• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
سلام بچخ ها

یه شرکت معرفی کنید که کمترین قیمیتارو داشته باشه واسه سرویساش بدون محدودیت (64 کیلو هم باشه عب نداره ) خیلی فوریه
تنکسس
صبانت هم هست ، جدیدا مثل اینکه اضافه کرده

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين شرکت صبا net زده 128 خانگی ، 256 اداری ! يعنی چی اونوقت؟؟ يعنی تو اون پلن فقط به ادارها سرعت 256 ميدن؟ به خونگی نميدن همچين سرعتييرو؟

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
اين شرکت صبا net زده 128 خانگی ، 256 اداری ! يعنی چی اونوقت؟؟ يعنی تو اون پلن فقط به ادارها سرعت 256 ميدن؟ به خونگی نميدن همچين سرعتييرو؟

نه بابا اونو محض خنده نوشته وگرنه شما هر سرویسی که بخوای میتونی بگیری
من خودم از صبا سرویس 1 مگ دارم و راضی ام

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابا اونو محض خنده نوشته وگرنه شما هر سرویسی که بخوای میتونی بگیری
من خودم از صبا سرویس 1 مگ دارم و راضی ام

شما سرويس نامحدود گرفتي؟؟؟؟ ماهي چقدر ميدي؟؟ بعد همينطوري بهت دادن ؟؟؟؟ آخه سرويس 128 نامحدود به بالا ميگن مدرك ميخوادش؟؟؟ البته آسياتك به من گفت كپي كارت دانشجويي بياري حله

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
شما سرويس نامحدود گرفتي؟؟؟؟ ماهي چقدر ميدي؟؟ بعد همينطوري بهت دادن ؟؟؟؟ آخه سرويس 128 نامحدود به بالا ميگن مدرك ميخوادش؟؟؟ البته آسياتك به من گفت كپي كارت دانشجويي بياري حله

دوست عزیز، كسی این طرفها از صبانت نامحدود نداره ;) 512 كیلوبیت رو كی میاد 225 هزار تومان ماهی بده آخه؟ :D

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
از دوستان اينجا كسي از msn messenger يا live messenger ويندوز بر روي اكانت هات ميل خودش استفاده ميكنه؟ آيا ميشه بگيد اي دي شما از حدود 20 روز پيش تا حالا براي استفاده از ويندوز مسنجر با مشكل كانكت شدن مواجه شده يا نه؟
چون از 20 روز پيش ويندوز مسنجرهاي ما اكتيو نميشه و سرويس نات اويلبل ميده. ميخواهيم بفهميم كه ماكروسافت آي پي‌هاي ايران را بسته يا از بك بن مخابراتي ايران چنين مشكلي پيش آمده و يا ممكنه اي اس پي ها پورت آنرا بسته باشند؟!!!

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسی :happy:

بچا سرعته ایرنترنتو پولش و کیفیتش چرا روز به روز ک.. تر میشه؟؟؟؟
من چند ماه پیش داتک داشتم 256 کیلو ماهی 20 خورده ای تومن الان نه 256 میدن نه قیمته خوبی داره

شکایتی چیزی نمیشه کرد کلن؟؟؟
از خارجیا نمیشه کمک گرفت ؟ :lol:

اینا به حرفه ما نمیگوشن که دست به دامنه اجنبیا بشیم :lol: (دری وری میگم چرا؟ :eek:)

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام

دوستان شرکتی سراغ دارید که مرکز پاسداران 2254 سرویس بده و پورتاش پر نباشه؟

تنکس

Domrul

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان این آسیاتک هم مثل صبانت رو سرویس 128 سرعت 512 می ده یا سرعتش محدوده؟

Domrul

Registered User
لایک‌ها
0
زنگ زدم آسیاتک می گه پورت خالی نداریم! صبانت هم همینطور! تو مرکز نصراللهی 8826 چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟ شاتل چطوره سرویسش؟

Ehsan1355

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیزم.

ADSL مثل Dial-up نیست که هر موقع از شرکتی ناراضی بودید خیلی سریع برید شرکت دیگه. جمع آوری خط شما و انتقال به شرکت دیگر زمانبر است و معطل میشوید. ولی بگذارید راحتتون کنم. بزرگترین سرویس دهنده های ADSL در تهران پارس آنلاین و شاتل هستند. شرکت های دیگر شاید در ابتدا که کاربر نداشته باشند سرویس به ظاهر خوبی بدهند ولی بلافاصله با هجوم کاربران توانایی سرویس دهی مناسب ندارند.

در این دو شرکت بزرگ هم دو تیپ مشکل وجود دارد
1- مشکلات مخابراتی که برای همه هست و متاسفانه کم هم نیست (البته مخابرات منکر است)
2- مشکلات مربوط به خودشان

دسته اول مشکلات را کاری نمیشه کرد و معمولا گریبانگیر همه هست و هر جا برید آسمون همین رنگه.
مشکلات دسته دوم هم در شرکتهای بزرگی که گفتم قابل حل است و معمولا سریع حل میشود. خیلی مواقع مشکلی که وجود دارد برای همه نیست و برای کاربری خاص است.

