برگزیده های پرشین تولز

مسابقه لیگ قهرمانان با جوایز بی نظیر

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
به نظر من که تیم خوبی جمع و جور کردی. خط دفاعیت و حملت جالبه و می تونه برات امتیازآور باشه. یکم به نظر می یاد که تویه میانه زمین کمتر پول خرج کردی :D

آره ، همینطوره فکر کنم :D
کاکا در حالت عادی 2 برابر بازیکنای دیگه امتیاز میاره، الانم که کاپیتانه ، ضعف اون منطقه رو کاکا میپوشونه ، یعنی 4 برابر یه بازیکن عادی امتیاز میاره ;)

تاکتیک خوبیه :lol:

.

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا اینو داشته باشید...........البته امکان تغییرات توش زیاده
نام تیم: persiangulf
اینم ترکیب فعلی

52ko65k.jpg

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان چطور میشه ترکیب تیم رو تغییر داد؟؟؟؟؟؟مثلا از4-4-2 بکنیم 3-5-2 ؟؟؟؟؟؟

یه بازیکن از خط دفاعی کم کن و بازیکن خط میانی خودت رو که ذخیره هستش به بازی بیار اینطوری به صورت خودکار ترکیب به 3-5-2 عوض میشه.

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بازیکن از خط دفاعی کم کن و بازیکن خط میانی خودت رو که ذخیره هستش به بازی بیار اینطوری به صورت خودکار ترکیب به 3-5-2 عوض میشه.
مرسی........

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نظر نبود؟؟؟؟؟؟؟:D:blush:
خوب بید؟؟؟بد بید؟؟؟افتضاح بید؟؟؟..............
یه کم جای بازی کنان مشکل داره !
جای پیرلو و فیگو عوض بشه ، ژآوی رو هم بذار به جای فیگو، فیگو بره سمت چپ!
پویول و سالگادو رو هم جاشونو عوض کنی .
در کل خوبه ، فقط حیف پولی که بابت آلونزو دادی ، اگه کاکا رو خریده بودی سود میکردی حسابی!!

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه کم جای بازی کنان مشکل داره !
جای پیرلو و فیگو عوض بشه ، ژآوی رو هم بذار به جای فیگو، فیگو بره سمت چپ!
پویول و سالگادو رو هم جاشونو عوض کنی .
جای بازیکنارو که نمیشه عوض کرد(بازیکنای تویه خط)........میشه؟؟؟؟اگه میتونی توضیح بده..........اصلا چه فرقی میکنه.........مگه مثئله اصلی حضضور یا گل زنیشون نیست؟؟؟؟ اگه فیگو تو واسه من راست باشه....بعد تو بازی چپ بازی کنه من هیچ امتیازی نمیگیرم؟؟؟؟

در کل خوبه ، فقط حیف پولی که بابت آلونزو دادی ، اگه کاکا رو خریده بودی سود میکردی حسابی!!
کاکا 5 چوق گرونتر بود .........امان از این بی پولی

r_badkonaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم یه ترکیب دیگه
4lz5c7t.jpg

به نظرتون این بیشتر امتیاز میاره(تو روز اول بازیها) یا همون ترکیب اول

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
بنده تركيب'م دستخوش تغييرات بسياري شده و مي شود . لذا تا پيدا كردن تركيب نهايي از قرار دادن آن در معرض ديد عموم معذورم.

آنچه مهم است ؛ در هنگام خريدن دفاع به دو چيز دقت كنيد :

1- تيمي كه مدافع در آن است بايد كمترين ميزان گلهاي خورده را داشته باشد .

2- دفاع در آن بازيكن ثابتي باشد !

پ . ن : از ما گفتن . ! دنبال مدافع خوب نباشيد ! تيمي كه كم گل ميخوره پيدا كنيد !

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
جناب فرهاد عزيز
معذرت ميخوام دير شد ولي بابت زحماتي كه براي اين تاپيك كشيديد مخصوصا نحوه امتياز دهي كه محبت كرديد در تاپيك قرار داديد بينهايت از شما سپاسگزارم

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش می کنم.

