• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان نظرتون در مورد مانیتور های AOC چیه؟
یه جایی نمایندگی شو دیدم

عزیز مارک خاصی نیست.
اگر قیمت هاش خیلی پایین باشه ارزش خرید رو داره اما اگر نه... گارانتی و خدمات در مورد مونیتور مهم ه. اصلا توقع خدمات خوبی نداشته باشید.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سلام دوستان .
1-يه مانيتور lcd سامسونگ خوشگل ترجيحا مشكي نقره اي باشه . قيمت دور و ور 220 تومن باشه
17 اينچ باشه يا 19 اينچ اگه باشه باشه . تصوير رو نكشه چي پيشنهاد مي كنيد ؟

2-قيمتش تو اين يكي دوماهه پايين نمياد ؟ مدل جديد تو راه نيست ؟؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
پيشنهاد خيلي خوبيه . cpu رو بفروشم ، ميرم مي خرمش .
مرسي

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
من یه مانیتور فلت 17 میخوام بخرم . دست دوم باشه اشکالی داره ؟ از کجا بخرم ؟
از بین مدلهای زیر کدوم بهتره ؟

SAMSUNG - 17" - Dyna Flat-DFX1793

LG - 17" SMART FLAT - T720FB

SAMSUNG - 17" - MB17830

LG - 17" FLATRON-ez T725B

SAMSUNG - 17" - Dyna Flat-MB1793

SAMSUNG - 17" - Dyna Flat-MB1795

LG - 17" FLATRON-ez T730BH

LG - 17" FLATRON-ez T730BHK

LG - 17" FLATRON-ez T730PU

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
چون CRT ه باید دست دو کم کارکرد باشه.

از بین سامسونگ و LG , سامسونگ پیشنهاد میشه... هم قیمت مناسب تری داره و هم کیفیت بهتر...

و 1795 از بقیه بهتر ه.

2003142128981815798_rs.jpg

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام خوب شد من اینو دیدم راستش من dvb دارم و میخوام به همین خاطر مانیتور 15 خودم رو عوض کنم به نظر شما واسه دیدن ماهواره واید بهتر نیست ؟
من اهل فیلم دیدن هم هستم و فیلم هم میخوام باهاش ببینم چه کار کنم گیر کردم از دست این واید لعنتی که منو گیج کرده
لطفا کمکم کنید

برای ماهواره معمولی و برای فیلم واید...! شما به کدوم بیشتر نیاز دارید؟ بودجه اتون چقدر ه؟

کلا اینا خوبن : 19 معمولی 19 واید 22 واید .... اگر بودجه اتون به 22 واید میرسه که خیلی خوبه (فراسو , ال جی و سامسونگ به ترتیب قیمت هست) ... اگر نه و بودجه اتون نمیرسه... ببینید از کدوم یکی بیشتر استفاده دارید؟ واید یا معمولی...

در مورد اینکه واید میکشه و از جور حرف ها هم کلی در پست های قبل صحبت شده!!

mandyrezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای ماهواره معمولی و برای فیلم واید...! شما به کدوم بیشتر نیاز دارید؟ بودجه اتون چقدر ه؟

کلا اینا خوبن : 19 معمولی 19 واید 22 واید .... اگر بودجه اتون به 22 واید میرسه که خیلی خوبه (فراسو , ال جی و سامسونگ به ترتیب قیمت هست) ... اگر نه و بودجه اتون نمیرسه... ببینید از کدوم یکی بیشتر استفاده دارید؟ واید یا معمولی...

در مورد اینکه واید میکشه و از جور حرف ها هم کلی در پست های قبل صحبت شده!!

ببخشید یه نکته اگه اینطوره پس چرا ال سی دی های خانگی همه به سمت واید پیش میرن چون تا اونجایی که من میدونم اکثر مدلهای بالا 29 و یا 40 یا 42 همه دیگه واید هستند پس تصویر در اونها چی میشه اونها که کلا مورد استفاده شون تلویزیون و یا ماهواره است ؟ آیا تو اون مدل واید در تلویزیون حاشیه مشکی در دو طرف ایجاد میشه؟

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
ببخشید یه نکته اگه اینطوره پس چرا ال سی دی های خانگی همه به سمت واید پیش میرن چون تا اونجایی که من میدونم اکثر مدلهای بالا 29 و یا 40 یا 42 همه دیگه واید هستند پس تصویر در اونها چی میشه اونها که کلا مورد استفاده شون تلویزیون و یا ماهواره است ؟ آیا تو اون مدل واید در تلویزیون حاشیه مشکی در دو طرف ایجاد میشه؟
بله تمامی ال سی دی ها واید هستند...
بله هاشیه مشکی اینجاد میشه...

