• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام یه کیس در حد 4 میلیون میخوام لطف کنین بهترین قطعتت رو معرفی کنین حالا زور بزنم 4.200 یا صد تومن کم و زیاد شه فقط گرافیک 970 و مادربورد z97 باشه بقیه قطعات مثل رم و cpu رو بعدا ارتقا میدم power هم که یه جوری باشه که در صورت ارتقا قطعات جواب بده ببخشید زیاد شد ممنون دوست عزیز انشالا قیمت خوب دادی مزاحم خودتون میشم

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
سلام اقای حسینی
اجناس ما هم رسید دستتون درد نکنه امتیاز هم ثبت شد
فقط یه مشکلی با جی 19 دارم! اونم شیفت سمت چپه
نمیدونم برا کیبورد گیم چرا این کارو کردن یه دکمه مزاحم گذاشتن که تو بازی همش رو اعصابه!!
راهی نداره با شیفت بزرگ عوض کنم؟
http://static.trustedreviews.com/94/959ffc/ca8e/10567-img9344s.jpg
http://files.tested.com/uploads/0/5/10306-logitech_g19_gaming_keyboard_full.jpg

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با سلام خدمت آقای حسینی عزیز
من حدود 850 تومن برای یک مادربورد و سی پی یو میتونم هزینه کنم که فکر کنم amd به صرفه تر هست ، میخواستم بدونم با این بودجه چه محصولی خریداری کنم بهتره ؟
درود رامین جان
AMD نسبت به بودجه ای که میدید بسیار خوبه ولی دردسر های خودش رو داره مثلا خرابیهای AMD برای ما همیشه بیشتر بوده عزیزم
M.B MSI 970 AG43 + FX 8320 = 825 تقدیم میشه
مادربورد و پردازنده اینتل هم میتونید 4690K+ B85 برندهای مختلفی بخرید .

حالاتصمیم با شماست

سلام
اقای حسینی این فن Vortex PWM 120mm را می خواستم
درود دوست گلم
متاسفانه شرکت یک ماهیه که نداره این کالا رو اگر بیاره توی سایت موجود میکنیم عزیزم
و جایگزین مدلهای دیگه از برندهای دیگه میتونید بردارید

سلام آقای حسینی سی پی یو AMD 8150 نو یا دست دوم می خواستم موجود دارید
درود دوست گلم
متاسفانه 8150 نداریم عزیز و خبری که دارم اینه که دیگه نمیاد
8320 هستش 545 تومان

سلام . اقای حسینی باندل 2011 - 1155-1150 چیزی دارید ؟
+ رم
درود عزیزم
همه این چیپها رو میشه باندل کرد اگر دست دوم میخواید فعلا نداریم ولی اگر موجود بشه توی سایت میگذاریم
برای نو هم میتونید به سایت لیون مراجعه کنید و قیمتها رو با من چک کنید

سلام یه کیس در حد 4 میلیون میخوام لطف کنین بهترین قطعتت رو معرفی کنین حالا زور بزنم 4.200 یا صد تومن کم و زیاد شه فقط گرافیک 970 و مادربورد z97 باشه بقیه قطعات مثل رم و cpu رو بعدا ارتقا میدم power هم که یه جوری باشه که در صورت ارتقا قطعات جواب بده ببخشید زیاد شد ممنون دوست عزیز انشالا قیمت خوب دادی مزاحم خودتون میشم

درود رضا
یه سوال ایا با مانیتور و کل سیستم رو میخواید تا 4200 هزینه کنید ؟ و برای چه کاری و برنامه ای میخواید که ما براتون دقیقتر انجام وظیفه کنیم

باعث افتخاره عزیزم

سلام اقای حسینی
اجناس ما هم رسید دستتون درد نکنه امتیاز هم ثبت شد
فقط یه مشکلی با جی 19 دارم! اونم شیفت سمت چپه
نمیدونم برا کیبورد گیم چرا این کارو کردن یه دکمه مزاحم گذاشتن که تو بازی همش رو اعصابه!!
راهی نداره با شیفت بزرگ عوض کنم؟
http://static.trustedreviews.com/94/959ffc/ca8e/10567-img9344s.jpg
http://files.tested.com/uploads/0/5/10306-logitech_g19_gaming_keyboard_full.jpg
درود عزیزم
واقعا ممنونم از خریدتون خیلی لطف کردید

در مورد این قضیه باید به گیمرهایی که این کیبرد رو دارن رجوع کنید و براش تاپیک بزنید دوستان اگر اطلاعی دارن کمک کنن .

