برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عجیجان امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهیه. فراموش نشه یک وقت. :)

Ikaban

Registered User
لایک‌ها
145
mahi58: 9.5

Ikaban:0

M1V: 10

farshad10: 8

bitcomet: 9

kyle: 8

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده می کنید تیم ما باز هم موفق میشه به رتبه اول دست پیدا کنه و حال کلیه تروریست ها، توطئه گران و دشمنان رو که دست از هیچ تلاشی برای شکست اسکایریم بر نمی دارند بگیره!
f_crazytshvigm_7.gif

مدال نقره به طور مشترک به سرگئی و آقای برزویان می رسه و مدال برنز هم به میکائیل تعلق می گیره.

موضوع مسابقه جدید رو هم به زودی در تاپیک می گذارم. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
موضوع: هنر معماری

توضیح: تصویر خاصی از معماری زیبای یک ساختمان، بنای تاریخی یا مدرن، و یا هر نوع عکسی که به نظر شما به خوبی از هنر معماری حکایت داشته باشه پیدا کنید و در تاپیک بگذارید. ممنون. :)

---------------------------------------------------------------
یه خواهش: سعی کنید عکس گذاشتن رو خیلی به تعویق نندازید. در هفته های اخیر بعضی وقت ها اکثر تصاویر روز چهارشنبه گذاشته شدند که خوب اگر زودتر گذاشته بشن از نظر نظم زمانی و رعایت قوانین تاپیک جالب تر هستش. متشکرم. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عکس این هفته من) تصویری از Opera House شهر سیدنی:

یادآوری: بچه ها لطفا سعی کنید تا فرداشب ساعت 12 عکس هاتون رو در تاپیک بگذارید. :)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
Sagrada Família

Sagrada-Fam%C3%ADlia-7.jpg

ساگرادا فامیلیا (واژهٔ لاتین به معنی خانوادهٔ مقدس) کلیسایی در شهر بارسلون است که علاوه بر مکان مذهبی بودن، از جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود.

این کلیسای کاتولیک از سال ۱۸۸۲ میلادی در حال ساخت بوده و پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۶ ساخت آن تمام نخواهد شد.

این کلیسا را آنتونیو گائودی (۱۸۲۸-۱۹۲۶) معمار مشهور اسپانیایی طراحی کرد که ۱۵ سال آخر عمرش را صرف تکمیل این کلیسا نمود.
sagrada_familia_i_by_dianacretu.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلت شرکت در مسابقه است. کسی خواست شرکت کنه فراموش نکنه. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

نصیرالملک شیراز

12821774493491291463.jpg

عکس این هفته من) تصویری از Opera House شهر سیدنی:

یادآوری: بچه ها لطفا سعی کنید تا فرداشب ساعت 12 عکس هاتون رو در تاپیک بگذارید. :)

Sagrada Família

Sagrada-Fam%C3%ADlia-7.jpg

ساگرادا فامیلیا (واژهٔ لاتین به معنی خانوادهٔ مقدس) کلیسایی در شهر بارسلون است که علاوه بر مکان مذهبی بودن، از جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود.

این کلیسای کاتولیک از سال ۱۸۸۲ میلادی در حال ساخت بوده و پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۶ ساخت آن تمام نخواهد شد.

این کلیسا را آنتونیو گائودی (۱۸۲۸-۱۹۲۶) معمار مشهور اسپانیایی طراحی کرد که ۱۵ سال آخر عمرش را صرف تکمیل این کلیسا نمود.
sagrada_familia_i_by_dianacretu.jpg

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
امتیازات خودم:

bitcomet: 10 عالی...

mahi58: 0

kyle: 10 بسیار تصویر قشنگیه. اون جرثقیل هاش یه کم توی ذوق می زنه، ولی حیفه زیر 10 بهش بدیم. :)

M1V: 9

Ikaban: 9

باز هم امتیازات خوب بود، چون عکس ها عالی بودند.
35054211301510412624.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
عجیجان امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهیه. فراموش نشه یک وقت. :)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201

bitcomet: 9

mahi58=10

kyle: 0

M1V: 9

Ikaban:9

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,818
bitcomet: 0

mahi58: 8

kyle: 9

M1V: 8

Ikaban: 9

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده میشه دو کاربر (سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی و میکائیل) در امتیاز 38 با هم مساوی هستند. طبق روال معمول میریم سراغ نتیجه بازی مستقیم این دو تیم، که چون امتیاز داده شده به همدیگه مساوی (9) بوده به سراغ حجم عکس شون میریم، که در اینجا با توجه به این که حجم عکس میکائیل (kyle) پایین تر از سرگئی (bitcomet) بوده بنابراین kyle رو برنده این هفته اعلام می کنیم. :)

ضمن تبریک به میکائیل، خواهشا تا آخر شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذارید و به پست دوم تاپیک که حاوی لیست موضوعات قبلی هستش هم دقت بکنید که موضوع تون تکراری نباشه.

