برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
قانون یک چهارچوب داره و هرچی خارج اون باشه رو نمیپذیره و به این تحلیل شما میگن دور زدن قانون
ضمن اینکه اینکار شما خلاف ماده 7 و4 و قانون الحاقی اول می باشد
4- برای ایجاد نظم و یکدستگی در تاپیک، لطفا امتیازات رو در زمان مشخص شده با ذکر عنوان کاربری شرکت کننده ای که عکس رو گذاشته در یک پست قرار دهید، و تا حد امکان این پست رو ویرایش نکنید.
7- تجربه نشون داده که حتی کوچک ترین بی قانونی هم ممکنه باعث دلخوری دوستان دیگه بشه، بنابراین خواهشمندیم از اجرای دقیق قوانین تاپیک دلخور نشوید، و همچنین از زدن پست هایی مثل "این بار استثنائا این طور بشه" و... خودداری کنید.

قانون الحاقی اول: هر نوع حرکات مشکوک برای افزایش شانس برد (شرکت در مسابقه با دو نام کاربری - تبانی دو نفر و نمرات بالا به هم دادن - دشمنی و مکررا امتیاز کم دادن به یک کاربر خاص - ...) ممنوعه و در صورتی که کاربری چنین کارهایی رو مرتکب بشه مدیریت بخش شدیدا با این مساله برخورد خواهند کرد.
آقا سخت نگیرید این مسابقه کاملاً فان هست و بی عدالتی هم بعضاً مشاهده شه ارزش مطرح کردن نداره بهتره خودتونو وفق بدید اگه میخواید فعالیت کنید.

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
آقا سخت نگیرید این مسابقه کاملاً فان هست و بی عدالتی هم بعضاً مشاهده شه ارزش مطرح کردن نداره بهتره خودتونو وفق بدید اگه میخواید فعالیت کنید.
خیر نمیخوام خودمو با بی قانونی وقف بدم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده میشه این هفته هم سرگئی (bitcomet) موفق میشه رتبه اول مسابقه رو به دست بیاره. بردی که با میانگین امتیاز خنده دار 8.625 به دست بیاد خیلی جای تبریک گفتن که نداره. افراد همگی بهش بخندید!
18903376512051939785.gif

سرگئی موضوع هفته بعد یادت نره. :)

مدال نقره این هفته تعلق می گیره به آقای برزویان و مدال برنز هم به حاجی تون.

همگی خسته نباشید. :)

-------------------------------------------------
قانون یک چهارچوب داره و هرچی خارج اون باشه رو نمیپذیره و به این تحلیل شما میگن دور زدن قانون
ضمن اینکه اینکار شما خلاف ماده 7 و4 و قانون الحاقی اول می باشد
4- برای ایجاد نظم و یکدستگی در تاپیک، لطفا امتیازات رو در زمان مشخص شده با ذکر عنوان کاربری شرکت کننده ای که عکس رو گذاشته در یک پست قرار دهید، و تا حد امکان این پست رو ویرایش نکنید.
7- تجربه نشون داده که حتی کوچک ترین بی قانونی هم ممکنه باعث دلخوری دوستان دیگه بشه، بنابراین خواهشمندیم از اجرای دقیق قوانین تاپیک دلخور نشوید، و همچنین از زدن پست هایی مثل "این بار استثنائا این طور بشه" و... خودداری کنید.

قانون الحاقی اول: هر نوع حرکات مشکوک برای افزایش شانس برد (شرکت در مسابقه با دو نام کاربری - تبانی دو نفر و نمرات بالا به هم دادن - دشمنی و مکررا امتیاز کم دادن به یک کاربر خاص - ...) ممنوعه و در صورتی که کاربری چنین کارهایی رو مرتکب بشه مدیریت بخش شدیدا با این مساله برخورد خواهند کرد.
اگر کار کسی که دیر امتیازدهی می کنه خلاف هم باشه هر بی قانونی یه مجازاتی داره. در خصوص تمام مسائل (و تغییرات لازم) از همون ابتدا در این تاپیک رای گیری صورت می گرفته و در مورد این مساله که اگر کسی دیر عکس گذاشت یا دیر امتیاز داد چه برخوردی صورت بگیره هم خرد جمعی و نظر اعضا بر این بوده که سخت گیری نباشه. اگر شما اصرار دارید می تونیم این هفته یه رای گیری مجدد بگذاریم که ببینیم بچه ها نظرشون چیه؟ مثل همیشه اگر رای اکثریت این باشه که عکس ها و امتیازاتی که دیرتر گذاشته شدند حذف بشن من قبول می کنم.

در مورد قانون الحاقی اول: اگر احساس می کنید تخلفی صورت گرفته و تبانی یا دشمنی یا ... در کار بوده در پیغام خصوصی به صورت مستند ذکر کنید، مجازات این قضیه بسیار جدیه و قبلا هم چند بار به محرومیت کاربر متخلف منجر شده.

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
نظر جمعی در مقابل قانون ارزشی ندارد مگر آنکه موجب اصلاح قانون گردد اگر قرار بر این رویه بود باید در پست قوانین عنوان میشد

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
نظر جمعی در مقابل قانون ارزشی ندارد مگر آنکه موجب اصلاح قانون گردد اگر قرار بر این رویه بود باید در پست قوانین عنوان میشد
همه این صحبت ها نظر شخصی شما در مورد قانون و رای جمعی و اداره این تاپیک و... هستش. بنده هم به هیچ عنوان با این نظرات موافق نیستم. ولی همونطور که گفتم این تاپیک نه با نظر شخصی من اداره میشه نه با نظر شخصی شما.

ادامه این بحث در اینجا لازم نیست (خواستید در گروه نظرات و پیشنهادات ادامه میدیم). موفق باشید.

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
تعریف قانون نظر شخصی نیست و من هم امیدوار بودم این تاپیک با قانون اداره بشه نه نظر شخصی
و اگر کسی با رعایت قوانین موافق نیست این اخرین پستم در این تاپیک خواهد بود
خدا نگهدار

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ببخشید یک بند مهم از قوانین ناقص هست، لیست موضوعات مطرح شده+ تعداد دفعات تکرار شده در پست اول ذکر شه جهت اینکه حدالمقدور تکرار نشه ...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
امروز سه شنبه است و آخرین مهلت عکس گذاشتنه. تا فردا که اسپویلر رو می گذارم لطفا همه عکس هاتون رو بگذارید.

---------------------------------------------------
عکس من:

-----------------------------------------------------------
ببخشید یک بند مهم از قوانین ناقص هست، لیست موضوعات مطرح شده+ تعداد دفعات تکرار شده در پست اول ذکر شه جهت اینکه حدالمقدور تکرار نشه ...
موضوع ها که در پست دوم همه ذکر شدند. در خصوص تکرار هم، مگه اصلا موضوع تکراری داریم؟ o_O

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

امروز سه شنبه است و آخرین مهلت عکس گذاشتنه. تا فردا که اسپویلر رو می گذارم لطفا همه عکس هاتون رو بگذارید.

---------------------------------------------------
عکس من:

-----------------------------------------------------------

موضوع ها که در پست دوم همه ذکر شدند. در خصوص تکرار هم، مگه اصلا موضوع تکراری داریم؟ o_O

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهیه. فراموش نگردد یک وقت. :)

--------------------------------------------------
امتیازات خودم:

Vlasek: 8

kyle: 8

mahi58: 0

M1V: 9

Ikaban: 9

bitcomet: 9

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن