• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از persian-earning :
آقا نظرتان در مورد سری زیراکس ProView چیه؟
تا یه ماه پیش که چیز به درد بخری توی مدلهای موجودشون نبود
قیمت و مدلشو بگو تا اگه توضیحی هست بدیم

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مانیتور های جدید سام سرویس که اومده تو بازار چطوره؟ مثلا همین lcdهایی که 2ms هستند. ایا میشه به کیفیت این مانیتورها اعتماد کرد؟ یا اینکه بریم از این مالزیها بگیریم ببهتره؟اخه قیمت این سام سرویس ها خیلی مناسبه !!! dvi هم داره حدود 300 تومنه !!! فکر نکنم که بشه بین مدلهای مالزی چیزی پیدا کرد با این قیمت و امکانات

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آقا من رفتم خریدم بالاخره!! سامسونگ مدل b1750 به قیمت 297000 تومان!!! ظاهر نسبتا شیکی داره و پایه اش تاشو است!!!!
ولی یک مشکلی که داره، حس می کنم زیادی درخشنده است، یعنی اگر در یک صفحه ای رنگ غالب سفید باشه چشمو می زنه و اذیت می کنه!! به نظر شما مشکل از کجاست؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
نمي توني Brightness/Contrast رو تنظيم کني؟
شايد روي ماکزيمم باشه

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Samsung SyncMaster 1740BF

قیمت(ریال): 2910000
Digital video standard :Digital Visual Interface (DVI)
contrast ratio 700:1
Response Time 2 ms
این مدل برای گیم چطوره یا کلا مدلهای 8 میلی ثانیه

M654

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من رفتم خریدم بالاخره!! سامسونگ مدل b1750 به قیمت 297000 تومان!!! ظاهر نسبتا شیکی داره و پایه اش تاشو است!!!!
ولی یک مشکلی که داره، حس می کنم زیادی درخشنده است، یعنی اگر در یک صفحه ای رنگ غالب سفید باشه چشمو می زنه و اذیت می کنه!! به نظر شما مشکل از کجاست؟
مبارکه!
روشناییشو باید بتونی با Magic Bright تنظیم کنی
هم دیجیتاله هم آنالوگ ?; D-Sub هم داره؟(پورتهای مانیتور های CRT )
یه برنامه ای جهت تشخیص پیکسل سوخته ]چند صفحه قبل معرفی شد اونو دانلود کن مانیتور رو بذار روی رزلوشن نیتیو و چکش کن(البته محض تذکر)

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mori :
من بالاخره سوني رو گرفتم
HS75P رو 460000 گرفتم از پايتخت با گارانتي ايران رهجو
ميخواستم ببينم خش روي صفحه lcd شامل گارانتي ميشه؟
و اينکه اونجا که ديدم پيکسل سوخته نبود ظاهرا اما الان تو خونه به نظرم يک پيکسل سوخته ست
چطوري مطمئن شم؟
دادا بت انداخته قیمتش 390 تومنه ; لااقل الان این قیمته

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از M654 :
مبارکه!
روشناییشو باید بتونی با Magic Bright تنظیم کنی
هم دیجیتاله هم آنالوگ ?; D-Sub هم داره؟(پورتهای مانیتور های CRT )
یه برنامه ای جهت تشخیص پیکسل سوخته ]چند صفحه قبل معرفی شد اونو دانلود کن مانیتور رو بذار روی رزلوشن نیتیو و چکش کن(البته محض تذکر)
مرسی، با کنتراست و برایتنسش خیلی بازی کردم یا باید خیلی تاریکش کنم که دیگه اون شارپی را نداره و اگر در حد نرمال باشه باز یه جوری چشم را می زنه!! میشه دقیقا لینک اون پستی که اون نرم افزار را معرف کردی بدی!!! مرسی

M654

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی، با کنتراست و برایتنسش خیلی بازی کردم یا باید خیلی تاریکش کنم که دیگه اون شارپی را نداره و اگر در حد نرمال باشه باز یه جوری چشم را می زنه!! میشه دقیقا لینک اون پستی که اون نرم افزار را معرف کردی بدی!!! مرسی
گفتم که دکمه ای باید رو پانل باشه که نشون یه نیمدایره که به 4 تا مثلث تقسیم شده روش هس و اونو برحسب کاربردی که دارین میتونین تغییرش بدین تا مطلوبتونو پیدا کنین
نگفتین آنالوگ هم هس یا نه ؟; D-Sub نداره؟!
لینکی که جناب پرسیانا دادن این بود--> http://www.astris.com/dpl/

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
درسته دوست عزیز!! اون برای magicbright است ولی در هر حالش بازم چشم را می زنه و یا اینکه خیلی تاریک میشه!! در ضمن خیر، دیجیتال نیست، مگه فرقی می کنه در درخشندگی LCD؟

