برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
تبریک به محمود جان عزیز
26.gif
65.gif
jhsdhufB.gif

3. یه اخطار جدی و مهم هم باید بدم به بعضی شرکت کنندگان تاپیک: متاسفانه در گذشته که این تاپیک هیچ جایزه ای هم نداشت سابقه رفتارهای زشت مثل تبانی و رفیق بازی و... برای برنده شدن در تاپیک بود. الان که بخوایم جایزه هم بدیم که دیگه این مسائل احتمال بالاتری پیدا می کنه! من خیلی دقیق این جور رفتارها رو زیر نظر می گیرم و اگر چنین مواردی رو ببینم خیلی سریع تر و جدی تر از قبل برخورد می کنم و فرد خاطی رو از مسابقه محروم می کنم. از دوستان هم خواهش می کنم اگر چنین موردی رو دیدند خصوصی به من اطلاع بدن که بررسی کنم.
محمود جان در مورد این اخطار من با مکاییل عزیز هم عقیدم...
jhsdhufV.gif
آخه چقد برد داداش من...
11400000.gif
یجای کار می لنگه
Ghelyon0.gif

4. آقای برزویان از من درخواست کردند که هزینه ارسال عسل رو به عهده برنده بگذاریم، منتها با توجه به این که این یک جایزه است من موافق پرداخت هیچ گونه مبلغ اجباری از طرف برنده نیستم! برنده به صورت اختیاری اگر خودشون مایل بودند مبلغ هزینه ارسال رو (در حال حاضر برای نیم کیلو عسل 7500 تومن) تقبل می کنند، ولی در صورتی که به هر دلیلی متمایل نبودند هزینه از طرف تامین کننده جایزه پرداخت میشه و به هیچ وجه هیچ نوع اصراری مبنی بر این که هزینه ارسال از طرف برنده پرداخت بشه هم نباید صورت بگیره!

محمود جان حالا آقای برزوییان لطف کردن یه پیشنهادی دادن...
11.gif
حالا هزینه رو هم انداختین گردنش
4.gif
تبلیغاتشم که نمیخوای بکنی خدای نکرده ورشیکستش نکنیم یوقت
21.gif

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
تبریک به محمود جان عزیز
26.gif
65.gif
jhsdhufB.gif

jhsdhufV.gif
آخه چقد برد داداش من...
11400000.gif
یجای کار می لنگه
Ghelyon0.gif

11.gif
4.gif
21.gif
خدا رو شکر یکی موافق حرف ما بود

به نظر منم اگه نفر اول ما مایل نبود هزینه ارسال رو بپردازد هیچ اجباری نیست جایزه به نفر بعدی میدیم ;)

پ.ن : داداش ما قرار بود فقط جایزه بدیم

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
آقا من متوجه نشدم یعنی جایزه میدین ؟ به نفر اول
چه جایزه ای هست ؟

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

به نظر منم اگه نفر اول ما مایل نبود هزینه ارسال رو بپردازد هیچ اجباری نیست جایزه به نفر بعدی میدیم ;)

با اجازه از همه ی دوستان، من فقط نظر شخصی خودم رو میگم. به نظر من حالا که یه اسپانسر برای مسابقه و افزایش هیجان کار پیدا شده، شاید بهتر باشه دیگه هزینه ارسال رو گردن این بنده خدا نندازیم.اگر هم کسی نمیخواست هزینه رو بپردازه اشکال نداره،جایزه رو بش نمیدن.مثلاً همین آقا محمود عجیج خودمون،ایشون کلاً برنده هستن.خوب حساب کنید اگر قرار باشه هر ماه نیم کیلو عسل ببرن و بخورن خوب گرمیشون میشه برای کبدشون هم خوب نیست ;)(شوخی بود،جسارت نشه خدای نکرده)
و شاید 3 ماه نخوان عسل بگیرن. پس بهتره که هزینه ارسال پای خودمون باشه.
باز هم میگم این نظر شخصی من هست :)

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
محمود حیاا کن تقلبو رهاااا کن.
چقدر تقلب چقدر درووووووغً,‍‌‌‌

خسته نشدی از این همه نیرنگ.