سعی می کنم اگه تونستم امروز هم یه مقدار اطلاعات برای مربی تیمها آماده کنم و اینجا قرار بدم.

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید در مورد تعویضهام میشه یه توضیحی بدید
چون من درست متوجه نشدم

اگه مثلا یه بازیکن سه شنبه بازی داشته باشه بعد یکی از ذخیره ها چهارشنبه، میشه بعد از اینکه بازیهای روز سه شنبه تموم شد برای بازی چهارشنبه اون بازیکن ذخیره رو با قبلی عوض کرد و امتیاز هر دو رو گرفت یا نه؟ فقط میشه امتیاز یک بازیکن رو گرفت نه هر دو تا رو.
اگه میشه امتیاز هر دو رو گرفت پس یه جوری ذخیره ها رو برداریم که همه تو یه روز بازی نداشته باشن!

در مورد کاپیتان هم آیا میشه اون رو عوض کرد مثل قبلی یا نه؟ یعنی مثلا یه کاپیتان که سه شنبه بازی کرده برای چهارشنبه کاپیتان رو عوض کرد و بازیکنی رو گذاشت کاپیتان که اون روز بازی داره و امتیاز هر دو رو گرفت یا اینکه فقط یه کاپیتان و امتیاز همون کاپیتان محاسبه میشه؟

کلا برای بازیهای یک هفته (سه و چهار شنبه) میشه امتیاز هر 15 بازیکن رو گرفت یا فقط 11؟

راستی یه چیز دیگه
اگه در طول مسابقات نقل وانتقال انجام بدیم امتیاز ها چه جوری میشه؟ یعنی امتیازات قبلی تغییری نمی کنه و از اون به بعد با بازیکن جدید امتیازها محاسبه میشه یا در امتیازهای قبلی هم تغییری صورت میگیره؟

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
نه شما نمی تونید بازیکنی رو که سه شنبه بازی کرده عوض کنید و روز چهارشنبه امتیاز یک بازیکن دیگه رو بگیرید. اصولا اینطوری هستش که روز سه شنبه تیم بسته میشه و هر تعویضی هم کنید دیگه حساب نمیشه و تا آخرین ساعات رو سه شنبه تیم تون و بازیکنایی که ذخیره و ثابت هستن مشخص می شه و اگه بعد از اون هر تعویضی هم کنید دیگه برای تیم تون اثری نداره. این مسئله دقیقا در مورد کاپیتان هم صدق می کنه. یعنی اصولا از 11 بازیکن فقط میشه امتیاز گرفت حتی اگه بازیکن ذخیره شما امتیاز خیلی بالایی هم بگیره چون تویه بازی نیست و تعویض هم نشده پس امتیازش براتون اثری نخواهد داشت.

در طول مسابقه هم اگه نقل و انتقالات انجام بدید از اون لحظه دیگه برای بازیکن جدید امتیاز می گیرید و امتیازهایی که قبلا بازیکنی گرفته ولی تویه تیم شما نبوده برای شما هیچ سودی نداره و امتیازی هم که از یک بازیکن گرفتید اگه اون بازیکن رو بفروشید باز براتون باقی می مونه. ضمنا بعد از روز سه شنبه که بازیها شروع میشن می تونید تعویض کنید بعد از روز سه شنبه برای مدتی که بازیها انجام میشن نقل و انتقالات قفل میشه و اثری تویه تیم نداره. بعد از اینکه حالت آزاد نقل و انتقالات شروع شد فقط تعداد محدودی بازیکن می تونید عوض کنید بیشتر از اون باید جریمه برای انتقال بازیکن بدید.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام خدمت استارتر تاپيك
من هم تيمم را تشكيل دادم . نام تيمم هم همين آيديم هست يعني f@rzad.
فقط يك موضوعي با اجازه شما رمز ليگ pt رو به برادر خانمم (با تيم FC zinger) و يكي از دوستان هم دادم كه عضو pt نيستن .
تصميم با شما اگر امكان داشت كه در ليگ pt هم شركت كنند والا آنها را كنار بگزاريد . دليلش هم اين بود كه تو يكي از پستها گفته بودين به 16 تيم احتياج داريد تا ليگ pt راه بيفته براي همين من اونها رو هم دعوت كردم تا 16 تا تيم كامل بشن . به هر حال ممنون

