• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
من از ADSL صبانت استفاده میکنم و راضی هستم سرویس 256 را هم گرفتم ولی اصلا به درد دانلود از تورنت نمیخوره مثلا من دیدم مدت زمان دانلود یک فایل 2 گیگی با این سرعتی که من داشتم 25 ساعت زمان لازم داشت
و با توجه به محدودیت حجمی اینترنت مناسب نیست ضمنا سرویس شبانه ندا گستر هم هنگام دانلود هر یک ساعت قطع میشه:eek:
به نظرم بهترین راه برای دانلود استفاده از دیشه:f34r:

pafj1989

Registered User
لایک‌ها
7
كسي اينجا شركت آزاد نت شنيده؟ لطفا يكي فقط بگه وضعيت ADSL اشون چجوريه؟!!!:(

A_M_Taherian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ... من بالاخره موفق شدم از هفت خوان نداشتن پورت خالي تو منطقمون رد بشمو بعد از كلي معطلي بالاخره يه شركت پيدا كنم كه تو منطقمون پورت خالي داشته باشه ... هم بايد پول بدي ... هم منت سرت ميزارن ... بگذريم ... مودمي كه من از شاتل گرفتم BiPAC 5210s هستش ... ولي همراهش اسپليتر نيست ... البته هنوز جعبه مودمو باز نكردم كه ببينم تو جعبش هست يا نه ... ولي فكر نكنم باشه ... آخه قسمت فروششم راجع به اسپليتر به من چيزي نگفت ... من 3 تا تلفن تو خونه دارم ...يكي هم answer داره هم id caller ... يكي ديگه فقط answer داره كه به كامپيوتر وصله ... اون يه تلفن هم يه id caller بهش وصله ... با اين تفاسير چند تا اسپليتر ميخوام؟ خود كارشناس شاتل روزي كه براي نصب مياد با خودش اسپليتر مياره؟ يا بايد خودم بگيرم؟ يا بايد قبل از اينكه كارشناس بياد بهش بگم كه بياره؟ هزينش پاي شاتله يا من؟ قيمت اسپليتر چنده؟ پايتخت داره؟ راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش ... منطقمون يوسف آباده و وحشتناكم نويز دارم ... البته يكي از دوستام كه دو تا كوچه از ما بالاترن خطش pcm نبود و رانژه شد ... اصلا اگه خط يه نفر pcm باشه به كل بايد بيخيال ADSL بشه؟ ...به نظر شما خط من pcm هست يا نه؟ ميدونم كه سوالام خيلي زياده ... ولي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين ...

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از کجا Adsl بگیرم ؟
مرکز مخابرات ولی عصر هست

حدودا 30 تومن می تونم ماهیانه پرداخت کنم (40 تومن دیگه آخرش)

کدام شرکت را پیشنهاد می کنید که کمتر مشکل داشته باشه

در ضمن کامپیوترم با پریز تلفن بیش از 10 متر فاصله داره
اینکه مشکلی نیست ؟

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام به همه
اگه ممكنه من رو درباره انتخاب يه سرويس خوب راهنمايي كنيد.
چيزهايي كه برام مهمه عدم قطعي/ سرعت مناسب بدون نوسان و قيميت مناسب و چيزهايي كه برام مهم نيست ميزان ترافيك است راستش خودم بيشتر شاتل و صبا در نظرم هست اما نمي‌دونم كودوم بهتره يا شركت خوب ديگه‌اي هم هست كه بتونم اش بگيرم.

amin1356

Registered User
لایک‌ها
48
سلام به همه
اگه ممكنه من رو درباره انتخاب يه سرويس خوب راهنمايي كنيد.
چيزهايي كه برام مهمه عدم قطعي/ سرعت مناسب بدون نوسان و قيميت مناسب و چيزهايي كه برام مهم نيست ميزان ترافيك است راستش خودم بيشتر شاتل و صبا در نظرم هست اما نمي‌دونم كودوم بهتره يا شركت خوب ديگه‌اي هم هست كه بتونم اش بگيرم.

