• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

peiman_hp

Registered User
لایک‌ها
2
بله نمیشه به طور قطع گفت کدوم ISP بهتره این بهتر بودن نسبیه و در هر منطقه ای متفاوت

t00p-e-t00p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به يك مشكل برخوردم و اينكه مودم من am asus604g است و اشتباها فريم‌ور مودم WL-am asus604g را روي آن آپگريد كردم كه پس از آن به مشكلات زير برخورد كردم :
1- اينترفيس مودم ديگه با آي پي 192.168.1.1 لود نميشه ضمن اينكه وقتي اين آي پي را پينگ ميكنم جواب نميده و تايم اوت ميشه
2- به كامپيوتر ها (چه با سيم و چه وايرلس) اتوماتيك آي پي نميده ولي وقتي به كانكشنهاي كامپيوتر آي پي دستي ميدم (هر رنج آي‌پي!!) به مودم كانكت ميشه و شبكه وايرلس هم اسم شبكه مودم را كه نبام ديفالت است را شناسايي ميكنه ولي باز هم آي پي مودم وجود نداره ضمن اينكه پورت خط تلفن هم كار نميكنه

حالا با اين تفاسير و براي اينكه دوباره فريم ور خوده مودم را دوباره نصب كنم راهي براي ورود به اينترفيس مودم ندارم و چند بار هم ريست كارخانه اي كردم تا شايد فرجي بشه كه متاسفانه باز هم مودم آي پيش پيدا نميشه. آيا دوستان راهي ميتوانند پيشنهاد كنند كه بتوانم به اينترفيس مودم دسترسي پيدا كنم و يا اينكه به طريقي آي پي مودم را پيدا كنم؟

ممنون از توجهتان

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام
من به يك مشكل برخوردم و اينكه مودم من am asus604g است و اشتباها فريم‌ور مودم WL-am asus604g را روي آن آپگريد كردم كه پس از آن به مشكلات زير برخورد كردم :
1- اينترفيس مودم ديگه با آي پي 192.168.1.1 لود نميشه ضمن اينكه وقتي اين آي پي را پينگ ميكنم جواب نميده و تايم اوت ميشه
2- به كامپيوتر ها (چه با سيم و چه وايرلس) اتوماتيك آي پي نميده ولي وقتي به كانكشنهاي كامپيوتر آي پي دستي ميدم (هر رنج آي‌پي!!) به مودم كانكت ميشه و شبكه وايرلس هم اسم شبكه مودم را كه نبام ديفالت است را شناسايي ميكنه ولي باز هم آي پي مودم وجود نداره ضمن اينكه پورت خط تلفن هم كار نميكنه

حالا با اين تفاسير و براي اينكه دوباره فريم ور خوده مودم را دوباره نصب كنم راهي براي ورود به اينترفيس مودم ندارم و چند بار هم ريست كارخانه اي كردم تا شايد فرجي بشه كه متاسفانه باز هم مودم آي پيش پيدا نميشه. آيا دوستان راهي ميتوانند پيشنهاد كنند كه بتوانم به اينترفيس مودم دسترسي پيدا كنم و يا اينكه به طريقي آي پي مودم را پيدا كنم؟

ممنون از توجهتان
فكر ميكنم مشكل شما به اين سادگيها حل نشه ولي به هرحال مشكلتان را با ايميل ساپورت ايسوس در ميان گذاشتم تا شايد خودشان راه حلي پيشنهاد بدهند ولي چشمم به جواب دادن از ايسوس آب نميخوره!!!. احتمال ميدهم مجبور شويد مودم را به يك نمايندگي ايسوس كه كار تعميرات هم انجام دهد ببريد تا آنها از طريق پورت كنسول در پشت مودم دوباره فريم ور اصلي را در اي سي برنامه ريزي كنند.
اگر خودتان هم بتونيد كابل كنسول/يو‌اس‌بي اين مودم را پيدا كنيد آنوقت خودتان هم ميتوانيد از طريق اين پورت به سخت افزار مودم جهت ري‌استور كردن فريم ور اصلي دسترسي پيدا كنيد كه باز هم بعيد ميدونم به اين راحتي پيدا بشه!
به هر حال اميوارم از دوستان وارد و فني به شبكه كه در اينجا هم تعدادشان كم نيست بتوانند راه حل ساده تري پيشنهاد بدهند و شايد يكي از راه ها از طريق mac آدرس مودم و اف تي پي يا تل نت به مودم باشه