Majidpotter616

Registered User
لایک‌ها
113
سلام اقای حسینی ما چند تا سوال فنی داشتیم
اقا الان بهترین و خوش قیمت ترین مادر برد که killer lan داشته باشه از سری z87چه مدلی هست بعد سری z97بصرفه تره یا z87?بعد برا خرید کارت گرافیک بنطر شما الان بگیرم یا بزارم سری 960 وارد بشه?
1مدل میخام زیر 1تومن نمیخام هزینه انچنانی بکنم amd r9 280x چطوره?

کلا 1 سیستم گیمینگ بیشتر برا بازیای انلاین بدون مانیتور و کیبرد و موس تا 3 تومن بخوام هزینه کنم پیشنهاد شما چیه
پیشاپیش ممنون

Last edited:

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام اقای حسینی ما چند تا سوال فنی داشتیم
اقا الان بهترین و خوش قیمت ترین مادر برد که killer lan داشته باشه از سری z87چه مدلی هست بعد سری z97بصرفه تره یا z87?بعد برا خرید کارت گرافیک بنطر شما الان بگیرم یا بزارم سری 960 وارد بشه?
1مدل میخام زیر 1تومن نمیخام هزینه انچنانی بکنم amd r9 280x چطوره?

کلا 1 سیستم گیمینگ بیشتر برا بازیای انلاین بدون مانیتور و کیبرد و موس تا 3 تومن بخوام هزینه کنم پیشنهاد شما چیه
پیشاپیش ممنون
درود مجید جان
اول اینکه دنبال Z87 نرو یعنی وقتی چیپ جدید که وارد میشه دنبال چیپ قدیمیتر نرو مگه اینکه خیلی ارزونتر باشه
برای کارت گرافیک هم توی زنج 1 میلیون معلوم نیست که 960 وارد بشه چه قیمتی میشه ولی کارت خوبیه . کارتهای r9 280X کارتهای خوبین ولی بسیار مراقب باشید هنگام خرید که حتما اکبند باشن چون کارتهایی هنوز توی بازار هست توی این سری برای ماین استفاده شدن و بسیار تمیزن و نمیشه بین نو و دست دومش تشخصی داد . در حال حاضر هم توی این رنج قیمت کارتهای GTX 760 پیشنهاد میشه و بالاتر از این کارتهای GTX 770
برای سیستم هم پیشنهاد ما به شرح زیر هستش :
m.b asus Z97
CPU i5 4690K
HDD 1TB WD blue
RAM 8GB 2400
VGA هم که توضیح دادم
case Green X1 توی رنج قیمت خودش خوبه و توی این مایه ها قیمت میتونید از برند raidmax هم بخرید
power green 600w HP یا corsair VS650 یا green 700W HP قیمت سایر پاورها توی سایت لیون هست
dvd rw هم برندهای مختلفی هست و تجربه ما گفته تفاوت چندانی با هم ندارن و بین 48 تا 62 تومانن

برای خرید و قیمت نهایی کاملا در خدمتیم

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام یه کیس در حد 4 میلیون میخوام لطف کنین بهترین قطعتت رو معرفی کنین حالا زور بزنم 4.200 یا صد تومن کم و زیاد شه فقط گرافیک 970 و مادربورد z97 باشه بقیه قطعات مثل رم و cpu رو بعدا ارتقا میدم power هم که یه جوری باشه که در صورت ارتقا قطعات جواب بده ببخشید زیاد شد ممنون دوست عزیز انشالا قیمت خوب دادی مزاحم خودتون میشم نه دوست عزیز فقط کیس میخوام ممنون میشم بهترین قطعات ممکنه رو معرفی کنین

