برگزیده های پرشین تولز

مرجع نرم افزارهای مدیریت دانلود

بهترین نرم افزار مدیریت دانلود کدام است

• Total voters
    17
  • Poll closed .

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
اوخ جوون بچه ها یه خبر خوش . idm نسخه جدیدش (اپدیت کنید) روی فایرفاکس نسخه 4 ست شده
icon_surprised.gif

یعنی addon قبلی روی این نسخه به خوبی جواب میده
icon_surprised.gif

فقط کرک این نسخه idm دنگ و فنگ زیادی داره پیدا کردنش ... هرکسی خواست بگه واسش بذارم.
rolleyes.gif

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75

فایل های ضمیمه

• 1.bmp
    1.1 MB · نمایش ها: 20
  • 2.bmp
    680.1 KB · نمایش ها: 11
  • 3.bmp
    1,006.1 KB · نمایش ها: 8
  • 4.bmp
    694.9 KB · نمایش ها: 7
  • 5.bmp
    1.3 MB · نمایش ها: 6
  • 6.bmp
    515.5 KB · نمایش ها: 6
  • 7.bmp
    604.9 KB · نمایش ها: 5
  • 8.bmp
    1.1 MB · نمایش ها: 5

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
اقا من تویه بخش گفتگو ازاد در مورد این پرسیدم که چطور می تونم فایلییی مثل فایل هایه سایت aounder.com رو بگیرم و بعد به صورت آفلاین استفاده کنم.
(سوالم اینه که با چی بگیرم و با چی احجرا کنم)
===
بعد یکی از دوستان گفت برو با grabber ه idm بگیر ،حالا رفتم امتحان کردم،دیدم داره تمام سایته یارو رو دانلود می کنه،در صورتی که من آدرسه page ه مورد نظرم رو بهش دادم!
کلا توضیح میدین برام؟چی به چیه؟اینو چطوری استخراج و استفاده کنم...
===
دوستان به خدا برا پروژه می خوامش،بلدی بگو!

nutrinoxyz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
IDM نرم افزار خیلی خوبیه ولی Flash Get به خاطر Portability و کرک خوبش و همچنین امنیت خوبش در حفاظت از Login Password از اونم بهتره.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
تازگيا با idm تو youtube میتونيد ويدو دانلود کنی؟ واسه من يکی 2 هفته ای هست ديگه دانلود نمیکنه و پيغام permission میده..فکر کنم گوگل بسته اين قابليت رو

youngprogrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من برای دانلود شبانه از برنامه orbit استفاده می کنم اما گاهی وقتا می بینم sceduler آن کار نمی کنه و شروع به دانلود نمی کنه و تمام دانلود ها منتظر هستند. از IDM هم استفاده کردم اما نتونستم درست اونو schedule کنم خودش هر وقت دلش می خواد دانلود می کنه.
من برنامه ای رو می خوام که بشه بهش اعتماد کرد و بتونه از ساعت 2 تا 8 دانلود کنه.

ممنونم

Behzad

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
لایک‌ها
912

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
تو IDM چطور میشه فایلهای zip و rar رو قبل از دانلود داخلشون رو دید .​

من IDM رو ترجیح میدم:p

IDM نرم افزار خیلی خوبیه ولی Flash Get به خاطر Portability و کرک خوبش و همچنین امنیت خوبش در حفاظت از Login Password از اونم بهتره.

بهتر از این نرم افزار وجود نداره.عالیه

سلام

Internet Download Manager

به نظر من هم کم حجم هست و هم قوی و عالی!
t2708.gif

.

به نظر من Free Download Manager بسیار بهتر از IDM هست

نمیدونم چرا تو اینجا با وجود اینکه همه نرم افزار ها رایگانه ولی چرا ملت به یک نرم افزار که گیر میدن دیگه حاضر به تغییرش نیستن!

بهتره FDM رو هم یک نگاهی بندازید :cool:

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422

نمیدونم چرا تو اینجا با وجود اینکه همه نرم افزار ها رایگانه ولی چرا ملت به یک نرم افزار که گیر میدن دیگه حاضر به تغییرش نیستن!

به به میبینم که شما هم از FDM استفاده میکنی...خدایی حال کردم:D
واقعا چرا ما حاضر نیستیم نرم افزارهای جدید رو تست کنیم؟؟

Behzad

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
لایک‌ها
912
به به میبینم که شما هم از FDM استفاده میکنی...خدایی حال کردم:D
واقعا چرا ما حاضر نیستیم نرم افزارهای جدید رو تست کنیم؟؟

چشم اونرو هم تست می کنم نتیجش رو می گم:happy: ولی تو نظر ستجیتون نیست!:rolleyes:

baahman

Registered User
لایک‌ها
1
idm چون خیلی باهاش راحتم واسه دانلود شبانه هم خوبه خودش به موقع سیستم رو خاموش میکنه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
منم IDM استفاده مي كنم و از راضيم

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
چشم اونرو هم تست می کنم نتیجش رو می گم:happy: ولی تو نظر ستجیتون نیست!:rolleyes:

behzad_nabavi عزیز،

راستش اون رو باید از استارتر پرسید! :happy:

