• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
دوستان میشه از این مدلایی که تلوزیون هم هستن معرفی کنین ؟ سامی یا سونی ؟(17)
اصلا ارزش داره پول بیشتری بابت داشتن این امکان بدیم؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
در مورد مانیتورهای ال جی این دو سری یعنی smart flat و flatron . میخواستم بدونم دقیقا چه فرقی با هم دارند . اینو میدونم که smart flat فقط از بیرون مسطحه ولی flatron از 2 طرف ... راستش من تصویر flatron و ندیدم واسه همین آیا کار کردن با flatron برام قابل تحمل خواهد بود ؟ من فقط برای استفاده اینترنت میخوام و در طول روز شاید ساعتها به مانیتور دارم نگاه میکنم واسه همین در درجه اول میخوام مانیتورم کمتر چشممو اذیت کنه . رو این حساب شما smart flat رو ترجیح میدید یا flatron ؟ یا اصلا flatron ez ؟

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از tkavosh :
دوستان میشه از این مدلایی که تلوزیون هم هستن معرفی کنین ؟ سامی یا سونی ؟(17)
اصلا ارزش داره پول بیشتری بابت داشتن این امکان بدیم؟

البته من خودم محتاج کمک و مشاوره هستم . ولی فکر نکنم ارزش داشته باشه، بهتره پول اضافه رو بدی یه مانیتور بهتر بگیری با زمان پاسخدهی پایینتر و واسه کاربرد تلویزیون یه TV CARD بگیری.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,508
اقا من الان Flatron F700P دارم 3 ساله تو این مدت خیلی خیلی راضی بودم و برای کار اینترنت هم خیلی خوب و مناسبه کلا کیفیتش خیلی عالیه

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
تهران:
88315401-2
خ ایرانشهر ، خ آذرشهر، پلاک 12
در ضمن بهترین مانیتور سال 2005 از دید تامز، VP191B و بهترین سازنده ی مانیتور ViewSonic شد! (دومی با اختلاف 0.03% با سامسونگ)
(همونReader's Choice خودمون!)

محمدخان نیاز فوری به مشاوره ! ,URGENT

ببین من با کامپیوتر دانا صحبت کردم قیمت داد 487 ، اما راجع به پیکسل سوخته گفتش زیر چهار تا گارانتی نداره! منم که میدونی راه دوره و بدشانسی بزرگ اینه که واسه اینکه قسطی بشه باید حتما به اسم تعاونی مخابرت کرمانشاه خریده بشه و وارد انبار اونا بشه، این شرکت هم که دست مارو کوتاه میبینه شاید یه مانیتور 4 پیکسل سوخته بفرسته که حسابی حال من گرفته میشه. نظرت چیه ؟

با لوتوس هم که صحبت کردم. گفتش که ما رو حتی یک پیکسل هم گارانتی میده ، اما بدشانسی بسیار بزرگتر این بود که مدل VP191b رو موجود نداره و به این زودی ها نمیاره، مدل Va915 رو پیشنهاد کرد که
65.gif

