برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

arianaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
اولش میخاستم عکس از یه خانوم پیر بذارم ب نشانه مادربزرگ !!
ولی تصوری ک از مادریزرگ تو ذهنم هست همیشه ب شکل این خانوم بوده !364379_911.jpg

+ سان دید ملکه انگلیس از گارد سلطنتی در ادینبورگ ، یکی از زیباترین عکسایی ک تا بحال دیدم همین بوده ....

amirhabibi

Registered User
لایک‌ها
145
images

albaloo2009

Registered User
لایک‌ها
219
این عکس مربوط به ماه محرم میشه
مادر بزرگی که یه مقدار غذا تو خونش درست کرده و داره اماده میکنه که بده به عذا داران
(عکس های این هفته همشون فوق العاده هستن )

فایل های ضمیمه

• madar.jpg
    501 KB · نمایش ها: 92

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
خوب بنده با توجه به این که هنوز نفر اول امتیاز نداده اول عکس خودم رو می گذارم و بعد اسپویلر رو. عکس من:

4713141031054917472_1977315_230279693841488_182892073_n.jpg

بیبی و مجید...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
اسپویلر این هفته:

با عرض سلام و درووود خدمت همه ی دوستای گل خودم
خیلییی مخلصیم
تبریک به آقـــا وحید برنده این هفته
موضوع بسیار زیبایی انتخاب کردن

2.jpg

روزی برای برخــی از آدمها فقط یک خاطر خواهید بود
نهـــایت تلاشتـان را بکنید تا خاطره ای خوش باشید

سلام ودرود
لطفا قبل ا اینکه به سادگی از این عکس عبور کنید کمی مکث کنید کمی تامل... :general510::general505:

75026152045966358506.jpg

مشاهده پیوست 665478
لطفا حتما بخونید (جدای از بحث مسابقه)
نخستین بانوی استاد فیزیک ایران بعد از بنیانگذاری نخستین رصدخانه و تلسکوپ خورشیدی تاریخ نجوم ایران ، فارغ التحصیلی از دانشگاه سوربن پاریس و ۳۰ سال تدریس در دانشگاه هم اکنون با خیالی آسوده و خاطراتی خوش بر روی تخت آسایشگاه سالمندان ، تنها افتخار خود را تربیت دانشجویان موفق (استادان امروز) می‌داند .
آلینوش طریان در سال ۱۲۹۹ در خانواده ارمنی در تهران متولد شد . وی در خرداد سال ۱۳۲۶ با درجه لیسانس فیزیک از دانشکده علوم دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل و در مهرماه همان سال به سمت کارمند آزمایشگاه فیزیک دانشکده علوم استخدام شد و یکسال بعد به عنوان متصدی عملیات آزمایشگاهی در دانشکده علوم منصوب شد .
پس از تلاش بی‌نتیجه برای متقاعد کردن استادش (دکتر حسابی) برای کمک به اعزام وی به خارج از کشور ، با هزینه شخصی خود به بخش فیزیک اتمسفر دانشگاه پاریس رفت .
دانشنامه دکترای دولتی را از دانشگاه علوم پاریس در سال ۱۹۵۶ میلادی(۱۳۳۵ شمسی) دریافت کرد و به دلیل خدمت به کشورش پیشنهاد کرسی استادی دانشگاه سوربن را رد کرد و به ایران بازگشت و با سمت دانشیار فیزیک رشته ترمودینامیک در گروه فیزیک مشغول به کار ‌شد .
در سال ۱۳۳۸ دولت فدرال آلمان غربی بورس مطالعه رصد‌خانه فیزیک خورشیدی را در اختیار دانشگاه تهران قرار داد و وی برای این بورس انتخاب شد و از فروردین سال ۱۳۴۰ به مدت ۴ ماه به آلمان رفت و بعد از انجام مطالعات به ایران بازگشت .
۳ سال بعد در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۴۳ به مقام استادی ارتقا پیدا کرد و بدین ترتیب او اولین فیزیکدان زن است که در ایران به مقام استادی رسید .
در تاریخ ۲۹ آبان سال ۴۵ عضو کمیته ژئو فیزیک دانشگاه تهران انتخاب شد و در سال ۴۸ رسما به ریاست گروه تحقیقات فیزیک :.7;ورشیدی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران منصوب شد و در رصدخانه فیزیک خورشیدی که خود وی در بنیانگذاری آن نقش عمده‌ای داشت ، فعالیت خود را آغاز کرد .
وی که اولین کسی بود که در ایران درس فیزیک ستاره‌ها را تدریس کرد ، در سال ۵۸ تقاضای بازنشستگی داد و به افتخار بازنشستگی نائل شد .

