• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
منم تاپیک شمارو با اونجا مرج می کنم تا بهترین جواب رو پیدا کنید :D

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام.این تاپیک واسه اینه که هر کی میخواد ADSL بگیره پیش شماره ی خطشو میذاره بعد با توجه به صحبت های بقیه مناسب ترین isp رو انتخاب میکنه.
من خودم تو مرکز توحیدم(6691).از isp هیاهو استفاده میکنم.سرعتش دور و بر 25-26 ه و شبا هم 30 کیلوبایت.
298989391.png

من1 گیگ سفارش دادم که با نامردی اونا(چی بود بیخیال) مجبور شدم 1 گیگ دیگه اضافه کنم.
به نظر شما از نظر سرعت بهترین isp برای مرکز توحید کدومه؟؟؟
و در ضمن نامحدودم باشه.​

از هیاهو نگیرید که پشیمون میشید من که توبه کردم
4fvgdaq_th.gif
الان صبا نت دارم 128 خانگی با حجم 2 گیگ
دانلودم هم بین 40 تا 50 هست تا حالا قطعی هم نداشتم بجز 3 دفعه اونهم 2 ساعت که گفتن
از طرف مخابراته بدیشون هم اینه که غیر از ساعات اداری ساپورت ندارن!!!!

Last edited:

aliani.maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
الان با كيفيت ترين و بهترين سرويس adsl با ماهي 30 تومن رو كدوم شركت ميده ؟
ممنون

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
من مرکز شهيد سعادتمند هستم (4423)
تو اين منطقه کدوم ISP بهتر جواب ميده؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

من فعلا یک ماهه با آسیاتک بستم ، 128 ، 1 گیگ ، دست به نقد بستم ، تا ببینم چی میشه ، راضی خواهم بود ، یا خیر .

می خواستم بینم حالا جدا از این که من از آسیا راشی باشم یا نه ، شما کدوم رو پیشنهاد می دید ( مرکز با هنر )
آسیاتک ، پارس ، شاتل ، داتک .

راستش 2*2 تا 4 تا که کردم ، دیدم اگه با آسیاتک 6 ماهه ببندم ، می شه 60 تومان ، 13 گیگ ( یعنی ماهی 10 تومان ، 2.1 گیگ ) از بقیه برام به صرفه تر بود .

نظر شما دوستن رو هم می خوام بدونم
مرسی

هیچ کس نطری نداره ؟ :eek:

Last edited:

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان .
کسی هیچ نظری نداره ، دوست دارم نظر شماهایی که 4 تا پیراهن بیشتر از من تو adsl پاره کردید ، بدونم .

منتظرم
مرسی

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان.

من فعلا یک ماهه با آسیاتک بستم ، 128 ، 1 گیگ ، دست به نقد بستم ، تا ببینم چی میشه ، راضی خواهم بود ، یا خیر .

می خواستم بینم حالا جدا از این که من از آسیا راشی باشم یا نه ، شما کدوم رو پیشنهاد می دید ( مرکز با هنر )
آسیاتک ، پارس ، شاتل ، داتک .

راستش 2*2 تا 4 تا که کردم ، دیدم اگه با آسیاتک 6 ماهه ببندم ، می شه 60 تومان ، 13 گیگ ( یعنی ماهی 10 تومان ، 2.1 گیگ ) از بقیه برام به صرفه تر بود .

نظر شما دوستن رو هم می خوام بدونم
مرسی

هیچ کس نطری نداره ؟ :eek:

Akhoond جون، مركز باهنر از مراكز مخابراتی ای هست كه توی مدیریت و راهبری اش كلی پیش هستند. من اونجا یه سرویس آسیاتك برای گیم نت یكی از دوستانم گرفتم و فوق العاده سرویس راضی كننده ای از آب در اومد. برای یكی دیگه از دوستانم هم كه مغازه داره اونجا پارس آنلاین گرفتم. حرف نداره كیفیتش. دلیلش تفاوت كیفیت رو هم كه جویا شدم هم پارس هم آسیاتك گفتند كه جایگزینی تجهیزات جدید و پاسخگویی عالی بخش دیتای مركز مخابراتی باهنر.

فكر نكنم هیچ كدوم از ISP های دیگه هم فرقی داشته باشته. تنها مشكلی كه شما داری پشتیبانی خود آسیاتك هست كه مذخرفه. حتماً هر وقت تونستی با كسی توی پشتیبانی تماس بگیری ازش درخواست كن كه شماره مستقیم بهت بده چون خیلی از وقتها پیش میاد كه 1844 اصلاً به هیچ كسی وصلت نمیكنه و ساعتها مچلت میكنه.