ببینم جز این دو شرکت، نماینده دیگه ای نمیشناسی؟

به نظر خودم نمیشه رو 4 پیکسل سوخته دانا حساب کرد

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام.
عذر میخوام اگر دیر به دیر جواب میدم این روزا سرم خیلی شلوغه.
هیچ مانیتوری پیدا نمیشه که تمام سایتها ازش تعریف کنند... من به toms و فروم آمریکایی xoxideforums اعتماد کردم و این مانیتورو خریدم و الان بسیار راضی هستم. به نظر من که کیفیت تصاویر بسیار خوبه. این قدر روی این موضوع حساس نشو. به نارضایتی عده ی محدودی هیچ وقت نمیشه اعتماد کرد. همیشه افراد ناراضی وجود دارند.
من 90% اطمینان دارم که طرف غرض شخصی داشته از این حرف.حداقل ghosting را که مطمئنم نداره و اگر باشه هم حداقل ممکن هست. هیچ یک از مواردی که گفته من مشاهده نکردم. در ضمن این مانیتور حدود 450 دلار هست نه 700 دلار!
متاسفانه شرکت دیگه ای نمی شناسم. من تا حالا به موردی نخوردم که مانیتورهای Viewsonic بیشتر از یک پیکسل مرده داشته باشن.فکر نمی کنم چاره ی دیگه ای داشته باشی:( خرید این مانیتور برای من یک کم ریسک هم داشت چون تا به حال از این فروم کسی viewSonic نخریده بود. اما خدا را شکر که راضی هستم کاملا
سایت newegg و خود سایت Viewsonic نوشتن 800:1 نمی دونم قضیه ی این چیه!
اینم آدرس این محصول در سایت Viewsonic
http://www.viewsonic.com/support/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp191b/index.htm

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
سلام.
عذر میخوام اگر دیر به دیر جواب میدم این روزا سرم خیلی شلوغه.
هیچ مانیتوری پیدا نمیشه که تمام سایتها ازش تعریف کنند... من به toms و فروم آمریکایی xoxideforums اعتماد کردم و این مانیتورو خریدم و الان بسیار راضی هستم. به نظر من که کیفیت تصاویر بسیار خوبه. این قدر روی این موضوع حساس نشو. به نارضایتی عده ی محدودی هیچ وقت نمیشه اعتماد کرد. همیشه افراد ناراضی وجود دارند.
من 90% اطمینان دارم که طرف غرض شخصی داشته از این حرف.حداقل ghosting را که مطمئنم نداره و اگر باشه هم حداقل ممکن هست. هیچ یک از مواردی که گفته من مشاهده نکردم. در ضمن این مانیتور حدود 450 دلار هست نه 700 دلار!
متاسفانه شرکت دیگه ای نمی شناسم. من تا حالا به موردی نخوردم که مانیتورهای Viewsonic بیشتر از یک پیکسل مرده داشته باشن.فکر نمی کنم چاره ی دیگه ای داشته باشی:( خرید این مانیتور برای من یک کم ریسک هم داشت چون تا به حال از این فروم کسی viewSonic نخریده بود. اما خدا را شکر که راضی هستم کاملا
سایت newegg و خود سایت Viewsonic نوشتن 800:1 نمی دونم قضیه ی این چیه!
اینم آدرس این محصول در سایت Viewsonic
http://www.viewsonic.com/support/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp191b/index.htm

خوب قبول دارم چیز خوبیه . ولی میدونی که وجود حتی یک پیکسل مرده رو روان انسان تاثیر میزاره. مخصوصا خرید قسطی که اولا کلی سود میره روش دوما هر ماه باید موقع قسط دادن به یاد اون یک پیکسل مرده بیفتی ...

جریان چیه مگه به شما قول تعویض حتی یه پیکسل رو نداده بود ؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
درسته ..
حالا در حالت کلی میخوام بدونم کدومشون ( smart flat or flatron ) کمتر چشم رو خسته و مورد فشار قرار میده ؟ یکی میگفت flatron و باید عادت کنی باهاش شاید اولش اذیت شی !!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,508
فکر می کنم چون فلترون از هردو طرف مسطح هست راحت تر هست من که مشکلی باهاش نداشتم

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از sunnyboy :
درسته ..
حالا در حالت کلی میخوام بدونم کدومشون ( smart flat or flatron ) کمتر چشم رو خسته و مورد فشار قرار میده ؟ یکی میگفت flatron و باید عادت کنی باهاش شاید اولش اذیت شی !!
5-6 ساعت اول تصوير به نظرت غير عادي مياد ولي بعدش ديگه هيچي نمي فهمي...

من 3 ساله كه با LG Flatron 775FT كار ميكنم ... دهن چشمو سرويس كرده ... ديگه نميتونم موقع رانندگي و پياده روي چشامو درست باز نيگه دارم ...

