برگزیده های پرشین تولز

مدیران سایت تاینی موویز دستگیر شدند

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
تو خیلی کشورای دیگه این قضیه حل شده است . از بچگی با خیلی چیزا اشنا میشن.اگه قرار بود این مسائل مانع پیشرفتشان بشه دیگه نمیتونستن خودشونو صاحب دنیا بدونن
به هر کشوری بخوان زور میگن. تحریم میکنن . و... جدیدترین تکنولوژیها از اونجا شروع میشه . پیشرفتهای پزشکی و صنعتی مال اونهاست . ما هم که محتاج اونا و مصرف کننده .
تو یه مستند اومدن یه جورایی تقریبا بیطرفانه یه سری مسائل تو ایران و کشورای دیگه مقایسه کرده که مستند جالبی بود بنظرمن. پیشنهاد میکنم ببینیدش:مستند انقلاب جنسی از آرمان مدیا
محدودیتها این کنجکاوی ها رو به همراه داره که باعث میشه یه بچه 7 هشت ساله دنبال این مسائل بره ... که اگه فکری براش نکنن نتایج فاجعه آمیزی در اینده در پی خواهد داشت.

من کی از سرویس های مجاز داخلی دفاع کردم؟ آنها هم اولاً حق مادی تولید کننده فیلم را رعایت نمی کنند و ثانیاً حق معنوی آنها را نیز پایمال می کنند (با تغییر داستان فیلم و حذف و اضافات زیاد).
و اما در مورد سانسور:
من در خیلی از کانال های ماهواره ای (البته خودم ماهواره ندارم ها!) دیدم که صحنه های جنسی را سانسور می کنند و در ایران نیز از این قضیه طرفداری می کنم. بالاخره یک فیلم خیلی خوبی ساخته شده است و اگر آن چند ثانیه صحنه وجود نداشته باشد، براحتی می توان آن را در جمع خانواده و بچه ها دید. چه اشکالی دارد که آن صحنه ها حذف بشوند؟
الان یک عده میان میگن آقاجان بچه باید بفهمه که من دارم فیلم آن چنانی می بینم و باید راهش را پیش بگیرد و برود اتاقش و درش را نیز ببندد تا هر وقت من تماشای فیلم را تمام کردم، مثل بچه آدم در را باز کند و بیاید تو!
من هم در جوایش میگم: خواب دیدی خیر باشه
شبکه های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام و نرم افزارهای پیام رسان مخصوصاً تلگرام، بچه های این مملکت را نابوده کرده است. بچه ها از سنین کودکی فیلم های مستهجن می بینند و دچار بلوغ زودرس می شوند. من در دوره راهنمایی فهمیدم زن و مرد باید یه کارایی انجام بدهند تا بچه دار بشن. قبلاً فکر می کردم به روش گرده افشانی تولید مثل می کنند!!
بچه باید نفهم باشد تا خوشحال و شاد زندگی کند.
چند هفته پیش دو بچه 7 یا 8 ساله را در متروی تهران دیدم که دارن ادای شکش (!) دهانی را در میارند. دقیقتر که نگاه کردم دیدم در موبایلشان فیلم ثورن دارند!
به کجا داریم می رویم؟ بعید به نظر می رسد در کشورهای صاحب ثورن نیز این چنین آزادانه اجازه بدهند که بچه پنج شش ساله دسترسی به محتوای نامناسب داشته باشد. وای به حال آینده ایران که قراره چنین دختر پسرهایی آن را بسازند.
من احساس خطر نمی کنم، بلکه آن را لمس می کنم....

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
من در خیلی از کانال های ماهواره ای (البته خودم ماهواره ندارم ها!) دیدم که صحنه های جنسی را سانسور می کنند و در ایران نیز از این قضیه طرفداری می کنم. بالاخره یک فیلم خیلی خوبی ساخته شده است و اگر آن چند ثانیه صحنه وجود نداشته باشد، براحتی می توان آن را در جمع خانواده و بچه ها دید. چه اشکالی دارد که آن صحنه ها حذف بشوند؟
مشکل همین جاست که سانسور فیلم استاندارد مشخصی حداقل تو کشور ما نداره کشور های دیگه رده بندی سنی فیلم رو مشخص میکنن مدل R یا PG-13 و... این درجه بندی فقط یه خاطر صحنه های جنسی نیست مثلا خشونت زیاد و ... رو هم لحاظ میکنن حالا مشکل از جایی شروع میشه که فرضا شما بخوای این فیلم ها رو برای کشوری که هیچ کدام از این رده بندی ها رو نداره مناسب سازی (!) کنی مثلا میگی برای دیدن تو خانواده میخوام فیلم رو سانسور کنم الان اون خانواده مرد 50 ساله داره بچه 10 ساله هم داره یکی میاد مبنا رو میذاره مرد 50 ساله و اینجوری بچه نمیتونه ببینه یکی در حد بچه سانسور میکنه و مرده حوصلش سر میره این اتفاقی که میگم واقعا افتاده حتی توی همین تلویزیون خودمون سر پخش سریال شرلوک اول شبکه سه رفت فیلم رو سانسور کرد بعد یه مدت شبکه نمایش نسخه سانسور شده اونو برداشت دابل سانسور (!) کرد در حدی که صحنه به پایین پریدن شرلوک از بیمارستان‌ رو هم درآوردن!! و داستان رو هم به باد دادند.
وقتی توی یه رسانه مثلا واحد چنین آشفتگی از تعریف سانسور فیلم وجود داره چه تضمینی میتونید بدید که فیلمی که مناسب خانواده(!) سانسور شده دقیقا چه محتوایی از فیلم حذف شده ؟ مبنای کارشون کیا بودند؟ داستان فیلم چقدر تحت الشعاع قرار گرفته؟ ممکنه شما فیلم رو ببینید بعد از دوستتون بشنوید فلان صحنه که طرف رو کشتن دیدی؟ شما میگی مگه اصلا طرف رو کشتند!!!

