برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان و تبریک به وحید عزیز. جای همتون خالیه از اتفاعات کیاسر ، در حال قندیل بستن از سرما!!! کنار اتیش و در حال نوشیدن چای ذغالی بتون پیام میدم

ranko

Registered User
لایک‌ها
1,435
سلام.
84b74281979737be7b1c00f3410e642e.jpg

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
اگر درست مصرف نکنیم، ممکنه تا چند سال دیگه مشابه همین عکس رو در جای جای شهرهای بزرگ ایران هم داشته باشیم و این تصویری از آینده ی ما باشه.

557430.jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان :)
تصویر این هفته ی من کمی توضیحات داره.
قدیما که میرفتیم کوه، بخش زیادی از جاده های شمال کشور مملو از درخت هایی بودن که تازگی و طراوت رو به وجود انسان تزریق میکردن...
اما هر سال که میگذره، عده ای افراد سود جو که منافع کوتاه مدت رو به خیلی چیزها ترجیح میدن، جنگلها رو نابود و از چوبهای اونها استفاده میکنن(البته بخش زیادی از این مشکل هم به مسائلی مربوطه که گفتنش قضیه رو سیاسی میکنه اما لعنت میفرستم بر باعث و بانی های این نابودی سریع). همچنین نابودی جنگلها به بهونه ی ساخت مزرعه و پس از چندی، خرید مزرعه از کشاورز ساده دل و پس از مدتی با رانت، مجوز ساخت و ساز و...
کوتاه کنم حرفمو، با این روند، دیر نخواهد بود اون زمان که ریه های زمین نابود بشن و ما هم بدنبالش نابود بشیم. پس ما سعی کنیم در حد توان از این نابودی جلوگیری کنیم.
این مساله در مورد آب هم به شکلی دیگه وجود داره...
در تصویرم سعی کردم جنگل رو در کنار مزرعه ای که تا چندی پیش جنگل بوده قرار بدم، همچنین درخت خشکیده و نیم سوخته در کنار درختان سبز که از کم آبی میتونه به اینجاها برسه.

WP_20141116_11_42_23_Raw.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

اگر درست مصرف نکنیم، ممکنه تا چند سال دیگه مشابه همین عکس رو در جای جای شهرهای بزرگ ایران هم داشته باشیم و این تصویری از آینده ی ما باشه.

557430.jpg

اینده ما اینجوری میشه
این کاریکاتور خیلی حرف داره مشاهده پیوست 706229

تصویر این هفته ی من کمی توضیحات داره.
قدیما که میرفتیم کوه، بخش زیادی از جاده های شمال کشور مملو از درخت هایی بودن که تازگی و طراوت رو به وجود انسان تزریق میکردن...
اما هر سال که میگذره، عده ای افراد سود جو که منافع کوتاه مدت رو به خیلی چیزها ترجیح میدن، جنگلها رو نابود و از چوبهای اونها استفاده میکنن(البته بخش زیادی از این مشکل هم به مسائلی مربوطه که گفتنش قضیه رو سیاسی میکنه اما لعنت میفرستم بر باعث و بانی های این نابودی سریع). همچنین نابودی جنگلها به بهونه ی ساخت مزرعه و پس از چندی، خرید مزرعه از کشاورز ساده دل و پس از مدتی با رانت، مجوز ساخت و ساز و...
کوتاه کنم حرفمو، با این روند، دیر نخواهد بود اون زمان که ریه های زمین نابود بشن و ما هم بدنبالش نابود بشیم. پس ما سعی کنیم در حد توان از این نابودی جلوگیری کنیم.
این مساله در مورد آب هم به شکلی دیگه وجود داره...
در تصویرم سعی کردم جنگل رو در کنار مزرعه ای که تا چندی پیش جنگل بوده قرار بدم، همچنین درخت خشکیده و نیم سوخته در کنار درختان سبز که از کم آبی میتونه به اینجاها برسه.

مشاهده پیوست 706234

این تصویر علی رغم کیفیت پایینترش بهتر منظور بنده رو میرسونه
نمیدونم چرا پست قبلی برای من قابل ادیت و یا حذف نیست!!!!!!!!!!
مشاهده پیوست 707510

2014_11_18_23_10_06.jpg

2014_11_18_21_08_03222.jpg

لطفا مشغول امتیازدهی بشین تا آخر پنجشنبه. :)

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
ranko : 5
ibest : 5 عزیز اینا که الان هم هستن :)
garshasp dragon : 0
albaloo2009 : 6
saeid.kh : 7
helia999 : 8
aftabipenhan : 6 تصویر قبلی فکر میکنم بهتر بود. چون جمجمه ی انسان بود ولی جمجمه ی حیوان تو خارج از شهر ...
bitcomet : 8

فعلا که خشکی و هوایی رو ساختن. ببینیم این یکی رو کی میسازن :) ما هم که آر کیو 170 ایرانی ساختیم :p
http://forum.persiantools.com/threads/خودروی-پرنده-«ایروموبیل-۳-۰».636806/