سلام :)
انتخاب از بین اون همه تصویر خیلی سخت بود. نمیدونستم چی انتخاب کنم. مادربزرگ ها دنیایی از مهربونی هستن. گنجی که فقط وقتی از دست دادیم میفهمیم چی بوده.
قصه های دوران کودکی، نوازش های پر مهر بعد از دعوای پدر و مادر، دست های حنا زده و عصاهای رنگارنگ...
میخواستم اسپویلری درست کنم که حرفهای زیادی برای گفتن داشت اما...
به همین تصویر بسنده میکنم.
مشاهده پیوست 665571

اولش میخاستم عکس از یه خانوم پیر بذارم ب نشانه مادربزرگ !!
ولی تصوری ک از مادریزرگ تو ذهنم هست همیشه ب شکل این خانوم بوده !مشاهده پیوست 665675

+ سان دید ملکه انگلیس از گارد سلطنتی در ادینبورگ ، یکی از زیباترین عکسایی ک تا بحال دیدم همین بوده ....

این عکس مربوط به ماه محرم میشه
مادر بزرگی که یه مقدار غذا تو خونش درست کرده و داره اماده میکنه که بده به عذا داران
(عکس های این هفته همشون فوق العاده هستن )
madar-jpg.666120

خوب بنده با توجه به این که هنوز نفر اول امتیاز نداده اول عکس خودم رو می گذارم و بعد اسپویلر رو. عکس من:

4713141031054917472_1977315_230279693841488_182892073_n.jpg

بیبی و مجید...
اگه هنوز میشه برای این دور عکس گذاشت منم هستم ! :دی :D

لطفا مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه.

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

photo 2.JPG

Last edited:

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
kyle : 8
FERI KHAN : 8
garshasp dragon : 0
mehrashkan : 7
saeed.kh : 7
arianaz: 7
amd99 : 7
bitcomet : 9
mahi58 : 8
mirij861 : 8
.
از همه متشکرم بخاطر عکس هایی که قراردادن ولی به نظر بنده دوستان اگر سعی میکردن مهربونی و بزرگی و صاف و ساده بودن مادربزرگ ها رو تو عکساشون نشون میدادن خیلی بهتر بود. چون با توجه به این عکس ها من اگر فقط یه بیننده بودم حس میکردم که موضوع مسابقه آسایشگاه سالمندان هست.
به نظر من دوستان باید سعی میکردن تو عکس هاشون بیشتر به شخصیت و رفتارهای مادربزرگ ها توجه میکردن و اون مسائل رو توی عکس هاشون منعکس میکردن. البته این فقط نظرم هست و بنده نظرم رو توی امتیازات دوستان دخیل نکردم و سعی کردم به همه ی دوستان امتیازات خوبی بدم.
از همه ی عزیزانی که در مسابقه ی این هفته شرکت کردن ممنوم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274

سلام.

