برگزیده های پرشین تولز

مسابقه لیگ قهرمانان با جوایز بی نظیر

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
خيلي جالب بود منم عضو شدم اسم تيمم هم Fc internazionale
277.gif

فرهاد جان لطفا توضيح بده چطور وارد ليگ pt كه خودت ساختي بشيم؟!

peyman254

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم تیم ما ... با تشکر از همه ی دوستان :cool:
سیستم 3-4-3 اسم تیم : SS Europan

66eo5c2.jpg

آقا هر کی بخواد میتونه تو چند تا لیگ عضو شه و اینکه خودش لیگ بسازه؟؟؟

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
راستی یه موردی برای ثبت نام بایستی اطلاعات دقیق خودمونو بدیم یا لازم نیست؟

بعدش اگه برنده شیم واقعا میفرستن دیگه؟(یعنی بایستی اطلاعات دقیق داد؟؟؟)

.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
از پول کمی که در اختیارمون می گذاره اگه بگذریم ، این که نمیشه از یه تیم خاص بیش تر از 2 تا بازیکن بگیری خیلی رو اعصاب هست. من مجبور شدم از تیم هایی بازیکن بگیرم که نمی خوام سر به تنشون باشه!

تــــــایـــیــــد مـــیـــــشــــه :(

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم اومدم توی لیگ پی تی:
با این ای دی : EASPORTS
البته از ترکیب خودم راضی نیستم ، متاسفانه همه ی ترکیب ها رو نداشت مثلاً 4-3-1-2 رو نداشت متاسفانه!
این شد که من این ترکیبو انتخاب کردم!

5zod935.png

اگه میشد یه تیمو اثتثنا بذارن که تعداد بازیکن بیشتری برداریم ، خیلی خوب میشد!

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23

.

یکی اینو هم پاسخ بده;)

Tnx

.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
راستي ميشه معيارهاي امتياز دهي رو بيشتر و اگه ممكنه كامل توضيح بدي ؟ دستت درست.

بسيار دستت مرسي . لازم شد برم باز تجديد نظر كنم .

فقط كاش مهم هاي امتياز گيري رو ميگفتي .

فرهاد خان ممنون از لطفت .
ميشه لطف كني اطلاعات كامل راجع به نحوه امتياز دهي بدين.

نحوه امتیاز دهی:
در هر هفته که مسابقات لیگ قهرمانان برگزار میشه برای عملکرد هر یک از بازیکنایی که تویه تیمتون دارید امتیازی داده میشه که اگه بازی به وقت اضافه کشیده بشه عملکرد تویه این وقت اضافه هم حساب میشه ولی ضربات پنالتی بعد از وقت اضافه برای امتیازات یک بازیکن هیچ تاثیری نداره.
اما نحوه امتیازدهی به هر یک از بازیکنان:

برای بازی در مسابقه (چه در ترکیب اولیه و چه به عنوان بازیکن تعویضی) -------------- 1امتیاز
برای بازی در مسابقه حداقل 60 دقیقه --------------------------------------------------- 2 امتیاز
برای هرگلی که دروازه بان یا یک مدافع بزنه ---------------------------------------------- 6 امتیاز
برای هرگلی که بازیکنای وسط میدوون بزنن --------------------------------------------- 5 امتیاز
برای هرگلی که یک مهاجم بزنه ----------------------------------------------------------- 4 امتیاز
برای هر پاس گل (فرق نمی کنه بازیکن مدافع باشه یا مهاجم)-------------------------- 3 امتیاز
اگر دروازه بان هیچ گلی نخوره (البته باید 60 دقیقه بازی کرده باشه) -------------------- 4 امتیاز
اگر خط دفاعی هیچ گلی نخوره برای هر مدافع (البته 60 دقیقه بازی واجبه) ----------- 4 امتیاز
اگر هافبک ها هیچ گلی نخورن برای هر هافبک (بازم با 60 دقیقه بازی) ---------------- 2 امیتاز
برای هر پنالتی که دروازه بان بگیره -------------------------------------------------------- 5 امتیاز
برای هر پنالتی که بازیکن از دست بده ----------------------------------------------------- 2- امتیاز
برای هر 2 گلی که مدافعان یا دروازه بانها دریافت می کنن -------------------------------- 1- امتیاز
برای هر کارت زرد دریافتی ------------------------------------------------------------------- 1- امتیاز
برای هر کارت قرمز دریافتی ----------------------------------------------------------------- 3- امتیاز
برای هر 3 توپی که از گل شدن نجات داده بشه -------------------------------------------- 1 امتیاز
برای هر پنالتی که با خطا گرفته شده باشه ------------------------------------------------- 1 امتیاز
برای هر پنالتی که با خطا در محوطه جریمه به تیم حریف داده بشه ------------------------ 1- امتیاز

