برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,818
مرسی از تمام تبریکات:)
در مورد امتیازات خودم: متاسفانه من از صبح پنجشنبه تا همین الان شدیدا گرفتار بودم و نرسیدم امتیاز بدم.
بله شدیدا گرفتار بودی! ولی من نذاشتم جوونای مردم رو هم گرفتار کنی:دی آخه سود به چه قیمت؟!
5_24_2014_11_03_20_PM.jpg
-------------------------------------------------------------------------

موضوع این هفته "ترس"

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
آقا همه میتونن شرکت کنن ؟؟؟
خوش اومدید.

بله، همه می تونند شرکت کنند، مشکلی نیست. فقط یادتون باشه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه زمان امتیازدهی هستش که برای شرکت در مسابقه اون موقع هم یه سر به تاپیک بزنید.

موفق باشید. :)

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
نميدونم چرا تو هر جستجوگري کلمه "ترس" رو سرچ ميکنم کلی ازين عکسا مياره؟؟؟
مسئوووولين عزيز...این یعنی چی آخه؟؟؟!!!
کجای دنیا مردم از مجریان امنیتو آرامش میترسن؟؟؟؟ ما کجاییم اونا کجا
واقعا داریم به کجا میریم...
نگاه کن بخدا... انگاري يه قاتل سريالي رو بعد دوسال تعقيب و گريز گیر انداختن
جاي خجالت داره واقعا... يه جهان اولي اگه اين عکسارو ببينه درباره ما چي فک ميکنه واقعا
نه واقعا فرهنگ و تمدن ما اينه؟؟؟

IMG08113148.jpg

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
تبریک به وحید عزیز
داداش موضوع انتخابیت خیلی ذهنم رو درگیرم کرد و حالمو گرفت در حال سرچ تصاویری دیدم که دوست داشتم حداقل الان نبینم.چیزای رو که فراموش کرده بودم رو دوباره زندشون کرد.
در هر صورت ممنون ازت...
--------------------------------------------------------
ترس از حرف زدن همه ی ما رو بله قربانگو کرده...ای کاش بتونیم با این ترس مقابله کنیم.

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
دوستان من و راه بدید تو مسابقه
pirate1.gif

ترس از گذشته و آینده چیزی که تو زندگی همه وجود داره. من و که خیلی خیلی اذیت میکنه
tantrumsmiley.gif

فایل های ضمیمه

• 54qibn6a80ruvsgfdft9.jpg
    54qibn6a80ruvsgfdft9.jpg
    89.8 KB · نمایش ها: 14

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
یعنی بعد از اینکه من عکسمو گزاشتم دوستان عکساشونو با حرف های تاثیر گذار میزارن که تاثیرشونو رو بیننده بزارن.

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
رو منم تاثیر نداره اینو گفتم واسه اینکه بقیه دوستان تحت تاثیر امتیاز ندن.:general304:
ولی به هر حال جدا از موضوع این هفته، کلن یه سری از عکس ها نیاز به توضیح داره تا منظور اون شخص رو دقیق تر به بیننده برسونه و یا اطلاعاتی رو از اون عکس به بیننده بده

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
دوزتان عجیجم امروز سه شنبه است و آخرین مهلت گذاشتن عکس می باشد. فراموش نشود عجیجان! :p

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
این عکس فکر کنم تازه توی تاپیک گذاشته شده بود، ولی واقعا مناسب ترین عکس برای موضوع "ترس" هستش:

1068140118639536317_25446_576.jpg

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,818
میگن گاهی از ترس مو به تن آدم سیخ میشه همینه:دی

5_27_2014_2_00_44_PM.jpg

5_27_2014_1_01_21_AM.jpg

این تصویر مربوط میشه به چند سال قبل زمانی که من در این تاپیک گمنام بودم و کم کم داشتم بردهای متوالی کسب میکردم در همان زمان بود که با تهدید های بسیار زیادی مواجه شدم!

که این فقط دو نمونه از تهدید هایی که در ملا عام صورت گرفت!

تبریک میگم به bitcomet عزیز که چندین هفته هم هست توی مسابقه شرکت می کنند به خاطر برد اول شون (وای به حالت اگه تعداد بردهات به من نزدیک بشه! :دی)
این وحید داره بد جوری به من نزدیک میشه! ای مردم! اگه اون موقعی که من جایزه قبلی رو برای سر کاربر مذکور گذاشته بودم این فرد خطرناک رو از میان برداشته بودید الان کار به اینجا نکشیده بود! به هر حال بنده جایزه مربوط به ایشون رو 500 هزار دلار افزایش میدم و امیدوارم هرچه زودتر این عمل مبارک انجام بشه!
و در ادامه بود که با سیل عظیمی از نامه ها.. پبغام ها.. پیامک ها و تماس های تهدیدآمیز مواجه شدم!