من شاتل رو پیشنهاد می کنم

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
سلام ... من بالاخره موفق شدم از هفت خوان نداشتن پورت خالي تو منطقمون رد بشمو بعد از كلي معطلي بالاخره يه شركت پيدا كنم كه تو منطقمون پورت خالي داشته باشه ... هم بايد پول بدي ... هم منت سرت ميزارن ... بگذريم ... مودمي كه من از شاتل گرفتم BiPAC 5210s هستش ... ولي همراهش اسپليتر نيست ... البته هنوز جعبه مودمو باز نكردم كه ببينم تو جعبش هست يا نه ... ولي فكر نكنم باشه ... آخه قسمت فروششم راجع به اسپليتر به من چيزي نگفت ... من 3 تا تلفن تو خونه دارم ...يكي هم answer داره هم id caller ... يكي ديگه فقط answer داره كه به كامپيوتر وصله ... اون يه تلفن هم يه id caller بهش وصله ... با اين تفاسير چند تا اسپليتر ميخوام؟ خود كارشناس شاتل روزي كه براي نصب مياد با خودش اسپليتر مياره؟ يا بايد خودم بگيرم؟ يا بايد قبل از اينكه كارشناس بياد بهش بگم كه بياره؟ هزينش پاي شاتله يا من؟ قيمت اسپليتر چنده؟ پايتخت داره؟ راستي من با dial up معمولا سرعتم بين 10 تا 20 kbits/s هستش ... منطقمون يوسف آباده و وحشتناكم نويز دارم ... البته يكي از دوستام كه دو تا كوچه از ما بالاترن خطش pcm نبود و رانژه شد ... اصلا اگه خط يه نفر pcm باشه به كل بايد بيخيال ADSL بشه؟ ...به نظر شما خط من pcm هست يا نه؟ ميدونم كه سوالام خيلي زياده ... ولي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين ...

البته اینهمه وسیله رو خط دارید دو راه براش وجود داره یکی اینکه خط تلفن شما از ابتدای خط یعنی جعبه تقیسیم اسپیلتر بخوره و با سیم جدا برای مودموتون بکشید و یک خروجی هم که به تلفن ها و وسایل دیگه وصل بشه راه دوم اینکه هر تلفن یک اسپلیتر داشته باشه . و مودم مستقیم به خط وصل بشه و اگر تلفن بغل کامپیوتر شماست یک اسپلیتر میخواد که یک خروجی به تلفن و یه خروجی هم به مودم ASDL ...

خط شما مشکلی نداره که گفتن برای نصب کارشناس میفرستن بنابراین نگران نباشید خط PCM هم امکان ADSL نیست مگر که مرکز مخابرات خط و به حالت عادی برگردونه که معمولا انجام نمیده و مجبورید که با هماهنگی مدیر مرکز یه خط جدید بگیرید و با شرط معمولی بودن خط ...

اسپلیتر 2-3 تومنه فکر میکنم فروشگاه های لوازم شبکه دارن

ذوالقرنين

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من كه واقعا گيج شدم . شما لطف كنيد و بگيد . يه اكانت بين 64 تا 128 ميخوام كه قيمتش از 25 تومن با عوارضش بيشتر نشه. صبح تا شب ، شب تا صبح هم ميخوام دانلود كنم . حالا بين سپنتا 96 و داتك 128 و اسيا تك 128 كدوم رو انتخاب كنم (شاتل منطقه ما رو ساپورت نميكنه). الان صبا دارم صبحها خوبه اما شبها كه رايگانه افتضاحه.اگه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. راستي ممكنه بفرماييي كه حداقل و حداكثر سرعت اين مواردي كه بالا گفتم، چقدر هست . يك دنيا ممنون

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان من كه واقعا گيج شدم . شما لطف كنيد و بگيد . يه اكانت بين 64 تا 128 ميخوام كه قيمتش از 25 تومن با عوارضش بيشتر نشه. صبح تا شب ، شب تا صبح هم ميخوام دانلود كنم . حالا بين سپنتا 96 و داتك 128 و اسيا تك 128 كدوم رو انتخاب كنم (شاتل منطقه ما رو ساپورت نميكنه). الان صبا دارم صبحها خوبه اما شبها كه رايگانه افتضاحه.اگه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. راستي ممكنه بفرماييي كه حداقل و حداكثر سرعت اين مواردي كه بالا گفتم، چقدر هست . يك دنيا ممنون

