• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

M654

Registered User
لایک‌ها
3
تشكر
من واسه xbox ميخام ميترسم اون 5ms بودن 2794 مشكل ايجاد كنه اون جمله اخرتون كلا نفهميدم منظورتون چي بود ؟
ارسالی مرتبط با محصول کره‌ای هست که در داخل با نام 350 (و بازارهای غربی بدون صفر عرضه می‌شه). بسته به عادتتان می‌توانید از این نمایشگر 32 استفاده کنید و از زاویه‌ی دید بازتر(مانور بهتر در نشیمنگاه) و قیمت بهتر نسبت به میزان قابل نمایش استفاده کنید _ انتخاب خوبی هست.

منبع1 و 2

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
وقت به خیر.
بین P22500 سامسونگ و W2261VP کدوم بهتره و چرا؟

2261 فول اچ دی است و از نظر پورت ها هم کاملترین مدل موجود در بازاره
سامسونگ فول اچ دی با پورت HDMI نداره
خودتون تصمیم بگیرید
بنظر من از نظر کیفیت نمایش زیاد با هم تفاوت ندارند
من خودم 2261 دارم

لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من میخوام LCD مو بفروشم
LCD من P23700 SAMSUNGاست
قیمت=240000تومان
2 ماه کارکرد
بدون خش
اینم موبایلم=09192968051
download.php

لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من میخوام LCD مو بفروشم
LCD من P23700 SAMSUNGاست
قیمت=240000تومان
2 ماه کارکرد
بدون خش
اینم موبایلم=09192968051

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من دنبال یه مانیتور 120Hz می گردم ، اول اینکه میخواستم ببینم اصلا تو ایران گیر میاد یا نه ؟!
اگه هست حدودا چه قیمته و چی رو پیشنهاد می کنین ؟ (17 اینچ هم باشه خوبه)

M654

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من دنبال یه مانیتور 120Hz می گردم ، اول اینکه میخواستم ببینم اصلا تو ایران گیر میاد یا نه ؟!
اگه هست حدودا چه قیمته و چی رو پیشنهاد می کنین ؟ (17 اینچ هم باشه خوبه)

:)
تلویزیون‌های 120 واقعی(سه‌بعدی) که افت خواهد داشت، آن هم قابل تهیه خواهد شد. رک: http://tinyurl.com/3D-Monitors

دیگر:
نمایشگرهایی در بازار توزیع شده که خروجی 3.5 م.م دارند ؛ تبدیل دیجیتال به آنالوگ ندارند و شما صدای‌های مختلفی را از دست خواهید داد(بیشتر غیر دوطرفه). در مقابل تلویزیون (دست کم در موردی که تجربه کردم) صداهای مختلفی که با اِچ‌دی‌اِم منتقل شده‌اند(غالب دی‌وی‌دی ویدئوها) به رابط ساده گوشی می‌فرستد(1).

اگر می‌خواهید از کیفیت استاندارد نمایشگر رایانتان مطمین شوید، باید از وجود رابط و ورودی دیجیتال دوگانه(2) در مانیتور اطمینان پیداکنید.
بعضی از نمایشگرهای داخلی سام دی‌وی‌آی و آنالوگ می‌باشد.

این‌چند روز مدیر رسانه ایران از شبکه اُآراِف اِچ‌دی خبر بازدید کرد نقطه!

_________

1. روی رابط 1.3 کلاس سرعت بالا و دستگاه باخروجی 1.3 بررسی شد
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31tiKFRve7L._SL500_AA300_.jpg

2. DVI-D Dual
http://www.avforums.com/forums/atta...6820-dreambox-similar-dvi_connector_types.gif

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

با مانیتور ال جی 2286 میشه از قابلیت نمایش سه بعدی کارت های انویدیا (که این قابلیت رو پشتیبانی میکنن) استفاده کرد؟ یا اینکه فرکانس مانیتور باید 120 هرتز باشه؟

ممنون

M654

Registered User
لایک‌ها
3
بله ولی ضعف مشهود خواهد بود.