حتی یک بار در خیابان مورد سو قصد قرار گرفتم که خوشبختانه جان سالم به در بردم خلاصه یادمه شبها اصلا خواب به چشمم نمیومد و همش فکر میکردم موجودات اهریمنی از کشور اسکایریم اجیر شدن که بیان من رو نابود کنن خلاصه خیلی شکنجه روحی شدم تا کم کم تونستم از اون حال احوال در بیام و چند تا محافظ برای خودم استخدام کنم و حتی همونطور که در تصاویر قبلی دیدید به خدمت پلیس هم درومدم تا خیالم ار امنیت جانیم راحت باشه و بتونم به نفس راحت بکشم

دوستان اینا رو گفتم که یه وقت فکر نزدیک شدن به مقام دومی محمود به ذهنتون خطور نکنه مگر اینکه بخواید خواب و خوراک رو از خودتون سلب کنید و جان خودتون رو به خطر بندازید

البته بعد از من به نفر میخواست به این مقام نزدیک بشه که نمیدونم چه بلایی بسرش اومد که دیگه به این تاپیک برنگشت حتی نام کاربریش رو هم مصادره کردن و دادن به شخص دیگه ای که الان در یکی از بخش های پی تی همکار انجمنه

خلاصه خود دانید از ما گفتن بود.
[/QUOTE]

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

آقا همه میتونن شرکت کنن ؟؟؟
اگر میشه این مال من:

مشاهده پیوست 596641

نميدونم چرا تو هر جستجوگري کلمه "ترس" رو سرچ ميکنم کلی ازين عکسا مياره؟؟؟
مسئوووولين عزيز...این یعنی چی آخه؟؟؟!!!
کجای دنیا مردم از مجریان امنیتو آرامش میترسن؟؟؟؟ ما کجاییم اونا کجا
واقعا داریم به کجا میریم...
نگاه کن بخدا... انگاري يه قاتل سريالي رو بعد دوسال تعقيب و گريز گیر انداختن
جاي خجالت داره واقعا... يه جهان اولي اگه اين عکسارو ببينه درباره ما چي فک ميکنه واقعا
نه واقعا فرهنگ و تمدن ما اينه؟؟؟

مشاهده پیوست 597210

ترس در اثر جنگ اخیر در مناطق روسیه مشاهده پیوست 597473

تبریک به وحید عزیز
داداش موضوع انتخابیت خیلی ذهنم رو درگیرم کرد و حالمو گرفت در حال سرچ تصاویری دیدم که دوست داشتم حداقل الان نبینم.چیزای رو که فراموش کرده بودم رو دوباره زندشون کرد.
در هر صورت ممنون ازت...
--------------------------------------------------------
ترس از حرف زدن همه ی ما رو بله قربانگو کرده...ای کاش بتونیم با این ترس مقابله کنیم.

بدتریـــــــــــن ترس دوران بچگی . . .

FvNc.jpg

%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%84.jpg
coping-with-a-childs-fear-of-doctors.jpg
mediumk1.jpg

دوستان من و راه بدید تو مسابقه
pirate1.gif

ترس از گذشته و آینده چیزی که تو زندگی همه وجود داره. من و که خیلی خیلی اذیت میکنه
tantrumsmiley.gif

این عکس فکر کنم تازه توی تاپیک گذاشته شده بود، ولی واقعا مناسب ترین عکس برای موضوع "ترس" هستش:

1068140118639536317_25446_576.jpg

میگن گاهی از ترس مو به تن آدم سیخ میشه همینه:دی

5_27_2014_2_00_44_PM.jpg

5_27_2014_1_01_21_AM.jpg

این تصویر مربوط میشه به چند سال قبل زمانی که من در این تاپیک گمنام بودم و کم کم داشتم بردهای متوالی کسب میکردم در همان زمان بود که با تهدید های بسیار زیادی مواجه شدم!

که این فقط دو نمونه از تهدید هایی که در ملا عام صورت گرفت!

و در ادامه بود که با سیل عظیمی از نامه ها.. پبغام ها.. پیامک ها و تماس های تهدیدآمیز مواجه شدم!

حتی یک بار در خیابان مورد سو قصد قرار گرفتم که خوشبختانه جان سالم به در بردم خلاصه یادمه شبها اصلا خواب به چشمم نمیومد و همش فکر میکردم موجودات اهریمنی از کشور اسکایریم اجیر شدن که بیان من رو نابود کنن خلاصه خیلی شکنجه روحی شدم تا کم کم تونستم از اون حال احوال در بیام و چند تا محافظ برای خودم استخدام کنم و حتی همونطور که در تصاویر قبلی دیدید به خدمت پلیس هم درومدم تا خیالم ار امنیت جانیم راحت باشه و بتونم به نفس راحت بکشم

دوستان اینا رو گفتم که یه وقت فکر نزدیک شدن به مقام دومی محمود به ذهنتون خطور نکنه مگر اینکه بخواید خواب و خوراک رو از خودتون سلب کنید و جان خودتون رو به خطر بندازید

البته بعد از من به نفر میخواست به این مقام نزدیک بشه که نمیدونم چه بلایی بسرش اومد که دیگه به این تاپیک برنگشت حتی نام کاربریش رو هم مصادره کردن و دادن به شخص دیگه ای که الان در یکی از بخش های پی تی همکار انجمنه

خلاصه خود دانید از ما گفتن بود.
[/QUOTE]

مشغول امتیازدهی بشین تا پایان پنجشنبه. :)

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
meysam 2 ............5
abbasmosavi .........8
ahmadd1 .............. 5
helia999 ............... 5
R.jahanfar ........... 0
Error73 ............5
kyle ............... 7
amd 99 ............5