برگزیده های پرشین تولز

لیگ برتر فوتبال ایران**لیگ هفتم** ، نتایج و بحث

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والا فوتباله و هزار مکافات

به نظر من این طور ادعا ها جنبه روحی روانی داره مگرنه هیچکس از اول فصل نمیتونه بگه ما صد در صد قوی هستیم و قهرمانی مال ماست....

باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد

یاد حرف علیرضا منصوریان افتادم که در اون موقعی که صمد آقا با دمش گردو میشکست و میگفت ما 12 امتیاز بیشتر داریم ... با منصوریان که مصاحبه کردن گفت من هنوزم اعتقاد دارم که پرسپولیس رقیب اصلی خطرنام ماست....

من واقعا تعجب کردم اما در پایان فصل دیدم که حرف الکی نزده بود و پرسپولیس درسته قهرمان نشد اما استقلال رو شکست داد.

اتفاقات معلوم کننده خواهند بود...

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
والا فوتباله و هزار مکافات

به نظر من این طور ادعا ها جنبه روحی روانی داره مگرنه هیچکس از اول فصل نمیتونه بگه ما صد در صد قوی هستیم و قهرمانی مال ماست....

باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد

یاد حرف علیرضا منصوریان افتادم که در اون موقعی که صمد آقا با دمش گردو میشکست و میگفت ما 12 امتیاز بیشتر داریم ... با منصوریان که مصاحبه کردن گفت من هنوزم اعتقاد دارم که پرسپولیس رقیب اصلی خطرنام ماست....

من واقعا تعجب کردم اما در پایان فصل دیدم که حرف الکی نزده بود و پرسپولیس درسته قهرمان نشد اما استقلال رو شکست داد.

اتفاقات معلوم کننده خواهند بود...

درمورد جنبه ي روحي و رواني كه حرفت رو كاملا" قبول دارم . منتها كسي كه دم از قهرماني ميزنه در شرايطي هست كه اتفاقات در سطح نرمال باشند .

يعني با اين پيش فرض كه بازيكني مصدوم نشه ، اتفاقات عجيب فوتبال نيفته ، داورها بيش از حد اشتباه نكنند و ... ما ميگيم فلان تيم مثلا" قهرمانه.

به عنوان مثال اگه پارسال همه ميگفتند قهرماني مال منچستره ، با اين فرض بود كه مثلا" كريس رونالدو مصدوم نشه ، اگه مصدوم مي شد كه ميدوني شايد منچستر خواب قهرماني روهم نمي ديد !

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
/ هفته سوم جام خلیج فارس /
سایپا به نخستین پیروزی خود دست یافت
تیم فوتبال سایپا تهران موفق شد در هفته سوم نخستین پیروزی خود در هفتمین دوره لیگ برتر را کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابتهای فوتبال هفته سوم جام خلیج فارس از ساعت 15/16 دقیقه امروز دو تیم پاس همدان و سایپا کرج در ورزشگاه قدس همدان به مصاف هم رفتند که در پایان این شاگردان علی دایی بودند که توانستند نخستین سه امتیاز این فصل را مال خود کنند.

در این دیدار که به قضاوت البرز حاجی پور برگزار شد ابتدا تیم فوتبال پاس همدان در دقیقه 28 توسط لفته حمیدی به گل برتری دست یافت اما در دقیقه پایانی نیمه اول آدریانو آلوز مهاجم تیم فوتبال سایپا بازی را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم علی دایی با چند تعویض خوب و به موقع توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد و دو بار دیگر توسط مجید غلام نژاد در دقیقه 61 و آدریانو آلوز در دقیقه 90 دروازه حریف را بازکند تا به نخستین پیروزی خود در لیگ هفتم دست پیدا کند.

سایپا در دو دیدار ابتدایی این فصل برابر راه آهن ( 2 برصفر ) و برابر فجرسپاسی ( 2 بر1) شکست خورده بود و این اولین پیروزی این تیم در لیگ هفتم بود.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
/ هفته سوم جام خلیج فارس /
پیروزی شیرین فراز ، صباباتری و صنعت نفت در خانه حریفان
هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر با شکست سه میزبان دیدارهای امروز در شهرهای مختلف پیگیری شد.

