برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
به همه دوستان 10 میدم
خسته نباشید

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

برنده این هفته هم متاسفانه و در کمال شرمندگی تروریست معروف و شناخته شده تاپیک، سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی (bitcomet) هستند! ضمن عرض تبریک به خود ایشون و عرض تسلیت به اعضای دیگه تاپیک (و همچنین تمام آزادی خواهان و فعالان حقوق بشر جهان) از سرگئی می خوام موضوع مسابقه جدید رو تا آخر شنبه در تاپیک بگذاره.

مدال نقره به تیم حاجی تون می رسه و مدال برنز هم به میکائیل عزیز (kyle) تعلق می گیره.

همگی خسته نباشید. :)

----------------------------------------------------
و اما می رسیم به اصل قضیه:

++++++++++++++++++
نمیدونم سرگئ دیگه از این کشاورزای بدبخت چی میخاد اخه
بابا اینا گوناه دالن دلت به حالشون بسوزه:general503::general503::general503::general503:

+++++++++++++++++++++++++++++++++
سیستم های اطلاعاتی اسکایریم در مورد مساله ای که شما اشاره کردید تحقیق کردند. بدبختانه نمی دونم کدوم شیر پاک خورده ای اومده به سرگئی گفته که کشاورزهای فلان جای دنیا دارند پول خوبی در میارند! این سرگئی هم حالا این همه قتل و غارت و آدم ربایی و ترور کمش بود، تازگی کشاورزی رو هم به مجموعه افتخارات خودش اضافه کرده! اما کشتِ چی؟ شما فکر کردید این بشر میاد واسه من و شما گندم بکاره که ما بخوریم و حالش رو ببریم؟ عمرا! تا یه عنصر شیطانی توی یه قضیه وجود نداشته نباشه سرگئی اصلا نگاه هم نمی کنه بهش! خودتون ببینید:

متاسفانه این تروریست بی رحم که بوی پول به مشامش خورده بوده 99 درصد مزارع خشخاش افغانستان و پاکستان رو به زور قبضه کرده و کشاورزان بی گناه رو به بردگی گرفته تا براش مواد تولید کنند و از اون ور هم قیمت مواد رو در اروپا و آمریکا 40 برابر افزایش داده تا بتونه پول بیشتری کاسبی کنه!

واقعا که سرگئی! خجالت نمی کشی؟ اون کشاورز بیچاره تا به حال عذرش موجه بود و می گفت من اگر این کار رو نکنم زن و بچه ام از گرسنگی می میرند! ولی تو دیگه چرا آخه؟ تو پس فردا در مقابل بدبختی و بیچارگی میلیون ها جوان در دنیا چی می خوای جواب بدی؟!

