• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

Blue_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا این مانیتور سامسونگ 205bw کره ای نیست؟ می گن همه چینیه
روی کارتونش نوشته کارت گارانتی داخل جعبه است ولی نیست فروشنده میگه الان با شماره سریال کار میکنه سام سرویس
حرفش درسته؟!

تا جایی که من میدونم این مدل مونیتور را سام سرویس گارانتی نمیکنه،اگر بکنه قیمت بالایی داره.
من خودم قبل از عید این مدل را با گارانتی MTC گرفتم 395 تومان

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
تا جایی که من میدونم این مدل مونیتور را سام سرویس گارانتی نمیکنه،اگر بکنه قیمت بالایی داره.
دوست عزیز
روی کارتنش برچسب سام سرویس خورده
توی کارتن هم کارت قرعه کشی پژه 206 هست با هلوگرام سام سرویس اما پر نشده حتی جای شماره سریال دستگاه هم خالیه
کارت گارانتی هم که اصلا نداره

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چرا سام گارانتی میکنه با قیمت رسمیه 429 تومن این لینک روببینید .

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اون قیمت مال اردیبهشت بود
من خریدم 395
جالبه بدونید من از 450 تومن قیمت گرفتم تا 395 تومن :blink:
عجب مملکت گل و بلبلی داریم :f34r:
قیمت رسمی سام سرویس همینه ولی همیشه قیمت بازار از قیمت نمایندگی کمتره .

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
قیمت رسمی سام سرویس همینه ولی همیشه قیمت بازار از قیمت نمایندگی کمتره .
دوست عزیز
سام سرویس اجازه فروش محصول رو نداره
نقل قول از سایت سام سرویس:
"شركت سام سرويس (سهامي خاص)‌ منحصراً‌ سرويس و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ را براي مصرف كنندگان محصولات مزبور را بعهده دارد و از هرگونه خريد و فروش كالا منع شده است لذا اين شركت فقط پل ارتباطي خريداران با فروشندگان محصولات سامسونگ در سطح كشور را بعهده گرفته است و با معرفي فروشندگان و اعلام قيمت فروش آنها , ‌تسهيلات لازم جهت ارزيابي خريداران از محصولات مورد نظر را دراين سايت فراهم نموده است"

قیمتهایی که من گرفتم هم تمام فروشنگان معرفی شده سام سرویس بودند

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز
سام سرویس اجازه فروش محصول رو نداره
نقل قول از سایت سام سرویس:
"شركت سام سرويس (سهامي خاص)‌ منحصراً‌ سرويس و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ را براي مصرف كنندگان محصولات مزبور را بعهده دارد و از هرگونه خريد و فروش كالا منع شده است لذا اين شركت فقط پل ارتباطي خريداران با فروشندگان محصولات سامسونگ در سطح كشور را بعهده گرفته است و با معرفي فروشندگان و اعلام قيمت فروش آنها , ‌تسهيلات لازم جهت ارزيابي خريداران از محصولات مورد نظر را دراين سايت فراهم نموده است"

قیمتهایی که من گرفتم هم تمام فروشنگان معرفی شده سام سرویس بودند
دوست عزیز اینم از اون حرفا بودا خوب هر شرکتی که خودش نمیاد بفروشه یسری نمایندگی فروش مستقیم دارن اونا محصولاتش رو میفروشن یا پخش میکنن همه شرکتها همین طوری هستن یعنی شما تا الان تو تهران نمایندگی فروش سام سرویس ندیدین اگه ندیدین از اینجا میتونید نمایندگیهاشو ببنید که البته لیستشم کامل نیست تو پایتخت تو بازار ایران نمایندگی فروش محصولات کامپیوتریش هست اون قیمت 429 تومن هم قیمت رسمی خوده سام هست تو سایتش هم میبینی که نوشته نمایندگیهاش هم اگه بری به همین قیمت میفروشن ولی تو بازار میتونی قیمت کمتر از این هم این مانیتور رو بخری این در مورد محصولات کمپانی های دیگه مثل LG یا Sony هم همینطوره نمایندگیها همیشه گرونتر میفروشن .

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
حالا از نماینده بگیریم ارزونتر درمیاد یا مغازه معمولی ؟
940bw سامسونگ رو از کجا بگیرم بهتره؟

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حالا از نماینده بگیریم ارزونتر درمیاد یا مغازه معمولی ؟
940bw سامسونگ رو از کجا بگیرم بهتره؟
از مغازه ارزونتره البته برای 940BW قضیه فرق میکنه چون اصلا این مانیتور گارانتی سام سرویس نیست و مربوط به نمایندگی سامسونگ یعنی همون سام تو ایران نمیشه در اصل با گارانتی های متفرقه که خیلی هم معتبر نیستن یا اصلا معتبر نیستن به فروش میرسه , 940BW از این تولید مالزیاست و توسط وارد کننده های متفرقه از مالزی وارد میشه .

