• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
این الجی گزینه خوبی هستش ولی

2 نیست به نظرتون مشکلی نداره , الان اکثرا 2 هستن .

لطفا متخصصا جواب بدن

سلام

ببین عزیزم زمان پاسخ دهی 2 میلی ثانیه با 5 میلی ثانیه تفاوت چندانی نداره ، بیشتر زمانی که از سیستم برای گیم استفاده میکنی این تفاوت احساس میشه اون هم خیلی کم .

اگه یه مانیتوری زمان پاسخ دهیش 2 میلی ثانیه باشه خوب این یه حسنه ولی دلیل نمیشه حتما از مانیتوری که زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه داره خیلی بهتر باشه . زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه برای یه مانیتور ضعف به حساب نمیاد .

موفق باشید .

GENE

Registered User
لایک‌ها
46
بچه‌ها نظرتون در مورد Samsung 23500 چیه؟HDMI نداره ولی Full HD و 23 اینچه.

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز جناب Cold398 ممنون از جوابتون.

خوب این قضییه 5,000,000:1 و 2,000,000:1 تفاوتی بینشون هست یا هست و نا چیزه در استفاذه فیلم و مطالعه .

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز جناب Cold398 ممنون از جوابتون.

خوب این قضییه 5,000,000:1 و 2,000,000:1 تفاوتی بینشون هست یا هست و نا چیزه در استفاذه فیلم و مطالعه .

خواهش میکنم وظیفه بود .

کنتراست تصویر هرچی بالا تر باشه بهتره .

کنتراست مانیتور های خانگی داینامیک هست ولی خوب هرچی بالاتر باشه کیفیت در حد مطلوبتری قرار میگیره .

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون دوست بزرگوار کمال تشکر .

عزیز بین این دو کدومو ترجیح می دی .

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1024&ID=151#

و

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=179#

بیشتر مطالعه و فیلم , مطالعه بیشتر .

حداقل کارت گرافیک مناسب چی هست مناسب این مانیتورا .

شما خودتون باید برید بازار کیفیت هر دو رو از نزدیک ببینید چون کیفیت تصویر ، میزان روشنایی و زاویه دید یه مقدار سلیقه ای .

E2250T فول اچ دی هست و برای تماشای فیلم مناسبتره غیر از اینکه کنتراست بالاتری داره .

W2286L که یکی از دوستان تهیه کرده و من از نزدیک دیدم کیفیت خیلی خوبی داره .

متاسفانه نمیتونم جواب قطعی بهت بدم که کدوم بهتره چون کیفیت E2250T رو ندیدم .

راجع به کارت هم مقدار بودجتون رو بفرمایید تا راهنماییتون کنم .

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز جناب Cold398 , آقا واقعا ازت ممنونم .

من بیشتر برای فیلم و مطالعه می خوام , بازی خیلی کم پیش می یات یا اصلا هیچ وقت .

خوب شما فکر می کنید E2250T با قطع نظر از اون دومی خوبه برای کاری من ؟

راستش برای گرافیک بعیده بتونم بیشتر 130 تومن خرج کنم .

امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید .

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز جناب Cold398 , آقا واقعا ازت ممنونم .

من بیشتر برای فیلم و مطالعه می خوام , بازی خیلی کم پیش می یات یا اصلا هیچ وقت .

خوب شما فکر می کنید E2250T با قطع نظر از اون دومی خوبه برای کاری من ؟

راستش برای گرافیک بعیده بتونم بیشتر 130 تومن خرج کنم .

امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید .

خواهش میکنم

با 130 تومن میتونید یه کارت ATI RADEON HD 5670* 1GB از برند Club تهیه کنید .

E2250T از نظر مشخصات به نظر بهتر میاد و فکر نمیکنم از نظر کیفیت اختلاف زیادی داشته باشن به هر حال جدید تر هم هست .

با این حال بازم میگم حتما قبل از خرید برید نمایندگی مادیران هردوتا رو واستون باز میکنه و واستون دمو میزاره کیفیتشونو ببینید .

فقط زمان خرید حواست باشه صفحه رو قشنگ نگاه کنی که خدایی نکرده پیکسل سوخته نداشته باشه .

موفق باشید .

Last edited:

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سپاسگذارم دوست عزیز لطف فرمودید تشکرات فراوان .

بله چشم همین کارو می کنم اول می بینم .

در رابطه با گرافیک گزینه خوبیه همون می خرم .

در رابطه با پیکسل سوخته حواسمو جمع می کنم .

باز هم دوست عزیز از شما تشکر می کنم و امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید .

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان در مورد پیکسل سوخته و گارانتی سامسونگ و LG راهنمایی کنید لطفا. میگن سامسونگ تا 3 تا پیکسل سوخته رو عوض میکنه ولی LG ( مادیران ) حتی یک پیکسل هم سوخته باشه عوض میکنه.درسته؟

یک مورد دیگه: ( ببخشید من اطلاعاتم در این مورد کمه ) اگه LCD یا LED بگیرم باید حتما رو حداکثر رزولوشن باشه دیگه؟ بعد یعنی لازم میشه که برای یک مانیتور حتما کارت گرافیک رو هم عوض کنم؟ چون من گرافکم پایینه.

مرسی

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان در مورد پیکسل سوخته و گارانتی سامسونگ و LG راهنمایی کنید لطفا. میگن سامسونگ تا 3 تا پیکسل سوخته رو عوض میکنه ولی LG ( مادیران ) حتی یک پیکسل هم سوخته باشه عوض میکنه.درسته؟

مرسی

سلام

این موارد باید کاملا در کارت گارانتی قید شده باشه ، ولی در کل گارانتی مادیران از سام سرویس بهتره و شرایط بهتری داره و بیشتر رسیدگی میکنن .

