برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

cas11

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان این چیه که بسته که از خارج ارسال شده اینجا هم باید هزینه پستی داد
یعنی هم فرستنده هم گیرنده باید پول بدند ؟
این قانون من درآوردی چیه دیگه . پست بقیه دنیا هم اینجوریه؟!

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
دوستان این چیه که بسته که از خارج ارسال شده اینجا هم باید هزینه پستی داد
یعنی هم فرستنده هم گیرنده باید پول بدند ؟
این قانون من درآوردی چیه دیگه . پست بقیه دنیا هم اینجوریه؟!

بابت سرویس که در ایران ارائه می کنند هزینه را پرداخت می کنید

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
من هم 14 روز پیش آخرین خریدم رو انجام دادم، ولی از 2 3 روز بعدش دیگه نتونستم خرید بزنم، شما الان چک کنید ببینید میتونید خرید انجام بدید؟
من یک ساعت قبل با وبمانی پرداخت داشتم، بدون مشکل.

cas11

Registered User
لایک‌ها
10
اکانت علی اکسپرستون دیگه
باید چک کنید که کشورتون ایران باشه . کشورهای مختلف راههای متفاوتی برای پرداخت پول در علی اکسپرس دارند
مثلا اگر فرانسه باشه وبمانی رو نشون نمیده کارت اعتباری و گزینه های دیگه داره

peymannfs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید چک کنید که کشورتون ایران باشه . کشورهای مختلف راههای متفاوتی برای پرداخت پول در علی اکسپرس دارند
مثلا اگر فرانسه باشه وبمانی رو نشون نمیده کارت اعتباری و گزینه های دیگه داره
خوب دوست عزیز من تا حالا چندین بار سفارش دادم با وبمانی هم پرداخت کردم، الان فقط security issue می ده، شما چطوری پرداخت کردید آخه در حالی که همه این مشکل رو دارند

23515430

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام بنده یک کواد کوپتر از علی اکسپرس خریداری کرده ام با پست ems سه روزه به ایران رسیده ولی الان ۸ روزه که در ایران گیر کرده ، نه زنگی به من زده اند و نه اطلاعی داده اند ؟! کاری باید بکنم ؟؟؟؟
اطلاعات رو ضمیمه کردم ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

فایل های ضمیمه

• image.jpeg
    image.jpeg
    148.6 KB · نمایش ها: 27

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
با سلام بنده یک کواد کوپتر از علی اکسپرس خریداری کرده ام با پست ems سه روزه به ایران رسیده ولی الان ۸ روزه که در ایران گیر کرده ، نه زنگی به من زده اند و نه اطلاعی داده اند ؟! کاری باید بکنم ؟؟؟؟
ممکنه تا یکی دو هفته طول بکشه. فعلا همونطور که قبلاً توی تاپیک بحثش شده، وارد کردن هرگونه Drone حتی اسباب بازی، نیازمند اخذ مجوز و طی مراحل قانونی هست.

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
پست های این صفحه رو بخونید (تجربه مشابه)
http://forum.persiantools.com/threads/مرجع-سوالات-پستی-گمرکی.149970/page-119#post-11489262

23515430

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممکنه تا یکی دو هفته طول بکشه. فعلا همونطور که قبلاً توی تاپیک بحثش شده، وارد کردن هرگونه Drone حتی اسباب بازی، نیازمند اخذ مجوز و طی مراحل قانونی هست.
با تشکر از پاسخگویی شما ! پس فعلا کاری از دستم بر نمی یاد و منتظر میمونم !

Information.RR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان یک شرکتی بسته ای از فرانسه حدودا 45 روز هست واسم پست کرده باهاشون تماس گرفتم گفتم هنوز بسته به دستم نرسیده گفتن با پست عادی ارسال کردیم. حالا میخواستم ببینم که این پست عادی حداکثر چقدر طول میکشه برسه به دستم؟
ظما هیچ مبلغی بین من و این شرکت رد و بدل نشده آیا با این شرایط بازم از من هزینه گمرک میگیرن؟ البته فکر کنم ارزشش کمتر از 50 دلار باشه.