این روش در صورت داشتن کارت گرافیك انویدیا(8000 یا به‌روزتر) و یكی از سیستم‌عامل‌های ویندوز7 یا ویستا عمل می‌كند. حال شیوه راه‌اندازی این تكنیك را كه حجاری برجسته(2)نام دارد و حدود 10دقیقه وقت می‌برد طی مراحل زیر برای شما شرح می‌دهیم:

· دانلود گرداننده‌های(درایورها) 3‌دی‌ویژن انویدیا گام نخست است. سری به دریافت گرداننده انویدیا زده و در بخش انتخاب، محصول 3‌دی‌ویژن را انتخاب كنید.

· پس از نصب گرداننده 3‌دی‌ویژن، کُنترل‌پَنِل انویدیا را از کُنترل‌پَنِل ویندوز راه‌اندازی كنید. باید بخشی را كه عنواناستریُسکاپیک‌3دی(3) دارد یافته، منوی آن‌را باز كرده و گزینه اِنیبل استریُسکاپیک‌3دی(4) را انتخاب كنید.

· در منوی بعدی روی گزینه اِنیبل3دی‌ویژن دیسکاور(5) كلیك كنید. این انتخاب تنظیمات 120هرتزی صفحه نمایش 3‌دی‌ویژن را بر اساس 3بعدی انویدیا به‌حالت تنظیم حجاری سه‌بعدی (قرمز - فیروزه‌ای) كه قادر است روی صفحه نمایش‌های معمولی 60هرتزی نیز اجرا شود درمی‌آورد.

دفعه بعدی كه یك بازی قابل انطباق با 3بعدی را اجرا كنید، می‌توانید با عینك 3بعدی معمولی (قرمز‌-فیروزه‌ای) آن‌را برجسته ببینید. هنگام انجام بازی هم می‌توانید با استفاده از کنترل+تی حالت‌های دید برجسته‌نمایی 3بعدی را تغییر دهید. توصیه می‌كنیم كه ژرفای 3بعدی بازی‌ها را با کنترل+اِف3 و کنترل+اِف4 برای پیدا كردن بهترین وضعیت تنظیم كنید.

از کلیک283

1.3D-Vision
2.Anaglyph
3. Stereoscopic 3D
4. Enable Stereoscopic 3D
5. Enable 3D Vision Discover

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
:)
تلویزیون‌های 120 واقعی(سه‌بعدی) که افت خواهد داشت، آن هم قابل تهیه خواهد شد. رک: http://tinyurl.com/3D-Monitors

دیگر:
نمایشگرهایی در بازار توزیع شده که خروجی 3.5 م.م دارند ؛ تبدیل دیجیتال به آنالوگ ندارند و شما صدای‌های مختلفی را از دست خواهید داد(بیشتر غیر دوطرفه). در مقابل تلویزیون (دست کم در موردی که تجربه کردم) صداهای مختلفی که با اِچ‌دی‌اِم منتقل شده‌اند(غالب دی‌وی‌دی ویدئوها) به رابط ساده گوشی می‌فرستد(1).

اگر می‌خواهید از کیفیت استاندارد نمایشگر رایانتان مطمین شوید، باید از وجود رابط و ورودی دیجیتال دوگانه(2) در مانیتور اطمینان پیداکنید.
بعضی از نمایشگرهای داخلی سام دی‌وی‌آی و آنالوگ می‌باشد.

این‌چند روز مدیر رسانه ایران از شبکه اُآراِف اِچ‌دی خبر بازدید کرد نقطه!

_________

1. روی رابط 1.3 کلاس سرعت بالا و دستگاه باخروجی 1.3 بررسی شد
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31tiKFRve7L._SL500_AA300_.jpg

2. DVI-D Dual
http://www.avforums.com/forums/atta...6820-dreambox-similar-dvi_connector_types.gif

از بابت توضیحات واقعا ممنونم :)
این مدلا رو که یه سرچی کردم ، قیمتش به نظر زیاد نمیاد ، فقط موندم تو ایران هم گیر میاد یا نه
بعد نفهمیدم منظورش از "Works with Blu-ray 3D" دقیقا چیه ؟
یعنی ممکنه 120 هرتز باشه و مثلا بازی رو به صورت 3d درست نشون بده ولی بلوری رو نه ؟!
حالا اگه میتونی چند تا مدل که تو بازار گیر میاد ، کیفیت خوبی هم داشته باشه معرفی کن ، چون میخواستم تو همین یکی دو هفته یکیشو بگیرم (البته اگه گیر بیاد!)