عایا چند گرم عسل ارزش جهتم رفتنوو داره ??
تبریک به محمود جان عزیز
26.gif
65.gif
jhsdhufB.gif

jhsdhufV.gif
آخه چقد برد داداش من...
11400000.gif
یجای کار می لنگه
Ghelyon0.gif

شما دو تا فرم تقاضای اعدام رو پر کنید و به انضمام روش انتخابی تون برای پیوستن به ملکوت اعلی به من پی ام کنید!
hlcno5dem26qr90e1x39.png

11.gif
4.gif
21.gif

با اجازه از همه ی دوستان، من فقط نظر شخصی خودم رو میگم. به نظر من حالا که یه اسپانسر برای مسابقه و افزایش هیجان کار پیدا شده، شاید بهتر باشه دیگه هزینه ارسال رو گردن این بنده خدا نندازیم.اگر هم کسی نمیخواست هزینه رو بپردازه اشکال نداره،جایزه رو بش نمیدن.مثلاً همین آقا محمود عجیج خودمون،ایشون کلاً برنده هستن.خوب حساب کنید اگر قرار باشه هر ماه نیم کیلو عسل ببرن و بخورن خوب گرمیشون میشه برای کبدشون هم خوب نیست ;)
و شاید 3 ماه نخوان عسل بگیرن. پس بهتره که هزینه ارسال پای خودمون باشه.
باز هم میگم این نظر شخصی من هست :)
آقای برزویان و سعید و مایکل عزیز، تنها نگرانی من از اینه که مبادا از این قضیه حرف و حدیثی مشکلی چیزی درست بشه! به خود آقای برزویان هم توی پی ام گفتم، کسایی بودند توی تهران که زنگ می زدند به فلانی می گفتند شما از شرکت ما برنده فلان جایزه شدید و آدرس بدید براتون بفرستیم! یک ساعت بعد یه نفر اون "جایزه" رو می آورده و می گفته خود جایزه تون که رایگانه ولی باید 25 تومن هزینه پیک بدین! طرف 25 تومن می داد و "پیک" می رفت؛ بعد طرف خود جایزه رو نگاه می کرد می دید مثلا یه ساعت چینیه که توی مترو 2000 تومن می فروشندش! :general607:

من مسلما می دونم که مساله جایزه ای که ایشون دارن میدن با اون قضیه فرق داره و لطف ایشونه! ولی اگر پس فردا یکی اومد اعتراض کرد و گفت شما دارید این کار رو می کنید چی؟ اگر از بین برنده ها هیچ کدوم به خاطر هزینه ارسال جایزه رو نخواست چی؟ اگر کسی اعتراض کرد که این چه جایزه ایه که به خاطرش باید پول بدیم چی؟

در مجموع، من هیچ تعصب و اجباری ندارم روی این قضیه و مثل همیشه این مساله رو هم می گذارم به عهده نظر بچه ها. کلا هر کس خواست در مورد این قضیه همراه عکسی که می گذاره نظرش رو هم بنویسه که آخر هفته ببینیم رای اکثریت چیه؟ ;)
آقا من متوجه نشدم یعنی جایزه میدین ؟ به نفر اول
چه جایزه ای هست ؟
بله. البته نه همه برنده ها، بلکه ماهی یک بار به برنده ای که بالاترین امتیاز رو آورده. پست اول رو بخونید + همون پست صفحه قبل من رو. ;)

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
دوستان عزیز ، به نظر من میتونیم درباره ی اینکه هزینه ی ارسال هدیه به عهده ی برنده باشه رای گیری کنیم. به نظر من این مسئله ی مهمی. و شخصا با این موضوع موافقم که به عهده ی برنده باشه. البته میتونیم یه تبصره اضافه کنیم که برنده در گرفتن یا نگرفتن جایزه آزاد باشه یعنی میتونه به اهدا کننده جایزه اعلام کنه که هدیه رو نمیخواد. این نظر من بود تا ببینیم بقیه دوستان چه نظری دارن.
مخلص همه ی دوستان ، گوریل انگوری
_(2).jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
دوستان عزیز ، به نظر من میتونیم درباره ی اینکه هزینه ی ارسال هدیه به عهده ی برنده باشه رای گیری کنیم. به نظر من این مسئله ی مهمی. و شخصا با این موضوع موافقم که به عهده ی برنده باشه. البته میتونیم یه تبصره اضافه کنیم که برنده در گرفتن یا نگرفتن جایزه آزاد باشه یعنی میتونه به اهدا کننده جایزه اعلام کنه که هدیه رو نمیخواد. این نظر من بود تا ببینیم بقیه دوستان چه نظری دارن.
مخلص همه ی دوستان ، گوریل انگوری
مشاهده پیوست 622593