تعداد نامه هایی که زده شده خودش نشون میده که چطوریه. یکی راضی و یکی ناراضی. علت های متفاوتی روی سرویس اثر میگذاره
-وضعیت مرکز مخابراتی- یعنی ممکن است در یک مرکز خاص مشکلی مقطعی بوجود بیاید که معمولا به سرعت برطرف میشود.
-مشکلی که برای یک کاربر خاص وجود دارد. میتواند شامل وضعیت بد کابل مسی - مشکل روی سیستم - برق و...

بنابراین عجولانه و به صرف اینکه کسی میگوید این بهتر است یا آن بدتر تصمیم نگیرید.
در هر صورت اگر شرکتی بزرگ میشود یک معنی آن وجود مشتری زیاد است. مشتری زیاد هم یعنی اکثرا رضایت دارند که ادامه داده اند.

شرکت های کوچک توانایی اداره مشتری زیاد را ندارند. به محض هجوم کاربران برای ثبت نام، دچار مشکل سرویس دهی میشوند.

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
سلام به دوستان عزیزم.

ADSL مثل Dial-up نیست که هر موقع از شرکتی ناراضی بودید خیلی سریع برید شرکت دیگه. جمع آوری خط شما و انتقال به شرکت دیگر زمانبر است و معطل میشوید. ولی بگذارید راحتتون کنم. بزرگترین سرویس دهنده های ADSL در تهران پارس آنلاین و شاتل هستند. شرکت های دیگر شاید در ابتدا که کاربر نداشته باشند سرویس به ظاهر خوبی بدهند ولی بلافاصله با هجوم کاربران توانایی سرویس دهی مناسب ندارند.

در این دو شرکت بزرگ هم دو تیپ مشکل وجود دارد
1- مشکلات مخابراتی که برای همه هست و متاسفانه کم هم نیست (البته مخابرات منکر است)
2- مشکلات مربوط به خودشان

دسته اول مشکلات را کاری نمیشه کرد و معمولا گریبانگیر همه هست و هر جا برید آسمون همین رنگه.
مشکلات دسته دوم هم در شرکتهای بزرگی که گفتم قابل حل است و معمولا سریع حل میشود. خیلی مواقع مشکلی که وجود دارد برای همه نیست و برای کاربری خاص است.

تعداد نامه هایی که زده شده خودش نشون میده که چطوریه. یکی راضی و یکی ناراضی. علت های متفاوتی روی سرویس اثر میگذاره
-وضعیت مرکز مخابراتی- یعنی ممکن است در یک مرکز خاص مشکلی مقطعی بوجود بیاید که معمولا به سرعت برطرف میشود.
-مشکلی که برای یک کاربر خاص وجود دارد. میتواند شامل وضعیت بد کابل مسی - مشکل روی سیستم - برق و...

بنابراین عجولانه و به صرف اینکه کسی میگوید این بهتر است یا آن بدتر تصمیم نگیرید.
در هر صورت اگر شرکتی بزرگ میشود یک معنی آن وجود مشتری زیاد است. مشتری زیاد هم یعنی اکثرا رضایت دارند که ادامه داده اند.

شرکت های کوچک توانایی اداره مشتری زیاد را ندارند. به محض هجوم کاربران برای ثبت نام، دچار مشکل سرویس دهی میشوند.

پس با این وجود نداگستر بهتر از همست. یه نگاه به آمار همین سایت بندازید متوجه میشید.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

3000 تومان آبونمان +1.5 درصد مالیات + 1.5 درصد عوارض + 20000 تومان 64/64 با ترافیک 8 گیگ +20000 پول نصب:wacko:

هرماه اینا باید پرداخت بشه؟

farshad1986

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان

3000 تومان آبونمان +1.5 درصد مالیات + 1.5 درصد عوارض + 20000 تومان 64/64 با ترافیک 8 گیگ +20000 پول نصب:wacko:

هرماه اینا باید پرداخت بشه؟
پول نصب رو یک بار میدی! بقیش رو هر ماه باید بدی!(مالیات و عوارض پول زوره!)

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
پول نصب رو یک بار میدی! بقیش رو هر ماه باید بدی!(مالیات و عوارض پول زوره!)

ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه برام پیش اومد:blush:
یعنی هر وقت که بخوام سرویس دهندمو عوض کنم دیگه پول نصب نداره؟

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه برام پیش اومد:blush:
یعنی هر وقت که بخوام سرویس دهندمو عوض کنم دیگه پول نصب نداره؟
چرا دیگه . اگه بخوای ISP عوض کنی باید هزینه راه اندازی اون ISP رو بدی.:happy:

بالا