برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای ارتقای کیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
کلا این 2 تا مادربرد برای کار سنگین مناسب نیستند. روی فازهاش چون هیت سینک نداره به درد 6 هسته پردازنده اونم تو افتر افکت نمیخوره . اما روی هم رفته با توجه به انتخاب بین این 2 به نظرم M4A بهتره .
فعلا تا سال 2014 خبری از فناوری مثلا رم جدید نیست . پس بابت این قضیه مشکلی نیست . باقی هم همینطور . نهایت تغییر شما پردازنده و مادربرد خواهد بود.

پس یکسالی کار کنم بعدش پردازنده و برد رو فقط عوض میکنم....پس اینجوری باشه به این m4a87td نباید به 6 هسته ای فکر کرد :(
عزیز پس اگر قید SATA3 / USB3 رو بزنم و 840 بردارم، میتونم مادر برد ارزونتری بردارم، نه؟ پیشنهاد خودت چیه عزیز؟

فکر کنم MSI 870-C45 رو پیشنهاد دادی یکبار.....ببین اگر قرار است دور اندیشی نکنم چرا پول بیشتری بدم به مادر بردی که به کار من نمیاد......من نه اورکلاک میکنم، نه اهل بازی هستم........پس با این وضعیت برم سراغ مادربرد ارزونتر، آره؟
آقا پیشنهاد آخر رو خودت بگو، خدا خیرت بده

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
پس یکسالی کار کنم بعدش پردازنده و برد رو فقط عوض میکنم....پس اینجوری باشه به این m4a87td نباید به 6 هسته ای فکر کرد :(
عزیز پس اگر قید SATA3 / USB3 رو بزنم و 840 بردارم، میتونم مادر برد ارزونتری بردارم، نه؟ پیشنهاد خودت چیه عزیز؟

فکر کنم MSI 870-C45 رو پیشنهاد دادی یکبار.....ببین اگر قرار است دور اندیشی نکنم چرا پول بیشتری بدم به مادر بردی که به کار من نمیاد......من نه اورکلاک میکنم، نه اهل بازی هستم........پس با این وضعیت برم سراغ مادربرد ارزونتر، آره؟
آقا پیشنهاد آخر رو خودت بگو، خدا خیرت بده
اشتباه نکن . مشکلی بابت گذاشتن 6 هسته ای نیست . بحث سر فشاریه که به مادربرد میاد . این مادربرد طراحی شده تا 6 هسته رو به راحتی ساپورت کنه . فقط زیر فشار نباید خیلی قرارش بدی . مراعاتش رو بکنی مشکلی نیست .

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
اشتباه نکن . مشکلی بابت گذاشتن 6 هسته ای نیست . بحث سر فشاریه که به مادربرد میاد . این مادربرد طراحی شده تا 6 هسته رو به راحتی ساپورت کنه . فقط زیر فشار نباید خیلی قرارش بدی . مراعاتش رو بکنی مشکلی نیست .

ببین من این سیستم نهایتن یکسال دیگه میخواد برام کار کنه.....چون سیستم کلا قدیمی میشه از گرافیک، کیس، رایتر قدیمی، مانیتور اسمارت فلت....دیگه فایده نداره، برای همین میخوام یکسالی کار کنم بعد شاید بعدش لپ تاب خریدم یا کلا یک سیستم نو با Led ببندم....
پس نظر شما همون MSI 870 C45 است؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اگر usb3.0 , sata 3.0 نمیخوای asrock 770 icafe هم هست . تقریبا همون 870 c45 .

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
اگر usb3.0 , sata 3.0 نمیخوای asrock 770 icafe هم هست . تقریبا همون 870 c45 .

آزراک که مشهد نیست :D نظر خودم asus 77td بود که شما سراغ داری جایی مشهد داشته باشه؟...

این مدل elite Ic780 ma2 به قیمت 70 تومن چطوره؟.....

یک چیزی میخوام هم سطح همون msi c45 ......یه چیزی مثل آزراک 770Icafe گفتم نیازی به اورکلاک، کراس فایر، یو اس بی 3 و ساتا3 ندارم..................

یک چیزی تو این مشهد خراب شده پیدا بشه.......

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
آزراک که مشهد نیست :D نظر خودم asus 77td بود که شما سراغ داری جایی مشهد داشته باشه؟...

این مدل elite Ic780 ma2 به قیمت 70 تومن چطوره؟.....

یک چیزی میخوام هم سطح همون msi c45 ......یه چیزی مثل آزراک 770Icafe گفتم نیازی به اورکلاک، کراس فایر، یو اس بی 3 و ساتا3 ندارم..................

یک چیزی تو این مشهد خراب شده پیدا بشه.......
icafe جدیدا هست تو مشهد اما به قیمت تهران نیست قطعا.
اگر پیدا نکردی همون MSI بگیر خودتو راحت کن . 5 سالم گارانتی داره :D

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
icafe جدیدا هست تو مشهد اما به قیمت تهران نیست قطعا.
اگر پیدا نکردی همون MSI بگیر خودتو راحت کن . 5 سالم گارانتی داره :D

مگر شما جدیدا بیاری تو مشهد......خوش به این غیرت...به این معرفت....بازم به فکر مردم هستی، دمت گرم

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست گرامی....در نهایت سیستم رو تکمیل کردم با راهنمایی های شما، اینم لیست قطعاتی که خریدم
CPU: AMD Phenom X4 840
Main: A785GM-AD3 Black Series
RAM: 4 Gig Apacer Gold Edition
H.D.D: 1T Western Digital 64MB CG

پاور هم همون 330 گرین فکر کنم کافی باشه....
چطوره؟

bahram31

Registered User
لایک‌ها
19
سلام خسته نباشید کسی هس در مورد ارتقا سیستم راهنماییم کنه؟ممنون

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
وضعیت