M654

Registered User
لایک‌ها
3
درسته دوست عزیز!! اون برای magicbright است ولی در هر حالش بازم چشم را می زنه و یا اینکه خیلی تاریک میشه!! در ضمن خیر، دیجیتال نیست، مگه فرقی می کنه در درخشندگی LCD؟
خوب وقتی DVI داره یعنی دیجیتاله دیگه ؟; یعنی DVI هم نداره؟!
سوالم این بود که آنالوگ هم هس یا نه چون بعصی از سامسونگها هم چیپ آنالوگ دارن هم دیجیال ; ضمنا مشخصات کاملش بعلاوه یه عکسی ازش بذار اینجا یکی از دوستان احتیاج داره , البته اگه مقدور هس .
خوب این شدتش چطوره فکر نمیکنم غیر طبیعی و غیر معمول باشه, بپرس ببین شامل گارانتی هم میشه یا نه. پیکسل شوخته که نداشه, داشت؟

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
آقا کسی میدونه مانیتورای ال سی دی ویو سانیکو از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟
من که هر جا رو گشتم انگار ویوسانیک در ایران وجود خارجی نداره ! :( اصلا نمایندگی در ایران داره ؟
من قصد خرید VX922 رو دارم که بهترین مانیتور LCD برای گیم شناخته شده .... اماااا ..... :(

Damad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بنده هفته پیش HS75P را با گارانتی پارس سگال خریدم 405 تومن.
مشکلات: ناخوانایی متن:نوشته ها خیلی ریز هستند در نیتیو رزولوشن و در رزولوشنهای دیگر محو.
روشنایی زیاد که به سختی توانستم آنرا تا حد قابل تحملی تنظیم کنم.

در قیاس با سپید فام 100 تومن اضافه می ارزید. زاویه دید وسیعتر، کنتراست بهتر،وضعیت متن سپید فام که بدتر بود.
از دوستانی که گارانتی پارس سگال را می شناسند لطفا در مورد اعتبار آن توضیح بدن. من اجبارا از پارس سگال خریدم ایران رهجو تو بازار نبود.
با تشکر

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Damad :
با سلام
مشکلات: ناخوانایی متن:نوشته ها خیلی ریز هستند در نیتیو رزولوشن و در رزولوشنهای دیگر محو.

در قیاس با سپید فام 100 تومن اضافه می ارزید. زاویه دید وسیعتر، کنتراست بهتر،وضعیت متن سپید فام که بدتر بود.
از دوستانی که گارانتی پارس سگال را می شناسند لطفا در مورد اعتبار آن توضیح بدن. من اجبارا از پارس سگال خریدم ایران رهجو تو بازار نبود.
با تشکر
این شرکت اگه همینه که لینکش اینجاس گواهینامه ی نمایندگیش باطل شده!:

http://www.asnaaf.org/Companies.nsf/All/31B7ED2569C64153C125717C00547C7B?OpenDocument

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از Damad :
با سلام

با تشکر
برا نوشته ها کافيه DPI رو بالا ببري( من رو 120 تنظيم کردم که 125% سايز نرمال ميشه)
با روشناييش هم من که مشکلي ندارم!
4 حالت پيش فرض داره که ديگه يه کدومش بهت ميسازه
اما اگه تو مرورگر وب با اندازه متن مشکل داري و فاير فاکس هم استفاده ميکني به اينجا يه سر بزن
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=50643

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان ؛ یه مدل ال سی دی سونی مدل SDM-X95k هستش گارانتی پارس سگال ( حالا گذشته از این شرکت میخواستم ) نظرات فنی خودتون و اطلاعاتی رو که دارین با منم در میون بذارین . کلا غیر از این هم مانیتور ال سی دی خوب ( 19 و 17 فرقی نداره ) بهم معرفی کنین .1750 BF چطوره ؟ راستی مانیتور ال سی دی های ASUS PW191 چطوره؟خلاصه هر چی میدونین به ما هم بگین . راجع به قیمت هم تا 550000 . اگه مدل انتخابیتون 17 هم هست بگین .کلا این Contrast & Brightness چه مقدار باشه قابل قبوله؟ ( می دونم هر چی بیشتر باشه بهتره ! ) کاربردم هم بیشتر!!! کشیدن نقشه و تفسیر عکس هست .ممنون .منتظر جوابتون هستم .

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستان یه سوال داشتم .
اگه میشه یه مانیتور واسه کارکرد خونگی معرفی کنید .( در حد 150 تومن )
نظر خودم بیشتر رو مدل های زیر هست :

LG - 17" FLATRON-ez T730PU
و
SAMSUNG - 17" - 755DFX (SILVER-SHAHAB)

ولی شما صاحب اختیاری ( هرچی شما بگی :D )

در ضمن یه مانیتور LCD هم واسه کارکرد خونگی در حد 300 تومن معرفی کنید ( آخه معلوم نیست معمولی بگیرم یا LCD )

خیلی ممنون :blush:

M654

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از pooyahacker :
سلام
دوستان یه سوال داشتم .
اگه میشه یه مانیتور واسه کارکرد خونگی معرفی کنید .( در حد 150 تومن )
نظر خودم بیشتر رو مدل های زیر هست :

LG - 17" FLATRON-ez T730PU
و
SAMSUNG - 17" - 755DFX (SILVER-SHAHAB)

ولی شما صاحب اختیاری ( هرچی شما بگی :D )

در ضمن یه مانیتور LCD هم واسه کارکرد خونگی در حد 300 تومن معرفی کنید ( آخه معلوم نیست معمولی بگیرم یا LCD )

خیلی ممنون :blush:
CRT--> SS Samservice 17870 -->126-7
LCD --> SS Samservice BF 1750

بالا