• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

versign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
من میخوام یک السیدی بخرم صفحه های قبلو که نگاه میکردم و بر اساس جستجوی خودم سامسونگ
تو مدلهای 710 ان و تی به نظرم خوب اومد ولی انگار مدل تی داخل ایران نیست
من میخواستم نظرتونو در مقایسه با الجی 1740 بدون در نظر گرفتن دیوی ایش برام بگید در مورد قیمتشون هم
اگه کسی اطلاعات دقیق داره لطف کنه بزاره
راستی این مدل 1740 سامسونگ که ایرانی جریانش چیه مشخصاتش چه جوریه
اگه کسی 710 رو عملا تست کرده برام نظرشو بگه
خیلی ممنون

X-MAX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MohammadR :
مانیتور خیلی خوبیه تنها بدی ای که داره اینه که Analog هست و به عبارتی رابط دیجیتال یا DVI نداره.

يعني ورودي DVI اينقدر در كيفيت تصوير موثر است كه با چشم براحتي احساس مي شود؟
چون من اول قصد داشتم مدل 172X رو به خاطر ورودي DVI خريداري كنم ، ولي بدليل اينكه در شهرستان موجود نبود و نمايندگيها هم به دليل وارداتي بودن اين مدل آن را ساپورت نمي كردند از خريد آن صرف نظر كردم. البته مدل 713N هم وارداتي است ولي توسط فروشنده گارانتي مي شود.

البته اختلاف قيمت كاذب 172X با مدل 713N (حدود 90 هزار تومان) هم باعث اين مسئله شد . مدل 173N توليد 2005 بوده و از تكنولوژي پيشرفته تري سود مي برد در صورتي كه 172X مدل دو سال پيش بوده و همچنين درخشش ، كنتراست و زاويه ديد آن هم پايين تراست .

به همين دليل در مورد DVI سوال بالا را مطرح كردم . در هر حال از پاسخ شما متشكرم . در صورت امكان توضيح دهيد كه آيا مقايسه اينجانب صحيح بوده است يا خير؟

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از X-MAX :
يعني ورودي DVI اينقدر در كيفيت تصوير موثر است كه با چشم براحتي احساس مي شود؟
چون من اول قصد داشتم مدل 172X رو به خاطر ورودي DVI خريداري كنم ، ولي بدليل اينكه در شهرستان موجود نبود و نمايندگيها هم به دليل وارداتي بودن اين مدل آن را ساپورت نمي كردند از خريد آن صرف نظر كردم. البته مدل 713N هم وارداتي است ولي توسط فروشنده گارانتي مي شود.

البته اختلاف قيمت كاذب 172X با مدل 713N (حدود 90 هزار تومان) هم باعث اين مسئله شد . مدل 173N توليد 2005 بوده و از تكنولوژي پيشرفته تري سود مي برد در صورتي كه 172X مدل دو سال پيش بوده و همچنين درخشش ، كنتراست و زاويه ديد آن هم پايين تراست .

به همين دليل در مورد DVI سوال بالا را مطرح كردم . در هر حال از پاسخ شما متشكرم . در صورت امكان توضيح دهيد كه آيا مقايسه اينجانب صحيح بوده است يا خير؟
والا سرعت تاخیر 8 میلی ثانیه چیزیه که نمیشه به راحتی ازش گذشت. من خودم مانیتور DVI را بیشتر دوست دارم اما با این اوصاف به نظر من خرید 713N به صرفه تر و بهتره. ضمن اینکهاگه گیمر خفن نباشی واقعا تفاوتی احساس نمی شود.

versign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست مارو راهنمایی کنه

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از SonyStyle :

هوم.... آره، زیاد نیست... :eek: ولی اینا هست;) :
19inch: Sony SDM-HT95 ---> 960,000 T
23inch: Sony SDM-P234 ---> 1,350,000T

19 به بالا من غیر از Sony ندیدم!:D البته اگه بگردی شاید Apple Cinema Display هم بیابی تو پایتخت... که اون 20اینچه;)
17اینچ اگه بخوای انتخاب های بیشتری داری....Philips هم مثلا....;)
سلام دوست خوبم..:happy:
نظر دوستان و شما راجع به این چیه؟!
DELL ULTRASHARP 2405FPW LCD
24 اینچ واید هم هست....