برای راهنمایی : روی کنترل ال سی دی های سونی دکمه ای هست که مابین حالت ها نرمال , فول , فول زوم و واید تصویر رو تغییر میده .... موقع دیدن ماهواره روی نرمال ه و دو طرف هاشیه داره... اگر بزنید روی فول و قول زوم تصویر رو میکشه... موقع دیدن فیلم... تصویر روی حالت فول خواهد بود و از هاشیه دیگه خبری نیست! (تست شده! با 32 سری اس سونی کار کردم)

اینو چطور میبینی ؟

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1162

این 1795 باید دستی نصب بشه ؟

1795 بهتره... شما ببین اینو اصلا تو بازار گیر میاری یا نه.

نصب دستی یعنی چی؟ شما یه درایور داری که باید نصب شده همین.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
در همه جای دنیا چون تصاویر دیجیتال شده و روی تلویزیون های دیجیتال حالا واید یا غیر واید برای تصاویر دیجیتال افت تصویر وجود نداره ولی تو ایران تلویزوین چون هنوز انالوگه افت تصویر وجود داره . البته تغییر از سیستم انالوگ به دیجیتال تقریبا نزدیک 1 میلیارد دلار برای کشو هزینه بر میداره .

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من از يه نفر شنيدم كه هر چي مانيتور بزرگتر باشه پيكسلهاش هم بزرگتر ميشن در نتيجه كيفيت تصويرش كمتره اين حقيقت داره؟ خواهش ميكنم كه سريع منو راهنمايي كنين چون ميخوام همين روزا يه مانيتور بخرم
راستش من خودم سامسونگ مدل 226bw نظرمه كه فكر ميكنم هم براي بازي و فيلم مناسبه هم براي كاراي ديگه
ولي الان نگرانم كه كيفيت تصويرش پايين باشه
در ضمن اگه ممكنه چند تا مدل سوني كه قيمتشون تا 400 باشه معرفي كنين زمان پاسخ مانيتورهاي سوني از سامسونگ بيشتره يا كمتر؟
از جوابتون ممنون

mandyrezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا مانیتور 940bw هنوز تولید میشه؟
و چه فرقی با 1931bw داره کدومش بهتره فرق قیمتش چقدره؟

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
بله تمامی ال سی دی ها واید هستند...
بله هاشیه مشکی اینجاد میشه...

برای راهنمایی : روی کنترل ال سی دی های سونی دکمه ای هست که مابین حالت ها نرمال , فول , فول زوم و واید تصویر رو تغییر میده .... موقع دیدن ماهواره روی نرمال ه و دو طرف هاشیه داره... اگر بزنید روی فول و قول زوم تصویر رو میکشه... موقع دیدن فیلم... تصویر روی حالت فول خواهد بود و از هاشیه دیگه خبری نیست! (تست شده! با 32 سری اس سونی کار کردم)

1795 بهتره... شما ببین اینو اصلا تو بازار گیر میاری یا نه.

نصب دستی یعنی چی؟ شما یه درایور داری که باید نصب شده همین.

آخه تو مشخصات 1795 نوشته نصب درایو : مانوئل ؟
من مانیتورم رو تابحال نصب نکردم . خود سیستم میشناستش .

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
آیا مانیتور 940bw هنوز تولید میشه؟
و چه فرقی با 1931bw داره کدومش بهتره فرق قیمتش چقدره؟
بله هست... تقریبا همه چیزشون با هم فرق میکنه! ریسپانس تایم , زاویه دید , کنتراست .... 1931 بهتره.

آخه تو مشخصات 1795 نوشته نصب درایو : مانوئل ؟
من مانیتورم رو تابحال نصب نکردم . خود سیستم میشناستش .

بله ویندوز مانیتور رو خواهد شناخت... اما برای استفاده از رزولوشن بالتر از معمول( 1600 در 1200 ) و فرکانس بالاتر از معمول ( 85 هرتز) نیاز به درایور هست.
خلاصه : برای استفاده از قابلیت ها و توانایی های مانیتور اتون باید درایور نصب کنید...

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
من الان رفتم یک مانیتور 1795 نو خریدم ( 113 )

ولی تو سی دی درایوش اصلا این مدل نداره !
بدون نصب کردن درایو امکان استفاده از رزولوشن 1600 1200 و بالاتر هست با فرکانس 85 و بالاتر ! اما وقتی درایو نصب میکنم رزولوشن حداکثر 1024 در 1280 و فرکانس فقط 60 میباشد !

لطفا راهنمایی کنید .

mandyrezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله هست... تقریبا همه چیزشون با هم فرق میکنه! ریسپانس تایم , زاویه دید , کنتراست .... 1931 بهتره.

...

خیلی خیلی ببخشید ولی انگار داریم به یه جایی میرسیم حالا که اینجور شد 1931bw بهتره یا 1931cw و چه فرقی با هم میکنند قیمتشون چی؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
خیلی خیلی ببخشید ولی انگار داریم به یه جایی میرسیم حالا که اینجور شد 1931bw بهتره یا 1931cw و چه فرقی با هم میکنند قیمتشون چی؟
cw نسبت به bw یه تکتولوژی رنگ داره که سامسونگ ادعا میکنه 14 درصد رنگ رو بهبود بخشیده... قیمت ام 10-15 تومن گروتره. لطفا صفحات آخر رو مطالعه کنید.

بالا