به گزارش خبرنگارمهر، در ادامه رقابتهای هفته سوم عصر امروز در ورزشگاه شهید عضدی رشت تیم فوتبال پگاه مغلوب صنعت نفت آبادان شد. در این دیدارکه در حضور بیش از 8 هزار تماشاگربرگزار شد تیم فوتبال صنعت نفت با گل دقایق پایانی لئوناردونیمتا که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شد.

در ورزشگاه فولاد شهراصفهان تیم فوتبال ذوب آهن در سومین دیدار خود برابر مهمانش شیرین فراز کرمانشاه تن به شکست داد. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شیرین فراز به پایان رسید. روح ا.. عطایی تنها گل تیم شیرین فراز را در دقیقه 49 به ثمر رساند.

اما در ورزشگاه اکباتان تهران تیم فوتبال راه آهن شکستی دیگر را متحمل شد و در ورزشگاه خانگی با نتیجه یک برصفر مغلوب صباباتری تهران شد. تنها گل تیم صباباتری را علیرضا رضایی در دقیقه 38 وارد دروازه راه آهن کرد.

در دیگر دیدار امروز تیم فوتبال سایپا با نتیجه 3 بریک میزبان خود پاس همدان را شکست داد.

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
بازی استقلال مس 1 برنده ی واقعی داشت اون هم بینندههای بازی بودن که بازی ناب و تماشایی و البته خشن رو دیدن

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی جالبی بود و استقلال هم حقش باخت نبود اما خوب مارو به یاد روزهای خوش کاظمی با سپاهان انداخت!

عجب مربی بافکریه!

در ضمن یه بازیکن سمت چپ داشتن این مسی ها به نام ملایی فکر کنم عجب تکنیکی داشت!

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
پايان هفته‌ي سوم ليگ برتر فوتبال؛ تساوي يك‌ بر يك استقلال در مصاف با مس كرمان

هفته‌ي سوم ليگ برتر فوتبال كشور با تساوي تيم استقلال تهران به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دو تيم استقلال و مس كرمان كه در ورزشگاه يك صد هزار نفري به مصاف يكديگر رفته بودند در پايان 90 دقيقه به تساوي 1 بر 1 رضايت دادند.

در اين ديدار زيبا و پر حاشيه «پائلو زافدون» براي مس كرمان در دقيقه 54 گلزني كرد و در دقيقه 81 نيز حميد شفيعي گل تساوي را وارد دروازه مس كرمان كرد.

نويد مظفري داور اين ديدار نيز دو بازيكن از تيم‌هاي استقلال و مس كرمان را اخراج كرد.

رجبي از مس كرمان و امير حسين صادقي از استقلال تهران بازيكناني بودند كه به ترتيب با دريافت مستقيم كارت قرمز و دو كارت زرد از زمين بازي اخراج شدند.

نكته‌ي قابل توجه در اين ديدار، بازي خوب سيد مهدي رحمتي دروازه بان سابق تيم استقلال بود كه بارها توانست دروازه مس كرمان را از حملات مستقيم استقلالي‌ها نجات دهد، به گونه‌اي كه در دقيقه 36 پنالتي معنيي را نيز گرفت.

در ديگر ديدار پايان هفته‌ي سوم كه همزمان با اين ديدار برگزار مي‌شد، تيم‌هاي استقلال اهواز و ملون انزلي به مصاف هم رفتند كه اين ديدار نيز با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

به گزارش ايسنا، لحظات حساس ديدار استقلال تهران و مس كرمان به شرح زير است:

دقيقه‌ي 05: استقلال درواه مس کرمان را به توپ بسته ولي هنوز دروازه مس باز نشده است.