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از esfandiyar2002 :
سلام دوست خوبم..:happy:
نظر دوستان و شما راجع به این چیه؟!
DELL ULTRASHARP 2405FPW LCD
24 اینچ واید هم هست....

خب این خیلی عالیه! Resolution / Brightness / Contrast Ratio خیلی عالی داره و کاملا Pro به حساب میاد...
اما مگه هست اینجا؟ راستش من تو اینترنت که میگردم، کلی مانیتور خوب با قیمتهای خیلی عالی (نسبت به ایران) پیدا میکنم! ولی خب اونا اونجان، ما اینجا! :( :( :hmm:
ولی خب تو ایران، مخصوصا برای من و شما که Wide میخوایم، واقعا انتخاب های زیادی وجود نداره! :( :( من خیلی گشتم... (خودم هم میخوام بخرم آخه!) ولی واقعا جز اینایی که گفتم، چیزی نیافتم! شما اگه اینو تو ایران دیدی بگو که با کله برم سراغش!!! :lol: :D البته آدم قیمتهارو که مقایسه میکنه.....:wacko: :wacko: :( :(
الان من خودم میخوام Sony SDM-HS95P بگیرم! 19اینچ و 4:3 هستش.... ولی چون اینجا ایرانه، دارم اندازه یه مانیتور Sony Pro که هم Wide هستش، هم 20.1 اینچه پول میدم!! :hmm: :hmm: :wacko: :blink:
زیادم به این فکر نباش که از Dubai یا جای دیگه ای بیاری.... انقدر گمرک میگیرن که کوفتت میشه!! :blink: :(

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
سونی عزیز...کاملا حرف شما منطقیه...ولی فکر می کنم می شه از طریق سایت زیگورات هم اقدام کرد...البته اونهاهم کم حساب نمی کنند:( تو سایتشون دیدم یک مدل دیگه به همین مختصات ولی بنام 2005 هست نه 2405....میشه گفت یه مدل قدیمی تره...این سونی واید خیلی عالیه ولی خون اجدادشونو می خوان روش بکشن بدن به ما که...:eek:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از esfandiyar2002 :
سونی عزیز...کاملا حرف شما منطقیه...ولی فکر می کنم می شه از طریق سایت زیگورات هم اقدام کرد...البته اونهاهم کم حساب نمی کنند:( تو سایتشون دیدم یک مدل دیگه به همین مختصات ولی بنام 2005 هست نه 2405....میشه گفت یه مدل قدیمی تره...این سونی واید خیلی عالیه ولی خون اجدادشونو می خوان روش بکشن بدن به ما که...:eek:

این مدل 2500 به خوبیه اینی که شما اول معرفی کردی نیست..... این Contrast و Brightness خیلی مهمه تو LCD ها! همچنین Responce Time که در ابن مدل (2500) ، 16ms هستش که یکمی زیاده! کلا خب اون یکی هم جدید تره، هم مشخصاتش بهتره! و تازه ببین که قیمت ایران مدل 2500، از قیمت مدل جدیدترش تو اینترنت بیشتره! :blink: :wacko:
مدل 2500 رو تو سایت zigorat زده 950 تومن، ولی مدل جدیدتر که کلی بهتره و مشخصاتش قویتره، 950$ در سایت Dell قیمت داره!! :blink:
درست میگی! وضع Sony هم بهمین صورته! ارث باباشون رو از من و شما میخوان!!! :hmm: :( میشه گفت کاریش هم نمیشه کرد... چیزی هم بهشون بگی، میگن : نمیخوای، نخر!!!:eek:
شما دنبال Apple Cinema Display نرفتی؟ یه جاهایی مثل "ابزار پیشرو" و "فروشگاه هیتاچی" در پاساز پایتخت ممکنه داشته باشن.... اگه یه وقت قیمت گرفتی، بیزحمت اینجا هم بزار!! :rolleyes: :happy:
من که Wide رو بی خیال شدم تقریبا! :( شما چی؟ حتما Wide میخوای؟ ;)

