برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
دوستان عجیج امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت برای امتیازدهی به عکس های همدیگه. فراموش نکنید یک وقت. :)

-------------------------------------------------
امتیازات خودم:

Dr.M€¥$ΛM: 9 خیلی قشنگه. :)
rhdan: 8
Ahmadd1: 8 ایران تا 50 سال دیگه هنوز آب و دریا و دریاچه داشته باشه صلوات بلند ختم کن! :(
Ali': 10 لاهیجان رو دوز دارم، این هم عکس خیلی قشنگیه ازش. :)
saeid.kh: 8 یکی از عکس ها رو انتخاب می کردی بهتر بود. اگه تو عکس عینک ریبن هم بود یه امتیاز اضافه می کردم! هفت هشت تا عکس از آبادان گذاشتی یه دونه اش ریبون نداره؟ حقشه بهت 1 بدم! :D
esani: 10 خیلی عکس قشنگیه از یه جای خیلی قشنگ. محض اطلاع عجیجان قدمت این آبشارها بالای 2000 سال هستش! :)
mo-mk: 8
helia999: 9 این نخل ها آدم رو می گیرند واقعا! یادش به خیر وقتی بعد از یه مدت زندگی در خوزستان ازش برمی گشتم از خداحافظی با نخل هاش چقدر دلم گرفته بود! :(
AMD 99: 9
mehrashkan: 9 متاسفانه عکس همین الان هم برای من نمیاد و من چون یادمه تصویر مسجد شیخ لطف الله بود امتیاز میدم. لطفا تا آخر امشب عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید تا بچه هایی که یادشون نیست بتونند ببینند.
Pars207: 10 بسیار زیبا و عالی...
ibest: 9 متاسفانه عکس شما هم برای من نمیاد و من چون یادمه تصویر آتشکده یزد بود بهش امتیاز میدم. لطفا تا آخر امشب عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید تا بچه هایی که یادشون نیست هم بتونند ببینند.
kyle: 9
mahi58: 0
bitcomet: 10 هم جاش قشنگ بوده و هم عکاسش ماهر. :)
بـا ر ا ن: 9
khunires: 7

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
دوستان عجیج امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت برای امتیازدهی به عکس های همدیگه. فراموش نکنید یک وقت. :)

-------------------------------------------------
امتیازات خودم:

Dr.M€¥$ΛM: 9 خیلی قشنگه. :)
rhdan: 8
Ahmadd1: 8 ایران تا 50 سال دیگه هنوز آب و دریا و دریاچه داشته باشه صلوات بلند ختم کن! :(
Ali': 10 لاهیجان رو دوز دارم، این هم عکس خیلی قشنگیه ازش. :)
saeid.kh: 8 یکی از عکس ها رو انتخاب می کردی بهتر بود. اگه تو عکس عینک ریبن هم بود یه امتیاز اضافه می کردم! هفت هشت تا عکس از آبادان گذاشتی یه دونه اش ریبون نداره؟ حقشه بهت 1 بدم! :D
esani: 10 خیلی عکس قشنگیه از یه جای خیلی قشنگ. محض اطلاع عجیجان قدمت این آبشارها بالای 2000 سال هستش! :)
mo-mk: 8
helia999: 9 این نخل ها آدم رو می گیرند واقعا! یادش به خیر وقتی بعد از یه مدت زندگی در خوزستان ازش برمی گشتم از خداحافظی با نخل هاش چقدردلم گرفته بود! :(
AMD 99: 9
mehrashkan: 9 متاسفانه عکس همین الان هم برای من نمیاد و من چون یادمه تصویر مسجد شیخ لطف الله بود امتیاز میدم. لطفا تا آخر امشب عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید تا بچه هایی که یادشون نیست بتونند ببینند.
Pars207: 10 بسیار زیبا و عالی...
ibest: 9 متاسفانه عکس شما هم برای من نمیاد و من چون یادمه تصویر آتشکده یزد بود بهش امتیاز میدم. لطفا تا آخر امشب عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید تا بچه هایی که یادشون نیست هم بتونند ببینند.
kyle: 9
mahi58: 0
bitcomet: 10 هم جاش قشنگ بوده و هم عکاسش ماهر. :)
بـا ر ا ن: 9
khunires: 7

