برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

برنده این هفته M1V هستند که بهشون تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع مسابقه جدید رو تا آخر شنبه اعلام کنند.

برنده مدال نقره خودم و Ikaban هستیم به طور مشترک و مدال برنز هم به سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی (bitcomet) می رسه.

همگی خسته نباشید. :)

-------------------------------------------
برنده ماه مرداد: خود آقای برزویان (M1V)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بی تو، مهتاب‌شبی، باز از آن كوچه گذشتم،

همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم،

شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم،

شدم آن عاشق دیوانه كه بودم.

amirmohamadi_20153244.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امروز پنجشنبه است و مهلت آخره برای امتیازدهی. فراموش نگردد یک وقت:

اسپویلر:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
Vlasek:10

kyle:10

starshop:10

M1V:10

10:Ikaban

bitcomet:10

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
Vlasek: 8

kyle:0

starshop: 8

M1V:8

9: Ikaban

bitcomet:9

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
Vlasek: 8

kyle:9

starshop: 8

M1V:9

8: Ikaban

bitcomet:0

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

برنده این هفته متاسفانه تروریست معروف تاپیک، سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی (bitcomet) هستند. ضمن عرض تسلیت به دوستان به مناسبت این واقعه نامیمون، از سرگئی خواهش می کنم موضوع هفته بعد رو تا آخر شنبه در تاپیک بگذارند.

مدال نقره این هفته به kyle و M1V (میکائیل و آقای برزویان) می رسه و مدال برنز هم به Ikaban (که اسم شون رو متاسفانه هنوز نمی دونم) تعلق پیدا می کنه.

همگی خسته نباشید. :)

----------------------------------------------------
@hdsd
از این که نظرتون رو در مورد عکس ها نوشتید ممنون. اگر در هفته های آینده سعی کنید در روز شنبه تا سه شنبه با گذاشتن عکس در مسابقه شرکت هم بکنید امتیازات تون در جدول هم لحاظ میشه و شانس برد دارید. :)

@starshop
موقع امتیازدهی لطفا به خودتون امتیاز 0 بدید و ترجیحا به بقیه بچه ها هم امتیاز مساوی ندید. این نوع امتیازدهی (به همه 10 میدم یا امثالهم) در صورتی که هر چند وقت یک بار کسی به دلیل کمبود وقت یا هر دلیل دیگه انجام بده اشکالی نداره، ولی ترجیحا خواهش مون اینه که بچه ها به خودشون صفر بدن و به بقیه شرکت کنندگان بر حسب جذابیت عکس شون امتیازات متفاوت بدن.

ممنون. :)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
موضوع هفته آینده "وداع"

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ببخشید ما تا 24 پنجشنبه شب هر چی صبر کردیم کسی امتیاز نداده بود برداشت کردیم همه گذاشتند آخرین نفر امتیاز بدن بلکه خودشون برنده شن، بهتره کمی نظم بگیره این بخش که سوءتفاهم و تخلفی صورت نگیره ...
سپاس

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
ببخشید ما تا 24 پنجشنبه شب هر چی صبر کردیم کسی امتیاز نداده بود برداشت کردیم همه گذاشتند آخرین نفر امتیاز بدن بلکه خودشون برنده شن، بهتره کمی نظم بگیره این بخش که سوءتفاهم و تخلفی صورت نگیره ...
سپاس
راه حل: متاسفانه من این هفته خیلی گرفتار بودم و نه رسیدم توی مسابقه شرکت کنم نه زمان عکس گذاشتن و اسپویلر و اینها رو به موقع یادآوری کنم. ولی شما منتظر پست زدن من که امروز مهلت آخر امتیازدهیه نمی موندید؛ خود شما (یا هر کدوم دیگه از بچه ها) امتیازدهی رو شروع می کردید و ترجیحا روز پنجشنبه هم به بقیه یه یادآوری می کردید که امروز روز آخر امتیازدهیه. معمولا بچه ها چه عکس گذاشتن و چه امتیازدهی رو در لحظات آخر انجام میدن و این قضیه ربطی به برنده شدن و غیره و ذلک هم نداره و بیشتر از سر گرفتاری های روزمره است. بعضی هم دوست دارند یک نفر امتیازدهی رو انجام بده تا از روش کپی - پیست کنند و عددها رو پاک کنند و اصلاح کنند و یه نفر که امتیاز بده بقیه پشت سرش سریع امتیازدهی می کنند.

در کل برای من اجرای خشک و دقیق مقررات کاری نداره، ولی همین جو دوستانه و معمول تاپیک رو بیشتر می پسندم. :)

یادآوری: گذاشتن اسپویلر امتیازدهی و یادآوری روز آخر عکس گذاشتن یا روز آخر امتیازدهی جزو قوانین تاپیک نیست، و من فقط به جهت آسون تر شدن کار برای دوستان اینها رو انجام میدم. خواهش می کنم اگر زمانی من گرفتار بودم و نرسیدم به تاپیک سر بزنم دوستان خودشون این کارها رو انجام بدن. ممنون. :)

بالا