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
در مدارس آلمان از سن 8 سالگی فکر کنم که بچه ها را با این موضوعات به طور کامل آشنا می کنند و حتی نمایشگاهی برای آنها برگذار می کنند که با مادر و یا پدرشون با اونجا برند و ماکتهایی براشون درست کردند که نحوه حرکت اسپرم تا زمانی که به جنین تبدیل شود را آموزش می دند.
من کی از سرویس های مجاز داخلی دفاع کردم؟ آنها هم اولاً حق مادی تولید کننده فیلم را رعایت نمی کنند و ثانیاً حق معنوی آنها را نیز پایمال می کنند (با تغییر داستان فیلم و حذف و اضافات زیاد).
و اما در مورد سانسور:
الان یک عده میان میگن آقاجان بچه باید بفهمه که من دارم فیلم آن چنانی می بینم و باید راهش را پیش بگیرد و برود اتاقش و درش را نیز ببندد تا هر وقت من تماشای فیلم را تمام کردم، مثل بچه آدم در را باز کند و بیاید تو!
من هم در جوایش میگم: خواب دیدی خیر باشه
شبکه های اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام و نرم افزارهای پیام رسان مخصوصاً تلگرام، بچه های این مملکت را نابوده کرده است. بچه ها از سنین کودکی فیلم های مستهجن می بینند و دچار بلوغ زودرس می شوند. من در دوره راهنمایی فهمیدم زن و مرد باید یه کارایی انجام بدهند تا بچه دار بشن. قبلاً فکر می کردم به روش گرده افشانی تولید مثل می کنند!!
بچه باید نفهم باشد تا خوشحال و شاد زندگی کند.
چند هفته پیش دو بچه 7 یا 8 ساله را در متروی تهران دیدم که دارن ادای شکش (!) دهانی را در میارند. دقیقتر که نگاه کردم دیدم در موبایلشان فیلم ثورن دارند!
به کجا داریم می رویم؟ بعید به نظر می رسد در کشورهای صاحب ثورن نیز این چنین آزادانه اجازه بدهند که بچه پنج شش ساله دسترسی به محتوای نامناسب داشته باشد. وای به حال آینده ایران که قراره چنین دختر پسرهایی آن را بسازند.
من احساس خطر نمی کنم، بلکه آن را لمس می کنم....
تو خیلی کشورای دیگه این قضیه حل شده است . از بچگی با خیلی چیزا اشنا میشن.اگه قرار بود این مسائل مانع پیشرفتشان بشه دیگه نمیتونستن خودشونو صاحب دنیا بدونن
به هر کشوری بخوان زور میگن. تحریم میکنن . و... جدیدترین تکنولوژیها از اونجا شروع میشه . پیشرفتهای پزشکی و صنعتی مال اونهاست . ما هم که محتاج اونا و مصرف کننده .
تو یه مستند اومدن یه جورایی تقریبا بیطرفانه یه سری مسائل تو ایران و کشورای دیگه مقایسه کرده که مستند جالبی بود بنظرمن. پیشنهاد میکنم ببینیدش:مستند انقلاب جنسی از آرمان مدیا
محدودیتها این کنجکاوی ها رو به همراه داره که باعث میشه یه بچه 7 هشت ساله دنبال این مسائل بره ... که اگه فکری براش نکنن نتایج فاجعه آمیزی در اینده در پی خواهد داشت.[/QUOTE

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام.
دوستان نایت مووی برگشت.
امیدوارم دیگه برای این سایت مشکلی پیش نیاد چون واقعا خوبه...
Screenshot_2017-11-11-13-33-10.png

بالا