• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا آدرس نمایندگی سام سرویس و یا هرجائی که مدل های lcd سامسونگ ارزان قیمت مدیه معرفی کنید خواهشا سریع
من مدل های LCD 1931 BW , 1931 C رو میخوام بدونم چنده میشه قیمتش ؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
لطفا آدرس نمایندگی سام سرویس و یا هرجائی که مدل های lcd سامسونگ ارزان قیمت مدیه معرفی کنید خواهشا سریع
من مدل های LCD 1931 BW , 1931 C رو میخوام بدونم چنده میشه قیمتش ؟
سلام... پیام خصوصی جواب داده شد.

2.5.8.14.1.13

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان.مانیتور 19 میخوام چی بگیرم؟؟؟ واید بگیرم یا نه؟؟؟ قیمت چیزی که پیشنهاد میکنید هم بدید لطفا.مرسی.

2.5.8.14.1.13

Registered User
لایک‌ها
6
مانیتور 19 چی بگیرم؟؟؟ واید باشه فکر میکنم بهتره.قیمت هم بگید لطفا.مرسی.ال جی یا سامسونگ؟؟؟؟

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
LG بدرد نمیخوره جدیداش پیکسل سوخته زیاد دره
سامسونگ مدل bw1931 خوبه

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lg خوب نست پیکسل سوخته زیاد توش است
سامسونگ بهتره

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
شما 1931 سامسونگ رو هم قیمت بگیر .... تفاوت این 2 تا خیلی زیاده!

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیروز ال سی دی سامسونگ c1931 رو به قیمت 266000 تومن خریدم با ضمانت سام سرویس

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
سلام ...

آقا این سوال ما چند روزه عقده شده تو گلوم ! درم نمیاد ...

به ناچار اومدم در فروم محبوب ::D تا مطرح کنم .

من میخوام جدیدا یک سیستم ببندم... گرافیکی که مورد نظرمه 8800 GTS 512 هستش ( از نوع G92 )

بعد حالا در مورد انتخاب مانیتور موندم ...

چیزی که مورد نظر خودم هستش ، مدل 22 اینچ SAMSUNG هستش ... همون 3220 معروف

همون طور که خودتون بهتر میدونین ، این مانیتور Native اش روی 1680 در هستش

حالا ، درحال حاضر ... کارتهای گرافیک در GAME ها لبه مرزن ... و این رزولوشن هم دقیقا لب مرزه ...

من میترسم این مانیتور رو بگیریم ... بعد فردا روز که 4 تا بازی سنگین تر اومد تو بازار که روی Native این

افت فریم داشت ، من نتونم اونها رو روی رزولوشن هایی مانند 1024 بازی کنم ...

این فکر من درسته ؟

یا اینگه میتونم اونها رو هم روی 1024 روی این مانیتور بازی کنم ؟

ممنون .

لطف عالی مستدام ... ( خودم کفم برید از این تیکه )

armin-samurai

Registered User
لایک‌ها
0
موقع خرید lcdبه نکات زیر حتما توجه کنید
1.هرگز به review هایی که در سایت های معتبر در مورد یک محصول خاص ارایه میشود اعتماد نکنید.یادتون باشه که که شرکت های بزرگ برای فروش بیشتر بهترین محصولشون را برای بررسی در اختیار سایت های معتبر قرار میدن و بعد از این که اعتماد همرو جلب کردن بازار را از اجناسی پر میکنند که به هیچ وجه مشخصات اولیه را ندارد.
2.هرگز بدون دیدن صفحه روشن lcd اقدام به خرید نکنید.
3.هیچوقت به تصویر خوش اب و رنگ روی صفحه lcd داخل ویترین اعتماد نکنید.مونیتورها عملکرد متفاوتی هنگام پخش فیلم.game و عکس دارند وحتی بعضی عکسا رو خیلی خیلی بهتر از بقیه نشون میدن
4.به توصیه های فروشنده با شک و تردید گوش کنید وبرگ گارانتی را حتما مطالبه ومشاهده کنید
مطالبی را که گفتم حاصل تجربیات من در خرید samsung مدل 226WB بود.تصاویر بر روی صفحه نمایش این دستگاه به صورتی مشابه رتوش شده پخش میشوند که تلاش من برای رفع مشکل با انجام کالیبراسیون بدون نتیجه بود.این مدل lcd با پانلهایی از سازندگان مختلف روانه بازار شده و امکان شناسایی سازنده صفحه lcd پیش از خرید وجود ندارد.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
1.هرگز به review هایی که در سایت های معتبر در مورد یک محصول خاص ارایه میشود اعتماد نکنید.یادتون باشه که که شرکت های بزرگ برای فروش بیشتر بهترین محصولشون را برای بررسی در اختیار سایت های معتبر قرار میدن و بعد از این که اعتماد همرو جلب کردن بازار را از اجناسی پر میکنند که به هیچ وجه مشخصات اولیه را ندارد.
3.هیچوقت به تصویر خوش اب و رنگ روی صفحه lcd داخل ویترین اعتماد نکنید.مونیتورها عملکرد متفاوتی هنگام پخش فیلم.game و عکس دارند وحتی بعضی عکسا رو خیلی خیلی بهتر از بقیه نشون میدن
4.به توصیه های فروشنده با شک و تردید گوش کنید وبرگ گارانتی را حتما مطالبه ومشاهده کنید
مطالبی را که گفتم حاصل تجربیات من در خرید samsung مدل 226WB بود.تصاویر بر روی صفحه نمایش این دستگاه به صورتی مشابه رتوش شده پخش میشوند که تلاش من برای رفع مشکل با انجام کالیبراسیون بدون نتیجه بود.این مدل lcd با پانلهایی از سازندگان مختلف روانه بازار شده و امکان شناسایی سازنده صفحه lcd پیش از خرید وجود ندارد.
ممنون از راهنماییتون اما در مورد review ها موافق نیستم...

Erin_brakovic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ...

یه راهنمایی فوری لازمه... میخوام samsung 2032BW بخرم ... ارزون ترین قیمتی که سراغ دارید چنده و از کجا و با چه گارانتی ؟؟؟

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از راهنماییتون اما در مورد review ها موافق نیستم...

منم با شما موافقم ... ممکنه اون چیزی که در مورد Review سایت ها مطرح کردین کمی درست باشه ..

اما بالاخره در میان بد و بدتر ... باید یکی رو انتخاب کرد ...

اگر به اون نشه اطمینان کرد ، به کی میشه ؟

به مغازه دار دلال سه نقطه ؟

armin-samurai

Registered User
لایک‌ها
0
به نظرات مصرف کنندگان واقعی.در اینترنت بگردین پیدا میشه​

Radian

Registered User
لایک‌ها
0

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد Review ها خوب کلا حرفتون رو قبول ندارم ولی در مورد خاص مانیتور های 226BW و 206BW به خاطر تعدد پنل های این مدل مانیتور (A,B,W,C,...) تا حدودی حرفتون درسته چون حقیقت اینه که این مانیتور با هرکدوم از این پنل ها کیفیت متفاوتی رو ارائه میده , با تمام این اوصاف من خودم 206BW دارم و کاملا از این مانیتور راضی هستم و بنظرم خیلی مانیتور خوبیه .

بالا