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :

خب این خیلی عالیه! Resolution / Brightness / Contrast Ratio خیلی عالی داره و کاملا Pro به حساب میاد...
اما مگه هست اینجا؟ راستش من تو اینترنت که میگردم، کلی مانیتور خوب با قیمتهای خیلی عالی (نسبت به ایران) پیدا میکنم! ولی خب اونا اونجان، ما اینجا! :( :( :hmm:
ولی خب تو ایران، مخصوصا برای من و شما که Wide میخوایم، واقعا انتخاب های زیادی وجود نداره! :( :( من خیلی گشتم... (خودم هم میخوام بخرم آخه!) ولی واقعا جز اینایی که گفتم، چیزی نیافتم! شما اگه اینو تو ایران دیدی بگو که با کله برم سراغش!!! :lol: :D البته آدم قیمتهارو که مقایسه میکنه.....:wacko: :wacko: :( :(
الان من خودم میخوام Sony SDM-HS95P بگیرم! 19اینچ و 4:3 هستش.... ولی چون اینجا ایرانه، دارم اندازه یه مانیتور Sony Pro که هم Wide هستش، هم 20.1 اینچه پول میدم!! :hmm: :hmm: :wacko: :blink:
زیادم به این فکر نباش که از Dubai یا جای دیگه ای بیاری.... انقدر گمرک میگیرن که کوفتت میشه!! :blink: :(
شما که میخوای hs95p بخری بهتره یه نگاهی به این review اخر toms hardware بندازی که همین امروز اومده

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از spookykid :
شما که میخوای hs95p بخری بهتره یه نگاهی به این review اخر toms hardware بندازی که همین امروز اومده
خوندم.... ;) جالب بود! ولی بجز مشکل Latency فکر نکنم گیر دیگه ای یهش داده بود.... نه؟ اونهم که بیشتر برای Gamer ها مهمه که من خوب اونحوری Gamer PC نیستم ! برا من بیشتر از همه Contrast Ratio و Brightness مهمه که تو این مانیتور ها که THG بررسی کرده، همین HS95P از همه قوی تره! :D ;)

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر کسی اهل game نباشه viewsonic vx910 با قیمت خیلی خوبی اومده
390t
یه مدله دیگه هم از viewsonic اوردن فکر کنم vp930b باشه 8ms gray-to-gray (avg); 20ms black-white-black

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از spookykid :
اگر کسی اهل game نباشه viewsonic vx910 با قیمت خیلی خوبی اومده
390t
یه مدله دیگه هم از viewsonic اوردن فکر کنم vp930b باشه 8ms gray-to-gray (avg); 20ms black-white-black

اتفاقا VX910 هم مد نظر من بود... ولی همونطور که گفتم، Contrast Ratio و Brightness بالا برای من خیلی مهمه!;) می خوام Contrast حتما 1000:1 به بالا باشه....:rolleyes: اون یکی مدل هم با اینکه Contrast خوبی داره، ولی باز Brightness کمی داره! :( قیمت اون چنده؟ کجا میتونم تو تهران پیدا کنم؟ از نزدیک هم آدم ببینه بعد نظر بده بد نیست....;) :happy:​

راستی چقدر این VP930P زشته.....:hmm: آدم یاده عنکبوت میفته!!! :blink: :wacko: نمیتونستن یکمی شکیل تر سر و تهش رو هم بیارن؟ :eek: آدم این HS95P رو میبینه، کیف میکنه!!! :lol: :lol: :happy: :p[/RIGHT]

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :

اتفاقا VX910 هم مد نظر من بود... ولی همونطور که گفتم، Contrast Ratio و Brightness بالا برای من خیلی مهمه!;) می خوام Contrast حتما 1000:1 به بالا باشه....:rolleyes: اون یکی مدل هم با اینکه Contrast خوبی داره، ولی باز Brightness کمی داره! :( قیمت اون چنده؟ کجا میتونم تو تهران پیدا کنم؟ از نزدیک هم آدم ببینه بعد نظر بده بد نیست....;) :happy:​

راستی چقدر این VP930P زشته.....:hmm: آدم یاده عنکبوت میفته!!! :blink: :wacko: نمیتونستن یکمی شکیل تر سر و تهش رو هم بیارن؟ :eek: آدم این HS95P رو میبینه، کیف میکنه!!! :lol: :lol: :happy: :p[/RIGHT]
اره واقعا زشته
هر دو مدل تو پایتخت هستش
تو بازار رضا هم vx910 رو اوردن

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی این SAMSUNG 193P هم بد نیستا

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
من یکی عمرا پول پای SAMSUX نمیدم!!! حالا 1000تا Review هم بخونم که بگن SAMSUX خداس، من یکی 100سال سیاه سراغش نمیرم! از این بدتر تازه LG ه!!!!!! اونو که اصلا حرفشو نزن!!!

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از SonyStyle :

این مدل 2500 به خوبیه اینی که شما اول معرفی کردی نیست..... این Contrast و Brightness خیلی مهمه تو LCD ها! همچنین Responce Time که در ابن مدل (2500) ، 16ms هستش که یکمی زیاده! کلا خب اون یکی هم جدید تره، هم مشخصاتش بهتره! و تازه ببین که قیمت ایران مدل 2500، از قیمت مدل جدیدترش تو اینترنت بیشتره! :blink: :wacko:
مدل 2500 رو تو سایت zigorat زده 950 تومن، ولی مدل جدیدتر که کلی بهتره و مشخصاتش قویتره، 950$ در سایت Dell قیمت داره!! :blink:
درست میگی! وضع Sony هم بهمین صورته! ارث باباشون رو از من و شما میخوان!!! :hmm: :( میشه گفت کاریش هم نمیشه کرد... چیزی هم بهشون بگی، میگن : نمیخوای، نخر!!!:eek:
شما دنبال Apple Cinema Display نرفتی؟ یه جاهایی مثل "ابزار پیشرو" و "فروشگاه هیتاچی" در پاساز پایتخت ممکنه داشته باشن.... اگه یه وقت قیمت گرفتی، بیزحمت اینجا هم بزار!! :rolleyes: :happy:
من که Wide رو بی خیال شدم تقریبا! :( شما چی؟ حتما Wide میخوای؟ ;)
مرسی از اطلاعات...آره عزیز...من دنبال واید هستم و همین دل هم چشمو گرفته...ببینم چی میشه...خبری شد خبرتان می کنم..;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام
من يه مانيتور 17 اينچ ال جي مدل بي اچ رو دادم روش 200 تومنم دادم يه ال سي دي ال جي 17 اينچ مدل
L1730S
گرفتم الان تصوير يه جوريه:( نميدونم شايد عادت نكردم بخاطر اونه شايدم ايراد داره:eek:
چجوري بفهمم ايراد داره يا نه
من فكر ميكردم اگه ال سي دي بگيرم ديگه خسته نميشم وقتي جلوي مانيتور ميشينم
ولي زياد فرقي نكرده
خنگ بازي در اوردم دوروز صبر ميكردم سامسونگ گرفته بودم:wacko:
168.gif

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
lg خریدی همینه. اینقدر تو این سایت گفتم lg ها همه شون خراب و در پیتن . فقط فراسو ارزان و مفت و البته عالی

hamidrele2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب ال جی مگه گارانتی نداره (پس مادیران چی میشه...):blink: :( :)

spookykid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبارکت باشه
اگه مدلش L1730SM که Contrast Ratio ش خیلی کمه (550 )
dvi هم که نداره
اگه اهل game هستی که Response Time ش بالاست
اخه crt Response Time کمتر از 2ms ولی این 12ms
کاش یه کم بیشتر تحقیق میکردی

بالا