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب اين هم جواب ساپورت ايسوس. همانطور كه فكر ميكردم بايد به يك نمايندگي فروش و يا جايي كه تعميرات مودم را انجام ميده و تجهيزات كافي هم براي فلش كردن دوباره فريم ور مودم را دارا باشه مراجعه كنيد:

Thank you for contacting ASUS Customer Service.

As for your problem, i am sorry to tell you that the firmware for WL-AM604g can't be flashed on AM604g. They are different models. And on the download link, there is also a note.
http://support.asus.com/download/dow...odel=WL-AM604g

And for this issue, you have to contact your reseller or ISP( if you got the modem from ISP) for some more advice and also you can contact the local service center to check whether they have the capability to flash the firmware back, as not all the service centers will take care of broabband/wireless modem/ router issues.

Best regards and have a nice day!

Welcome to refer FAQ (Frequently Asked Questions) for ASUS products in ASUS website:
http://support.asus.com/faq/faq.aspx?SLanguage=en-us

Yours sincerely,

Bibi ( ASUS Customer Service Center

katayoonameri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،من ساکن شهرک اکباتان هستم،ADSL بدون محدودیت میخوام که با Torrent مشکل نداشته باشه.میگن داتک،سپنتا و آسیاتک اینجا خوب جواب میده.اگه ممکنه منو راهنمایی کنید کدومو انتخاب کنم.اگه ممکنه شرکتها رو به فحش نکشید، رو هوا نگید این کلاهبرداره یا این .....،اینا به درد من نمیخوره،من میخوام از تجربیات شما استفاده کنم.

farid_1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من می خوام ADSL بگیرم تهرانم 8828 شمارمه شهید نصراللهی
128 خانگی می خوام
از اینا می تونم بگیرم کدوم بهتره از نظر سرعت و عدم قطعی

بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت ندا رایانه

اطلاع رسان داتک
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت اطلاع رسان داتک

انتقال داده های آسیا تک
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت انتقال داده های آسیا تک

طلیعه فنون گیتی - گیتی نت
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت طلیعه فنون گیتی - گیتی نت

آریا رسانه تدبیر (شاتل)
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل)

عصر انتقال داده ها
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت عصر انتقال داده ها

لایزر
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت لایزر

نیونت (نوین شبکه کنش)
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت نیونت (نوین شبکه کنش)

سپنتا
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت سپنتا

پارس آنلاین
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت پارس آنلاین

فن آوا
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت فن آوا

صبا نت
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت صبا نت

مرکز توانا
بحث و گفتگو در مورد سرویس ADSL شرکت مرکز توانا

t00p-e-t00p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
128 خانگی می خوام
از اینا می تونم بگیرم کدوم بهتره از نظر سرعت و عدم قطعی
...
پيشنهاد براي مركز نصراللهي
1- شاتل 2- آسياتك 3- صبانت 4- توانا

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
پيشنهاد براي مركز نصراللهي
1- شاتل 2- آسياتك 3- صبانت 4- توانا
بعيد ميدونم توانا در مركز نصرالهي سرويس داشته باشه البته يقينا روي پيش شماره 8825 سرويس نداره.
تا به حال از آسياتك سرويس نداشتيم پس نميشه قضاوت كرد.
ولي 1- شاتل و 2- صبانت 100% تاييد ميشه.

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام دوستان،من ساکن شهرک اکباتان هستم،ADSL بدون محدودیت میخوام که با Torrent مشکل نداشته باشه.میگن داتک،سپنتا و آسیاتک اینجا خوب جواب میده.اگه ممکنه منو راهنمایی کنید کدومو انتخاب کنم.اگه ممکنه شرکتها رو به فحش نکشید، رو هوا نگید این کلاهبرداره یا این .....،اینا به درد من نمیخوره،من میخوام از تجربیات شما استفاده کنم.
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1732470&postcount=1834http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=83308&goto=newpost

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد این شرکت کسی اطلاعاتی داره؟ اندیشه گستر عصر نوین
128 رو 55 تومن میده با مودم tplink به قیمت 50 هزار تومان .