سلام :) والا میخواستم ریا نشه! سعی کردم در 1 قاب آبادان قهرمان رو توضیح بدم. معذرت میخوام.
اینا تقدیم به شما :
8.jpg 9.jpg

Dr.M€¥$ΛM

Registered User
لایک‌ها
449
سلام :) والا میخواستم ریا نشه! سعی کردم در 1 قاب آبادان قهرمان رو توضیح بدم. معذرت میخوام.
اینا تقدیم به شما :
مشاهده پیوست 621494 مشاهده پیوست 621495
:general710:
289519_233.jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

ارادت دارم جناب دکتر. وولک آبودان با حومش میشه 80 میلیون! رشت و تهران و... همه زیر مجموعه ی آبودانن :D
دیگه اینکه گروه خونی ماها «L» هستش!!!
از همه معذرت میخوام بخاطر اسپم ;) و دیگه اینکه شوخی بود، خدای نکرده جسارتی به شهر یا قومیتی نشده باشه.

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
Dr.M€¥$ΛM :9 چه جای خشنگیه-اومدیم مارو ببر اینجاها
rhdan :8
Ahmadd1 :8 تو گلستانی هستی عامو-از تو دریا عکس گرفتی:دی
Ali': 8 رشتی هستی عامو
saeid.kh :7
esani :8
mo-mk :9
helia999 :9
AMD 99 :9 خیلییی زیباست
mehrashkan :9
Pars207 :8
ibest :8
kyle :++
mahi58 :9
bitcomet :8
بـا ر ا ن :8
khunires :8

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015

Ahmadd1 :8 تو گلستانی هستی عامو-از تو دریا عکس گرفتی:دی

پس میخواستی از کویر سینا یا اهرام مصر عکس بذارم همکار انجمن که اصلا هم بت نمیاد ؟ :general306:eek:_O:general607:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
Dr.M€¥$ΛM :8
rhdan :7
Ahmadd1 :8
Ali': 8
saeid.kh :6
esani :9
mo-mk :7
helia999 :8
AMD 99 :7
mehrashkan :8
ibest :8
kyle :8
mahi58 :9
bitcomet :0
بـا ر ا ن :10
khunires :6

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
Dr.M€¥$ΛM : 9 چون عکس طبیعی نبود 10 ندادم :general406:
rhdan : 8
Ahmadd1 :8 بله یه مدت اصلا فروم نمیومدم :)
Ali': 8
saeid.kh :7
esani :10 خیلی قشنگ بــــود :)
mo-mk : 9 عکسشو خیلی دوست دارم :)
helia999 :10 زیبایی خاص خودشو داره :)
AMD 99 : 7 متاسفانه تصویر گویا نیست . :(
mehrashkan : 7
Pars207 : 9
ibest : 8
kyle :10
mahi58 :10
bitcomet : 9.5
بـا ر ا ن : ؟
khunires : 7

ممنون از همه دوستان
:)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
این از عکسم مجدد برای دوستانی که ندیدن-اینو خودم گرفتم البته چون زاویه شناخته شده ایه و از این نما عکسهای زیادی از گنبد توی اینترنت هست عرض میکنم

Dr.M€¥$ΛM :6.75 متاسفانه خیلی به نظرم مصنوعی میاد این تصویر، خودمم از همین مکان عکس دارم و چندبارم تا حالا رفتم
rhdan :7 خوشحالم که عکس خودتون رو گذاشتین
Ahmadd1 :7.25
Ali': 7.5
saeid.kh :7.5 میتونستی عکسا خیلی قشنگتری از شهرمون بذاری کا
esani :7.75 خاطرات بسیار زیادی از اینجا دارم... یادش بخیر.... به نظرم توی ویرایشش زیاده روی کردی
mo-mk :7.75
helia999 :8.25 تصویر بسیار زیباییه... خیلی دوس دارم برم جهرم ولی تا حالا پیش نیومده متاسفانه
AMD 99 :6.5 عکس بسیار زیباست اما موضوع رو به خوبی بیان نکرده امیدوارم ناراحت نشید
mehrashkan :0
ibest :7.6
kyle :7.75
mahi58 :8
bitcomet :8.5 عجب لنزی داشته عکاسش
بـا ر ا ن :9.4 واقعا جای زیباییه و بی نظیر... زیباییه خودش یه طرف.. مسیر دسترسیش یه طرف!
khunires :7.5

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
جدول این هفته:

Table%204%20July%202014.jpg

حدس بزنید برنده این هفته کیه؟ بععععله! درست حدس زدید! این بار هم داش محمود گوی سبقت رو از همه تون ربود و باز هم برتری تیم خودش رو به تیم های دیگه ثابت کرد! آخه چقدر برد؟ چقدر برتری؟ چقدر صدرنشینی؟ یه مقدار تنوع هم بعضی موقع ها بد نیست ها! چرا آخه باید گردن من انقدر کلفت باشه که هیچ رقیبی به گرد پام هم نرسه؟ :D

یعنی واقعا مرد می خواست توی این هفته با این همه شرکت کننده برنده بشه ها! چه کنیم دیگه ما اینیم!
hlcno5dem26qr90e1x39.png

خوب، حالا که از این جملات به اندازه کافی حرص تون در اومد میریم سراغ معرفی مقامات بعدی: مدال نقره این هفته باز هم می رسه به این bitcomet یا همون وحید *%@$# و مدال برنز هم به این kyle یا همون مایکل &%@#$ اعطا میشه!
prispall-smiley.gif

موضوع هفته بعد رو هم به زودی تعیین خواهم کرد.

---------------------------------------------------
یه مطلبی رو فقط من بنویسم: این هفته به دلیل خرابی آپلودسنتر tehran98 که دو نفر از بچه ها عکس شون رو روی اون قرار داده بودند یکی از بچه ها (saeid.kh) عکس این دو عجیج رو ندیده بودند و به اونها امتیاز نداده بودند. این مساله یکی از چیزاییه که من همیشه ازش می ترسیدم، چون هیچ راه حل درست و حسابی یی واسه مشکل نمیشه پیدا کرد! اولش به ذهنم اومد که سعید رو از مسابقه به خاطر امتیازدهی ناقص حذف کنم، ولی با توجه به این که ایشون تقصیری نداشتند به جای این کار تصمیم گرفتم کلیه امتیازات ایشون رو به امتیازات مساوی (10 برای همه) تبدیل کنم که ایشون هم شانس برنده شدن در مسابقه رو داشته باشند. این تنها راه منطقی بود که به ذهنم رسید، امیدوارم ایشون یا کس دیگه از این بابت دلخور نشند یک وقت.

هفته خوبی بود، همگی تون خسته نباشید. :)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
محمود خان
فکر کنم یه مقدار مرخصی برات لازم باشه هاااا
بابا یه کم به خودت استراحت بده
هر هفته این مدال سنگین طلا رو میندازی گردنت آرتروز نگیری :دی
تبریک میگم
امیدوارم بازم موضوع زیبایی انتخاب کنی