M654

Registered User
لایک‌ها
3
متوجه نشدم ولی محتوایش 1080پی هست(بیشتراز 2233. البته پرتو آبی غیر 3بعدی پخش می‌کند ـ گفتند) و شاید اِچ‌دی‌سی‌پی(قفل دیجیتال) نسخه‌ی جدید درنظر باشد ـ از فرهنگامه و.پ.
تا عرضه دیسک‌ها وقت هست!
شما برای ایسر به ویستا آی‌تی‌دی و ایسوز الماسا رجوع کنید

Last edited:

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
متوجه نشدم ولی محتوایش 1080پی هست(بیشتراز 2233. البته پرتو آبی غیر 3بعدی پخش می‌کند ـ گفتند) و شاید اِچ‌دی‌سی‌پی(قفل دیجیتال) نسخه‌ی جدید درنظر باشد ـ از فرهنگامه و.پ.
تا عرضه دیسک‌ها وقت هست!
شما برای ایسر به ویستا آی‌تی‌دی و ایسوز الماسا رجوع کنید
ممنون
تا عرضه دیسک ها که وقت هست ، ولی موضوع اینه که من وقت ندارم ! :)
چون اگه مانیتور رو گرفتم ، دیگه نمیتونم یه چند وقت دیگه دوباره عوضش کنم
حالا یه سری به اینجا ها هم که معرفی کردی حتما می زنم
بازم ممنون

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
سلام من میخواستم یک مانیتور بخرم به نظر شما کدوم یکی بهتره LG مدل W2262TQ یا LG مدل W2286L ممنون میشم نظرتون رو بگید
thankyou.gif

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
ارسالی مرتبط با محصول کره‌ای هست که در داخل با نام 350 (و بازارهای غربی بدون صفر عرضه می‌شه). بسته به عادتتان می‌توانید از این نمایشگر 32 استفاده کنید و از زاویه‌ی دید بازتر(مانور بهتر در نشیمنگاه) و قیمت بهتر نسبت به میزان قابل نمایش استفاده کنید _ انتخاب خوبی هست.

منبع1 و 2

تشكر من دنبال يه جايگزين براي sam P2770 بودم كه MT276H ديدم به نظر من اين از 2770 سرتره چون 2ms هست

1080p
50000.1
2ms

ورودي ها
مدل 276H = دو تا hdmi يدونه d-sub و componet خروجي 3.5
مدل 276HE = اين مدل تنها فرقش نداشتن componet

نظر شما چيه فكر كنم خيلي از 2794 ال جي بهتر باشه ؟

.

MT276H.gif

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
مانیتور ایسوز همونطور که در چند پست قبل هم گفتم از گارانتی درستی برخوردار نیست

ریسک اینجور خرید بالاست

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
نظري نبود!:happy:
به نظر من که کلا سراغ ال جی نرو !
من خودم یه پلاسماشو چند سال پیش گرفتم که چند تا پیکسل سوخته داشت که خیلی تو ذوق میزد ، بعد مثلا اومدن عوضش کردن ولی دومی هم باز چند تا از پیکسلاش سوخته فقط یکم کمتر معلومه
یه رکوردرش رو هم گرفتم که اونم بعد چند ماه کار کردن خراب شد !

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به‌دلیلی که ارسالی صفحه پیش آمد، اگر از دستگاهی خروجی اِچ‌دی‌اِم می‌گیرید دی‌وی‌دی ویدئو پخش می‌کند(یا انواع صدای غیر دوطرفه) باید نمایشگر یا تلویزیون باشد(که غالشان 3.5 و خروجی دیجیتال صدا دارند) یا این موارد: http://tinyurl.com/LCD-HDMi-Speakers

، اگر می‌خواهید پخش نکند(به‌عنوان نمونه فقط برای دستگاه بازی ) نمایشگرهای با اِچ‌دی‌اِم و بدون بلندگوی الجی-مادیران(یا مشابه آن) یا از این دسته استفاده کنید:http://tinyurl.com/LCD-HDMi

درصورتی که خروجی را به‌واسطه از سینمای خانگی می‌گیرید تفاوت ندارد و در هر دو صدا را تجربه می‌کنید.

-2794مقابل 276
-اگر در شهر شما پخش دیجیتال نیست یا از آن صرف‌نظر می‌کنید، یا زمان پاسخ‌دهی پایین مورد نظرتان و کاربری اصلی است (گیم)، ترجیح دارد.

بالا