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
تو منطقه جنت آباد شمالی چه سرویس دهنده ای خوب کار میکنه ؟؟؟

ساشا

Registered User
لایک‌ها
0
128 خانگی می خوام
سلام
پیش شماره من مثل مال شماست و از صبانت استفاده می کنم. یک نمایندگی گیشا داره و چند تا شهرک غرب. الان نزدیک به 7 ماهه که از نمایندگی شهرک غرب (امداد کامپیوتر) گرفتم. هزینه نصب هم اصلا نگرفتند و کمتر از یک هفته وصل شد. مودم را هم خودم خریدم و یا اینکه از خودشون می تونید تهیه کنید. نظر من اینه که به نسبت سرعت و قیمت به تمام شرکتها برتری داره. البته خطوط شهرک غرب ترافیک سنگینی داره شاید بهتر باشه از نمایندگی گیشا بگیرید. برای دانلود 512 و برای آپلود 128 به شما خواهند داد و قیمتشون هم با توجه به مجانی بودن 3 تا 7 صبح تقریبا مناسب هستش. سرعت دانلود هم حدود 50 هستش و از تورنت هم براحتی استفاده می کنم. موفق باشید

faghanifam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم اینترنت ADSL رو از شرکت ارمان erman گرفتم و خیلی هم راضی هستم .
سرعتش 512 واقعی است . برای دانلود 2g در ماه ماهانه 13600 تومانه و برای 5g در ماه 18900 و برای 10G در ماه 29500 تومان من که 24 ساعته دانلود دارم 10g گرفتم. خوبیش اینه که راحت بین 50 تا 55 کیلوبایت در ثانیه دانلود میده.
اینم آذرسه صفحه لینکش:

http://www.ermanltd.com/adsl.html

mohandesss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نماينده صبانت مشهد

256 k
که تا 60 kb
دانلود می کنه

05118827703
09153168557

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید کسی تو شیراز میدونه از کی ADSL بگیرم بهتره.
شرکتی هست که بدون محدودیت سرویس بده؟
صبانت که خیلی تبلیغات میکنه ولی محدودیت داره..
یکی که از شیراز باشه لطفا جواب منو بده

nasershah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3372 چه شرکتی خدمات میده
زیاد دانلود ندارم میخوام قطعی نداشته باشه
داتک داشتم راضی نبودم از نظر قطعی زیادش

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان برای پیش شماره 2253 کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید ؟
اگه محدودیت دانلود نداشته باشه خیلی بهتره
قیمت هم خیلی بالا نباشه
ممنون

فروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3372 چه شرکتی خدمات میده
زیاد دانلود ندارم میخوام قطعی نداشته باشه
داتک داشتم راضی نبودم از نظر قطعی زیادش

سلام

به مرکز تلفن الغدیر که شما هستی ، این شرکت ها ، خدمات ADSL ارائه می کنن :

1. اطلاع رسان داتک
2. آسیاتک
3. طلیعه فنون گیتی
4. عصر انتقال داده ها
5. لایزر
6. سپنتا
7. پارس آنلاین
8. نداگستر صبا

بین این شرکت ها ، اطلاع رسان داتک و نداگستر صبا ، بدترین ها هستند

اگر خواستی از طلیعه فنون گیتی بگیری ، بپرس که نماینده ی نداگستر صبا هستند یا نه که اگه نماینده ی

این شرکت بودند ، ازشون نگیری

فروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان برای پیش شماره 2253 کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید ؟
اگه محدودیت دانلود نداشته باشه خیلی بهتره
قیمت هم خیلی بالا نباشه
ممنون

سلام

در مرکز تلفن شهید تندگویان ، سه شرکت خدمات ADSL ارائه می کنند :

1. ندا رایانه

2. اطلاع رسان داتک

3. پارس آنلاین

از داتک نگیری که پشیمون می شی

بالا