمت ها رو هم داشتن.
جناب حسینی من میخوام 970 بخرم ایشاله با 4 گیگ رم. پس تا یکشنبه صبر میکنم تا با یه قیمت بسیار خوب از شما مواجه بشیم :D
راستی این کارت 970 گیگا رو نهایت چند میتونید برای ما حساب کنید؟(لطفا در پخ قیمت رو فرمایید)

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
  • Like
Reactions: a13

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
راستش من که چند ساله توی پی تی و ... جناب حسینی و لیون رو دنبال میکنم، همیشه دیدم که خیلی خوشبرخورد و با سعه صدر پاسخگوی مشتری هاشون بودن. و میشه گفت اکثرا بهترین قیمت ها رو هم داشتن.
جناب حسینی من میخوام 970 بخرم ایشاله با 4 گیگ رم. پس تا یکشنبه صبر میکنم تا با یه قیمت بسیار خوب از شما مواجه بشیم :D
راستی این کارت 970 گیگا رو نهایت چند میتونید برای ما حساب کنید؟(لطفا در پخ قیمت رو فرمایید)
درود دوست گلم
ممنونم از محبتتون
زوتاک بعد از ظهر فکر میکنم موجود بشه واسمون و تقدیم میشه
و کارت گیگا هم فکر میکنم قیمت مناسبی گذاشتیم عزیزم ولی با این حال مشکلی نداره شما عزیزی و تخفیف هم داره
;)

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خیلی ممنون از لطف شما سرور گرامی
جناب حسینی شما این کارت زوتاک رو 100 % تایید می کنید؟

بالا