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
سلام ببخشيد امتياز ندادم بازم يادم رفت فكر كنم كار استكبار جهاني و سردسته اونا باشه اين محمودم كه كاري نميكنه راستي ريمستر اسكايرم اومده ها بيا جلو اين وحيد رو بگير با گرافيك بهتر :general106::general106::general108::general511:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
درود مجدد به همه خصوصاً mahi58 گرامی گرداننده مسابقه هفتگی
موضوع کشاورز رو بنده مخصوصاً امتیازی ندادم بلکه یک آنالیز کرده باشم از نحوه امتیازدهی دوستان براساس کیفیت عکسها ...
پیشنهاد میکنم در صورتی که امتیازدهی براساس تعداد افراد شرکت کننده با ضریب 1 باشد به نتایج منطقی تری میرسیم تا محدوده 0 تا 10 با ضریب مینیمم 0/5
فرضاً 8 شرکت کننده داشتیم هفته گذشته که امتیاز هر شرکت کننده به دیگران براساس کیفیت تصویر هر فرد بین اول تا هفتم میشود یا بعنوان مثال چند نفر مجموعاً جایگاه سوم میگیرند و با جمع بندی نهایی گرداننده مسابقه، منطقی تر مشخص میشود که جایگاه فرد در آن هفته واقعاً لایقش بوده یا خیر.
احساس میکنم با این کار درصد خطا کمتر و سلامت مسابقه بالاتر میرود موافقید؟
همچنین جمع زدن امتیازات هم آسانتر میشود.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
درود مجدد به همه خصوصاً mahi58 گرامی گرداننده مسابقه هفتگی
موضوع کشاورز رو بنده مخصوصاً امتیازی ندادم بلکه یک آنالیز کرده باشم از نحوه امتیازدهی دوستان براساس کیفیت عکسها ...
پیشنهاد میکنم در صورتی که امتیازدهی براساس تعداد افراد شرکت کننده با ضریب 1 باشد به نتایج منطقی تری میرسیم تا محدوده 0 تا 10 با ضریب مینیمم 0/5
فرضاً 8 شرکت کننده داشتیم هفته گذشته که امتیاز هر شرکت کننده به دیگران براساس کیفیت تصویر هر فرد بین اول تا هفتم میشود یا بعنوان مثال چند نفر مجموعاً جایگاه سوم میگیرند و با جمع بندی نهایی گرداننده مسابقه، منطقی تر مشخص میشود که جایگاه فرد در آن هفته واقعاً لایقش بوده یا خیر.
احساس میکنم با این کار درصد خطا کمتر و سلامت مسابقه بالاتر میرود موافقید؟
همچنین جمع زدن امتیازات هم آسانتر میشود.
من شخصا موافق این نحوه امتیازدهی نیستم، چون به نظرم مشکل خاصی رو حل نمی کنه و فقط امتیازدهی مشکل تر میشه. همین الان هم بعضی از بچه ها امتیازدهی انجام نمیدن، اگر سخت تر باشه که دیگه بدتر میشه.

کلا به نظر من سیستم امتیازدهی در حال حاضر خوبه و مشکل خاصی نداره که بخواد اصلاح بشه، ولی طبق معمول دوستان می تونند به پیشنهاد شما رای بدن و اگر رای کلی مثبت باشه این تغییر صورت می گیره.

سلام
چطور پیدا میکنید این عکس رو هم به زور پیدا کردم ಠ_ಠ
سلام. به تاپیک خوش آمدید.

با مطالعه پست اول تاپیک می تونید با قوانین و مقررات و روال هفتگی مسابقه آشنا بشید.

در خصوص پیدا کردن عکس از طریق جستجو در گوگل به زبان فارسی یا انگلیسی، جستجو بین فایل هایی که خودتون روی هارد دارید و... می تونید عکس پیدا بفرمایید.

در خصوص عکس، حجم عکس شما نباید بیش از 400 کیلوبایت باشه. اگر بیشتر شد باید یا سایز عکس رو کمتر کنید که حجمش بیاد پایین، یا به صورت بندانگشتی توی انجمن قرار بدیدش. این عکس شما رو من بندانشگتی (Thumbnail) کردم.

اطلاعات بیشتر: راهنمای قرار دادن تصاویر در انجمن

پ.ن: به درخواست کاربر عکس با حجم مناسب جایگزین عکس بندانگشتی شد.

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
hmpk_biker3.jpg

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
موضوع جالبه من هم عکس موتور خودم رو میزارم :) موتور خوبیه گازشو بگیرید آسفالت ها رو پاره میکنه, عصبانی بشه از دیوار ها بالا میره :)
حجم عکس هم مطابق قوانینه, همش 70 کیلوبایته الکی گیر ندید :-/

hsb2_12545555.235.jpg

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
موتور سوار Przemek Pawlicki که قهرمان اروپا است ، در حالی در پیست موتورسواری Leszno در لهستان می راند ، که گویا با آتش گرفتن فاصله ی چندانی ندارد.

عکس از: Red Bull Photography
دوربین: NIKON D4
سال: 2016
2016_11_15_15_58_4398.jpg

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلته برای عکس گذاشتن. فراموش نگردد یک وقت. :)

---------------------------------------------
عکس من:

بالا