• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

M654

Registered User
لایک‌ها
3
ما براي شركت بايد25تا LCD جايگزين مونيتورهاي crt كنيم . كاربري اداري هستش سايز هم 19 اينچ مي خواهيم بگيريم. از بين مدل هاي موجود چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟ قيمت زير 180 باشه بهتره. مهم اينه كه چشم كاربرها خيلي خسته نشه چون 7-8 ساعت كار بايد انجام بدن
اگر حروف ریز بود دی‌پی‌آی رو بیشتر کنید(وضوح1920×1080).

AOC 2236 _ 180

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
ما براي شركت بايد25تا LCD جايگزين مونيتورهاي crt كنيم . كاربري اداري هستش سايز هم 19 اينچ مي خواهيم بگيريم. از بين مدل هاي موجود چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟ قيمت زير 180 باشه بهتره. مهم اينه كه چشم كاربرها خيلي خسته نشه چون 7-8 ساعت كار بايد انجام بدن
سلام
من مدل NW1943+از سامسونگ با قيمت 160 تومن پيشنهاد مي‌دم.

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611

دوست عزیز چشم کاربرا قطعا با ال سی دی خسته میشه چون روی 60 هرتز بهت تصویر میده و از این بابت ال سی دی ضعف داره
اما علاوه بر پیشنهاد دوستان میتونی 1943 ال جی رو هم میتونید در حدود 150 در نظر داشته باشید ( البته بدون پورت DVI)

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من مدل NW1943+از سامسونگ با قيمت 160 تومن پيشنهاد مي‌دم.

NW1943+ رو ميگن توليد نداره ديگه بجاي اون 1933SN يا 1943SN رو پيشنهاد مي كنند. نظر شما چي هست؟ در مود كنتراست و سرعت پاسخگويش چه مشخصاتي رو پيشنهاد مي كنيد؟ ممنون

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان از ایسوز , اچ پی , خصوصا فلیپس , چیزی تو بازار گیر می یات 22 یا 23 ایچ .

واقعا کیفیت ایسوز قابل قیاس با سامسونگ یا ال جی نیست .

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوستان از ایسوز , اچ پی , خصوصا فلیپس , چیزی تو بازار گیر می یات 22 یا 23 ایچ .

واقعا کیفیت ایسوز قابل قیاس با سامسونگ یا ال جی نیست .

دوست عزیز ایسوز پشتیبانی ضعیفی داره
من شخصا هفته گذشته قبل از خرید ال جی2261 قصد خرید ایسوز داشتم هیچ کجا نتونستم تصویر این مانیتور رو ببینم و رفتم شرکت خدماتیش اونجا فقط دسکتاپ ویندوز 7 رو نشونم دادند:wacko::f34r::eek:
من هم از اینهمه استقبال شگفت زده شدم و سریع رفتم 2261 ال جی گرفتم و در انتخابم شک نکردم
شما اگه تصویرش رو دیدی مقایسه کردی خوب بود بخر اما یادت باشه خبری از خدمات پس از فروش نیست

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز ایسوز پشتیبانی ضعیفی داره
من شخصا هفته گذشته قبل از خرید ال جی2261 قصد خرید ایسوز داشتم هیچ کجا نتونستم تصویر این مانیتور رو ببینم و رفتم شرکت خدماتیش اونجا فقط دسکتاپ ویندوز 7 رو نشونم دادند:wacko::f34r::eek:
من هم از اینهمه استقبال شگفت زده شدم و سریع رفتم 2261 ال جی گرفتم و در انتخابم شک نکردم
شما اگه تصویرش رو دیدی مقایسه کردی خوب بود بخر اما یادت باشه خبری از خدمات پس از فروش نیست

ایسوز مانیتور های خیلی خوبی داره میزنه کیفیت همشون هم نسبت به مدل های هم سطح از برند های دیگه بهتره بخصوص سری MS که دیگه ترکونده .

پشتیبانی رو بیخیال . همون ال جی و سامسونگ هم فقط اسم مادیران و سام سرویس روشونه ولی مشکل پیدا کنن گارانتی هیچ کاری واستون نمیکنه .

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوست عزیز تجربه شخصی من در مورد ال جی دقیقا در ماه آخر گارانتی صفحه مانیتور ریزش پیکسل پیدا کرده بود بشدت خراب بود شاید 3 هفته بیشتر از گارانتی نمونده بود اومدند و بدون هزینه پنل رو عوض کردند و رفتند

من بشخصه در این موارد گارانتی رو از دست نمیدم
بخصوص در مورد شرکت مذکور و جنسی که اصلا تصویرش رو ندیدم

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز تجربه شخصی من در مورد ال جی دقیقا در ماه آخر گارانتی صفحه مانیتور ریزش پیکسل پیدا کرده بود بشدت خراب بود شاید 3 هفته بیشتر از گارانتی نمونده بود اومدند و بدون هزینه پنل رو عوض کردند و رفتند