Sent by new iPad using Tapatalk PRO

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
تبریک تبریک تبریک به آقای محمود عزیز :)
آقا شما صاحب اختیارید، ما کی باشیم که بخوایم ناراحت بشیم(حقیقتش داشتم جدول رو میخوندم اول گفتم خدای من تا جایی که یادم میاد، همه به من 6 و 7 و حتی 0 داده بودن، خودم هم که به همه 10 نداده بودم، الان چطور شده؟؟؟ که در آخر توضیحات شما رو خوندم :) )
فقط جسارتاً چطوره که تصویر فقط برای من باز نشده؟ بقیه ی دوستان انگار مشکلی نداشتن.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
تبریک تبریک تبریک به آقای محمود عزیز :)
آقا شما صاحب اختیارید، ما کی باشیم که بخوایم ناراحت بشیم(حقیقتش داشتم جدول رو میخوندم اول گفتم خدای من تا جایی که یادم میاد، همه به من 6 و 7 و حتی 0 داده بودن، خودم هم که به همه 10 نداده بودم، الان چطور شده؟؟؟ که در آخر توضیحات شما رو خوندم :) )
فقط جسارتاً چطوره که تصویر فقط برای من باز نشده؟ بقیه ی دوستان انگار مشکلی نداشتن.
خواهش می کنم سعید خان، آقایی شما.

والا این قضیه برای خودم هم عجیبه. بعضی موقع ها مرورگرها تصویر رو ذخیره می کنند و تا مدتی اون رو نشون میدن، شاید قضیه برای یه عده این بوده. مرورگر من این کار رو نکرد، ولی من از روی حافظه امتیاز دادم و یادم بود عکس هاشون چی بوده، که توی پستم هم نوشتم که یکی آتشکده یزد بوده و یکی مسجد شیخ لطف الله، شاید یه عده ای هم از این توضیحات یادشون اومده که چی بوده. فقط امیدوارم کسی همین جوری و بدون این که یادش باشه عکس چی بوده امتیاز نداده باشه.

از بچه ها هم خواهش می کنم عکس هاشون رو روی آپلودسنترهای بهتر و معتبرتر آپلود کنند که این مشکلات پیش نیاد (tehran98 خیلی خرابی داره).

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
محمود حیاا کن تقلبو رهاااا کن.
چقدر تقلب چقدر درووووووغً,‍‌‌‌

خسته نشدی از این همه نیرنگ.

عایا چند گرم عسل ارزش جهتم رفتنوو داره ??

-----

پ ن
تبریک به محمود عزیز

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
موضوع مسابقه هفته بعد: جام جهانی

توضح خاصی فکر نمی کنم لازم باشه! در ایام جام جهانی 2014 هستیم، بنابراین هر چیزی در مورد جام جهانی فوتبال که به نظرتون جالب میاد رو به عنوان تصویر انتخابی تون بگذارید. اعم از بازیکن ها، ورزشگاه ها، فرهنگ کشورها، تماشاچی ها، و میلیون ها چیز دیگر! :D

هر عکس جالبی متعلق به هر دوره ای از جام جهانی رو می تونید بگذارید، فقط این تن بمیره اگه خواستید عکس تماشاچی های خانوم رو بگذارید اون تصاویر خاک بر سری تر و ناجورترش رو خیلی نگذارید. :D

----------------------------------------------------------
در مورد جایزه تاپیک:
همون طور که دوستان در جریان هستند آقای برزویان از فروشنده های بازارچه پیشنهاد کردند که ماهی نیم کیلو از هر نوع عسل که بچه ها از تاپیک شون انتخاب کنند به یکی از برنده ها جایزه بدن. این مساله رو در تاپیک پیشنهادات و انتقادات به رای گذاشتیم که بچه ها همه موافق تعیین جایزه بودند. به همین منظور من هر هفته دارم علاوه بر تعیین برنده میانگین امتیازات برنده رو هم حساب می کنم تا بین 5-4 برنده ای که هر ماه ممکنه داشته باشیم اونی که میانگین امتیازش از همه بالاتره پیدا کنیم و به عنوان برنده ماه تعیینش کنیم و جایزه رو به ایشون بدیم.