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
ranko : 3 جسارتاً هیچی از تصویرتون متوجه نشدم.
ibest : 4 به قول دوستمون الان هم یه جورایی همین طوریه.
garshasp dragon : 7 اگر خودمون رعایت نکنیم، وحشتناک تر هم خواهد شد.
albaloo2009 : 7 دردناک بود.
saeid.kh : 000
helia999 : 6.5 موارد ساده و ابتداییش بصورت شخصی و ابتکاری ساخته شده.
aftabipenhan : 6 از این صحنه ها در سفرهام به دشت ها بسیار دیدم.
bitcomet : 6 اسپویلر عالی بود :general404:

Last edited:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
ranko : 6

ibest : 6

garshasp dragon : 7

albaloo2009 : 8

saeid.kh : 6

helia999 : 7

aftabipenhan : 7

bitcomet : 0

پ.ن:
البته بهتر بود که یه توضیحی در مورد موضوع می دادم.. منظور از موضوع تصاویری بود که فقط مختص به آینده باشه بطور مثال در مورد کم آبی یا آلودگی هوا و یا آب شدن یخ های قطبی و یا از بین رفتن مواد غذایی طبیعی و.. که از جمله مشکلاتی هستند که کم کم داره اتفاق میفته و هنوز به آخرین مرحله خود نرسیده و اگر فکری در موردش نشه ممکنه تصاویر زیر رو در آینده بوجود بیاره..

2014_11_18_22_37_21.jpg

future_by_muratsuyur.jpg

future_by_beyzayildirim77_d4soff8.jpg

در مورد آلودگی هوا هم که من عکس گذاشتم شاید بگید الودگی هوا الان هم وجود داره ولی خوب هنوز به جایی نرسیده که موجودات زنده مجبور بشن با ماسک اکسیژن بیان بیرون :دی

در مورد تکنولوژی آینده هم همینطوره.. و در حال حاضر نباید وجود خارجی داشته باشه:دی
middle_505192c44da344a5a400a4e3bc777d34.jpg

و اما در مورد اتومبیل هایی برای خشکی و دریا باید بگم واقعا بهتون حق میدم که فکر کنید این جور ماشینها فقط در آینده در دسترس مردم قرار میگیره! و البته طبیعیه که ما مردم عادی این ماشین هارو فقط مختص به آینده بدونیم در صورتی که باید خدمتتون عرض کنم که الان چند سالی هست که این ماشین ها بطور سفارشی و با قیمت های سرسام آوری تولید میشه و در اختیار عده محدودی قرار میگیره عده ای که خون مردم رو تو شیشه کردن و فقط با اختلاص های میلیاردی میتونن این جور ماشین هارو برای ویلای شخصیشون بخرن و ازش لذت ببرن.. به هرحال هیچ وقت ظلم پایدار نخواهد ماند و بالاخره یه روزی از دماغشون در میاد
big-smile2-smiley.gif

2014_11_20_14_18_34.jpg

albaloo2009

Registered User
لایک‌ها
219
5 ranko : به موضوع نمیخورد
6 ibest یه جورای بهش رسیدیم و داریم فرا تر میریم
7 garshasp dragon: باید از خودمون شروع بشه از من از شما
albaloo2009 0
8 saeid.kh داغ دل منو تازه کردی
6 helia999 چند نمونش وارد بازار شده
7 aftabipenhan
7 bitcomet اینده امروزی هست شما صبح هوا تهران رو ببین

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدول این هفته:

36017141655063320354_Table%2021%20November%2093.png

تبریک به دوست تازه واردمون Benedict که موفق شدند در مسابقه ای که فکر می کنم اولین حضورشون هم بود به مقام اول دست پیدا کنند. امتیازات ایشون و bitcomet با هم برابر بود، ولی چون وحید به ایشون 7 داده بود و ایشون به وحید 4.5 ایشون رو برنده مسابقه اعلام می کنیم.

از ایشون دعوت می کنیم که موضوع مسابقه هفته بعد رو از الان تا آخر شنبه اعلام کنند و برای اعلام موضوع هم به پست دوم تاپیک دقت کنند که موضوعی که اعلام می کنند تکراری نباشه. در ضمن نگران چیزی هم نباشید، هر چند برنده شدن از سرگئی اون هم با این اختلاف کم و در دقیقه 90 در گذشته باعث ایجاد مسائل و مشکلاتی برای جوانان بیگناه پرشین تولز شده، ولی مذاکراتی برای حفظ جان شما با تروریست های بیت کامت لند در حال انجامه. لذا نگران اون نور لیزر قرمز روی پیشونی تون نباشید و با خیال راحت موضوع بدید.

مدال نقره به bitcomet می رسه (که این طور که خبر رسیده با عصبانیت در حال پرت کردن مدال به در و دیوار هستش) و مدال برنز هم که مشترکا به saeid.kh و albaloo2009 می رسه و خواهش می کنیم عادلانه تقسیمش کنند.

همگی خسته نباشید.

بالا