برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
آخرین مهلت عکس گذاشتن تا آخر فرداشب پنجشنبه.

===========================
عکس من:

Temp.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

مشاهده پیوست 1255897

هر بار میام امتیاز بدم یا عکس بزارم بن میشم! به هر حال همینکه چند تا جمله خوب و مفید از فلسفه پیدا کردید که توی ذهنتون بمونه و یه کم هم با گیاهخواری آشنا شدید با ارزش بود.

سلام وحید جان عرض ارادت دوست خوبم
ماشالا خوب یادته ها
ولی موندم چرا یادت نیست آخرکار از سوی دیکتاتوری حاکم، به ما انگ و برچسب تبانی زدن که باعث شد من برای همیشه از این تاپیک برم

آینه :

مشاهده پیوست 1255980

مخلص آقا سعید گلم هستیم @saeid.kh

مشاهده پیوست 1255993

سلام به همه ی عزیزان :)
درود بر @mehrashkan عزیز
خوشحالم بعد از مدتها شما رو میبینم

download_jpeg_23.jpg

سلام اشکان جان مخلصیم
hats_off_salute_smiley_emoticon_gif_2b4bbb0ebd2c5d33eaf6964dbb2b950f.gif

یادمه اون زمان هر هفته بالای ۲۰ تا شرکت کننده داشتیم که خیلی هاشون از قبل هم رو می شناختند و با هم رفیق بودند برای همین این سوءتفاهم ها در امتیازدهی گاها پیش می اومد.
به هر حال من و المحمود همیشه از دیدن دوباره بچه های قدیمی تاپیک مثل خودت و یادآوری خاطرات خوش اون دوران خوشحال می‌شیم
gh.gif

آخرین مهلت عکس گذاشتن تا آخر فرداشب پنجشنبه.

===========================
عکس من:

مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

====================
امتیازات من:

Vlasek: 9

Business plan: 9

mehrashkan: 8

saeid.kh: 10 چه جالب. :دی

bitcomet: 9

bestmovie: 10 فوق العاده بود. مرد تنهای خدا...

mahi58: 0

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
قطعا بهتر از من تفاوت سوتفاهم و تهمت رو میدونی (نه میبخشیم و نه فراموش میکنیم)
ضمنا من هم از دیدن مجدد تو و سعید در این فروم خیلی خوشحال شدم (اوضاع وحشتناکیه باید قدر هر لحظه رو دونست هیچکس نمیدونه فردا چی به سرمون میاد)

امتیازات به ترتیب:

Business plan: 5.5

mehrashkan: 0

saeid.kh: 10

bitcomet: 8

bestmovie: 6

mahi58: 7

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

Business plan: 6

mehrashkan: 8 حس ترسناکی توی عکسه :eek::D

saeid.kh: 0

bitcomet: 8 این صحنه روزیاد دیدم. خستگی از روزمرگی، ترافیک و زندگی...

bestmovie: 7

mahi58: 10 جالب بود. غرور، تکبر و خود بزرگ بینی... تهش نابودی میاره.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
جدول این دوره:

30 Mordad 1400.png

همونطور که در تصویر می بینید داش سعید این دوره برنده قاطع مسابقه هستند. هزار ماشالا از همه هم 9 و 10 گرفتند و حتی بنده که مدال خوش رنگ نقره رو به خودم اختصاص دادم هم کلی با ایشون اختلاف امتیاز دارم، چه برسه به سرگئی که مدال بد رنگ برنز رو به خودش اختصاص داده. 😁

سعید جان موضوع جدید رو بنویس بی زحمت.

همگی هم خسته نباشید. :)

=========================
آینه چون نقش تو بنمود راست -------------------------------------- خود شکن آیینه شکستن خطاست!

Final.jpg

واقعا شرم آوره سرگئی! اون آینه آخه مگه به غیر از این که واقعیت تو رو بهت نشون بده گناه دیگه ای داره که این طوری حرصت رو سرش خالی می کنی؟ میازار آینه ای که سرگئی کش است! ----------- که جان دارد و جان شیرین خوش است! :دی

=========================
موندم چرا یادت نیست آخرکار از سوی دیکتاتوری حاکم، به ما انگ و برچسب تبانی زدن که باعث شد من برای همیشه از این تاپیک برم

قطعا بهتر از من تفاوت سوتفاهم و تهمت رو میدونی (نه میبخشیم و نه فراموش میکنیم)
دوست گرامی، این طور صحبت کردن راجع به اون قضایا درست نیست.