چند نکته در این مورد هست که دوستان باید توجه کنند:

1. دقت کنید که این جایزه از طرف یکی از کاربرها پیشنهاد شده و ما تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که برنده ماه رو به ایشون معرفی کنیم. بنابراین هیچ گونه مسوولیتی در مقابل رسیدن یا نرسیدن جایزه به عهده ما نیست و هماهنگی برای دریافت جایزه فقط بین برنده و تامین کننده جایزه است.

2. آقای برزویان (یا هر اسپانسر دیگه ای که در آینده پیشنهاد جایزه بدن) باید توجه داشته باشند که هدف از این کار فقط و فقط یک کار بدون منفعت فرهنگیه، و به هیچ وجه انتظار تبلیغات یا هر نوع مزیت دیگه ای رو از این کار نباید داشته باشند.

3. یه اخطار جدی و مهم هم باید بدم به بعضی شرکت کنندگان تاپیک: متاسفانه در گذشته که این تاپیک هیچ جایزه ای هم نداشت سابقه رفتارهای زشت مثل تبانی و رفیق بازی و... برای برنده شدن در تاپیک بود. الان که بخوایم جایزه هم بدیم که دیگه این مسائل احتمال بالاتری پیدا می کنه! من خیلی دقیق این جور رفتارها رو زیر نظر می گیرم و اگر چنین مواردی رو ببینم خیلی سریع تر و جدی تر از قبل برخورد می کنم و فرد خاطی رو از مسابقه محروم می کنم. از دوستان هم خواهش می کنم اگر چنین موردی رو دیدند خصوصی به من اطلاع بدن که بررسی کنم.

4. آقای برزویان از من درخواست کردند که هزینه ارسال عسل رو به عهده برنده بگذاریم، منتها با توجه به این که این یک جایزه است من موافق پرداخت هیچ گونه مبلغ اجباری از طرف برنده نیستم! برنده به صورت اختیاری اگر خودشون مایل بودند مبلغ هزینه ارسال رو (در حال حاضر برای نیم کیلو عسل 7500 تومن) تقبل می کنند، ولی در صورتی که به هر دلیلی متمایل نبودند هزینه از طرف تامین کننده جایزه پرداخت میشه و به هیچ وجه هیچ نوع اصراری مبنی بر این که هزینه ارسال از طرف برنده پرداخت بشه هم نباید صورت بگیره!

پ.ن: پس از نظرسنجی از دوستان قرار شد هزینه ارسال رو به عهده برنده ماه بگذاریم و اگر ایشون قبول نکردند جایزه به نفرات بعدی اهدا بشه.

5. این طرح فعلا حالت آزمایشی داره و در هر زمانی که احساس کنیم معایبش بزرگ تر از مزایاشه دیگه انجام این کار رو ادامه نخواهیم داد.

Last edited:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
با

می خواستم با این پست یه مقداری قوانین و مقررات جایزه ماه رو هم توضیح بدم، ولی الان خیلی گرفتار هستم. به زودی توی یه پست دیگه راجع به جایزه ماه توضیح کامل میدم.
سلام. :)
---------------------------------------------------
در مورد میانگین امتیازات که از این هفته اضافه شده: این یک آیتم جدیده که از طریق اون ما تعیین می کنیم برنده ماه کی باشند. همونطور که در جریان هستید یکی از دوستان عزیز فعال در بازارچه پیشنهاد دادند که ماهی یک بار به یکی از برنده های تاپیک انتخاب عکس، نیم کیلو از هر نوع عسل انتخابی شون جایزه بدن. کاربرد این میانگین در تعیین برنده ماه هستش. توضیحات بیشتر رو تا چند ساعت دیگه (همون موقعی که موضوع مسابقه بعدی رو میگم) ارائه خواهم نمود. :D

تبریک میگم اقا محمود@-}--

ویرایش: زودتر از سوال جواب دادن:D

بالا