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام یه کیس در حد 4 میلیون میخوام لطف کنین بهترین قطعتت رو معرفی کنین حالا زور بزنم 4.200 یا صد تومن کم و زیاد شه فقط گرافیک 970 و مادربورد z97 باشه بقیه قطعات مثل رم و cpu رو بعدا ارتقا میدم power هم که یه جوری باشه که در صورت ارتقا قطعات جواب بده ببخشید زیاد شد ممنون دوست عزیز انشالا قیمت خوب دادی مزاحم خودتون میشم نه دوست عزیز فقط کیس میخوام ممنون میشم بهترین قطعات ممکنه رو معرفی کنین
درود رضا جان
همیشه برای خرید سیستم میشه پیشنهادهای متفاوت و زیادی رو داد . ولی همیشه پیشنهاد میکنیم سردرگم نشید گاها قطعات با یک نوع چیپ تفاوت کمی با هم در کار دارن :
پیشنهاد بنده به شرح زیر هستش

m.B asus Z97 توی این رده میتونید سری K و C , A رو خریداری کنید که حدودا بین 500 تا 630 تومان هستن با گارانتی ویستا و سازگار و با گارانتیهای دیگه بین 460 تا 580 هستن و تفاوت چندانی باهم ندارن و میتونید به راحتی پردازندتون رو هم اگر قابلیت اورکلاک داشته باشه رو انجام میدن و رم با باسهای مختلف تا حدود 3000 روش اورکنید
CPU i5 4690K به راحتی میتونید این پردازنده رو بالای 4 اورکلاک و با یک فن خوب دماش رو متعادل نگه دارید
HDD WD 1TB blue
RAM 8GB 2400 برندهای مختلفی رو داریم عزیزم مثل adata , corsair , kingston hyperx اینها با تایمینگهاشون زیاد تقاوتی با هم ندارن
VGA GTX 970 از برندهای گیگا سری g1 و ایسوس strix میتونید بخرید . در مشخصات فنیشون یه مقدار گیگا بهتر بوده ولی این عملکرد زیاد نیست و شما به راحتی میتونید با کوچکترین دستکاری با نرم افزارهای اورکلاک کارت گرافیکهای دیگه رو هم به حد اینها برسونید
case green X1 واقعا کیس خوش دست و جاداریه
power corsair CX750
dvd rw زیاد مهم نیست چی بردارید همگی نزدیک به هم هستن از نظر کیفیت و کارایی

این پیشنهاد ما به شماست عزیزم . رضا جان قیمتهای حدودی رو توی سایتمون میتونید ببنید و در نهایت قیمتهاتون از هر کجا که میخواید بگیرید و تهش ما کاملا در خدمتیم

در لینک زیر نیز نمونه کوچکی از سیستمهایی هستش که بستیم میتونید مشاهده بکنید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=2355&hl=اسمبل&page=1

vsr

Registered User
لایک‌ها
12
سلام ببخشيد اينجا سوال مطرح ميكنم ولي گفتم شايد بتونيد كمكم كنيد ..تا 400 تومن چه Liquid CPU Cooler خوبه ؟من قصدم اور كردن تا 4.6 سي پي يو 4770k هستش كيسم هم x5 گرينه و بيشتر مد نظرم اينه كه بشه به جاي فن پشتي نصبش كنم تا سقف يعني تك فن باشه .

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
لپ تاپ دست دو هم داربن رنج فیمت 1200 ؟؟
متاسفانه دست دوم فعلا نداریم ولی نو توی این رنج قیمت موجوده
به سایت لیون مراجعه کنید

سلام ببخشيد اينجا سوال مطرح ميكنم ولي گفتم شايد بتونيد كمكم كنيد ..تا 400 تومن چه Liquid CPU Cooler خوبه ؟من قصدم اور كردن تا 4.6 سي پي يو 4770k هستش كيسم هم x5 گرينه و بيشتر مد نظرم اينه كه بشه به جاي فن پشتي نصبش كنم تا سقف يعني تك فن باشه .

درود دوست گلم
تا 400 تومان شما میتونید واترکولینگهای 240 که میشه corsair H100i , deepcool maelstrom 240 میتونید بخرید که قیمت دیپ کول 329 تومانه و کورسیر 439 تومان .
مطالعه ای که در مقایسه این دو مدل داشتیم دیپ کول قویتر از کورسیر بوده و ارزونتر هم هستش فقط نویز دیپ کوله بیشتر بوده .