چیزی که من از اون ماجرا یادمه اینه که مدت ها امتیازدهی شما مورد اعتراض نه فقط من، بلکه خیلی از دوستان دیگه بود. با این وجود من همونطور که همیشه عمل می کنم در قدم اول بدون ذکر اسم شما یا کس دیگه یک تذکر کلی دادم. ناگهان بعد از تذکر من شما با این فکر که همه می دونند من رو میگه شروع کردید به اعتراض و بچه های دیگه تاپیک هم شروع کردند اعتراض به شما و پای نفر دیگه ای هم وسط اومد و درآخر شما با دلخوری خداحافظی کردید.

چه کسی مقصر اون قضیه بود؟ شما که میگید دیکتاتور، اگر من مقصر بودم یعنی رویه درست این بود که بعد از اون همه اعتراض و حاشیه نباید تذکر می دادم؟ اگر اون کاربر دیگه مقصر بود آیا حق نداشت اعتراض خودش رو نسبت به رویه امتیازدهی شما بگه؟ کی اشتباه کرد این وسط و اگر چطور عمل می کرد بهتر بود؟ اگر دوست نداشتی علنی بگی تو پیغام خصوصی برام بنویس بیشترین ناراحتی ات از دست کی و چیه؟

از این حرف ها گذشته هم، همون طور که سرگئی گفت ما قدیمی ها همه از برگشتت خوشحالیم. هیچ مشکلی هم از قضایای قدیم نیست، فقط سعی کن خودت رو از حاشیه های مشابه دور نگه داری.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
درود و عرض ادب به همه ی عزیزان :)
من اعتراف میکنم حتی 1% هم احتمال نمیدادم عکس انتخابی من بتونه رتبه ای غیر از آخر رو کسب کنه!!!
به نظر خودم تصویر بسیار ساده ای بود.
با این حال از کسب عنوان قهرمانی در میان غولهای عکاسی، خوشحالم 😅

در مورد انتخاب موضوع هم "دوستان قدیمی" رو انتخاب میکنم.
امیدوارم دوستی ها پایدار تر باشه.
در دوره ای که آدم از فردای خودش بی خبره، چه بهتر که کدورت ها دور ریخته بشه و همه دور هم دقایقی رو به شادی بگذرونیم.
ارادتمندم.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
تبربک به سعید عزیز برای این برد شیرین:)

======================

دیکتاتورها و بازتابی از گذشته شومشون:دی

dsfdsefsdgfdg.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
آخرین مهلت گذاشتن عکس تا آخر فرداشب (جمعه شب).

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تصویر این هفته:

RGCHJA.jpg

دوست گرامی، این طور صحبت کردن راجع به اون قضایا درست نیست.
در مورد اتفاقاتی که قشنگ نبودن هرجور حرف بزنی درست نیست
چیزی که من از اون ماجرا یادمه اینه که بچه های دیگه تاپیک هم شروع کردند اعتراض به شما
اشتباه یادتونه
چه کسی مقصر اون قضیه بود؟
شما که تخیل و برداشت شخصی خودت رو ملاک قضاوت دیگران قرار میدی و براحتی تهمت میزنی
شما که میگید دیکتاتور
همین که توی قوانین ذکر شده ملاک تشخیص مدیریته مصداق بارز دیکتاتوریه
دیکتاتور به کی و دیکتاتوری به چی میگن؟ یه نفر بنا به تشخیص خودش فکر کنه نتیجه بگیره تصمیم بگیره و حکم صادر کنه
چرا؟ چون مدیره
به این نمیگن دموکراسی، میگن دیکتاتوری
فقط سعی کن خودت رو از حاشیه های مشابه دور نگه داری
یه ضرب المثلی داریم که میگه : کثافت رو هرچی بهم بزنی بوی بدش درمیاد!
پس بهتره بیشتر .....
ولی ما، تهمت های بیجا رو نه فراموش میکنیم و نه میبخشیم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