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
دوستان یک شرکتی بسته ای از فرانسه حدودا 45 روز هست واسم پست کرده باهاشون تماس گرفتم گفتم هنوز بسته به دستم نرسیده گفتن با پست عادی ارسال کردیم. حالا میخواستم ببینم که این پست عادی حداکثر چقدر طول میکشه برسه به دستم؟
ظما هیچ مبلغی بین من و این شرکت رد و بدل نشده آیا با این شرایط بازم از من هزینه گمرک میگیرن؟ البته فکر کنم ارزشش کمتر از 50 دلار باشه.
ازشون کد رهگیری رو بگیرید و وضعیت بسته رو چک کنید. اگر هم بدون کد هستش، معمولا 60 روز و حتی بالاتر طول می کشه.
اینکه مبلغی رد و بدل شده یا نه مهم نیست، به هر حال یه کالا داره وارد کشور میشه و باید گمرکیش پرداخت بشه. حالا اگه از 50 دلار کمتره، معافه.

Information.RR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یک باتری لپ تاپ به قیمت 53 دلار از سایت علی اکسپرس خریداری کرده بودم که 4000 تومان پست بابت اوردن بسته به درب منزل دریافت کرد و 14000 تومان هم هزینه گمرک شد . حالا به نظرتون 14000 تومان زیاد نیست واسه گمرک؟ البته فروشنده روی بسته قیمت رو نوشته بود 10 دلار . ایا باید پست فقط 3 دلار اضافی رو محاصبه میکرد و واسه 50 دلار گمرک نمیگرفت؟ اگه گمرک مبلغ رو اشتباه محاسبه کرده باشه میشه اعتراض کرد و مبلغ رو کم کرد؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,685
من یک باتری لپ تاپ به قیمت 53 دلار از سایت علی اکسپرس خریداری کرده بودم که 4000 تومان پست بابت اوردن بسته به درب منزل دریافت کرد و 14000 تومان هم هزینه گمرک شد . حالا به نظرتون 14000 تومان زیاد نیست واسه گمرک؟ البته فروشنده روی بسته قیمت رو نوشته بود 10 دلار . ایا باید پست فقط 3 دلار اضافی رو محاصبه میکرد و واسه 50 دلار گمرک نمیگرفت؟ اگه گمرک مبلغ رو اشتباه محاسبه کرده باشه میشه اعتراض کرد و مبلغ رو کم کرد؟
ربطی به قیمت کالا و گمرک و اون قیمتی که فروشنده روی بسته میزنه نداره در هر حال 18 هزارتومن رو از همه بسته ها میگیرن. تازگیا هم شنیدم شده 20 تومن.
تازه شما خوبه میارن در خونتون من چی بگم که خودم باید برم بسته رو از پست مرکزی تحویل بگیرم. پست دزفول حتی به خودش زحمت نمیده یه زنگ بزنه بگه برات بسته اومده.

Information.RR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ربطی به قیمت کالا و گمرک و اون قیمتی که فروشنده روی بسته میزنه نداره در هر حال 18 هزارتومن رو از همه بسته ها میگیرن. تازگیا هم شنیدم شده 20 تومن.
تازه شما خوبه میارن در خونتون من چی بگم که خودم باید برم بسته رو از پست مرکزی تحویل بگیرم. پست دزفول حتی به خودش زحمت نمیده یه زنگ بزنه بگه برات بسته اومده.
يعني ميگين اون قضيه ٥٠ دلار هم فرماليته هست ؟ اگه يه قطعه ٢ دلاري هم وارد كنيم ١٨ تومن ميكشن روش ؟ و اگه مثلا ٢٠٠ دلاري هم باشه همون ١٨ تومن رو ميگيرن؟

بالا