07: آرش برهاني توپ را به زيبايي کنترل کرد و با رحمتي دروازه بان مس تک به تک شد. شوت محکم او به پاي رحمتي برخورد و وارد دروازه نشد.

10: استقلال لحظه به لحظه به گل نزديکتر مي شود. تماشاگران بي امان استقلال را تشويق مي کنند.

18: جرالدو موراس با طالب لو تک به تک شده بود ولي ضربه بي دقت او از کنار دروازه به بيرون رفت.

25: استقلال هر چه مي زند به در بسته مي خورد. مس کرمان رفته در لاک دفاعي. استقلالي ها دروازه مس کرمان را به توپ بسته است.

33: بازيکنان استقلال در زدن ضربات آخر مشکل دارند. توپ را تا محوطه جريمه تيم مس کرمان مي برند ولي نمي توانند گل کنند.

35: پنالتي به نفع تيم استقلال. خطا به روي آرش برهاني در محوطه جريمه.

36: رحمتي پنالتي منيعي را گرفت.

43: شوت محکم پولادي در آستانه ورود به دروازه مس کرمان توسط رحمتي به کرنر زده شد.

54: گــــــل براي تيم مس کرمان توسط پائولو زالدون. ( اشتباه مدافعان استقلال باعث شد تا بازيکن مس کرمان با طالب لو تک به تک شود و با شوتي دقيق دروازه استقلال را باز کند )

72: رحمتي امروز کولاک کرده . تمام ضربات گل استقلالي ها را گرفته است.

70: شوت اميرآبادي در آستانه ورود به دروازه توسط رحمتي دفع شد.

63: شوت منيعي به تير افقي دروازه مس برخورد کرد. توپ وارد دروازه شد ولي داور گل اعلام نکرد . تماشاگران به شدت به داور اعتراض مي کنند.

60: استقلال مثل نيمه اول فقط حمله مي کند ولي بي نتيجه است.

81: گـــــــل براي استقلال توسط حميد شفيعي ( سانتر زيباي منيعي به شفيعي رسيد و او با ضربه اي تکنيکي دروازه رحمتي را باز کرد).

83: اخراج براي مس کرمان: حميد رضا رجبي (خطاي بر روي بازيکن استقلال).

87: شوت محکم بازيکن مس کرمان به تير افقي دروازه استقلال برخورد کرد.

90: اخراج اميرحسين صادقي با دريافت كارت زرد دوم.

- اسامي بازيکنان استقلال در شروع:

طالب لو ، اميرآبادي ، صادقي ، قرباني ، سان جان ، منتظري ، جباري ، پولادي ، منيعي ، برهاني ، بياتي نيا.

- اسامي بازيکنان مس کرمان:

رحمتي ، ابراهيمي ، نانا ، اميديان ، غني زاده ، ممبيني ، نويدکيا ، کياني ، مولائي ، زالدون ، مورالس.

/در حاشيه ديدار استقلال تهران و مس كرمان/

مربي سابق استقلال در جايگاه ويژه

A0327611.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تئودور يونگ، سرمربي تيم استيل آذين كه فصل گذشته مربي استقلال بود، بازي را از جايگاه ويژه تماشا كرد.
* آتيلا حجازي، پسر سرمربي از تماشاگران ويژه است
* عليرضا منصوريان، بازيكن مصدوم استقلال همراه فرهاد مجيدي بازي را از جايگاه ويژه تماشا مي‌كنند. مجيدي از هفته آينده مي‌تواند براي استقلال به ميدان برود. مسئولان باشگاه مي‌گويند ITC مجيدي تا دوشنبه آينده صادر خواهد شد.
* از دقيقه 25 سه بازيكن مس كرمان مشغول گرم كردن شدند.
* تنها يك عكاس پشت دروازه استقلال حضور داشت.
* اسپانسر استقلال به مناسبت ايام شعبانيه، به بازيكنان عيدي داده است.
* فردين معصومي، يكي از كشتي گيران نيز در جايگاه ويژه حضور داشت.

