منتخب بازارچه

مرجع سوالات در زمینه پسوند فایلها

killer-star

کاربر تازه وارد
اگه منظورتو خوب متوجه شده باشم باید این کارو کنی
Righ Click ->Arranges Icon By ->Type
اینجوری فایلهای یک جور میان کنار هم میتونی بقیرو جز PDF حذف کنی:cool:

3POWER

Registered User
اگه منظورتو خوب متوجه شده باشم باید این کارو کنی
Righ Click ->Arranges Icon By ->Type
اینجوری فایلهای یک جور میان کنار هم میتونی بقیرو جز PDF حذف کنی:cool:
ممنون دوست عزیز، ولی یادم رفت بگم پوشه خیلی زیاده (+1700) و این طوری اعصاب آدم خورد میشه..

seymour

مدیر بازنشسته
توی چه برنامه ای با این فایل ها روبرو شدی دوست من ؟ در چه زمینه ای بود ؟ ... منظورم اینه که گاهی اینجور پسوندها ، استاندارد نیستن و فرضا واسه یه بازی کامپیوتری استفاده میشن و در نتیجه باز کردنشون به این راحتی نیست ... (چون برنامه ای واسه باز کردنشون تهیه نشده)

mba2431

Registered User
مثل اینکه باید یه کتاب الکترونیکی باشه. بعد در کنارش یه پوشه داره که آخر اسمش dat. داره و توش پر از فایل های با پسوند file. داره. ( البته 4 تا فایل زیپ بود که بعد از اکسترکت کردن اینا ساخته شد)

mba2431

Registered User
اینقدر هم مبتدی نیستم که بدون سرچ کردن بیام اینجا تاپیک بزنم. توی filext.com سرچ زدم ولی نتونستم بفهمم که با چه نرم افزاری می شه بازش کرد. اگه شما می دونین لطفا بگین؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
سلام

یک فایل هست با پسوند db و مال یک بازی کامپیوتری هست . در این بازی و روی این فایل یک سری اطلاعات ذخیره میشه که باید بعدا اون رو خوند .

حالا کسی می دونه چه جوری میشه !!!؟
حالا یا تبدیل بشه مثلا به RTf یا اینکه باز بشه

thanks
behrouz

jojo_0097

کاربر تازه وارد
سلام من يك انيميشن دانلود كردم با برنامه مديا پلير باز مي شه پسوندش همaviهست ولي صدا نداره كسي مي دونه چرا ؟؟؟؟به خدا اين بار دومه كه اين بلا سرم اومده قبلا هم يه فيلم دانلود كردم همين طور شد صدا نداره !!كسي مي دونه چرا ؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
سلام من يك انيميشن دانلود كردم با برنامه مديا پلير باز مي شه پسوندش همaviهست ولي صدا نداره كسي مي دونه چرا ؟؟؟؟به خدا اين بار دومه كه اين بلا سرم اومده قبلا هم يه فيلم دانلود كردم همين طور شد صدا نداره !!كسي مي دونه چرا ؟؟
کدک پک داری ؟ (codec pack) ... حدسی که میشه زد اینه که avi اش فرمت خام نیست بلکه فرمت فشرده اس (divx و شرکاء) و کدک مربوط به صداش رو نداری ...

برو یه کدک پک ، مثل k-lite یا cccp دانلود کن ... ایشالا حل بشه ...

TruthPraiser

Registered User
پسوند key. جه نوع فایلیه و با چه برنامه ای باز میشه؟
این ساختار مربوط به فایل های کلید Registry می شه که بیشتر استفادش برای کاربری عمومی مربوط به فایل های رجیستر نرم افزارها و sign فایل های گوشی های سیستم عامل Symbian هست , وقتی روی فایل راست کلیک می کنین دوتا گزینه بالاتر یکی Merge و یکی هم Edit هست , اولی مقادیر کلید رو به رجیستری اضافه می کنه و دومی هم امکان ویرایش فایل رو بوسیله ویرایشگر پیشفرض سیستمتون مثل Notepad به شما می ده.
البته این ساختار کاربردهای گسترده تری از این هم داره.

jojo_0097

کاربر تازه وارد
کدک پک داری ؟ (codec pack) ... حدسی که میشه زد اینه که avi اش فرمت خام نیست بلکه فرمت فشرده اس (divx و شرکاء) و کدک مربوط به صداش رو نداری ...

برو یه کدک پک ، مثل k-lite یا cccp دانلود کن ... ایشالا حل بشه ...
ممنون دانلود كردم درست شد واقعا دستت درد نكنه

the god father

Registered User
من یه سری فایل های موزیک داشتم به فرم wma یه چند وقتیه خود به خود protected شده هر کاری می کنم باز نمیشه. کسی می دونه چه جوری باید بازش کنم؟؟ هر برنامه ای هم که بگین امتحان کردم! به سی دی هم نمیتونم بزنم! چه کنم؟؟:(

maryam & m

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
سلام

آهنگها و فیلمهایی که از ماهواره ضبط میشن واسه اجراشون تو کامپیوتر باید به چه پسوندی تغییر داده بشن؟

ممنونم​

بالا