کاملاً موافقم :)

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
world-w2014-4.jpg

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
تبریک مجدد به سرکرده گروهگ المحمود
----------------------------------------------------------
این تصوبر مربوط میشه به چند روز پیش وفتی که تیم ملی اروگوئه بعد از ناکامی در جام جهانی با هواپیما در حال بازگشت به کشورش بود که میان راه سوارز با چندتا از هم تیمی هاش دعواش میشه و به طور وحشیانه ای اونا رو هم مورد عنایت گاز خود قرار میده و هم تیمی هاش از شدت عصبانیت وسط راه سوارزو از هواپیما پرت میکنن پایین..
از شانس بد کشور اسکایریم سوارز دقیقا وسط پارک جنگلی اسکایریم(skyrim-park) پایین میفته و شروع به گاز گرفتن اهالی بومی پارک جنگلی اسکاریم میکنه و یکی یکی مردم بدبخت رو از پا درمیاره ..این خبر به حاکم شهر اسکایریم میرسه و حاکم هم به محمود کبیر دستور میده تا بره و مثل همیشه پوز بدخواهان این سرزمین رو به خاک بماله .. اما وقتی محمود با این موجود خونخوار مواجه میشه دو پا داره و 8 پا هم از پیشگوی دوره قبل جام جهانی قرض میگیره و ددد برو که رفتیم:دی
در آخر ماجرا هم ارتش اسکایریم نذاشت پای این موجود به داخل شهر اسکایریم برسه و این موجود خطرناک در همون پارک جنگلی بافی میمونه و اسم این پارک رو به نام خودش تغییر میده:دی

حالا هرکی خواست میتونه به عنوان جایزه این مسابقه بطور رابگان از این پارک زیبا دیدن کنه هرچی باشه از عسل خوردن که بهتره:دی تازه یه نشان با ارزش هم از یکی از محبوب ترین فوتبالیستای دنیا رو بدنتون به یادگار باقی میمونه:دی

نام اثر: المحمود الفرار

7_6_2014_2_30_22_AM_22.jpg
داستان سوارز در جام جهانی
زمان انتشار خبر:چهار شنبه ۴ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۴
[paste:font size="6"]سوارز باز هم گاز گرفت
%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2.jpg

لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه در دیدار تیم ملی کشورش برابر ایتالیا در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از مدافعان تیم ملی ایتالیا را با دندان خود گاز گرفت و احتمالا با محرومیتهایی مواجه خواهد شد.[/paste:font]
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سوارز و جورجیو کیه‌لینی مدافع ایتالیا در دیدار سرنوشت ساز دو تیم درمحوطه جریمه ایتالیا با هم برخورد کردند و کیه‌لینی پس از این برخورد که 10 دقیقه پیش از پایان بازی رخ داد پیراهن خود را کنار زد و آثار گازگرفتن سوارز را به داور مسابقه نشان داد.
%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87%20%DA%AF%D8%A7%D8%B2%20%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86%20.jpg

فیفا درباره این حادثه که محور صحبتها در جام جهانی شده است تحقیق خواهد کرد به ویژه اینکه سوارز تاکنون دو بار به علت اقداماتی مشابه محروم شده است.
بازیکنان ایتالیا به داور مسابقه به علت این اقدام سوارز اعتراض کردند و معتقد بودند وی باید اخراج شود.
پس از چند ثانیه از این رخداد دیگو گودین گل پیروزی بخش اروگوئه را به ثمر رساند و ایتالیا از این رقابتها حذف شد.
سوارز بازیکن تیم فوتبال لیورپول انگلیس سال گذشته در دیدار تیمش برابر چلسی ، برانیسلاو ایوانوویچ مدافع این تیم را گاز گرفت و 10 بازی محروم شد.
وی در سال 2010 زمانی که در آژاکس بازی می کرد نیزعثمان بقال بازیکن آیندهوون را گاز گرفت و هفت بازی محروم شد.
سوارز چهار سال پیش در دیدار مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در دقیقه پایانی وقت اضافی بازی برابر غنا با دست خود توپ را از روی خط دروازه بیرون زد و از بازی اخراج شد.