از نظر قیمت هم اگه بخوای مقایسه كنی بله، آسیاتك از همه برات به صرفه تر از آب در میاد. ولی گفتم كه، پشتیبانی ضعیفی داره. اگه مشكلی برای سرویست پیش بیاد و خارج از ساعات اداری بخوای باهاشون تماس بگیری ممكنه نیاز به قرص اعصاب داشته باشی.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
Akhoond جون، مركز باهنر از مراكز مخابراتی ای هست كه توی مدیریت و راهبری اش كلی پیش هستند. من اونجا یه سرویس آسیاتك برای گیم نت یكی از دوستانم گرفتم و فوق العاده سرویس راضی كننده ای از آب در اومد. برای یكی دیگه از دوستانم هم كه مغازه داره اونجا پارس آنلاین گرفتم. حرف نداره كیفیتش. دلیلش تفاوت كیفیت رو هم كه جویا شدم هم پارس هم آسیاتك گفتند كه جایگزینی تجهیزات جدید و پاسخگویی عالی بخش دیتای مركز مخابراتی باهنر.

فكر نكنم هیچ كدوم از ISP های دیگه هم فرقی داشته باشته. تنها مشكلی كه شما داری پشتیبانی خود آسیاتك هست كه مذخرفه. حتماً هر وقت تونستی با كسی توی پشتیبانی تماس بگیری ازش درخواست كن كه شماره مستقیم بهت بده چون خیلی از وقتها پیش میاد كه 1844 اصلاً به هیچ كسی وصلت نمیكنه و ساعتها مچلت میكنه.

از نظر قیمت هم اگه بخوای مقایسه كنی بله، آسیاتك از همه برات به صرفه تر از آب در میاد. ولی گفتم كه، پشتیبانی ضعیفی داره. اگه مشكلی برای سرویست پیش بیاد و خارج از ساعات اداری بخوای باهاشون تماس بگیری ممكنه نیاز به قرص اعصاب داشته باشی.

peji عزیز ، ازت ممنونم . :happy:

جسارت نباشه ها ، اما همین باهنر که پیشگام تو این زمنیه هاست ، پدر من بدبخت رو در آورد تا Pcm ام رو جمع کرد ، تازه ، امروز صبح هم یه ایمیل از آسیا اومد که باهنر می خواد فیبر بکشه ، تا 24 ساعت سرویس ها مشکل دارن ، حالا با این همه بدبختی Pcm رو جمع کردم ، بیان و فیبر بکشن :wacko: :( :blink:

بگذریم ، جسارتا ، اونهایی که براشون سرویس گرفتید ، کجا بودند ؟ (محل دقیق شون لطفا ، اگر هم نمی خواهید اینجا بنویسید ، پی ام کنید لطفا ، می خوام به نسبت فاصله خودم تا مرکز بسنجم ، یه نتیجه گیری راجه به فاصله و کیفیت سرویس بکنم .)
باز هم ممنونم ازت ، پیشنهادتو آویزه گوشم می کنم، تو این 2 هفته که دارم باهاشون تماس می گیرم ، این موضوع کاملا مشهود بوده ...:D

بقیه هم اگه چیزی می دونند ، بگند لطفا .

مرسی
یا حق

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

من تهران هستم
قبلا از لایزر می گرفتم
که روزی چهار ساعت قطع بود ( 2 ساعت برق انها می رفت و 2 ساعت هم برق ما ) با *** هم قهر هستند و اجازه نمی دهند که کانکت بشی به ساپورتشان هم که زنگ زدم یارو زنه گفت چی چی پی ان ؟

حالا من از کجا باید سرویس بگیرم
پارس آنلاین را که می گن پارس آفلاین , داتک هم می گن دزدتک صبانت هم که ظاهرا قطعه
چهار تا شرکت انحصاری کردن اینترنت را و یکی از ان یکی بدتر

حالا از بین این شرکت های افتضاح کدام یکشان کمتر افتضاح هست و پول آدم را نمی خورد و یکمی هم سرویس می دهد

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من تهران هستم
قبلا از لایزر می گرفتم
که روزی چهار ساعت قطع بود ( 2 ساعت برق انها می رفت و 2 ساعت هم برق ما ) با *** هم قهر هستند و اجازه نمی دهند که کانکت بشی به ساپورتشان هم که زنگ زدم یارو زنه گفت چی چی پی ان ؟

حالا من از کجا باید سرویس بگیرم
پارس آنلاین را که می گن پارس آفلاین , داتک هم می گن دزدتک صبانت هم که ظاهرا قطعه
چهار تا شرکت انحصاری کردن اینترنت را و یکی از ان یکی بدتر

حالا از بین این شرکت های افتضاح کدام یکشان کمتر افتضاح هست و پول آدم را نمی خورد و یکمی هم سرویس می دهد
با خيال راحت شاتل بگير هم اعصابت راحت خواهد بود و هم اينكه به اندازهء از هزينه اي كه ميكني سرويس ميگيري شايدم بيشتر

