• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از saeid_2001 :
ببنين سامسونگ يكي از بهترين توليد كنندهاي مونيتور lcd در دنياست حتي كمپانيهااي مثل سوني هم در توليد lcd به پاي سامسونگ نرسيدن من حدود 1 سال پيش خيلي دنبال مونيتور lcd گشتم كه يه مدل 710t بود اگه اشتباه نكرده باشم پيدا كردم كه تو اينترنتم تو اكثر سايتها از جمله pcworld يادمه خوب ريت گرفته بود digital هم بود يعني dvi داشت ولي قيمتش زياد بود نخريدمش و رفتم يه مونيتور crt سامسونگ گرفتم نميدونم الان چقدر مدلاي جديد اومده تو بازار ولي ولي اين منيتور خيلي منيتور خوبيه در ضمن اگه بازي خفن ميكنيد منيتور هاي crt خيلي بهتر هستن و معمولا براي بازي كردن كسي منيتور lcd پيشنهاد نميكنه ولي lcd هم كلاس خودشو داره و معمولا چون جاي كمي ميگيره و شفافيت تصوير خوبي داره ميخرنش ولي چند چيز در منيتور lcd مهمه كه اينا هستن.1 -از همه مهتر رزولوشن منيتور است 2-زاويه ديدش 3-سرعت refresh و 4-dvi port(digital) و 5-وضوح تصوير و چند چيزه ديگه
پس این طور که شما میگی 710T در بازار هست... کجا دیدی و قیمتش چند بود؟
ممنون.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
بابا من كه چند وقته دارم گلومو پاره مي كنم ميگم 710T . خفه شدم از بس گفتم كه اين مانيتوره خوبيه. توي ايران 710T فكر نكنم پيدا بشه چون من خيلي دنبالش گشتم اما پيداش نكردم اما 710N كه تنها فرقش نداشتن رابط DVI توي بازار ايران پيدا ميشه. من قبل از عيد قيمت گرفتم 390 تومان. بهترين انتخاب به نظره من همينه .

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از sharifgame :
بابا من كه چند وقته دارم گلومو پاره مي كنم ميگم 710T . خفه شدم از بس گفتم كه اين مانيتوره خوبيه. توي ايران 710T فكر نكنم پيدا بشه چون من خيلي دنبالش گشتم اما پيداش نكردم اما 710N كه تنها فرقش نداشتن رابط DVI توي بازار ايران پيدا ميشه. من قبل از عيد قيمت گرفتم 390 تومان. بهترين انتخاب به نظره من همينه .
شریف گیمر جان چرا خودتو ناراحت می کنی؟ اون موقع که شما اون مدلو معرفی کردی من دنبالش رفتم و به این موضوع واقف بودم که با توجه به سرعت تاخیر 12ms انتخاب بسیار خوبیه. اما نداشتن رابط DVI عیبیه که نمیشه راحت از کنارش گذشت و اون موقع پی بردم که 710T در ایران نیست. حالا این دوستمون که دنبالش بودن شاید جایی دیده باشن!

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
محمد جان در مورد رابط DVI بايد بگم كه عملا توي كاربردهاي روزانه خيلي تفاوتي نميكنه . البته ابن مطلبو از خودم نميگم . سايت THG به اين مطلب اشاره كرده

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
سلام !

اول بايد از راهنمايي هاي دوستان عزيز راكس و محمد و باقي بروبچ به خاطر راهنماييهاشون در مورد خريد سيستم خيلي خيلي تشكر كنم ( اوايل خرداد بود يادتون مياد ؟! ) و دوم اينكه درست بعد از خريدن كامپيوتر جديد غيبم زد دليلش هم امتحانات پايان ترم و پايان نامه بود ! تا همين امروز وقت نكردم يه بازي خفن رو روي اين 6800gt اجرا كنم ! مااا امروز سان آندرياس و دووم 3 جديد و هافلايف 2 و كماندوي جمهوري رو نصب كردم و كلي با سرعت كارت گرافيك دارم حال ميكنم همه بازيها با آخرين حد جزييات و 1280×1024 و 4xAA/8xAF خدايي آخرشه :cool: البته بايد تا دام قيامت قسطشو بدم :blink:

غرض از مزاحمت اينكه دنبال يه مونيتور 19 اينچ CRT ميگردم كه هم قيمتش پايين باشه هم تصويرش تخت باشه يه چيزي تو مايه هاي تختي همين E700B كه الان دارم . پيشنهادتون چيه ؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
LCD‌ جديد ماد ايران ( LG‌‌ )

L1740P.jpg

لينك مشخصات از سايت ماد ايران

مشخصاتش رو در سايت LG پيدا نكردم .
اين مدل تحت عنوان سپيد فام معرفي و تبليغ مي شود . ( 1740P )

مقايسه سه LCD LG :

attachment.php

فایل های ضمیمه

• compare.jpg
    compare.jpg
    97.1 KB · نمایش ها: 346

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
راستی زمان پاسخ دهی 12 میلی ثانیه کم نیست؟ شبه نداره !؟ الان مناسب ترین زمان پاسخگویی چیه ؟ راستی قیمتش چنده ؟

مانیتور 19 CRT سراغ ندارین ؟

مرسی

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از saeed_violinist :
راستی زمان پاسخ دهی 12 میلی ثانیه کم نیست؟ شبه نداره !؟ الان مناسب ترین زمان پاسخگویی چیه ؟ راستی قیمتش چنده ؟

مانیتور 19 CRT سراغ ندارین ؟

مرسی
نه بابا... 12 میلی ثانیه خیلی خوبه... الان بهترین زمان تاخیر 8ms هست که برای بازیها عالیه و کلا من در هر فرومی بحث کردم تاکید بر خرید مانتیوری با سرعت تاخیر8ms داشتن.
قیمتش 369 هزار هست.
در مورد 19" تنها چیزی که قیمتشو می دونم 19" F900P LG هست قیمت 345 هزار.