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
----------------------------------------------------------
داستان سوارز در جام جهانی
زمان انتشار خبر:چهار شنبه ۴ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۴
[paste:font size="6"]سوارز باز هم گاز گرف
لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه در دیدار تیم ملی کشورش برابر ایتالیا در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از مدافعان تیم ملی ایتالیا را با دندان خود گاز گرفت و احتمالا با محرومیتهایی مواجه خواهد شد.[/paste:font]

مواجه هم شد وحید جان
فیفــــــــــــا 4 ماه از کل فعالیت های مربوط به فیفا محرومش کرد
در ضمن از 9 بازی ملی کشورش هم باز موند...
سوارز حتی در دوران نوجوانیش از دبیرستان محل زندگیش هم بدلیل گاز گرفتن بیش از حد هم کلاسی هاش اخراج شده بود
خون آشامیه واس خودش!

شوتی که باید گرفته میشد...

آره کاش گرفته میشد...
حیـــــــــف که قوچان نژاد جلوی توپ بود...
اگه یکی از مدافعا بود عمرا اگه میذاشت مســــــی همچین ضربه ای بزنه!
فقط میشه گفت حیف شد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
آندرانیک تیموریان (آندو) هافبک 32 ساله تیم ملی کشورمان و بازیکنی فوق العاده باهوش متعهد با اخلاق و با احساس که در بازیهای مقدماتی جام جهانی 2014 در بازی ایران مقابل کره جنوبی در دقیقه 37 دچار شکستگی ساعد شد و به دلیل حساسیت بازی حاضر به تعویض نشد و چند دقیقه پس از خروج از زمین دوباره به بازی برگشت و 90 دقیقه کامل برای ایران بازیگردانی کرد!!
او فقط بین دو نیمه از آمپول مسکن برای کاهش دردش استفاده کرد و در نیمه دوم بازی نیز یک بار دیگر یکی از بازیکنان کره روی همان دستش افتاد و شدت آسیب دیدگی بیشتر شد. آندو پس از اتمام بازی با دست گچ گرفته به ایران برگشت.

بازی ایـــــران -- بــــوسنی ((جام جهانی 2014 بعد از دومین گل بوسنی))

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
امروز سه شنبه و آخرین مهلت برای شرکت در مسابقه است. فراموش نشه عجیجان. :)

-----------------------------------------------------------
من این هفته با تصویری از بریده دو تا خبر شرکت می کنم:

25468140482121238383_3.jpg

اینجا ایرانه! کشوری که توش یه روز یه خبر در میاد که رییس فدراسیون فوتبال گفته به دلیل مشکلات مالی کشور توانایی تهیه بیش از یک دست لباس رو برای بازیکنان تیم ملی نداریم و اگر در برزیل بازیکنان تیم های دیگه پیشنهاد دادند که پیرهن شون رو به رسم یادبود با بازیکنان ما تعویض کنند بازیکنان ایران نباید قبول کنند! خبر در بسیاری از خبرگزاری های دنیا منتشر میشه و منجر به آبروریزی و خندیدن دنیا به ریش مملکت ما میشه!

مدتی بعد جام جهانی فرا می رسه و یه دفعه ناگهانی تعداد زیادی عکس از یه تعداد به اصطلاح "هنرمند" در میاد که دارند تو برزیل برای خودشون عشق می کنند! مردم می پرسند که قضیه چیه؟ جواب میدن که اینا برای "حمایت معنوی" و "انرژی دادن" به بچه های تیم ملی رفتند برزیل (بیچاره اون بازیکنی که می خواد از شریفی نیا انرژی بگیره)! مردم اعتراض می کنند، جواب می شنوند که: اوه! حالا مبلغی نبوده که! همه اش یکی دو میلیارد بوده که هزینه اش هم آژانس تعطیلات رویایی داده (آژانسی که با فدراسیون فوتبال مرتبطه و از طریق فروش تورهای جام جهانی کسب درآمد می کرده).

بله عجیجان! اینجا ایرانه...
sigh.gif

بالا