برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Nokia ٠

milad93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نوکیا دیگه خراب کرده کارو . اینو جدی میگم . الان عصر سلطه سامسونگ و اپله و حتی سونی هم از نوکیا که زمانی غول بود جلو زده . واقعا جای تعجب داره . هر چند کیفیت محصولاتش هنوز بالاست

mona_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.من یه سوال فنی دارم لطف کنید اگه بلدید جواب بدید.
من تازه گوشی نوکیا 603 خریدم قبلش آندروید داشتم (x10 mini) حالا می خوام ببینم میشه مخاطبین و اس ام اس و از رم گوشی قدیمیم به جدیده منتقل کنم؟اگه می شه چه جوری؟

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
nok-msft-invite.jpg

به نظر می رسد نوکیا هم نقشه هایی برای ۱۵ شهریور دارد و آن گونه که بر می آید قرار است در این روز در کنفرانسی مشترک با مایکروسافت از ۲ تلفن جدید با سیستم عامل ویندوز فون 8 پرده برداری شود.

گفته می شود تلفن های جدید از خانواده لومیا خواهند بود و فعلا با اسم های Arrow و Phi شناخته می شوند که احتمالا تا زمان معرفی این اسامی تغییر می کند. مدل Phi از سخت افزاری قدرتمند استفاده می کند و فعلا با اپراتور At&T کار می کند و جایگزین مدل های لومیا 800 و 900 خواهد شد.

بدنه آن از جنس پلی کربنات و نمایشگری خمیده و بزرگ خواهد داشت. مدل Arrow در میانه بازار قرار میگیرد و قرار است تا پایان سال میلادی به همراه یک مدل دیگر به نام Atlas وارد بازار شود.

فعلا این تمام اطلاعاتی است که می دانیم، برای دانستن معرفی رسمی این تلفن ها باید تا کنفرانس رسمی این دو شرکت در ۱۵ شهریور صبر کنیم البته احتمالا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این تلفن ها در اینترنت لو خواهد رفت.

نارنجی

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
نوکیا کیفیت ساخت بسیار خوبی داره ولی ای کاش بجای ویندوز فون 8 از آندروید استفاده میکرد
چون طرفداران ویندوز فون 8 خیلی کم هستن نسبت به آندروید

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
بعید میدونم جالب از اب دربیاد

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
کلا ویندوز فون فعلا زیاد طرفدار نداره...برنامه بازی هاش هم کم هستن....نمیدونم نوکیا چرا رفت سراغ ویندوز فون...به جاش باید اندروید تولید کنه...مثل نقل و نبات میفروشه....

black_fire667

Registered User
لایک‌ها
59
دانشگاه و اینترنت و نادری و زیتون و کیانپارس
کلا ویندوز فون فعلا زیاد طرفدار نداره...برنامه بازی هاش هم کم هستن....نمیدونم نوکیا چرا رفت سراغ ویندوز فون...به جاش باید اندروید تولید کنه...مثل نقل و نبات میفروشه....
اندروید الان یه غول توش فعالیت میکنه به نام سامسونگ که تونست توی بازار حتی از اپل هم پیشی بگیره.
حالا نوکیا چرا باید احمق باشه که بیاد با چنین رقیبی شانس خودشو آزمایش کنه؟
از اینا که بگذریم شما میشه بمن بگی اندرویید چندبار آپدیت کرده سیستم عاملشو و وینفون چندبار؟
میدونستی سرعت رشد تعداد نرم افزارها و رسیدن به مرز ۱۰۰هزار نرم افزار تو وینفون از اندرویید هم بیشتر بوده؟
میدونستی پورت کردن نرم افزارها تو ویندفون هشت به راحتی از اندرویید و آی او اس انجام میشه؟
میدونستیای خیلی زیادی هست که اگر دوست داشتی میتونم بهتون بگم
بعید میدونم جالب از اب دربیاد

بعدی میدونم با یدونه وینفون کار کرده باشی.

نوکیا ورشکست شد رفت پی کارش!
دقیقا اون همه کارشناسی که اونجان به همه چیز فکر کرده بودن الی همین یه قسمت بنظرت؟
بابا اینقدر ساده نباشین.

نوکیا کیفیت ساخت بسیار خوبی داره ولی ای کاش بجای ویندوز فون 8 از آندروید استفاده میکرد
چون طرفداران ویندوز فون 8 خیلی کم هستن نسبت به آندروید
دقیقا به دلیل طرفدار کم باید میومد سمتش.البته نمیخوام وارد بحث شم که طرفدارای ویندوز کم نیستن ولی گوشی مورد علاقشون با سیستم عامل بهینه شدشون هنوز نبود تو بازار.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
میدونستی سرعت رشد تعداد نرم افزارها و رسیدن به مرز ۱۰۰هزار نرم افزار تو وینفون از اندرویید هم بیشتر بوده؟
میدونستی پورت کردن نرم افزارها تو ویندفون هشت به راحتی از اندرویید و آی او اس انجام میشه؟
میدونستیای خیلی زیادی هست که اگر دوست داشتی میتونم بهتون بگم

ب

تمام این میدونستی ها رو میدونستم:دی

منتها اینها تمام رو کاغذ خوبه در عمل و واقعیت چیز دیگه ای باهاش طرف هستیم و اونم اینه که فعلا ios , اندروید سهم بسیار بسیار بالایی دارن از بازار و ویندوز فون فعلا سهمش هنوز تک رقمی هست و حرکتش هم لاک پشتی هست....

100 تا دیگه میدونستی هم که بگی در واقعیت فرقی ایجاد نمیکنه...

paradises

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تا اونجایی که من شنیده بودم سهام نوکیا توسط ماکروسافت خریداره شده.به خاطر همین از ویندوز فون استفاده می کنند.

ولی میگم من اینو شنیده بودم.دیگه راست و دروغشو نمی دونم.

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
اگه اشتباه نکنم مایکروسافت و نوکیا با هم در گسترش وین فون همکاری میکنن

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
مهمترین شریک تجاری پروژه وین 8 با مایکروسافت سامسونگ هستش .. البته نوکیا و htc رو هم نباید فراموش کرد.

ali_klassic

Registered User
لایک‌ها
26
به نظر من خرید گوشی گرون قیمت یه جور دیوونگی هست چون بازم جدیدش میاد ولی اگه لب تاب یا کامپیوتر بگیری اگرم جدیدش بیاد بازم میتونی ارتقاش بدی.

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
تا اینجا که به دلیل پشتیبانی نکردن ویندوز از تراکم رنگ محبوبیت زیادی نداشته.مشکل از نوکیاست که حاضر نیست با گوگل به تفاهم برسه متاسفانه

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
به نظر من خرید گوشی گرون قیمت یه جور دیوونگی هست چون بازم جدیدش میاد ولی اگه لب تاب یا کامپیوتر بگیری اگرم جدیدش بیاد بازم میتونی ارتقاش بدی.

دوست عزیز در جواب این حرفتون باید بگم که این بحث شما درست بود تا زمانی که گوشی های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز و اندروید و... رواج پیدا نکرده بود اما در حال حاضر گوشی های روز دنیا مبتنی بر این سیستم عامل ها هستند و خودشون نویی کامپیوتر همراه به حساب می یان و می تونید بیشتر خواستهایی که از یک کامپیوتر دارید رو از اون داشته باشید.ولی یادش بخیر اون زمان که به عشق دوربین با کیفیت تر و مدل جدیدتر گوشی می خریدیم.الانم این نوکیا جدید با اون دوربین 40 و خورده ای پیکسلش فقط می خواد بتونه کمر راست کنه و گرنه خودشم می دونه کارش تمومه اگه با گوگل هم پیمان نشه;)

بالا