برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

amir 1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام / درست هست که می گن بسته هایی که با دی اچ ال به ایران میاد بدون حضور گیرنده در گمرک فرودگاه باز میشه و بعدترخیص؟ چون بسته هایی که با پست های دولتی کشور ها به ایران میاد رو در حضور گیرنده برای ارزیابی مالیات باز می کنن/ اگه شاید کسی راضی نباشه بستشو بدون حضور گیرنده باز کنن

milad2008

Registered User
لایک‌ها
60
سلام / درست هست که می گن بسته هایی که با دی اچ ال به ایران میاد بدون حضور گیرنده در گمرک فرودگاه باز میشه و بعدترخیص؟ چون بسته هایی که با پست های دولتی کشور ها به ایران میاد رو در حضور گیرنده برای ارزیابی مالیات باز می کنن/ اگه شاید کسی راضی نباشه بستشو بدون حضور گیرنده باز کنن
سلام . خیر هیچکدوم از بسته ها در حضور شما با نمی شود . هردو سرویس پستی باید از فیلتر ارزیابی گمرک مستقر در فرودگاه امام عبور کنند .

amir 1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . خیر هیچکدوم از بسته ها در حضور شما با نمی شود . هردو سرویس پستی باید از فیلتر ارزیابی گمرک مستقر در فرودگاه امام عبور کنند .
من چند بار بسته داشتم به مقصد تبریز با پست دولتی سوئد/ یه اطلاعیه می دن وقتی مراجعه می کنی در حضور خودت باز می کنن که چند بار اینجوری بوده

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان اگر کسی که میره کشورهای خارجی اگر بخواد برای عزیزانش سوغات بیاره به وسائل همراهش هم گمرک میخوره
در حد 2 الی 3 قلم

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
من یه سری وسایل کاربردی شخصی از آلمان یکی از بستگانم برام میخواد بفرسته که البته با یه کیف مسافرتی همرو میخواد بفرسته شاید10 قلم بشه . یه جعبه ابزار هست و یه سری کالاهای خورد دیگه.
و همچنین دو سه قلم وسیله برقی. آیا گمرک میخوره اگه بیاد ؟ اگه بگم از بسته بندی جدا کنه ک حالت بیزینس نباشه و حالت شخصی

akbari001

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان اگر کسی که میره کشورهای خارجی اگر بخواد برای عزیزانش سوغات بیاره به وسائل همراهش هم گمرک میخوره
در حد 2 الی 3 قلم
بستگی به نظر کارشناس گمرک داره.
اگر به نظرش کار شما تجاری نباشه مشکلی نداره.

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
سلام شاید زیاد سوالمم مربطو به این تاپیک نباشه اما مجبورم بپرسم دیگه:general707:
بنده یه موبایل از سایت بارثاشاپ سفارش دادم(ارسال از چین) و تحویل درب منزله
قیمت اون موبایل 120دلاره.
حدودا چقدر عوارض میگیرن ؟ پست حدودا چند یگیره میگیره؟(حدودی هم بگید کفایت میکنه:general601:)
ممنون از دوستان

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان
دو سوال دارم...

خرید دوربین DSLR از سایتهای اینترنتی خارجی به راحتی امکان پذیر هست؟ یا مجوزی چیزی میخواد؟
میخوام 1 دونه پستی بخرم، آیا در گمرک گیر میکنه؟

قبلا که کواد کوپتر گرفتیم، گمرک سگ خورش کرد :general503:

گوشی چطوره؟
با توجه به طرح رجیستری ، خرید گوشی الان چطور هست، مجوزی چیزی میخواد؟
آیا در گمرک گیر میکنه؟ یا میاد داخل بعد باید بریم رجیستر کنیم؟

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
آمازون ارسال مستقیم به ایران دارد؟؟ یا اینکه این فقط شوخی آپریل است؟؟

Amazon com   4 Set Packing Cubes.jpg

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام

مشاهده پیوست 1063247
اولا که این غول خرده فروشی فک نمیکنم اونقد سوژه کم آورده باشه که بیاد با ایران شوخی کنه، نه که ما الان تو دنیا خیلی کشور خوشنام و مهمی هم هستیم!!!دوما اضافه شدن یه آپشن تو دلیوری سایت آمازون اصلا چه ربطی به دروغ آپریل داره عزیز؟!!
احتمالا وقتی مراحل رو جلو برید یه جایی بهتون گیر میده و درنهایت هم تنها راه مطمئن و منبع موثق اینه که از پشتیبانی خود آمازون سوال کنید.