تمامی امتیازات با اطلاعاتی که UEFA از هر بازی منتشر میکنه محاسبه میشن. :)

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
راستی حتما باید عضو یه لیگ شد؟

نه نیازی نیست که عضو لیگی بشه. عضو لیگ شدن فقط برای رقابت داخلی هستش. اگه عضو لیگ نشی رقابت کلی خواهی داشت یعنی با همه افراد حاضر در این مسابقه. اگه عضو لیگ بشی هم رقابت کلی داری و هم رقابت داخلی در لیگی که عضو شدی.

چجوری باید عضو بشم ؟ اصلاً هنوزم میشه شرکت کرد ؟

از طریق همون لینکی که پست اول گذاشتم خیلی راحت می تونی عضو بشی. محدودیت هم نداره هروقت دلت خواست می تونی عضو بشی ولی هرچقدر زودتر عضو بشی برای تیمت بهتره. چون مثلا اگه بعد از مسابقات هفته اول عضو بشی دیگه اون امتیازات هفته اول رو نمی گیری و تیمت با امتیاز کمتر نسبت به بقیه تیم ها مسابقات رو شروع می کنه.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
از پول کمی که در اختیارمون می گذاره اگه بگذریم ، این که نمیشه از یه تیم خاص بیش تر از 2 تا بازیکن بگیری خیلی رو اعصاب هست. من مجبور شدم از تیم هایی بازیکن بگیرم که نمی خوام سر به تنشون باشه!

خوب شرایطش اینطوری هستش که الان تویه مرحله گروهی 32 تیم وجود داره حداکثر از هر تیم می تونی 2 بازیکن بگیری. فکر نکنم از این همه تیم بدت بیاد :D
بعد که مرحله بعد شد و تیمها تعدادشون شد 16 تا می تونی از هر تیم 3 بازیکن بگیری
جایی که تیمها 8 تا شدن از هر تیم 4 بازیکن
تیم ها که 4 تا شدن از هر تیم 6 بازیکن
و بازی فینال هم از هر تیم 12 تا بازیکن می تونی بگیری

سلام
خيلي جالب بود منم عضو شدم اسم تيمم هم Fc internazionale
277.gif

فرهاد جان لطفا توضيح بده چطور وارد ليگ pt كه خودت ساختي بشيم؟!

عد از اینکه login کردین از منوی بالا وارد بخش leagues بشین بعدش تویه بخش Join a private league اون کدی رو که دادم وارد کنید و join league رو بزنین تا وارد جمع لیگ PT بشین.

.

موقع ثبت نام که باید اطلاعات دقیق بدی اگه اطلاعات درست ندی و بفهمنن که بخشی از اطلاعاتت درست نیست تیمت رو مستقیم Shift+Del می کنن.
فکر نکنم جایزه رو هم دودره کنن چون خوب هرچی باشه UEFA خودش داره این مسابقه رو برگزار می کنی از همچین ارگان بزرگی خیلی بعیده که جایزه رو ندن. خودشون می گن اگه برنده شدید از طریق ایمیل باهاتون تماس می گیریم تا در مورد نحوه دریافت جایزه هماهنگ کنیم. ضمنا خود سونی هم اسپانسر این قضیه هستش و جوایز رو سونی میده.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
موقع ثبت نام که باید اطلاعات دقیق بدی اگه اطلاعات درست ندی و بفهمنن که بخشی از اطلاعاتت درست نیست تیمت رو مستقیم Shift+Del می کنن.
فکر نکنم جایزه رو هم دودره کنن چون خوب هرچی باشه UEFA خودش داره این مسابقه رو برگزار می کنی از همچین ارگان بزرگی خیلی بعیده که جایزه رو ندن. خودشون می گن اگه برنده شدید از طریق ایمیل باهاتون تماس می گیریم تا در مورد نحوه دریافت جایزه هماهنگ کنیم. ضمنا خود سونی هم اسپانسر این قضیه هستش و جوایز رو سونی میده.