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام یه مانیتور17 اینچ LCD بخرم . با 200-250 تومن بهترین گزینه چیه؟ لطفا قیمتشم بگید. ممنون

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
صد در صد Samsung 940BW بگیر 19 اینچ و واید هست!
290 تومن!

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه بودجه ام نمیرسه. ارزونتر با کیفیت خوب چیزی سراغ داری؟

Nima-nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه بودجه ام نمیرسه. ارزونتر با کیفیت خوب چیزی سراغ داری؟

سلام

من خودم LG Flatron 1752S رو حدود سه ماه پيش خريدم 230 تومن . الان فکر کنم يه کم ارزون شده . مانيتور خوبيه . از اونجا که من کارم طوريه که با سيستم ديگران علاوه بر سيستم خودم سر و کار دارم ، مانيتورهاي مدلهاي متوسط با همين ريج قيمت رو هم ديدم . مثل benq و samsung . به نظر من کيفيت سامسونگ يه خورده بيشتر از ال جي هست ولي نه آنچنان . در عوض ال جي خدمات پس از فروش و در واقع گارانتي بهتري داره . ( اين نظر شخصيه !) . ولي اگه مي خواي به صورت کامل چند مدل مانيتور رو مقايسه کني مي توني تو اين مقاله اونا رو بررسي کني .

موفق باشي :)

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام

من خودم LG Flatron 1752S رو حدود سه ماه پيش خريدم 230 تومن . الان فکر کنم يه کم ارزون شده . مانيتور خوبيه . از اونجا که من کارم طوريه که با سيستم ديگران علاوه بر سيستم خودم سر و کار دارم ، مانيتورهاي مدلهاي متوسط با همين ريج قيمت رو هم ديدم . مثل benq و samsung . به نظر من کيفيت سامسونگ يه خورده بيشتر از ال جي هست ولي نه آنچنان . در عوض ال جي خدمات پس از فروش و در واقع گارانتي بهتري داره . ( اين نظر شخصيه !) . ولي اگه مي خواي به صورت کامل چند مدل مانيتور رو مقايسه کني مي توني تو اين مقاله اونا رو بررسي کني .

مرسی. ولی من نتونستم مقاله رو بخونم. به چه زبونی بود؟ فرانسه؟
بازم سوال: یه مانیتور wide خوب با این قیمت پیدا می شه؟ اگه نه چه قدر دیگه باید اضافه کنم؟

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مرسی. ولی من نتونستم مقاله رو بخونم. به چه زبونی بود؟ فرانسه؟
بازم سوال: یه مانیتور wide خوب با این قیمت پیدا می شه؟ اگه نه چه قدر دیگه باید اضافه کنم؟
فراسو X-50 سری استارا 19 اینچ واید اسکرین هست حدود 160-165 تومن قیمتشه .

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی شما ممنونم.
این فراسو ها ساخت کجا هستند؟ کیفیتشون خوبه؟ به پای سامسونگ می رسه؟ می خوام چشمامو اذیت نکنه. خط خطی نشه لرزش هم اصلا نداشته باشه. قشنگم باشه. :blush:

s_violin

Registered User
لایک‌ها
0
كسي قيمت lcd فراسو x - 50 سري استارا 22 اينچ وايد اسكرين خبر دارد ؟
كيفيتش چه جوريه ؟

Nima-nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی شما ممنونم.
این فراسو ها ساخت کجا هستند؟ کیفیتشون خوبه؟ به پای سامسونگ می رسه؟ می خوام چشمامو اذیت نکنه. خط خطی نشه لرزش هم اصلا نداشته باشه. قشنگم باشه. :blush:

سلام

من شنيده بودم فراسو همون Benq هستش که تو ايران منتاژ مي شه . تا چه اندازه درسته ، نمي دونم ؟ :p

تو اون مقاله هم زياد زبونش مهم نيست :blink: فقط جداول تست رو که اول هر صفحه مربوط به مانيتورهاست چک کن اطلاعات جالبي بدست مياري . مثل سرعت پاسخ دهي واقعي نه اوني که رو جعبه نوشته و يا کنتراست واقعي .

بالا