• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اين 1750 ديجيتاله؟

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
دوستنان يه سوال داشتم :

من قصد داشتم يه كامپيوتر يك مليوني همراه با مانيتور LCD بگيرم ولي مثل اينكه با پول من جور در نمياد.
به نظرتون مي ارزه من از كيفيت كامپيوتر كم كنم و به جاش يه مانيتور Samsung LCD 1750BF بگيرم

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از pooyahacker :
دوستنان يه سوال داشتم :

من قصد داشتم يه كامپيوتر يك مليوني همراه با مانيتور LCD بگيرم ولي مثل اينكه با پول من جور در نمياد.
به نظرتون مي ارزه من از كيفيت كامپيوتر كم كنم و به جاش يه مانيتور Samsung LCD 1750BF بگيرم
crt ها هم خیلی خوب جواب می دهند و اگر مشکل چشم درد و ... ندارید crt بگیرید.

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از davood3d :
راستش كيفيتاشونو مقايسه نكردم ولي به نظر من 713 از يه لحاظ بهتره چون ساخت سامسونگه و در صورت اومدن ويندوز جديد درايورهاش از سايت سامسونگ راحت قابل درسترس هست ولي 1750 ساخت سام سرويس معلوم نيست مثل 713 از نظر درايور در آينده مشكل نداشته باشه و شايد درايور از طرف سام سرويس براش نياد يا اينكه مچ نباشه. اين مساله درايور رو به نظرم بايد جدي گرفت. من خودم 775E ال جي دارم ساخت ايران و هر درايوري رو (حتي از سايت ال جي) كه نصب كردم مشكلاتم حل نشده (مثل خاموش روشن شدن صفحه موقع كليك راست روي فايل ويدئويي)
نه دوست عزیز سامسرویس سایتشو بروز کرده...

http://www.samservice.com/products_full_fa.php?level1_id=3&pr_id=223&level2_id=17

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با 300t بهترین lcd که میشه بگیرن چیه؟؟(برای گیم و گرافیک و فیلم)

میگن که bf1750 برا فیلم دیدن خوب نیست درسته؟؟و تا چه حد مشکل داره؟؟

morytab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز سری bf سامسونگ برای موارد استفاده شما (فیلم و بازی) طراحی شده. این مدل هم بسیار عالی هست.

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از morytab :
دوست عزیز سری bf سامسونگ برای موارد استفاده شما (فیلم و بازی) طراحی شده. این مدل هم بسیار عالی هست.

ممنون
شما خودت با BF1750 کار کردی؟؟
خوشحال میشم بقیه هم راهنماییم کنن :)

THANKS
:blush:

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تازگی ها یه حالی به سیستمم دادم و کلا کیس و محتویاتش رو ترکوندم

الان یه F700P LG دارم یادم میاد یکی از دوستان این مانیتور رو با یکی از مدلهای سامسونگ مقایسه کرده بود
باید اعلام کنم که اصلا قابل مقایسه نیست و کیفیت این F700P بینظیره
اما از اونجا که من حدود 12000 ساعت با این مانیتور کار کردم ( با تغییر زبان مانیتور به کرهای یا یه چیزی شبیه به اون اون زیرش مینویسه) و الان هم یه مشتری خوب و پرو پا قرص با قیمت خوبی براش دارم میخوام بدونم که کدوم یکی از مانیتورهای زیر رو بگیرم

1. LG F900P ساخت کره اصلی
2. samsung LCD 1750 BF ساخت ناکجا آباد !!!!!!!!

من کلا احل LCD و این سوسول بازی ها نیستم چون با کاری که من ازش میکشم میدونم زیاد دوام نمیاره
اما این پرفرمنس samsung بد جوری قلقلک میده به نظر چیز خوبیه
البته اگه مثل سایر محصولات ترکیبی ایران (پراید صندوقدار - پژو RD - پزو پارس -پیکان متور پژویی و .....)
نباشه که از هیچ استاندارد بین المللی که پیروی نمی کنه هیچ خودشون استاندارد هم طراحی میکنن
معادله زیر رو در نظر بگیرین:

فاجعه!!!!=ابتکار و خلاقیت ایرانی + جنس خارجی

mtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davood3d :
راستش كيفيتاشونو مقايسه نكردم ولي به نظر من 713 از يه لحاظ بهتره چون ساخت سامسونگه و در صورت اومدن ويندوز جديد درايورهاش از سايت سامسونگ راحت قابل درسترس هست ولي 1750 ساخت سام سرويس معلوم نيست مثل 713 از نظر درايور در آينده مشكل نداشته باشه و شايد درايور از طرف سام سرويس براش نياد يا اينكه مچ نباشه. اين مساله درايور رو به نظرم بايد جدي گرفت. من خودم 775E ال جي دارم ساخت ايران و هر درايوري رو (حتي از سايت ال جي) كه نصب كردم مشكلاتم حل نشده (مثل خاموش روشن شدن صفحه موقع كليك راست روي فايل ويدئويي)

