برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدول این هفته:

8500141836673838332_Jadval%2010%20December%202014.png

تبریک میگم به Benedict عزیز که برنده مسابقه این هفته هستند و ازشون خواهش می کنم تا آخر شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذارند، و با دقت به پست دوم تاپیک موضوع شون تکراری هم نباشه.

سه نفر هم داریم با امتیاز 37 که به هر کدوم 1/3 مدال نقره می رسه که عبارتند از bitcomet، M1V و saeid.kh. بنابراین سعید عزیز و آقای برزویان با افتخار موفق میشن به جایگاه دوم مسابقه دست پیدا کنند و سرگئی هم در کسب پاداشی بهتر از 1/3 مدال نقره ناکام می مونه! :D

مدال برنز هم به بنده می رسه. :D

همگی خسته نباشید.

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
تبریک به benedict عزیز
منم یخورده دیر کردم وگرنه یه امتیاز خوب برا عکست داشتم:general408:
مرسی
با یه کم سرچ عکس مدنظرم رو پیدا کردم، فرداش که میخواستم عکس رو بزارم دیدم شما گذاشتینش. :D
لذا یه کم دیگه سرچ کردم. :p

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان ‎:)
من هم تبریک میگم به برنده و در مورد مدال با ارزشی که در میان بزرگان کسب کردم عرض کنم با توجه به اینکه خیلی زحمت کشیدم ‎:D مدالم رو با کسی قسمت نمیکنم. سایر دوستان تلاش کنن برای هفته های بعدی ‎:D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,818
تبریک به benedict عزیز
flower_smiley.gif
فقط خیلی شانس آوردی که این هفته وقت نشد با عکس اصلیم شرکت کنم:دی
2014_12_06_22_53_5711111.jpg

البته به قول سرکرده پا به سن گذاشته گروهک المحمود باید راه را برای جوانان باز کرد
Unti33tlezzzd_1222.gif

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
تبریک به benedict عزیز
flower_smiley.gif
فقط خیلی شانس آوردی که این هفته وقت نشد با عکس اصلیم شرکت کنم:دی
2014_12_06_22_53_5711111.jpg

البته به قول سرکرده پا به سن گذاشته گروهک المحمود باید راه را برای جوانان باز کرد
Unti33tlezzzd_1222.gif
ممنون سرگئی عزیز.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عکس من:

9519141876210234786_22-best-anti-smoking-ad.jpg

============================
توضیح در مورد عکس و نوشته اش:

زیر عکس نوشته شده: کسانی که سیگار نمی کشند ولی با دودش تماس دارند در طرف بد سیگار قرار دادند.

توضیح این که سیگار در انتهای خودش یه فیلـــتــر داره که مواد سمی موجود در اون رو تا حدی مهار می کنه و جلوی وارد شدنش رو به ریه های فرد می گیره، ولی آدم های اطراف اون فرد سیگاری حتی از نعمت این فیلتر هم بی بهره هستند و دود سیگار مستقیم داره میره توی ریه هاشون! و یادمون هم نره که در خیلی از مواقع این آدم های بیچاره اطراف شامل زن و بچه سیگاری ها هستند که دارند روزی چند ساعت هم باهاشون زندگی می کنند...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

عکس من:

9519141876210234786_22-best-anti-smoking-ad.jpg

============================
توضیح در مورد عکس و نوشته اش:

زیر عکس نوشته شده: کسانی که سیگار نمی کشند ولی با دودش تماس دارند در طرف بد سیگار قرار دادند.

توضیح این که سیگار در انتهای خودش یه فیلـــتــر داره که مواد سمی موجود در اون رو تا حدی مهار می کنه و جلوی وارد شدنش رو به ریه های فرد می گیره، ولی آدم های اطراف اون فرد سیگاری حتی از نعمت این فیلتر هم بی بهره هستند و دود سیگار مستقیم داره میره توی ریه هاشون! و یادمون هم نره که در خیلی از مواقع این آدم های بیچاره اطراف شامل زن و بچه سیگاری ها هستند که دارند روزی چند ساعت هم باهاشون زندگی می کنند...
از همه ی دوستان بخاطر تاخیر معذرت میخوام :)
مشاهده پیوست 724952

عجیجان لطفا مشغول امتیازدهی بشن تا آخر پنجشنبه. :)

Last edited:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان عزیز :)
نمیدونم چرا اطلاعیه های این تاپیک ، این هفته برای من نیومد و نتونستم در مسابقه ی این هفته شرکت کنم.
با توجه به اینکه قبلاً یکی از دوستان دلیل کاهش شرکت کننده ها رو ، پذیرفتن تصاویر خارج از زمان قانونی دونستن، من این هفته تصویر قرار نمیدم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
سلام به همه ی دوستان عزیز :)
نمیدونم چرا اطلاعیه های این تاپیک ، این هفته برای من نیومد و نتونستم در مسابقه ی این هفته شرکت کنم.
با توجه به اینکه قبلاً یکی از دوستان دلیل کاهش شرکت کننده ها رو ، پذیرفتن تصاویر خارج از زمان قانونی دونستن، من این هفته تصویر قرار نمیدم.
خیالت راحت سعید جون! اون یکی از دوستانی که این حرف رو زدند خودشون این هفته با تاخیر عکس گذاشتند. :D

عکست رو سریع بذار اگر قبل از امتیازدهی اولین نفر باشه می گذارمش توی اسپویلر. :D

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
خیالت راحت سعید جون! اون یکی از دوستانی که این حرف رو زدند خودشون این هفته با تاخیر عکس گذاشتند. :D

عکست رو سریع بذار اگر قبل از امتیازدهی اولین نفر باشه می گذارمش توی اسپویلر. :D
سلام بر حاج محمود عجیج ‎:)‎ خیلی مخلصیم. آقا الان توو ترافیک پشت فرمونم. برسم خونه انشا ا... میذارم.

بالا