چون قبل از امتیازدهی اولین نفر بود به اسپویلر اضافه کردم و شرکت میدیمت. امتیاز یادت نره بدی فقط.
winking.gif

سلام
انگار دیر رسیدم درسته؟؟
بله متاسفانه.
winking.gif

albaloo2009

Registered User
لایک‌ها
219
kyle : 8
FERI KHAN : 8
garshasp dragon : 0
mehrashkan : 7
saeed.kh : 7
arianaz: 7
amd99 : 7
bitcomet : 9
mahi58 : 8
mirij861 : 8
.
از همه متشکرم بخاطر عکس هایی که قراردادن ولی به نظر بنده دوستان اگر سعی میکردن مهربونی و بزرگی و صاف و ساده بودن مادربزرگ ها رو تو عکساشون نشون میدادن خیلی بهتر بود. چون با توجه به این عکس ها من اگر فقط یه بیننده بودم حس میکردم که موضوع مسابقه آسایشگاه سالمندان هست.
به نظر من دوستان باید سعی میکردن تو عکس هاشون بیشتر به شخصیت و رفتارهای مادربزرگ ها توجه میکردن و اون مسائل رو توی عکس هاشون منعکس میکردن. البته این فقط نظرم هست و بنده نظرم رو توی امتیازات دوستان دخیل نکردم و سعی کردم به همه ی دوستان امتیازات خوبی بدم.
از همه ی عزیزانی که در مسابقه ی این هفته شرکت کردن ممنوم
داداش گلم به من رای ندادی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,274
امتیازات بنده:

kyle: 9

FERI KHAN: 9

garshasp dragon: 9

mehrashkan: 7

saeid.kh: 8

arianaz: 8

amirhabibi: 1 شوخي بود ديگه ايشالا؟
ugly_confused2.gif

AMD 99: 9 يادش به خير. قصه هاي مجيد يکي از به ياد موندني ترين و سنگین ترین سريال هاي ايران بود که واقعا نمي دونستي باهاش بخندي يا گريه کني...
sigh.gif

bitcomet: 8

albaloo2009: 8

mahi58: 0

mirij861: 8

------------------------------------------------------------
همچنین به آفای amirhabibi هم...
rl253dlxwg1fa1mtcttw%5b1%5d.gif

حاج محمود عجیج، امتیاز دهیتون رو اصلاح کنید. به یکی از کاربرا 2 بار امتیاز دادید!!! بوی توطئه میاد :p
مخلصیم! اشتباه لپی بود اصلاح شد. :D

Last edited:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام :) به نظر من موضوع این هفته ، محدود بود. یه جورایی کمتر میشه دیدگاه کاربر رو مورد تجزیه و تحلیل قرار داد . برای همین امتیاز ها مثل هم هست.
kyle ===== 9
FERI KHAN ===== 9
garshasp dragon ===== 9
mehrashkan ===== 9
saeid.kh ===== 000
arianaz ===== 7
amirhabibi ===== 0
AMD 99 ===== 9
bitcomet ===== 9
albaloo2009 ===== 9
mahi58 ===== 9
mirij861 ===== 9
حاج محمود عجیج، امتیاز دهیتون رو اصلاح کنید. به یکی از کاربرا 2 بار امتیاز دادید!!! بوی توطئه میاد :p

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
ببخش عزیز :general709:

ا

همچنین به آفای amirhabibi هم...
rl253dlxwg1fa1mtcttw%5b1%5d.gif
حاج محمود مگه این عکس هم جزو مسابقه بود؟؟؟ بابا من بخاطر همین عکس خودکشی کردم خیر سرم :D

8qraymelhtdrsqqy0am.jpg

حاج محمود پس لطفا این دوتا امتیاز رو هم در امتیازاتی که دادم لحاظ کنید عجیج دل برادر :general406:

amirhabibi: 1 فقط بخاطر اینکه براساس قوانین باید از 1 تا 10 نمره داد بهتون 1 میدم وگرنه منفی صفر رو در نظر داشتم :D

albaloo2009: 8 مادر بزرگ ها اصلا عشقشون نذری دادنه :general711:

بالا