برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام ‎‎:)‎ من هم به دوست تازه واردمون تبریک میگم .
منتظر موضوع مسابقه هستیم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
خوب برنده ماه آبان هم خانم هلیا (helia999) هستند گه به آقای برزویان معرفی شون می کنم. لطفا برای دریافت جایزه با ایشون هماهنگ کنند. :)

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
سلام ‎‎:)‎ من هم به دوست تازه واردمون تبریک میگم .
منتظر موضوع مسابقه هستیم.
ممنون دوستان
جدول این هفته:

36017141655063320354_Table%2021%20November%2093.png

تبریک به دوست تازه واردمون Benedict که موفق شدند در مسابقه ای که فکر می کنم اولین حضورشون هم بود به مقام اول دست پیدا کنند. امتیازات ایشون و bitcomet با هم برابر بود، ولی چون وحید به ایشون 7 داده بود و ایشون به وحید 4.5 ایشون رو برنده مسابقه اعلام می کنیم.

از ایشون دعوت می کنیم که موضوع مسابقه هفته بعد رو از الان تا آخر شنبه اعلام کنند و برای اعلام موضوع هم به پست دوم تاپیک دقت کنند که موضوعی که اعلام می کنند تکراری نباشه. در ضمن نگران چیزی هم نباشید، هر چند برنده شدن از سرگئی اون هم با این اختلاف کم و در دقیقه 90 در گذشته باعث ایجاد مسائل و مشکلاتی برای جوانان بیگناه پرشین تولز شده، ولی مذاکراتی برای حفظ جان شما با تروریست های بیت کامت لند در حال انجامه. لذا نگران اون نور لیزر قرمز روی پیشونی تون نباشید و با خیال راحت موضوع بدید.

مدال نقره به bitcomet می رسه (که این طور که خبر رسیده با عصبانیت در حال پرت کردن مدال به در و دیوار هستش) و مدال برنز هم که مشترکا به saeid.kh و albaloo2009 می رسه و خواهش می کنیم عادلانه تقسیمش کنند.

همگی خسته نباشید.
از طریق همین تریبون اعلام می کنم در صورتی که یکی دو روز غیب شدم با پلیس 911 تماس حاصل نموده و گروگانگیریده شدن بنده توسط بیت کامت را اطلاع دهید

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
از طریق همین تریبون اعلام می کنم در صورتی که یکی دو روز غیب شدم با پلیس 911 تماس حاصل نموده و گروگانگیریده شدن بنده توسط بیت کامت را اطلاع دهید
به همین برکت ، این کلمه ای که گفتی کل دستور زبان فارسی رو از بیخ نابود کرد :D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
تبریک به کاربر عزیز Benedict ولی خداییش پسر میدونی چه کار کردی؟
speechless_smiley.gif
با اولین حضورت بردی کسب کردی که مقام دوم برندگان این تاپیک ماه هاست که از کسبش عاجزه
hehaha_smiley.gif

هر چند برنده شدن از سرگئی اون هم با این اختلاف کم و در دقیقه 90 در گذشته باعث ایجاد مسائل و مشکلاتی برای جوانان بیگناه پرشین تولز شده، ولی مذاکراتی برای حفظ جان شما با تروریست های بیت کامت لند در حال انجامه. لذا نگران اون نور لیزر قرمز روی پیشونی تون نباشید و با خیال راحت موضوع بدید.

نور لیزر قرمزی نیست که کسی بخواد نگرانش باشه بلکه تیرهای زهر آلودی هستن که حتی به مهمانان بیگناه دعوت شده به شهر اسکایریم هم رحم نمیکنن!

قابل توجه دوستان.. من با چندتا از یچه های پی تی به دعوت از حاکم اسکایریم چند روز پیش به این شهر سفر کردیم و قرار بود امشب هم بمونیم تا فردا صبح برگردیم تا اینکه امروز صیح من رفتم بازار اسکایریم تا یه کیلو گوجه بخرم تا وقت ناهار در سواحل زیبای اسکایریم با بچه ها املت بزنیم ..
اما چشمتون روز بد نبینه
oh_smiley.gif
تا خریدم رو کردم و داشتم به سمت کلبه ام بر میگشتم ناگهان با سیل عظیمی از تیرهای مرگبار مواجه شدم و سریعا شهر رو ترک کردم و خداروشکر این گروه ظالم به هدف شومشون نرسیدن و همینطور که در تصوبر میبینید فقط یه تیر به پای چپم خورده
و الان تحت درمانم و دارم از روی تخت بیمارستان پست میدم! گفتم سریعا این موضوع رو خبر رسانی کنم تا یه وفت خدایی ناکرده فکر سفر به این شهر به سرتون نزنه شهری که حاکمانش حتی به مهمان هاشون هم رحم نمیکنن!

2014_11_21_12_30_45.jpg

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
ای بابا...
برنده ی این هفته که نیومده بن شدن :confused:
موضوع مسابقه ی هفته ی آینده چی میشه؟
راست میگیا دوست عزیز :eek::eek:
رکورد تاریخی زدن ایشون ، برای اولین بار در تاریخ پرشین تولز !
اولین حضور ! اولین قهرمانی ! اولین بن ! :general404::general404::general404:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
خوب ظاهرا مثل این که سرگئی کار خودش رو کرد و به جای این که توی دنیای واقعی یه بلایی سر Benedict بیاره با پرداخت رشوه های کلان توی دنیای مجازی بنده خدا رو بن کرد!
128fs4765852.gif

چرا آخه؟ واقعا چرا؟ چه گناهی کرده بود مگه؟ فقط یک بار برنده شده بود دیگه...

از بعد از این پست هر کاربری که زودتر از بقیه موضوع بده برای هفته بعد همون موضوع پیشنهادی ایشون مورد استفاده قرار می گیره. فقط حتما به پست دوم هم دقت کنید که موضوع تکراری در نیاد...

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
موضوع هفته بعد "تصویر زیبا از زیر و روی آب"

توضیحات:
2014_11_21_22_45_20.jpg

نمونه عکس برای درک بهتر موضوع :دی

water_horse_by_grau2ff3_d54263o.jpg

یه توضیح مختصر هم در مورد این عکس بدم که مربوط میشه به زمان دوستی ما با کشور اسکایریم در آن زمان حاکمان اسکایریم از ما میخواستن تا به عنوان مربی و کارشناس نظامی به فرزندان تن پرور و بی استعدادشون آموزش های نظامی از جمله سوارکاری تیراندازی و غیره بدیم:دی

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سلام دوستانن

این عکسو بعد از مدتی تونستم پیدا کنم
سرعت نت اینجا تا دوهفته داغون یعنی 20 کیلوبیت بزووور میشه:(
فقط هـــــدفم حضور در جوو دوستانتون بود:general504:
بازم ببخشید دیگه:oops:

lccd.jpg

اگه مورد قبول تیم داوری نیست بگید زودتر عوض کنم:p

albaloo2009

Registered User
لایک‌ها
219
the-underwater-park-shegeftiha-8.jpg
در اتریش پارکی وجود دارد که هر سال هنگام ذوب شدن برفها از کوه های اطراف آن، به زیر آب فرو رفته و تبدیل به یک پارک زیر آبی وزیبا با جاذبه گردشگری فراوان می شود.

بالا