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
قیمت های شاتل و شرایط ان خیلی یک طرفه هست
2.5 گیگ ترافیک با یک هزینه راه اندازی 25 تومنی اول کاری منصفانه نیست

اگه این صبا نت هنوز بالای 128 می ده من خواهانشم که ازش بخرم
یک 5 گیگی هم ترافیک ازش بگیرم فکر نکنم بالای 20 تومن در ماه بشه

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
peji عزیز ، ازت ممنونم . :happy:

جسارت نباشه ها ، اما همین باهنر که پیشگام تو این زمنیه هاست ، پدر من بدبخت رو در آورد تا Pcm ام رو جمع کرد ، تازه ، امروز صبح هم یه ایمیل از آسیا اومد که باهنر می خواد فیبر بکشه ، تا 24 ساعت سرویس ها مشکل دارن ، حالا با این همه بدبختی Pcm رو جمع کردم ، بیان و فیبر بکشن :wacko: :( :blink:

بگذریم ، جسارتا ، اونهایی که براشون سرویس گرفتید ، کجا بودند ؟ (محل دقیق شون لطفا ، اگر هم نمی خواهید اینجا بنویسید ، پی ام کنید لطفا ، می خوام به نسبت فاصله خودم تا مرکز بسنجم ، یه نتیجه گیری راجه به فاصله و کیفیت سرویس بکنم .)
باز هم ممنونم ازت ، پیشنهادتو آویزه گوشم می کنم، تو این 2 هفته که دارم باهاشون تماس می گیرم ، این موضوع کاملا مشهود بوده ...:D

بقیه هم اگه چیزی می دونند ، بگند لطفا .

مرسی
یا حق

حالا خوبه برات PCM رو جمع كردند. بعضی مراكز كه میگند صبر كنید تا كابل برگردون تو محدودتون انجام بشه و..... خدا كنه حالا كه اینقدر دردسر داشتی نیان فیبر نوری كنند و دوباره ISP ها دبه درارن و بهت سرویس ندن.

آسیاتك رو برای یكی از دوستانم توی كوچه امامزاده گرفتم. فاصلش با مركز كمه. ممكنه واسه همون باشه كه خوبه.
پارس رو برای یكی از دوستام وسط نونهالان (دولتشاد) گرفتم و یكی هم سه راه حسن آباد. هر جفتشون هم راضی هستند. فاصله هاشون هم با مركز كم نیست ولی Ping تایمشون دور و ور 300 میچرخه. قطعی و مشكل هم اونقدری نداشتن كه از سرویس ناراضی باشند.

خودم هم قبل از اینكه پارس دوباره محدودیت حجمی بزاره روی سرویس هاش اون پایین نونهالان سرویس داشتم ازشون و همون موقع هم سرویس خیلی عالی بود.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
حالا خوبه برات PCM رو جمع كردند. بعضی مراكز كه میگند صبر كنید تا كابل برگردون تو محدودتون انجام بشه و..... خدا كنه حالا كه اینقدر دردسر داشتی نیان فیبر نوری كنند و دوباره ISP ها دبه درارن و بهت سرویس ندن.

آسیاتك رو برای یكی از دوستانم توی كوچه امامزاده گرفتم. فاصلش با مركز كمه. ممكنه واسه همون باشه كه خوبه.
پارس رو برای یكی از دوستام وسط نونهالان (دولتشاد) گرفتم و یكی هم سه راه حسن آباد. هر جفتشون هم راضی هستند. فاصله هاشون هم با مركز كم نیست ولی Ping تایمشون دور و ور 300 میچرخه. قطعی و مشكل هم اونقدری نداشتن كه از سرویس ناراضی باشند.

خودم هم قبل از اینكه پارس دوباره محدودیت حجمی بزاره روی سرویس هاش اون پایین نونهالان سرویس داشتم ازشون و همون موقع هم سرویس خیلی عالی بود.

همین دیگه ، از همین می ترسم ....:wacko:
از امروز پدر اون بنده خدا ، دایری adsl رو تو مرکز در آوردم ، از بست که زنگ زدم ، گفتم کی رانژه می کنی . ان شاالله فردا ، یا پس فردا رانژه بشه و سرویس خوبی هم باشه ، امیدوارم.

ما هم تا مرکز کم فاصله نداریم ، ما نزدیک بلوار کاوه ایم ، تقریبا زیاده ....

از راهنمایی تون ممنونم ، مرسی
خبر می دم ان شاالله .

یا حق

akhtatn289

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

من یه مشکلی که دارم اینه که تموم شرکتهاییکه من زنگ زدم(شاتل-اسیاتک-داتک-پارس انلاین) میگن پورت مرکز مخابرات باهنر پر شده و باید صبر کنم؟

کسی ایده ایی نداره بمن بده؟؟؟

البته بجز صبر ایوب!