=============================
امتیازات من:

Vlasek: 10

mahi58: 0

saeid.kh: 9

bitcomet: 9

mehrashkan: 9

=============================
در مورد اتفاقاتی که قشنگ نبودن هرجور حرف بزنی درست نیست

اشتباه یادتونه

شما که تخیل و برداشت شخصی خودت رو ملاک قضاوت دیگران قرار میدی و براحتی تهمت میزنی

همین که توی قوانین ذکر شده ملاک تشخیص مدیریته مصداق بارز دیکتاتوریه
دیکتاتور به کی و دیکتاتوری به چی میگن؟ یه نفر بنا به تشخیص خودش فکر کنه نتیجه بگیره تصمیم بگیره و حکم صادر کنه
چرا؟ چون مدیره
به این نمیگن دموکراسی، میگن دیکتاتوری

یه ضرب المثلی داریم که میگه : کثافت رو هرچی بهم بزنی بوی بدش درمیاد!
پس بهتره بیشتر .....
ولی ما، تهمت های بیجا رو نه فراموش میکنیم و نه میبخشیم
گرامی، شما در موقعیت بخشیدن یا فراموش کردن نیستید اصلا! از قرار معلوم شما در موقعیت "خدا کنه با گذشت زمان همه یادشون رفته باشه اصل قضیه چی بوده و بتونم یه کم مظلوم نمایی کنم" قرار دارید، ولی از بدبیاری شما، بنده عکس های مربوط به اون قضیه و امتیازدهی درخشان شما رو هنوز روی هاردم داشتم، که تقدیم می کنم!

دوستانی که اون زمان همراه ما نبودند تصویر زیر و امتیازدهی ایشون رو ببینند و با ژست حق به جانب ایشون مقایسه کنند که آیا واقعا تهمت بیجا به ایشون زده شده:

Emtiazat e Mehr-Sepid.jpg

توضیح این که به من اعتراضات مکرر رسید که ایشون و کاربر sepidar300 در هفته های متوالی به همدیگه بالاترین امتیازات خودشون رو میدن و به کاربران دیگه امتیاز 6 و 7 میدن، و به این ترتیب شانس برنده شدن رو از بقیه کاربران می گیرند (که همون طور که در تصویر می بینید اعتراض کاملا صحیحی هم بوده). دوستانی که می خوان اصل قضیه رو بدونند تمام پست ها در تاپیک پیشنهادات و انتقادات بخش موجوده، که شروع بحث رو از این لینک می تونید ببینید.

بله آقا جان، شما نه در موقعیت بخشیدن هستید و نه فراموش کردن؛ بلکه باید از بقیه عذرخواهی کنید، و امیدوار باشید که شاید به اندازه کافی بزرگوار باشند تا رفتار گذشته تون رو فراموش کنند.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
Vlasek: 09

mahi58: 08

saeid.kh: 10

bitcomet: 07

mehrashkan: 00

گرامی، شما در موقعیت بخشیدن یا فراموش کردن نیستید اصلا!
اینو دیگه شما نمیتونی تعیین کنی، من و کلا هرکسی این حق را داره وقتی کسی بهش تهمت میزنه ببخشه یا نبخشه

از قرار معلوم شما در موقعیت "خدا کنه با گذشت زمان همه یادشون رفته باشه اصل قضیه چی بوده و بتونم یه کم مظلوم نمایی کنم" قرار دارید، ولی از بدبیاری شما، بنده عکس های مربوط به اون قضیه و امتیازدهی درخشان شما رو هنوز روی هاردم داشتم، که تقدیم می کنم!
از قرار معلوم شما همچنان علاقه زیادی به قضاوت انسانها دارید و الانم در مورد من براحتی قضاوت کردید که من چه فچری با خودم کردم، ایشالا که شما راست میگی، حساب کتاب من و اونکه اشتباه در موردم فکر میکنه بمونه بین خودم و خدا