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

این موارد باید کاملا در کارت گارانتی قید شده باشه ، ولی در کل گارانتی مادیران از سام سرویس بهتره و شرایط بهتری داره و بیشتر رسیدگی میکنن .

ممنون.
مورد دوم رو هم که ادیت کردم و شما قبلش زحمتش رو کشیدید رو هم اگه پاسخ بدید ممنون میشم.

یک مورد دیگه: ( ببخشید من اطلاعاتم در این مورد کمه ) اگه LCD یا LED بگیرم باید حتما رو حداکثر رزولوشن باشه دیگه؟ بعد یعنی لازم میشه که برای یک مانیتور حتما کارت گرافیک رو هم عوض کنم؟ چون من گرافکم پایینه.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون.
مورد دوم رو هم که ادیت کردم و شما قبلش زحمتش رو کشیدید رو هم اگه پاسخ بدید ممنون میشم.

نه عزیزم ، شما روی هر رزولوشنی که کارتت میکشه کار کن ، نور پس زمینه LED که ربطی به رزولوشن کارت نداره .

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون. نه منظورم از LED رزولوشن نبود.
خب من راستش چندین مدل تو سایتها دیدم و خیلی گیج شدم! علاوه بر اینکه اذیت نشدن چشم تو مطالعه و کار کردن با جداول ریز اکسل برام مهمه , زاویه دید وسیع هم مهمه . حالا نظرتون راجع به 2086T چی هست؟ و همینطور 2053S که مثل قبلی هست فقط جلوش نوشته زاویه دید وسیع که برا قبلی ننوشته.

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون. نه منظورم از LED رزولوشن نبود.
خب من راستش چندین مدل تو سایتها دیدم و خیلی گیج شدم! علاوه بر اینکه اذیت نشدن چشم تو مطالعه و کار کردن با جداول ریز اکسل برام مهمه , زاویه دید وسیع هم مهمه . حالا نظرتون راجع به 2086T چی هست؟ و همینطور 2053S که مثل قبلی هست فقط جلوش نوشته زاویه دید وسیع که برا قبلی ننوشته.

LED نور پس زمینه نمایشگر های جدیده و تفاوت انچنانی با LCD های قبلی نداره .

2086 رو پیدا نکردم ولی 2053S رو دیدم مشخصات خوبی داره و با این قیمت پایین از نظر من مناسب هست .

پیشنهاد میکنم W2053TQ بگیرید مثل 2053 هست با این تفاوت که یه مقدار کنتراستش بالاتره و زاویه دید بهتری هم داره اختلاف قیمت انچنانی هم ندارن .

موفق باشید .

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
چرا اینقدر مانیتورهای غیر واید تعدادشون کمه؟!:(

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
LED نور پس زمینه نمایشگر های جدیده و تفاوت انچنانی با LCD های قبلی نداره .

2086 رو پیدا نکردم ولی 2053S رو دیدم مشخصات خوبی داره و با این قیمت پایین از نظر من مناسب هست .

پیشنهاد میکنم W2053TQ بگیرید مثل 2053 هست با این تفاوت که یه مقدار کنتراستش بالاتره و زاویه دید بهتری هم داره اختلاف قیمت انچنانی هم ندارن .

موفق باشید .

خیلی ممنون. اگه ممکنه یک مدل 22 اینچ هم با همین مشخصات و یا حتی مورد بهتری که به درد من بخوره هم پیشنهاد بدید تا برم از نزدیک ببینم و یکیش رو بگیرم. ادیت : من نظرم راجع به 2053 کمی عوض شد. چرا که اگه کنتراست بالاتر زوایه دید بهتری میده چرا مثلا 2050S یا 2050T نگیرم که قیمتش تقریبا یکی هست فقط زمان پاسخگوییش رو زده 5ms در حالی که 2053TQ زمانش 2ms هست.
ضمنا این Smart Package تو مانیتورهای LG اصلا به کار میاد یا نه؟
مرسی .

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
چرا اینقدر مانیتورهای غیر واید تعدادشون کمه؟!:(

دورشون سر اومده عزیزم .

رزولوشن واید جای رزولوشن استاندارد رو گرفته .

خیلی ممنون. اگه ممکنه یک مدل 22 اینچ هم با همین مشخصات و یا حتی مورد بهتری که به درد من بخوره هم پیشنهاد بدید تا برم از نزدیک ببینم و یکیش رو بگیرم. ادیت : من نظرم راجع به 2053 کمی عوض شد. چرا که اگه کنتراست بالاتر زوایه دید بهتری میده چرا مثلا 2050S یا 2050T نگیرم که قیمتش تقریبا یکی هست فقط زمان پاسخگوییش رو زده 5ms در حالی که 2053TQ زمانش 2ms هست.
ضمنا این Smart Package تو مانیتورهای LG اصلا به کار میاد یا نه؟
مرسی .

قبلا راجع به عکس العمل 2 میلی ثانیه و 5 صحبت کردم ؛ زیاد تفاوت ندارن ، 2میلی ثانیه بیشتر به کار گیمر ها میاد و تفاوت اونجا کمی احساس میشه .

مدل W2262TQ رو هم ببینید 22 اینچ ، فول اچ دی ، عکس العمل 2 میلی ثانیه ، کنتراست 1 به 70000 و قیمت مناسب . اما LED نیست .

E2040S - LED هم ظاهرا داره به یه مدل پر ترفدار تبدیل میشه اگه از نمایندگی خرید میکنین بگین اونو هم نشونتون بدن .

Smart Package سیستم تنظیمات هوشمنده بیشتر باعث جذابیت و زیبایی بیشتر میشه تا کاربردی باشه ولی خوب ویژگی جالبی .

بالا