طعنه ناصر حجازي به فرهاد كاظمي

A0323009.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، ناصر حجازي در نشست خبري، وقتي با فرهاد كاظمي سرمربي مس كرمان روبرو شد، با حالت طعنه گفت: ببخشيد كه مسابقه مساوي شد. شما تيم برتر ميدان بوديد.
* بازيكنان استقلال پس از پايان مسابقه به شدت به داور معترض بودند. آنها اعتقاد داشتند او وقت اضافه كمي گرفته است.
* عبدالرحمن شاه حسيني، رئيس كميته انضباطي در ورزشگاه آزادي حضور داشت.
* اميرحسين صادقي، مدافع اخراجي استقلال هنگام ترك زمين، لبخند بر لب داشت كه اين مسئله باعث اعتراض ناصر حجازي شد.
* بعد از آنكه آرش برهاني يك موقعيت تك به تك را در لحظات پاياني از دست داد، حاجيلو صندلي خود را محكم به زمين كوبيد.

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
دوست عزیز فکر نکنم استقلال باخته باشه
اگه اشتباه نکنم مساوی شد!

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
ناصر حجازي: * بالاخره روز استقلال فرا مي‌رسد / * تا پايان ليگ اتفاقات زيادي رخ مي‌دهد

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پس از تساوي تيمش مقابل مس كرمان گفت: از عملكرد بازيكنان تيم خود در اين ديدار كاملا راضي هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصر حجازي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بازيكنان ما عملكرد خوبي در اين ديدار داشته و بازي خوبي را به نمايش گذاشتند به هر حال فوتبال است و هزار اتفاق. متاسفانه امروز روز استقلال نبود و تنها توانسته‌ايم يك امتياز را به دست آوريم كه نتيجه‌ خوبي براي ما نيست با اين حال از عملكرد تمامي بازيكنانم راضي هستم چرا كه آنها بازي يك دستي را ارائه كردند.

وي ادامه داد: مس كرمان تنها يك موقعيت را داشت كه همان يك موقعيت به گل تبديل شد اما ما از موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم و نتوانستيم پيروز شويم. عملكرد خط دفاعي ما در اين ديدار بد نبود اما مدافعان ما چند اشتباه فردي داشتند كه بايد در تمرينات آنها را بر طرف كنيم.

حجازي تصريح كرد: هر چند امروز نتيجه خوبي نگرفتيم اما هفته به هفته آماده‌تر شده و سرانجام روزي،‌ روز استقلال خواهد بود. دروازه بان حريف ستاره زمين بود و موقعيت‌هاي زيادي را از ما گرفت و اين نشان مي دهد كه ما بازي بسياري هجومي را به نمايش گذاشته‌ايم.

وي افزود: اگر توپ‌هاي ما به گل تبديل مي‌شد ديگر اين همه انتقاد نمي‌كرديد، هر چند نتيجه نگرفتيم اما بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم و فكر مي‌كنم اكثر هواداران و تماشاگران استقلال از بازي تيمشان راضي باشند.

او گفت: من به بازي‌هاي هجومي علاقه زيادي دارم و حتي اگر چهار گل هم بخوريم اما با پنج گل حريف را شكست دهيم بسيار راضي خواهم بود. در بازي‌هاي آينده نيز به دنبال ارائه همين بازي‌هاي هجومي هستيم.

وي تصريح كرد: فكر مي‌كنم كه داور درباره گل ما اشتباه كرد، گل استقلال صحيح بود اما داور آن را نديد، درباره اخراج صادقي نيز ابهام وجود دارد، قبل از آنكه صادقي مرتكب خطاي شود بازيكن حريف بر روي او خطا كرده بود.