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي ميدونه داشتن رابطDVIبراي lcd ها چقدر مهمه؟ اصلا مهمه؟ارزش دادن پول اضافي رو داره؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
قبلا xradical عزيز در اين مورد مفصل توضيح داده يه جستجو بكن .

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
بين monitor هاي flatron موجود در بازار كدوم رو انتخاب مي كنيد؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از sdvbs :
بين monitor هاي flat موجود در بازار كدوم رو انتخاب مي كنيد؟
سامسونگ و ال جي جفتشون امتحانشون رو جلوي من پس دادن و هر دو افتضاحن! ولي ظاهرا سامسونگ ارزونتره پس بيتره!
هر چي ميگيري فلت نگير برو فلترون بگير خيال خودت رو راحت كن. فوقش 20-30 تومن گرونتر در مياد.

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از mahdi206 :
سامسونگ و ال جي جفتشون امتحانشون رو جلوي من پس دادن و هر دو افتضاحن! ولي ظاهرا سامسونگ ارزونتره پس بيتره!
هر چي ميگيري فلت نگير برو فلترون بگير خيال خودت رو راحت كن. فوقش 20-30 تومن گرونتر در مياد.
منظورم فلترون بود!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من همكنون فلترون الجي مدل 795FT Plus دارم با 100 تا LCD هم عوض نميكنم.
0.gif

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از daftarekhaterat :
من همكنون فلترون الجي مدل 795FT Plus دارم با 100 تا LCD هم عوض نميكنم.
0.gif
795 مدل خوبيه ,من قبلا داشتم الان f700p استفاده مي كنم راضيم ,البته made in korea است هدفم از اين پست بررسي مدل هاي جديد بود!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از sdvbs :
795 مدل خوبيه ,من قبلا داشتم الان f700p استفاده مي كنم راضيم ,البته made in korea است هدفم از اين پست بررسي مدل هاي جديد بود!

اي بابا گرفتي ملتو....مانيتور جديد نمياد كه.. :D

الان از 700 بهتره فقط يه مدل فيليپس و يه مدل سوني هست..خلاص..
در ضمن سخت افزار به اون گنده اي رو :D

davood3d

Registered User
لایک‌ها
49
من امروز زنگ زدم شركت لوتوس و قيمت LCDهاي 19” Viewsonic رو به من اينطور داد (قابل توجه محمدجان!):
VX910 375000
VP912 505000
VP191B 505000
ميگفتن در چين ساخته ميشه و ليسانس آمريكا داره
1 سال هم گارانتي داره
اوليه زيادي ارزون نيست؟!
شركت لوتوس 6489180و 81

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از davood3d :
من امروز زنگ زدم شركت لوتوس و قيمت LCDهاي 19” Viewsonic رو به من اينطور داد (قابل توجه محمدجان!):
VX910 375000
VP912 505000
VP191B 505000
ميگفتن در چين ساخته ميشه و ليسانس آمريكا داره
1 سال هم گارانتي داره
اوليه زيادي ارزون نيست؟!
شركت لوتوس 6489180و 81
عجب... همین الان فهميدم :eek:
:blink: :blink:
مانيتور سومي محشره... يعني يك چيز با Contrast 800:1 و سرعت تاخير 8ms براي بازي و هر چيز ديگه انتخابي بسيار عاليه.
(و در فروم هاي خارجي ازش به عنوان بهترين مانيتور LCD براي Game و موارد مشابه ياد مي كنن در كنار مانيتور مدل 17 اينچي خود)
قيمتشم كه استثناييه :eek:
تنها چيزي كه كمي منو دلسرد كرده چيني بودنشه :( :(
(اين قيمتها واقعا نبايد عجيب باشه اگر واقعا شركتها منصف باشن كه مسلما نيستن و مثلا همين مدل 439 دلاره يعني حدود 400 هزار اما باز 100 هزار گران تره اما در بين رقيباش عاليه)
در مورد اين چيني بودنش بايد يك كم تحقيق كنم ;)
در ضمن دستت درد نكنه بازم با خبراي خوب اومدي و حال دادي :) :blush:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
حضرات اساتید گرام و کرام ! بنده حقیر رو در مورد خرید یک مانیتور LCD راهنمایی کنید . راستی چون خریدش قسطیه یه چیزی معرفی کنید که تا آخرین قسطشو با رضایت کامل بدم و به جونتون دعا کنم ! ( وای کمرم شکست زیر بار قسط ) !!!

مانیتور LCD ترجیحا زیر 400 تومن ، 17 اینچ ، وضوح ترجیحا 1600*1200 اگه نه حد اقل 1280*1024 با هرتز بالا ، 8 میلی ثانیه یا حداقل 12 میلی ! ترجیحا خاکستری رنگ ( به یاد گرگ خاکستری ) و گارانتی مطمن خلاصه باقلوا !

بالا