دوستانی که اون زمان همراه ما نبودند تصویر زیر و امتیازدهی ایشون رو ببینند و با ژست حق به جانب ایشون مقایسه کنند که آیا واقعا تهمت بیجا به ایشون زده شده:

متاسفانه باید مجدد تکرار کنم
اینکه ما چه امتیازهایی به همدیگه دادیم همون زمان کاملا مشخص بود
منظورم از تهمت اینه که شما میگید ما تبانی کردیم و برنامه ریزی شده به هم اینجوری امتیاز دادیم در صورتیکه اصلا چنین چیزی نبوده و فقط خدای بالای سر شاهده که اینجور بوده یا نه
این تهمتی بوده که شما زدین
اگه اینجوری بوده که شما تشخیص دادین و تبانی کردیم که من عذر میخوام (شما هم میتونی نبخشی) ولی اگه اونجوریه که من میگم و اصلا با هم هماهنگ نمیکردیم که دیگه خودت میدونی و خدا و منی که نمیبخشم

شاید به اندازه کافی بزرگوار باشند
اولا که کسی به اون صورت نمونده!! ولی هرکسی هم که با این شرایط هنوز مونده معلومه خیلی بیشتر از اونکه شما در موردشون فکر میکنید بزرگوارن

این بحث را در اینجا ادامه نمیدم فرمایشی داشتید از طریق پخ یه راه ارتباطی دیگه بذارید در خدمتم تایپ کردن واقعا برام سخته

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
آخرین مهلت امتیازدهی پایان امشب (دوشنبه شب).

امتیازدهی فراموش نشه بچه ها:

@saeid.kh

@bitcomet

==================================
متاسفانه باید مجدد تکرار کنم
اینکه ما چه امتیازهایی به همدیگه دادیم همون زمان کاملا مشخص بود
منظورم از تهمت اینه که شما میگید ما تبانی کردیم و برنامه ریزی شده به هم اینجوری امتیاز دادیم در صورتیکه اصلا چنین چیزی نبوده و فقط خدای بالای سر شاهده که اینجور بوده یا نه
این تهمتی بوده که شما زدین
اگه اینجوری بوده که شما تشخیص دادین و تبانی کردیم که من عذر میخوام (شما هم میتونی نبخشی) ولی اگه اونجوریه که من میگم و اصلا با هم هماهنگ نمیکردیم که دیگه خودت میدونی و خدا و منی که نمیبخشم
تا جایی که یادم میاد من هیچ وقت از کلمه تبانی در مورد شما استفاده نکردم، و اصلا از همون اولش هم همیشه هم توی ذهنم بوده که شاید علت این قضیه دوستی یا چیز دیگه ای غیر از تبانی بوده (هم در تاپیک این رو نوشتم و هم در پیغام خصوصی که همون سال 2014 براتون فرستادم).

اگر من هر جایی در مورد شما چنین کلمه ای رو گفتم (که اصلا یادم نیست) لطفا اسکرین شات بگیرید و برای من پیغام خصوصی کنید.

این بحث را در اینجا ادامه نمیدم فرمایشی داشتید از طریق پخ یه راه ارتباطی دیگه بذارید در خدمتم تایپ کردن واقعا برام سخته
شما خودتون شروع کننده این بحث در محیط عمومی هستید، بعد میگید اینجا ادامه نمیدم و تایپ کردن برام سخته؟ خوب اگر سخته از اول شروع نمی کردید...

در هر صورت من هم موافقم. این بحث رو در محیط تاپیک ادامه نمیدیم. راه ارتباطی پ خ هم که همیشه برقرار بوده و نیازی به باز کردن نداره. دوست داشتید پیام بدید.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه.
حاج محمود عجیج مرسی که من رو منشن کردید. فراموش کرده بودم 🤦‍♂️

Vlasek: 07 به نظرم صرفاً یک عکس قدیمی بود که چند تا دوست کنار هم هستن.

mahi58: 10 عالی. دقیقاً دو یار قدیمی...

saeid.kh: 00

bitcomet: 07 این هم به نظرم مثل تصویر @Vlasek عزیز بود.

mehrashkan: 09 دو دوست قدیمی...

بالا