سرمربي استقلال تهران تصريح كرد: هنوز زود است كه درباره سرنوشت قهرماني اين فصل صحبت كنيم، بازي‌هاي زيادي پيش روي تيم‌هاست و بدون شك نيز استقلال نيز در بازي‌هاي آينده نتايج بهتري را به دست خواهد آورد. سرنوشت ليگ در فصل گذشته در هفته‌هاي پايان رقم خورد، بنابراين نبايد از حالا درباره سرنوشت اين فصل قضاوت كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از نتايج درخشان پرسپوليس نگران نيستيد گفت: اصلا نگران اين موضوع نيستم قضاوت در اين باره زود است، 31 بازي تا پايان باقي است و تا آن زمان اتفاقات زيادي رخ خواهد داد.

فرهاد كاظمي: از تلاش بازيكنانم راضي‌ام، از عملكردشان نه

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان گفت: از تلاش بازيكنانم در ديدار مقابل استقلال تهران راضي هستم اما عملكرد آنها چندان قابل قبول نبود.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فرهاد كاظمي پس از تساوي تيمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار كرد: درباره اين بازي تنها بايد به يك نكته اشاره كنم و آن اين است كه متاسفانه ما در اين ديدار اصلا شكل يك تيم واقعي نداشتيم، هر چند كه در بازي‌هاي تدراكاتي به آهنگ تيمي مطلوبي رسيده بوديم اما در سه بازي گذشته نتوانستيم آن آهنگ را ديگر تكرار كنيم و مقابل استقلال با تلاش فراوان بازيكنانم يك امتياز ارزش‌مند را به دست آورديم اما عملكرد بازيكنان ما چندان رضايت بخش نبود.

وي ادامه داد: خط هافبك ما در اين ديدار بسيار ضعيف عمل كرد، هافبك‌هاي ما به خوبي به خط حمله اضافه نمي‌شدند و فاصله زياد اين دو خطوط آهنگ تيمي ما را مختل كرده بود به همين دليل در بسياري از دقايق بازي، بازي را به حريف واگذار كرديم تا آنها صاحب توپ و ميدان شوند.

كاظمي با اشاره به درخشش مهدي رحمتي اظهار كرد: رحمتي با درخشش فوق‌العاده خود و گرفتن يك پنالتي از حريف نقش زيادي در كسب اين نتيجه داشت اما هدف ما اين است كه تمامي بازيكنان بهترين عملكرد داشته و به تيمي يك دست تبديل شويم.

وي در پاسخ به انتقاد خبرنگاران مبني بر ارائه بازي تدافعي گفت: با توجه به موجوديت‌ها و پتانسيل‌ تيم خود بازي كرديم طبيعي است وقتي كه در خانه حريف با يك گل جلو هستيم نبايد بي‌مهابا به دروازه حريف هجوم ببريم، منطقي اين بود كه بازي را كنترل كرده و از گل خود دفاع كنيم.

دفاع كردن نيز جزئي از فوتبال است و با توجه به اينكه استقلال خط هافبك و حمله بسيار قدرت‌مندي داشت مجبور بوديم كه اين گونه بازي كنيم با اين حال هيچ گاه به بازيكنانم توصيه نكردم كه وقت كشي كنند و آنها نيز چنين كاري نكردند چرا كه مي‌خواستيم جوانمردانه بازي كنيم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اون ضربه ایستگاهی به نظر من که گل نبود.

البته در لحظه اول گفتم گله اما وقتی بیشتر نشون داد فکر کنم روی خط دروازه اومد پایین

رو اسکوربورد ورزشگاه یه بار نشون دادند اما دیگه نشون ندادند

باید کارشناس های داوری نظر بدن در مورد این صحنه

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اون ضربه ایستگاهی به نظر من که گل نبود.

البته در لحظه اول گفتم گله اما وقتی بیشتر نشون داد فکر کنم روی خط دروازه اومد پایین

رو اسکوربورد ورزشگاه یه بار نشون دادند اما دیگه نشون ندادند

باید کارشناس های داوری نظر بدن در مورد این صحنه
بعد از مسابقه تو رنامه ای که مجریش خیابانی بود چند بار نشون دادن به نظر منم گل نشد نهایتش این هست که روی خط خوردش. گل نشد.

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
ممکهنه گل نشده باشه اما حداقل باید برای توپ هایی که تشخیصش سختره دوربین مخصوص گزاشت تا معلوم بشه چون اگه توپ 1 کم اونور تر بود چون دوربین خوب نگرفته بود اصلا" نمیشد تشخیص داد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته

چندین بار فردوسی پور گفته بود. واسه افساید ها و اینطور توپ ها حتما باید دوربین مخصوص بذارن...

اما خب کو گوش شنوا....

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
برنامه هفته چهارم ليگ برتر

پنچ شنبه 15 شهريور

شيرين فراز-استقلال تهران ساعت 16
سپاهان-راه آهن ساعت 16:45
صبا باتري-فجر سپاسي ساعت 16:45

جمعه 16 شهريور

مس-استقلال اهواز ساعت 15:45
سايپا-ذوب آهن ساعت 16
برق شيراز-پاس همدان ساعت 16:45
پگاه گيلان-ابومسلم ساعت 16:45
پرسپوليس-پيکان ساعت 17
صنعت نفت-ملوان ساعت 19

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
سید صالحی مصدوم شد و به لیگ قهرمانان هم نمیرسه امدوارم سپاهان توی اون مسابقات به مشکل بر نخوره چون توی لیگ قرمانان بیشتر گل های این تیم رو زده بود

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازي سپاهان تو ليگ قهرمانان با كجاست؟!

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سید صالحی مصدوم شد و به لیگ قهرمانان هم نمیرسه امدوارم سپاهان توی اون مسابقات به مشکل بر نخوره چون توی لیگ قرمانان بیشتر گل های این تیم رو زده بود
درسته که سید صالحی توی مرحله ی گروهی گلهای با ارزشی به ثمر رسوند ، ولی در حال حاضر افت شدیدی کرده ولی خوشبختانه محمود کریمی در اوج آمادگی هستش و در حال حاضر آقای گل لیگ برتر هم هست!
بازي سپاهان تو ليگ قهرمانان با كجاست؟!
فکر کنم تیم کاوازاکی!!
بله ، بازی رفت روز چهارشنبه 28 شهریور ماه در اصفهان و برگشت هفته ی بعدش 4 مهر ماه در ژاپن انجام خواهد شد!
واسه موفقیت سپاهان در این رقابت ها دعا کنین!

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
بازی استقلال و شیرین فراز هم با نتیجه سه بر یک به سود استقلال به پایان رسید.
گلها:برهانی/روانخواه/سان جان برای استقلال و تک گل تیم شیرین فراز هم توسط محمد احمدپوری به ثمر رسید.
در کل بازی خوبی بود.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
آغاز هفته چهارم ليگ برتر / بازگشت استقلال به جاده پيروزي

در شروع هفته چهارم رقابت‌هاي چهارم ليگ برتر فوتبال ايران تيم استقلال تهران موفق شد شيرين فراز كرمانشاه را از پيش رو بردارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم استقلال تهران پس از دو هفته ناكامي امروز در آغاز هفته چهارم ليگ برتر موفق شد در ورزشگاه آزادي كرمانشاه، با نتيجه سه بر يك شيرين فراز اين شهر را شكست دهد.

گل‌هاي استقلال در اين ديدار را آرش برهاني، اميدرضا روانخواه و سان جان اورسوويچ به ثمر رساندند و محمد احمدپوري تنها گل ميزبان را وارد دروازه استقلال كرد.

نكته جالب توجه اين بازي، بازگشت محمد نوازي به تركيب اصلي استقلال بود و مجتبي جباري هم در دقايق واپسين بازي به عنوان بازيكن تعويضي به تركيب استقلال وارد شد.

استقلال با اين پيروزي هفت امتيازي شد و به دليل گل زده بيشتر نسبت به صباباتري ديگر تيم تهراني به صورت موقت به مكان سوم جدول صعود كرد. اين در حالي است كه امروز صباباتري در ديگر ديدار هفته چهارم رودروي مقاومت شهيد سپاسي قرار گرفته است.

بالا