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام

من یه مشکلی که دارم اینه که تموم شرکتهاییکه من زنگ زدم(شاتل-اسیاتک-داتک-پارس انلاین) میگن پورت مرکز مخابرات باهنر پر شده و باید صبر کنم؟

کسی ایده ایی نداره بمن بده؟؟؟

البته بجز صبر ایوب!

سلام .
اون صبر رو که باید داشته باشی دوست من :D
ببین ، داتک رو که قبول ندارم ، خدایی من زنگ زدم ، گفت خالی داریم ، مگه این که سر این یکی هم دبه کنه ، دزد تک دیگه :wacko: ولی آسیاتک رو اگه خواستی ، برو باهاش قرار داد ببند ، سیریش هم که بشی ، قول می دم که زود کارتو راه بندازن ، من یه بار یه پورت خورد به نامم ( سندش نه ها :D) رفت برای رانژه ، مرکز نامردی نکرد و زد pcm ، بعد که رفتم دعوا ، گفت نه Pcm نبود ، خلاصه ، برای بار دوم ، گفتن اون پروت رو دادیم به یه بابای دیگه ، باید صبر کنی ، شنبه این حرف رو به من زدن ، و چهارشنبه اش رفت برای رانژه .

شما بستگی داره از کدوم آی اس پی تصمیم ات باشه که بگیری ...

در مورد فیبر هم پرسیدم ، گفتن که داخلیه ، نگران نباشید ...:cool:

یا حق

Aren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یکی بگه چی بگیرم من تو محدوده نبوتم
و آسیا تک زنگ می زنم 1 ماه بیشتره ولی لاین خالی نداره
حالا شما می گیرد کدام خدمات توپ سرعت عالی برای دانلود داره البته ارزون هم باشه!!!!؟؟؟؟
صبانت؟؟؟ شاتل؟؟؟
اگه می شه قیمت هاشو هم بنویسید

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آقا یکی بگه چی بگیرم من تو محدوده نبوتم
و آسیا تک زنگ می زنم 1 ماه بیشتره ولی لاین خالی نداره
حالا شما می گیرد کدام خدمات توپ سرعت عالی برای دانلود داره البته ارزون هم باشه!!!!؟؟؟؟
صبانت؟؟؟ شاتل؟؟؟
اگه می شه قیمت هاشو هم بنویسید
هر دو خوبه ولي اولويت را به شاتل بده. تعرفه ها را هم در سايت خودشان مشاهده كن:
www.shatel.ir
www.sabanet.ir

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,507
سلام به همگی...

میگم مثل اینکه خدا رو 100 هزار بار شکر چشم شیطون کور..!! تو مرکز مخابراتی ما یعنی شهید لطیفی 229xxxxx دارن ADSL رو شروع به ارایه میکنن...

من حقیقت یکم عجله کردم( فکر کنم نفر اول ثبت نام بودم!!)... نمیدونم...سریع رفتم با شاتل قرارداد بستم...میخوام بدونم از شاتل بهتر هم هست؟ اشتباه کردم یا اینکه انتخاب خوبیه؟؟

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
سلام ..
من میخوام ADSL برا خونه راه بندازم...
خیلی هم اهل دانلود نیستم و میخوام چیزی باشه که سرعتش معقول و مناسب باشه...
الان دارم ماهی بیست هزار تومان پول پای اینترنت هوشمند میدم.
به نظر شما اصلا به صرفه هست ADSL بگیرم؟ اگه آره لطفا مودم و سرویس بهم پیشنهاد کنین..
من تقاطع همت و شریعتی هستم.
پیشاپیش تشکر میکنم به خاطر راهنماییتون.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام ..
من میخوام ADSL برا خونه راه بندازم...
خیلی هم اهل دانلود نیستم و میخوام چیزی باشه که سرعتش معقول و مناسب باشه...
الان دارم ماهی بیست هزار تومان پول پای اینترنت هوشمند میدم.
به نظر شما اصلا به صرفه هست ADSL بگیرم؟ اگه آره لطفا مودم و سرویس بهم پیشنهاد کنین..
من تقاطع همت و شریعتی هستم.
پیشاپیش تشکر میکنم به خاطر راهنماییتون.
اگر اهل دانلود نیستید و با محدودیت مشکلی ندارید آسیاتک رو پیشنهاد میکنم ... انصافا سرعت و کیفیتش مطلوب هست ...

فکر میکنم در مقابل 20 تومن ، adsl به صرفه باشه براتون ...

آسیاتک 128 یک ماه ، یک گیگ محدودیت رو امتحان کنید ، میشه 10 تومن ، مودمش هم usb و قیمتش 32 تومن هست ...

بقیه موارد رو اینجا ببینید .

بالا