مانیتور بر خلاف بعضی ادوات مانند وینمودم ها (بیشتر مودم های اینترنال) قطعه ای استاندارد است و نباید کارکرد آن، چه مینیمال و چه بهینه وابسته به نرم افزار (درایور - سیستم عامل) ‌باشد. مانیتوری که اینگونه باشد را باید رسماً‌ انداخت در سطل زباله. توصیه میکنم چه در این مورد چه هر سخت افزار دیگری تا جایی که امکان پذیر است از خرید ادوات وابسته به نرم افزار خودداری کنید.

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mtm :
مانیتور بر خلاف بعضی ادوات مانند وینمودم ها (بیشتر مودم های اینترنال) قطعه ای استاندارد است و نباید کارکرد آن، چه مینیمال و چه بهینه وابسته به نرم افزار (درایور - سیستم عامل) ‌باشد. مانیتوری که اینگونه باشد را باید رسماً‌ انداخت در سطل زباله. توصیه میکنم چه در این مورد چه هر سخت افزار دیگری تا جایی که امکان پذیر است از خرید ادوات وابسته به نرم افزار خودداری کنید.

آخرش این bf1750 خوبه یا نه؟>؟؟؟؟؟؟؟؟

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MY COMI :
آخرش این bf1750 خوبه یا نه؟>؟؟؟؟؟؟؟؟

برای گیم که کاملا مناسبه. البته در بعضی گیمهای سرعتی مثل trackmania nations یک حالتی بوجود میاد که نمی دونم میشه روش نام ghosting رو گذاشت یا نه البته فقط در بعضی از صحنه ها و در بازیهای دیگه خیلی خوب جواب داده ضمن اینکه من فیلم هم روش تست کردم بدون مشکل نشون میده..

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MDK :
برای گیم که کاملا مناسبه. البته در بعضی گیمهای سرعتی مثل trackmania nations یک حالتی بوجود میاد که نمی دونم میشه روش نام ghosting رو گذاشت یا نه البته فقط در بعضی از صحنه ها و در بازیهای دیگه خیلی خوب جواب داده ضمن اینکه من فیلم هم روش تست کردم بدون مشکل نشون میده..

ممنون
در کل ازش راضی هستی؟؟؟
از اساتید هم در خواست میکنم در مورد این مشکل هم یه توضیحی بدن ببینیم مال چیه؟؟

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MY COMI :
ممنون
در کل ازش راضی هستی؟؟؟
از اساتید هم در خواست میکنم در مورد این مشکل هم یه توضیحی بدن ببینیم مال چیه؟؟

خودم که ندارم برای یک گیمر بستم و خودم مدت کوتاهی در بازیهایی مثل call 2 ,chaos theory ,nfs"most wanted, hitmanو.. تست کردم و همچنین فیلم که موردی ندیدم . بهرحال طول عمر مانیتور و کارکردش در طولانی مدت بحث دیگه است که فعلا نمیشه نظر داد

MY COMI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MDK :
خودم که ندارم برای یک گیمر بستم و خودم مدت کوتاهی در بازیهایی مثل call 2 ,chaos theory ,nfs"most wanted, hitmanو.. تست کردم و همچنین فیلم که موردی ندیدم . بهرحال طول عمر مانیتور و کارکردش در طولانی مدت بحث دیگه است که فعلا نمیشه نظر داد

ممنون MDK جان

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
کسی میدونه تو رنج قیمت 300-350 مانیتور 19" LCD مناسب چی پیدا میشه؟
من نظرم رو 920N هست... کسی نظری نداره؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از MohammadR :
کسی میدونه تو رنج قیمت 300-350 مانیتور 19" LCD مناسب چی پیدا میشه؟
من نظرم رو 920N هست... کسی نظری نداره؟

منم برای یه نفر میخواستم، آخر هم همین 920N رو گرفتم!
305.gif
بد نیست... تنها ایرادی که میشه ازش گرفت اینه که DVI نیست!
pain25.gif
وگرنه از لحاظ Latency هم در حد خیلی خوبیه! اصلا تو بازی اذیت نمیکنه!
298.gif

آها راستی! این کسی که براش خریدم چندروز بعد بهم گفت یه pixel اش تعطیل شده!!
confused0072.gif
‌ بعد چند روز بعد خبر داد که خوب شد خودش!!
297.gif
بعد چند روز بعد خبر داد که یکی دیگه تعطیل شد!!
confused0072.gif
حالا منتظریم این خوب شه!
crazy.gif

ولی خب زیاد این ایراد نیست... کاملا شانسیه و توی همه برندها هم پیش میاد...
balloony.gif

بالا