برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Apple ٠

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
1- اخرین ورژن موجود 5.1.1 هست

2-نه

3-اره مشکلی ندارن

4-سلیقه ای هست....ممکنه خوشت بیاد ممکنه نیاد

5-نه همچین چیزی نیست....قفل نمیکنه ....بلکه اگر برنامه ای توی کامپیوتر قبلی باشه و تو این جدیده نباشه موقع سینک شدن اون برنامه پاک میشه...همین طور اهنگ و ویدیو و این چیزها....ولی قفل نمیکنه :blink:

Last edited:

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
1- اخرین ورژن موجود 6.0.1 هست که برای ایپد 1 هم موجوده میتونید ارتقا بدید

2-نه

3-اره مشکلی ندارن

4-سلیقه ای هست....ممکنه خوشت بیاد ممکنه نیاد

5-نه همچین چیزی نیست....قفل نمیکنه ....بلکه اگر برنامه ای توی کامپیوتر قبلی باشه و تو این جدیده نباشه موقع سینک شدن اون برنامه پاک میشه...همین طور اهنگ و ویدیو و این چیزها....ولی قفل نمیکنه :blink:

برادر آخرین ورژن IOS برا iPad 1 ورژن 5.1.1 هست و دیگه آپدیت نمیشه .

F0XX

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان من یه آیپد یک خریدم و تا الان فقط با سیستم عامل آندورید کار کردم و هیچی از سیستم عامل آیپد نمیدونم..حالا این چندتا سوال رو دارم:
1-میشه سیستم عاملش رو ارتقا داد؟؟تا چندش؟؟میشه به آخرین ورژنی که اپل منتشر کرده آپدیت کرد؟
2-میخواستم ببینم SMART COVER به این هم میخوره؟
3-میخواستم ببینم بازی های جدید مثل GTA 3و,MAX pAYNE و ASPHALT 7و....روش اجرا میشن؟
4-کار کردن باهاش راحت هست؟؟مثل آندرویده
5-من فهمیدم اگر محصولات اپل رو یکبار به یک کامپیوتر وصل کنیم و یه بار دیگه به یه کامپیوتر دیگه وصل کینم قفل میکنه و کلی پولش میشه تا درست بشه...میخواستم ببینم این درسته؟اگه درسته راهی هست که بشه جلوگیری کرد از این اتفاق؟
ممنون

۱. آخریش ۵.۱.۱ که جیلبریک هم میشه
۲. خیر
۳. آره
۴. خیلی بهتر
۵. خیر به هیچ وجه

Tapatalk
-------------
به نقل از f0x :

F0XX

Registered User
لایک‌ها
55

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
دوستان جلبیریک 6.1 اومده(پایدار)

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان یه سوال دارم:
چطور میتونم برنامه یا بازی از روی کامپیوتر روی آیپد1 کپی و نصب کنم و همینطور میخوام بدونم چجوری میشه روی آیپد فیلم و عکس و موسیقی و ...کپی کرد
و یه سوال دیگه هم دارم و اینه که:
چون من آیپد رو دست دوم گرفتم قبلا به به کامپبوتر دبگه وصل شده حالا که بخوام آیپد رو به کامپبوتر خودم وصل کنم هرچی برنامه از روی کامپیوتر قبلی روش بوده پاک میشه؟اگر آره تمام برنامه ها و بازیها پاک میشه میخوام بدونم کاری هست که بشه انجام داد تا پاک نشن؟
مممون

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
تمام این کارها با ایتونز قابل انجام هست.

برنامه هاتون هم پاک میشه اگر روی کامپیوتر خودتون نداشته باشید./

tiredfighter

Registered User
لایک‌ها
4
IOS 6.1.2 هم اومد

hadi m

Registered User
لایک‌ها
5
آیفون 5 برا اینکه به سیستم وصل بشه چه برنامه ای میخوااااااااااااااااد .؟

sami_s2

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان کسی به ios 7 ارتقا داده؟جالب شده یا نه؟
ممنون

lmohajeri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرروز به محبوبیت محصولات اپل در بین کاربران افزوده می شود.هرروز به میزان طرفداران این شرکت در سرتاسر جهان اضافه می گردد.شرکت اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکائی است که در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفرنیا در دره سیلیکون کشور آمریکا قراردارد و کسب و کار اصلی آن فناوری های رایانه ای است.
این شرکت دردهه 70 میلادی با معرفی ریز رایانه های apple i,apple ii,apple iii و پس از آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک فراوانی کرد.
اپل معمولا به تولید سخت افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است.از محصولات سخت افزاری این شرکت می توان آی پاد , آی مک و آی فون را نام برد.همچنین این شرکت در زمینه تولید نرم افزار هم فعالیت دارد.نرم افزارهای آی تیونز , آی لایف و سیستم عامل مورد استفاده در رایانه های این شرکت mac os 10 نیز نمونه هایی از فعالیت نرم افزاری این شرکت هستند.

iPhonee

Registered User
لایک‌ها
27

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اپل در امریکا همچنان صدرنشین است

موسسه comScore بر اساس نتایج به دست آمده از بازار امریکا در بخش تلفن های هوشمند، اپل را صدرنشین اعلام کرده است. اپل در سه ماه گذشته (ماه ژوئن و پیش از آن)، بیشترین سهم از بازار امریکا را در اختیار دارد و اختلافی 16.2 درصدی با سامسونگ به عنوان دومین برند پرفروش را مشاهده می کند. اپل نسبت به سه ماه ابتدایی سال 2013، رشدی 0.9 درصدی را تجربه کرده و سامسونگ با صعودی 2.0 درصدی، سعی دارد تا خود را به اپل نزدیک کند. البته در این زمینه سامسونگ بسیار خوب عمل کرده و اختلاف 17.3 درصدی خود را به میزان 1.1 درصد کاهش داده است. پس از سامسونگ، برند های HTC با 8.5 درصد، Motorola با 7.2 درصد و در نهایت LG با 6.6 درصد در مکان های بعدی قرار دارند. در حقیقت سه برند HTC، Motorola و LG در سه ماه گذشته تا ماه ژوئن، دچار افت فروش در بازار امریکا گردیدند تا فکری برای شرایط هشدار دهنده خود بکنند.

بخش دوم آمار comScore به سیستم عامل ها اختصاص دارد که در این بخش، سیستم عامل اندروید بیشترین تعداد را شامل می شود. سیستم عامل اندروید نسبت به مدت مشابه گذشته در سال 2013، هیچ تغییری را مشاهده نکرده و همچنان با 59.0 درصد از سهام بازار سیستم عامل ها، در صدر جدول حضور دارد. پس از دست پرورده گوگل، سیستم عامل های اپل با 39.9 درصد قرار دارد که رشد 0.9 درصدی نسبت به سه ماهه ابتدایی سال 2013 را نشان می دهد. پس از اپل و اندروید، سیستم عامل های BlackBerry با 4.4 درصد، مایکروسافت با 3.1 درصد و سیمبین نوکیا با تنها 0.3 درصد در مکان های بعدی قرار دارند. بلک بری نسبت به سه ماهه ابتدایی سال 2013، کاهش 0.8 درصدی و سیمبین نیز کاهش 0.2 درصدی را تجربه کرده اند.

gsmarena_001.jpg
gsmarena_002.jpg
منبع: GSMArena

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
پرچم بالا ایفون حرف ندارید

بالا