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
سلام خدمت استارتر تاپيك
من هم تيمم را تشكيل دادم . نام تيمم هم همين آيديم هست يعني f@rzad.
فقط يك موضوعي با اجازه شما رمز ليگ pt رو به برادر خانمم (با تيم FC zinger) و يكي از دوستان هم دادم كه عضو pt نيستن .
تصميم با شما اگر امكان داشت كه در ليگ pt هم شركت كنند والا آنها را كنار بگزاريد . دليلش هم اين بود كه تو يكي از پستها گفته بودين به 16 تيم احتياج داريد تا ليگ pt راه بيفته براي همين من اونها رو هم دعوت كردم تا 16 تا تيم كامل بشن . به هر حال ممنون

به لیگ PT خوش آمدین.
ولی به نظر من فقط اگه اعضای PT تویه این لیگ باشن و کسه دیگه ای نباشه بهتره چون هرچی باشه این لیگ فقط برای بروبچز اینجا هستش وگرنه این بازی برای همه افراد آزاده و هرکسی دلش خواست می تونه بازی کنه ولی این لیگ رو درست کردیم که اعضای PT با هم یه رقابتی داشته باشن. البته این نظر منه اگه باقی دوستان بگن که افراد دیگه ای هم تویه لیگ باشه من هم قبول می کنم :rolleyes:

ضمنا اون 16 تیمی که گفته بود برای جام حذفی بود که می خواستیم برگزار کنیم وگره لیگ الان با همین تعداد تیم هم شروع شده و از فردا رسما کلید می خوره ولی خوب شاید برای امسال یعنی سال اول لیگ PT جام حذفی نداشته باشیم.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
یه مورد دیگه اینکه به همه دوستان توصیه می کنم امروز یا فردا صبح یک بار تیم خودشون رو حتما چک کنن و ببینن که بازیکن مصدوم جدیدی تویه تیمشون و البته ترکیب اصلیشون وجود داره یا نه. من همین الان که تیم خودم رو نگاه کردم Riise مصدوم شده بود و سریعا بازیکن جانشین براش پیدا کردم که به خصوص تویه دفاع که بازیکناش خوب امتیاز می گیرن امتیازی از دست ندم. الان هم تویه خبرها خوندم که دروگبا برای چلسی مصدوم شده و برای بازی فردا نمی رسه هرکی دروگبا رو گرفته به نظر من اگه یک جانشین خوب برای پیدا کنه ضرر نمی کنه.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
فرهاد جان من بازیکنهای نسبتا گرونی گرفتم و فقط 11 بازیکن درست حسابی دارم! میشه تا اخر مسابقات ترکیبم ثابت باشه ؟ حتی با مصدومیتهای احتمالی؟!
ممنون

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
یه مورد دیگه اینکه به همه دوستان توصیه می کنم امروز یا فردا صبح یک بار تیم خودشون رو حتما چک کنن و ببینن که بازیکن مصدوم جدیدی تویه تیمشون و البته ترکیب اصلیشون وجود داره یا نه. من همین الان که تیم خودم رو نگاه کردم Riise مصدوم شده بود و سریعا بازیکن جانشین براش پیدا کردم که به خصوص تویه دفاع که بازیکناش خوب امتیاز می گیرن امتیازی از دست ندم. الان هم تویه خبرها خوندم که دروگبا برای چلسی مصدوم شده و برای بازی فردا نمی رسه هرکی دروگبا رو گرفته به نظر من اگه یک جانشین خوب برای پیدا کنه ضرر نمی کنه.

ممنون فرهاد جان...
من دروگبا رو داشتم تو ترکیب اصلی خوب شد اطلاع دادی :)

یه موردی از کجا میشه فهمید کدوم بازیکنا به بازیها نمیرسن؟

خود سایت برگزاری میگه؟

مرسی

.

بالا