ممنون

;)

.

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خوب شرایطش اینطوری هستش که الان تویه مرحله گروهی 32 تیم وجود داره حداکثر از هر تیم می تونی 2 بازیکن بگیری. فکر نکنم از این همه تیم بدت بیاد :D
بعد که مرحله بعد شد و تیمها تعدادشون شد 16 تا می تونی از هر تیم 3 بازیکن بگیری
جایی که تیمها 8 تا شدن از هر تیم 4 بازیکن
تیم ها که 4 تا شدن از هر تیم 6 بازیکن
و بازی فینال هم از هر تیم 12 تا بازیکن می تونی بگیری

یعنی بعد از هر مرحله باید تیم جدید بست؟:f34r:

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی بعد از هر مرحله باید تیم جدید بست؟:f34r:

بعد از هر مرحله نقل و انتقالات آزاد میشه و هر چندتا که دلتون بخواد می تونید بازیکن عوض کنید. مثلا بعد مرحله گروهی می تونید هر 15 تا بازیکنتون رو عوض کنید. ولی یه چیزی مهمه و اون اینه که قیمت بازیکنان به نسبت خریدی که تیمها انجام می دن بالا میره یعنی الان اگه یک بازیکن 8 باشه و بعدش همه تیمها خواستار خریدش باشن شاید بعد از مرحله گروهی قیمتش حتی تا 11 هم برسه پس اینکه الان یک بازیکن رو می خرید و مدت زیادی روش سرمایه گذاری می کنید خودش می تونه برای تیمتون خوب باشه.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام...
یه مشکلی...
من نمیتونم یعنی نمیدونم چجوری میشه 11 بازیکن اصلی رو انتخاب کرد + کاپیتان و ذخیره ها رو
+
نمیتو.نم تو تیم Pt هم برم.
یعنی اونجوری که گفتید من نتونستم league رو پیدا کنم و بعدش join .. رو...

این یه تصویر، کمک کنید:)

تنکس.

http://i7.tinypic.com/4q5pbtk.png

.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
1- از هر تیم حاضر باید 2 بازیکن انتخاب کنی ( نه 4 تا ) ( شما از لیورپول 4 تا و از میلان 3 تا انتخاب کردی ).:)

2- وقتی تیمت کامل شد میری مرحله بعد. اون موقع گزینه League فعال میشه که میتونی بیای دو لیگ PT.

در ضمن این عکست رو هم یا بردار یا کوچیک کن کل صفحه و سرعت رو زده به هم. :))

موفق باشی...منتظر حضورت تو لیگ هستیم :)

peyman254

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم تیم من با آخرین تغییرات :rolleyes:
اسم تیم : SS Europan
سیستم 3-4-3
وارد لیگ PT هم شدم ... داش فرهاد دمت گرم
281.gif

4z9f02t.jpg

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
خو اینم تیم من.
مربی Ashki

مثل اینکه زیاد جالب نشده ;)
نظر شما چیه؟

62zvgo2.jpg

.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
همه کسایی که تویه لیگ شرکت کردن رو تویه پست اول گذاشتم. تا حالا 12 نفر تویه لیگ شرکت کردن که 11 تاشون رو تویه پست اول معرفی کردم فقط یه تیم مونده که نمی دونم برای کی هستش؟
تیم space برای هرکی هست لطفا یه ندا بده که اسمش رو به پست اول اضافه کنم.

اگه تا شروع شدن لیگ قهرمانان تعداد تیمها به 16 تا رسید علاوه بر لیگ یه دونه جام داخلی هم راه میندازیم که تیمها تویه 4 تا گروه 4 تیمی تقسیم می شن و امتیازها تویه گروه خودشون مهم حساب میشه و از هر گروه 2 تیم بالا می یان که به صورت حذفی و یا شاید گروهی با هم بازی خواهند کرد. تا شروع لیگ هم فقط 4 روز وقت باقی هستش.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
خو اینم تیم من.
مربی Ashki

مثل اینکه زیاد جالب نشده ;)
نظر شما چیه؟

.

به نظر من که تیم خوبی جمع و جور کردی. خط دفاعیت و حملت جالبه و می تونه برات امتیازآور باشه. یکم به نظر می یاد که تویه میانه زمین کمتر پول خرج کردی :D

بالا