ولی همه اینها رو گفتم ولی اینرو بگم که کیس شما فقط کولینگهای 120 حا میشه و مدلهای 240 رو ساپورت نمیکنه که شما میتونید
corsair H60 , H80i
deepcool maelstrom 120 , 120k بخرید

در خدمتیم عزیزم

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
ممنون لطف کردین این مدل چطوره؟ http://lioncomputer.ir/product/4562/Antec Kühler H2O 950 Liquid CPU Cooler/
شکل جالبی داره
دوست گلم antec یک برند معتبر در دنیاست و بسیار عالیه . ولی ما احساسی نسبت به قطعات برخورد نمی کنیم . پرفورمنس دیپ کول از همشون بالاتره و کورسیر یک برند معتبره ولی قیمت انتک نسبت به کارایی که ما در ریویوهای مختلف خوندیم ضعیفتر بوده

vsr

Registered User
لایک‌ها
12
با توجه به اینکه دیپ کول نویز بالاتری داره و سایلنت بودن برام مهمه پس نتیجه میگیریم که کورسیر بهتره ؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با توجه به اینکه دیپ کول نویز بالاتری داره و سایلنت بودن برام مهمه پس نتیجه میگیریم که کورسیر بهتره ؟
بر طبق نیاز شما بله کورسیر برای شما بهتره .

در ضمن وقتی میگن فنی از فن دیگه نویز بیشتری داره به این معنی نیست که ادمو اذیت میکنه مثلا
دیپ کول 240 : 17.6~39.3dB(A) مقدار نویزشه
کورسیر 240 h100i : 37.68 dBA نویزشه
که تقریبا زیر 2 دزیبل دیپ کول نویزش بیشتر از کورسیره .

اصلا اینها محسوب نمیشن توی کار وقتی دارید کار میکنید

حالا شما علم به این مسائل تصمیمت رو بگیر

azmayeshgar

Registered User
لایک‌ها
15
من یک گیرنده دیجیتال مدل gigabyte u7300 میخوام ؟ دارید؟ چون گفتید همه چیز موجوده

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
من یک گیرنده دیجیتال مدل gigabyte u7300 میخوام ؟ دارید؟ چون گفتید همه چیز موجوده
درود دوست گلم
من نگفتم همه چیز موجوده :D گفتیم اگر چیزی توی سایت موجود نباشه و توی بازار موجود باشه تهیه و تقدیم میشه . البته منظورم این بود

متاسفانه این کالا موجود نیست عزیزم

farhad hy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اقای حسینی
میخواستم یه سیستم corei5با گرافیک ati در حدود دو میلیون تا 2.200 بهم پیشنهاد بدید

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام اقای حسینی
میخواستم یه سیستم corei5با گرافیک ati در حدود دو میلیون تا 2.200 بهم پیشنهاد بدید
درود فرهاد جان
دقیقا بگو برای چه کاری میخوای سیستم رو

میدونید چرا این سوال رو از همه میپرسم . ؟ چون در اکثر مواقع کارایی بسیار میتونه توی انتخاب قطعات کمک کنه و از انتخاب اشتباه و ضرر جلوگیری میکنه

Milad.IT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با عرض سلام خدمت جناب آقای حسینی
یکی از مواردی که در بحث مالی برای ما خریداران شهرستان حائز اهمیت هست هزینه ارسال پستی اون محصول هست که به نظر میاد در سایت شما یه مقدار هزینه ارسال پستی بالا هست که به احتمال زیاد باید بخاطر ارسال بصورت پیشتاز باشه!
خواهشی که از شما دارم با توجه به سابقه و اعتبار سایت شما و تمایل بنده به خرید از لیون کامپیوتر خواهشمندم پست سفارشی رو هم به لیست انواع سفارش پستی اضافه کنید تا کاربران مثل بنده رو هم بتونید راضی نگه دارید و به ناچار متمایل به سایت های دیگه نشیم!!
برای مثال انواع هزینه ارسال پستی سایت زیر رو ببنید ( هزینه پستی محصولی که فعلا بنده تصمیم دارم سفارش بدم در لیون 8 تومن و در این سایت 4 تومن->زیر 1000 گرم محاسبه میشه!! )
624514179732382598_Untitled.jpg

بالا