مدال نقره این هفته مشترکا به سه کاربر دیگه یعنی من و M1V و Ikaban می رسه و برنزی هم نداریم این هفته. :دی

------------------------------------------------------
یک نظرسنجی:
- دوستان این هفته در خصوص روش تعیین برنده در شرایط امتیاز مساوی نظر خودشون رو بنویسند. من همیشه در شرایط امتیاز مساوی برنده رو با توجه به امتیازی که دو نفر به هم دادند انتخاب می کردم. فقط بعضی موقع ها دو نفر هم به همدیگه امتیاز مساوی می دادند که این جور موقع ها به پیشنهاد سرگئی میریم سراغ حجم عکس و هر کس حجم عکسش کمتره برنده میشه (این روش همیشه تعیین کننده است، چون حجم عکس مساوی بسیار بعیده).

اگر به نظرتون این روش ها عادلانه است که بنویسید همین ها خوبه، ولی اگر به نظرتون این روش ها جالب نیست یا روش دیگه ای به نظرتون بهتر میاد اونها رو ذکر کنید. ممنون.

ساختمان مقر فرماندهی گروه تروریستی سرگئی در بیت کامت لند:

گفته میشه نقشه این ساختمون توسط خود شخص سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی کشیده شده و دفتر خود این معلون هم در اون اتاق بزرگه مستقره که در محل ماشه تفنگ قرار داره. ظاهرا سرگئی کلی هم ادعای هنرمندی و کاردرست بودن داره به خاطر طراحی نقشه این بنا؛ به طوری که در 485 مسابقه معماری برتر شرکت کرده (و البته حتی یه دونه جایزه هم نبرده)! :دی

واقعا افسوس! میلیاردها دلار پول عرق جبین اون کشاورز و کارگر مظلوم بیت کامت لندی صرف شده برای درست کردن چی...
60282736532532785528.gif

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
همونطور که مشاهده میشه دو کاربر (سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی و میکائیل) در امتیاز 38 با هم مساوی هستند. طبق روال معمول میریم سراغ نتیجه بازی مستقیم این دو تیم، که چون امتیاز داده شده به همدیگه مساوی (9) بوده به سراغ حجم عکس شون میریم، که در اینجا با توجه به این که حجم عکس میکائیل (kyle) پایین تر از سرگئی (bitcomet) بوده بنابراین kyle رو برنده این هفته اعلام می کنیم. :)

ضمن تبریک به میکائیل، خواهشا تا آخر شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذارید و به پست دوم تاپیک که حاوی لیست موضوعات قبلی هستش هم دقت بکنید که موضوع تون تکراری نباشه.

مدال نقره این هفته مشترکا به سه کاربر دیگه یعنی من و M1V و Ikaban می رسه و برنزی هم نداریم این هفته. :دی

یک نظرسنجی:
- دوستان این هفته در خصوص روش تعیین برنده در شرایط امتیاز مساوی نظر خودشون رو بنویسند. من همیشه در شرایط امتیاز مساوی برنده رو با توجه به امتیازی که دو نفر به هم دادند انتخاب می کردم. فقط بعضی موقع ها دو نفر هم به همدیگه امتیاز مساوی می دادند که این جور موقع ها به پیشنهاد سرگئی میریم سراغ حجم عکس و هر کس حجم عکسش کمتره برنده میشه (این روش همیشه تعیین کننده است، چون حجم عکس مساوی بسیار بعیده).

اگر به نظرتون این روش ها عادلانه است که بنویسید همین ها خوبه، ولی اگر به نظرتون این روش ها جالب نیست یا روش دیگه ای به نظرتون بهتر میاد اونها رو ذکر کنید. ممنون.
سلام خدمت همه
ممنون از محمود عزیز
باورم نمیشد برنده بشم
همینطوری به احترام شما و تاپیک شرکت کردم این هفته
ولی خوشحال شدم

راجب نظر سنجی هم نظر خاصی نداره چند دوره اینطور بوده و خیلی دورها باختما ولی نمیدونم چیز خاصی به ذهنم خورد از همین تریبون اعلام میکنم

بالا