Raging-Bull

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

مشاهده پیوست 1063247
صد سال دیگه همچین اتفاقی نمیفته با این سیاست های شخمی دولت شخمی

اینم از قدیم الایام بوده و هست و بعضی از اون فروشنده ها تو اپشن همه کشورها رو تیک زدن ولی یه مرحله جلوتر میزنه که امکان پذیر نیست

Mr_cute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
سلام دوستان من یک داروی مربوط به سرطان خون میخوام از هند خریداری کنم میخواستم بدونم آیا اینجا میتونم راحت از پست بگیرمش یا ممکن اصلا بهم ندن؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام دوستان من یک داروی مربوط به سرطان خون میخوام از هند خریداری کنم میخواستم بدونم آیا اینجا میتونم راحت از پست بگیرمش یا ممکن اصلا بهم ندن؟
مطمئنید اینجا پیدا نمیشه؟

Mr_cute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
مطمئنید اینجا پیدا نمیشه؟
چرا دوست عزیز منتهی قیمتش خیلی بالاست به طوریکه اگه از هند خریداری بشه به همراه هزینه پست و کارمزد حواله پول قیمتش حدود 2/3 ( دو سوم ) قیمت اینجا میشه

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
چرا دوست عزیز منتهی قیمتش خیلی بالاست به طوریکه اگه از هند خریداری بشه به همراه هزینه پست و کارمزد حواله پول قیمتش حدود 2/3 ( دو سوم ) قیمت اینجا میشه
اگر اینطور باشه اونم برای داروی مربوط به بیماریهای خاص، حتما مافیایی داره برا خودش و بعید میدونم اجازه ورودش رو به شما بدن عزیز!
به نظرم از داروخونه هلال احمر سوال کنید و همینطور گمرک اداره پست.
واقعا اگر این موردی که میفرمائید صحت داشته باشه جای تعجب و تاسف داره...

milad2008

Registered User
لایک‌ها
60

اسم دارو چی هست دوست عزیز ؟ توی آمریکا هم گیر میاد ؟

Mr_cute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
اگر اینطور باشه اونم برای داروی مربوط به بیماریهای خاص، حتما مافیایی داره برا خودش و بعید میدونم اجازه ورودش رو به شما بدن عزیز!
به نظرم از داروخونه هلال احمر سوال کنید و همینطور گمرک اداره پست.
واقعا اگر این موردی که میفرمائید صحت داشته باشه جای تعجب و تاسف داره...
بله متاسفانه هست این قضیه که بالاخره تعدادی از افراد جیبشون رو به بهای خون دیگران پر میکنند

اسم دارو چی هست دوست عزیز ؟ توی آمریکا هم گیر میاد ؟
اسم دارو gleevec (در اروپا و آمریکا ) و در سایر کشورها مثل هند glivec هست که ساخت سوئیس هست، قیمت این دارو توی هند به مراتب خیلی پایین تر از آمریکا و اروپاست به طوری که تو اروپا و آمریکا چند هزار دلار قیمتش هست ولی توی هند چند صد دلار

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
سلام

مشاهده پیوست 1063247
من چند هفته پیش (قبل آوریل) با ایجنت آمازون چت کردم. تازه با 2 نفر/ گفتن بعضی کالاها امکان ارسال به ایران رو دارن.
اما امتحان کردم به صفحه پرداخت نمیرسه میگه sorry و بیلاخ

Alamode

Registered User
لایک‌ها
137
سلام بر دوستان پی تی :general510:
از بین دوستان کسی هست که تجربه ارسال کالا به خارج از کشور رو داشته باشه؟ ( از طریق شرکت پست )

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
الان از سایتهای خارجی و چینی به شکل پستی گوشی بخریم، بیاد گمرک چطور میشه؟
مثل همیشه میاد دم در خونه؟ یا باید بریم گمرک و کارهای خاصی برای رجیستر شدنش انجام بدیم؟ مجوزی چیزی میخواد؟

بالا