آسياتك رو اصلا سراغش نرو چون عملا نمي‌توني باهاش دانلود كني. همين طور كه در p30world بهتون گفتم من 128 داتك رو بهتون پيشنهاد مي‌كنم
ببينيد كيفيت هر شركت توي هر منطقه فرق مي‌كنه و كاملا عاديه كه هر كي به شما يه چيزي رو پيشنهاد كنه در ضمن شركتها كارشون خيلي نوسان داره به جز سپنتا كه يه سرو گردن از همه بالاتره بقيه‌شون تو يه دوره‌اي خوبن تو يه دوره افت دارن فقط سراغ دو شركت نرين 1- اسياتك 2 - پارس آنلاين چون ذاتا كلاه برداران

انتخاب isp مثل انتخاب هندونه مي‌مونه يكمي هم شانسيه

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
والا من آسیا تک دارم . نزدیک 6 ماهه . هیچ مشکلیم باهاش نداشتم !

کسی از emperatoor سرویس گرفته تا حالا ؟

Infernus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام برای مرکزقدس 8802 غیر از افروز شرکت دیگری هست ؟

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
والا من آسیا تک دارم . نزدیک 6 ماهه . هیچ مشکلیم باهاش نداشتم !

کسی از emperatoor سرویس گرفته تا حالا ؟

آسیاتک یک سری جاها خوب یک سری جا ها بد. ولی من هم 8 ماهی هست آسیاتک دارم و راضیم. الان هم 512 گرفتم

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116

از آسیاتک و داتک استفاده کن ولی سرعت دانلود خیلی میاد پایین. اگر یک معرفی نامه بتونی از دانشگاه جور کنی با 4000 تومان اختالاف میتونی سرعت 256 بگیری.
اون موقع دانلودت رو 30 تا 32 میگرده

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
از کجا Adsl بگیرم ؟
مرکز مخابرات ولی عصر هست

حدودا 30 تومن می تونم ماهیانه پرداخت کنم (40 تومن دیگه آخرش)

کدام شرکت را پیشنهاد می کنید که کمتر مشکل داشته باشه

در ضمن کامپیوترم با پریز تلفن بیش از 10 متر فاصله داره
اینکه مشکلی نیست ؟

کاش پیش شمارت رو مینوشتی. تا بیشتر ارهنمایی کنم.

هیچ مشکلی در فاصله مودمت با پریز وجود نداره

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
سلام به همه !
من که گیج شدم انقدر تاپیک خوندم. شما بگین کدوم شرکت ADSL برا پیش شماره 8843 مرکز مخابراتی شهید بهشتی که تازه راه افتاده خوبه ؟ :wacko:
ماکس بودجه: 128K ماهی 30 تومن

شاتل ؟ پارس آفلاین ؟ دزدتک ؟ . . . ؟ :rolleyes:

الان سپنتا سرویس نمی ده :(
شاتل بگیرم ؟؟؟

داتک پارس آنلاین طلیع فنون گیتی شاتل شما رو پشتیبانی میکنند

از داتک بگیر یک نامه جور کن 256 بهت میده

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان عزیز اگه یه نفر بتونه من رو راهنمایی کنه که از بین سرویس دهنده های زیر که توی مرکز مخابراتی ما (سعادتمند 4426) سرویس میدن کدوم رو انتخاب کنم... خیلی لطف بزرگی بهم کرده:

شهراد شبکه
اطلاع رسان داتک
انتقال داده های آسیا تک
طلیعه فنون گیتی - گیتی نت
آریا رسانه تدبیر (شاتل)
لایزر
پارس آنلاین
نیونت (نوین شبکه کنش)
سپنتا
فن آوا
صبا نت

دوست عزیز هر کدوم مزایا و معایبی دارند.

داتک و آسیاتک قیمتهای مناسب و بدون محدودیت در بعضی مناطق شلوغ سرعتشون پایین میاد
شاتل و پارسآنلاین دزد قیمتها بالا و محدودیت دانلود
لایزر فوق العاده گرون
سپنتا قیمت بالا بیشتریها راضی هستند
صبا نت سرعت بالا و محدودیت دانلود

بالا