من بشخصه در این موارد گارانتی رو از دست نمیدم
بخصوص در مورد شرکت مذکور و جنسی که اصلا تصویرش رو ندیدم
تاييد ميشه،
من براي 2261 ام يه مشكلي پيش اومده بود كه وقتي نيم ساعت كار ميكرد يه خط سفيد افقي ميوفتاد توش و بعد از گذشت زمان اين خط ها بيشتر هم ميشدن بردم گارانتي اولا يدونه بك اپ بم دادن كه كارم لنگ نمونه و بعدش پنلش رو برام عوض كردن و 1 ريال هم نگرفتن،
كلا گارانتيه ماديران بهترين گارانتي ايه كه تا حالا ديدم،ضمن اينكه ناگفته نمونه كه كيفيت مانيتور هاي توليدي ماديران كاهش پيدا كرده،مانيتورم 2 ماه بيشتر كار نكرده بود و به اين روز افتاد ولي الان 4 ماهي هست كه داره بدونه مشكل كار ميكنه

arastoo_ameri

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان بنده قصد خرید یک تلویزیون 22 یا 23 اینچ دارم که هم بعنوان تلویزیون و هم بعنوان مانیتور کامپیوتر ازش استفاده کنم ، و البته الان چون PS2 هم داریم و در آینده نزدیک میخوام XBOX360 هم بگیرم(باتوجه به نیاز داشتن به 100هرتز فول اچ دی در تصاویر گیم ) وهمینطور اگر بخواهیم با کامپیوتر فیلم فول اچ دی هم ببینیم ، به نظر شما کدوم یکی از این تلویزیون/مانیتورها مناسبه ، البته شما مدلهایی از برندهای دیگه هم اگر سراغ دارید معرفی کنید .
مهم ترین اولویتها برام فول اچ دی بودن و زاویه دید بالاست ، ولی ظاهرا این سایز که قصد انتخابشو دارم همگی از پانلهای TN استفاده کردند که زاویه دیدشون 170/160 هست ، در بین این انتخابهام کدوم به صلاحه با توجه به داشتن زاویه دید بهتر ( فول اچ دی هم که فقط 2394 LG هستش )

انتخاب اولم سامسونگ 22B690 هست که نمیدونم مدل اروپایی اون هم موجوده یا خیر ؟ که عیب این تلویزیون در مرحله اول فول اچ دی نبودنه ! و در مرحله دوم اینکه به هر نمایندگی زنگ زدم که زاویه دید رو سوال کنم گفتند که زاویه دیدش خوبه و هیچ مشکلی نداره و فقط اگر بخواهی بصورت دراز کش تلویزیون نگاه کنی تاریک دیده میشه تصویر . ولی فکر کنم 100 هرتزه که در استفاده ایکس باکس بکار میاد و با این اشکال که فول اچ دی نیست ! نمیدونم چه باید کرد از فول اچ دی بگذریم به هرتز بالا بچسبیم !؟

انتخاب دومم ال جی 2394A هست که فول اچ دی هست ولی ظاهرا 100 هرتز نیست البته کیفیت B690 رو خیلی از بچه ها تایید کردند ولی این ال جی رو نمیدونم در چه حدی هستش ؟ زاویه دیدش هم افقی 170 و عمودی 160 هست ، ولی عملا ندیدم که چطوره ؟

انتخاب سومم هم 22LH200R LG هستش ، که طبق ادعای سازنده در سایت گلدیران زاویه دیدش 178 درجه عمودی و افقی هستش ولی فول اچ دی نیست ( مثل اینکه بایستی از فول اچ دی صرف نظر کنیم ، چون 2394 فقط فول اچ دی هست که اونم ظاهرا زاویه دید عمودیش افتضاحه )

دوستان نطرتون چیه ؟ آیا مدلی از این برندهای ذکر شده یا سایر برندها هست که هم فول اچ دی باشه و هم 100 هرتز باشه یا اگر همچین چیزی نیستش از گزینه های مطرح شده کدوم بهتره و به چه دلیل ؟

1- براي xbox حتما فول اچ دي بگير و hdmi هم داشته باشه
2- AOC مدل v22t رو حتما توي گزينه هات قرار بده- كيفيتش جدا عاليه.
اسپيكر هم داره و براي بازي كلي خوبه:

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1050&ID=161
Monitor_V22t_BigImage.gif

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
به نام خدا
در حدود 300 هزاز تومان چه مانيتوري بهتره

M654

Registered User
لایک‌ها
3
برای چندکاربری‌ها تلویزیون(سام) مناسبه؛ هم از لحاظ زاویه(آی‌پی‌اِس پانل)، هم افزایش وضوح(دایواِکس و ...)

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
مثل اینکه این سام سرویس قصد نداره XL2370 رو توزیع کنه! منم دیگه بیش از این نمی تونم صبر کنم! می خواستم بدونم نزدیکترین مانیتور از لحاظ مشخصات به XL2370 چیه؟

smovie9

Registered User
لایک‌ها
1
من ميخام يه 27 فول hd بخرم كه گزينه ها فقط الجي 2794dp و سام P2770hd هست

خودم نظرم رو 2770hd ولي به دليل بيخيالي شديد سام سرويس در واردات مانيتور مجبورم 2794 بگيرم نظر شما چيه ؟؟

M654

Registered User
لایک‌ها
3
الجی هم قابل تحمله، بخصوص که گیرنده دیجیتال هم داره نسبت به موردی که گفته شد ـ 2456(سی‌و‌پنج یاهمراه صفر داخلی).

Last edited:

sepehrsafi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من می خوام یه مانیتور 22 یا 23 اینچ Samsung بخرم. چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟
ممنون می شم اگه هم تو LCD و هم تو LED مدل ها رو پیشنهاد کنین.

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
الجی هم قابل تحمله، بخصوص که گیرنده دیجیتال هم داره نسبت به موردی که گفته شد ـ 2456(سی‌و‌پنج یاهمراه صفر داخلی).

تشكر
من واسه xbox ميخام ميترسم اون 5ms بودن 2794 مشكل ايجاد كنه اون جمله اخرتون كلا نفهميدم منظورتون چي بود ؟

ـ 2456(سی‌و‌پنج یاهمراه صفر داخلی).

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
وقت به خیر.
بین P22500 سامسونگ و W2261VP کدوم بهتره و چرا؟

بالا