تا اينكه آخرش پريروز رفتم و يه LG LCD سپيدفام سفارش دادم .... سلامتي آدم خيلي بيشتر از اين حرفا ارزش داره....

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
بابا مایه دار بابا به فکر سلامتی

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
من 3 ساله كه با LG Flatron 775FT كار ميكنم ... دهن چشمو سرويس كرده ... ديگه نميتونم موقع رانندگي و پياده روي چشامو درست باز نيگه دارم ...

آره راست میگی مخصوصا من که خیلی به مانیتور نگاه میکنم lcd برام خیلی بهتره .. ولی فعلا دست و بالم تنگه . الانم خودم یه مانیتور 15 ال جی برای دوران ماقبل تاریخ دارم که خراب شده . مجبورم فعلا یک مانیتور در حد 150 بگیرم حالا بعدا وضعم بهتر شد عوض میکنم ... در حال حاضر بین smart flat و flatron کدومو پیشنهاد میکنید ا توجه به شرایطی که گفتم ..؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فکر میکنم فلات واقعی فقط سری فلترون الجی باشه مثل f700b & f700p بقیه فلات واقعی نیستند. البته فلاترونها برای فیلم و دی وی دی خوب نیستند ولی برای چشم که خوبند

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دانا گفت همونجا تست می کنیم اگر پیسکل مرده داشت اصلا تحویل نمیدیم. همونجا چک کردیم و خوشبختانه پیکسل مرده نداشت اصلا

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
دانا گفت همونجا تست می کنیم اگر پیسکل مرده داشت اصلا تحویل نمیدیم. همونجا چک کردیم و خوشبختانه پیکسل مرده نداشت اصلا

:D خوش شانسی دیگه، من میدونم چون واسه شهرستانه به این خاطر میگن گارانتی رو 4 پیکسل میدیم چون امکانش نیست مشتری اونجا چک کنه . لابد یه قراضه میخوان بفرستن اینور. اگه نقدی میخواستم بخرم حتما میومدم تهران...

حالا منتظرم، لوتوس گفت شنبه تماس بگیرین ممکنه بیاریم.

آخرش اینه که میرم از نماینده LG که رفیق خودمم هست یه LG میگیرم ... به درک هرچی شد :lol:

راستی سامسونگ مانیتور 19 بازمان 8 میلی داره ؟ سایتی چیزی ازش دارین بهم بدین ؟!

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
من يه مانتيور 19 اينچ بيشتر براي تكست و اينترنت لازم دارم

كه چشم و زياد اذيت نكنه چي پيشنهاد ميكنيد

البته Crt ميخوام

ممنون

hamid911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeed_violinist :
:D خوش شانسی دیگه، من میدونم چون واسه شهرستانه به این خاطر میگن گارانتی رو 4 پیکسل میدیم چون امکانش نیست مشتری اونجا چک کنه . لابد یه قراضه میخوان بفرستن اینور. اگه نقدی میخواستم بخرم حتما میومدم تهران...

حالا منتظرم، لوتوس گفت شنبه تماس بگیرین ممکنه بیاریم.

آخرش اینه که میرم از نماینده LG که رفیق خودمم هست یه LG میگیرم ... به درک هرچی شد :lol:

راستی سامسونگ مانیتور 19 بازمان 8 میلی داره ؟ سایتی چیزی ازش دارین بهم بدین ؟!

هست . اتفاقا تیونر و کنترل هم داره . اینجایی که من گیر آوردم قیمتشم خیلی پائینیه فقط بدیش اینه که چون توی خارجه می ترسم بخرم بعد پیکسل مرده داشته باشه
http://www.legendmicro.com/store/more_info.asp?product_ID=3578

فایل های ضمیمه

• 910mp.jpg
    910mp.jpg
    5.4 KB · نمایش ها: 2
بالا