ولی FDM نسبت به IDM خیلی ناشناخته تره، واقعا هنوز دلیل این ناشناخته بودن رو نمیدونم در حالیکه FDM میتونه از تورنت دانلود کنه ولی IDM نمیتونه :cool:

یعنی حتی امکاناتش یک چیزی هم بیشتره :)

موفق باشید

masoureh

Registered User
لایک‌ها
0
PhotoArtist نرم افزار بسیار جالبی است که علاوه بر جنبه سرگرمی اش می تواند گاهی کاربردی هم باشد. نرم افزاری که به واسطه آن کاربر می تواند تصاویر دیجیتالی خود را به عکس های به صورت نقاشی تبدیل کند ، نقاشی های هنری که خروجی آن بسیار متفاوت به ورودی های دیجیتالی خواهد بود. عملکرد ساده نرم افزار کمک زیادی می کند تا کاربر تنها با چند کلیک ساده و انتخاب عکس مورد نظر خروجی جالبی به صورت یک نقاشی هنری تحویل بگیرد. این ابزار جالب امکاناتی هم برای ویرایش در نظر گرفته تا کاربر بتواند با سلیقه شخصی خود عکس دلخواه را با ترکیبی از مدل های مختلف نقاشی به دست آورد. بیش از ۵۰ مدل افکت و فیلتر منحصر به فرد و خلاقانه در نرم افزار گنجانده شده که کار را بسیار آسان می کند. فقط کمی حوصله و دقت و سلیقه نیاز است تا بتوان یک عکس هنری جالب به دست آورد بدون این که نیاز باشد روی بوم نقاشی کنید. PhotoArtist قابلیتی هم دارد که می توان عکس را به صورت اتوماتیک به نقاشی تبدیل کرد بدون این که نیاز باشد ویرایش خاصی انجام گیرد اما با این تفاوت که شاید به اندازه عکس های ویرایش شده جالب و جذاب از کار در نیاید.

بقیه ی مطلب را در ادامه ی مطلب بخوانید…

قابلیت های کلیدی نرم افزار BenVista PhotoArtist v2.0.8:
- وجود بیش از ۵۰ مدل از انواع افکت ها ، فیلترها و طرح های خلاقانه
- تبدیل عکس های دیجیتالی به نقاشی های هنری
- امکان استفاده از انواعی از بوم ها برای پس زمینه
- قابلیت ترکیب سبک های مختلف نقاشی برای بدست آوردن طرح دلخواه
- تبدیل عکس ها به نقاشی به صورت خودکار و کاملا منحصر به فرد
- استفاده از نهایت کیفیت در خروجی و تبدیل ها
- سازگاری با زبان شیرین فارسی در به روزرسانی جدید
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
- و …

دانلود نرم افزار

پسورد فايل زيپ : www.king2fun.tk ( با حروف كوچك نوشته شود )

Last edited:

amin fear

Registered User
لایک‌ها
64
Internet Download Manager V 6.08 Build 9 - Unattended Setup - Full Cracked

جدیدترین نسخه از این برنامه دانلود منیجر محبوب ...

این نسخه کاملا بدون نیاز به فعال سازی می باشد و مطمئن باشید که در آینده Expire نخواهد شد ...

صددرصد تست شده ...

ابتدا نسخه های قبلی خود را پاک کنید - کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید - برنامه را نصب کنید .

انجام مرحله فوق برای نصب صحیح برنامه الزامی است .

کد:
http://s2.picofile.com/file/7274222903/Internet_Download_Manager_V_6_08_Build_9.rar.html

arashlolos

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان دوتا سوال:
1) FLASH GET چيه كه اينقد راي آورده؟؟؟؟چه امكاناتي داره كه محبوبتر از IDM شده؟؟؟
2) تو IDM يه كليپي رو دانلود كردم ولي دوباره كه ميرم دانلود كنم نميگه كه قبلا دانلودش كردي.دروباره همونو دانلود ميكنه ولي تو اسمش جلوش يه 2_ ميزاره!!!
دليلش چيه؟؟؟قبلا خوب بود اينطوري نبود.البته گاهي ميگه كه فايلت تكراريه گاهي نميگه

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام دوستان. 2 روز پیش پس از نصب ویندوز جدید و خسته از کرک کردن های idm که نهایتا منجر به آلوده شدن ویندوز به بدافزارها میشد، و نیز خسته از خرابکاری dap و bitcomet که کلی فایل خراب دانلود کرده بودن برام در سایت download.com به دنبال دانلود منیجری متفاوت و جدید بودم که به free download manager برخوردم. آقا این نرم افزار پدیده ایه برای خودش :D هر چی امکانات که تو امثال idm هست و انتظار دارید تو دانلود منیجرها باشه را داره، از تورنت دانلود می کنه، میتونید دانلودهای تموم نشده تون از دیگر منیجرها را بهش import کنید، نسخه پرتابل خودشو براتون کپی میکنه روی فلش، ویدیوهای آنلاینو خیلی خوب به تور میندازه و کلی امکانات دیگه. مهمتر از همه این که رایگانه و دردسر کرک کردن هم نداره. رسالت خودم دونستم که معرفیش کنم اینجا چون میدونم اکثرا مثل خود من حتی اسم این نرم افزار هم به گوششون نخورده بوده :دی

Download Free Download Manager 3.9 build 1249 - FileHippo.com

بالا