• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان.
من تازه دارم میام تهران.
برای مرکز شهيد يزدان‌پناه (4480) چه شرکتی رو پیشنهاد می دین؟ حداقل اینکه کیفیت داشته باشه!

ممنون از همتون...

MC_12_00X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چند وقته میخوام ADSL بگیرم.سوالهام رو توی چند تا سایت نوشتم و یه جوابهایی گرفتم ولی هنوزم یه سری مسئله واسم غیر قابل فهمه:
یکی توی سایت بهم گفت +ADSL2 برای مسافتهای بالای 1 کیلومتر خوبه{برعکس ADSL عادی}.فاصله ما هم از مرکز مخابرات حدود 3 کیلومتری میشه.پس این به این معنی که من باید قید ADSL عادی رو بزنم و دنبال+ADSL2 باشم؟چون من خودم داتک مد نظرم بود{256 نا محدود}.که با توجه به گفته های این فرد باید از این بگذرم چون +2 نیست!!!کسی اشتراک 256 نا محدود توی مایه های 20 تا 30 تومن سراغ داره؟البته +2.اگر هم نوشته بالا غلطه{یعنی ADSL عادی واسه حدود 3 کیلومتر خوبه}بگه تا من برم دنبال همون داتک.راستی شما از بین رایان سما و داتک کدوم رو پیشنهاد میکنید{هر دو 256 نا محدود رو میدن 24+3 یا4 تومن آبونمان=28}

واقعا بعد از گذشت چند هفته کسی نیست جواب منو بده

alireza_mz4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان خوب و با معرفت
دوست من adsl صبانت داره، خیلی خوبه، ارزونترین سرویسش به اسم 128 رو داره، ولی با حدود 55 در بهترین حالت دانلود می کنه، در صورتی که 128 باید با 16 دانلود کنه. منم می خوام بگیرم، ولی الان پورتهای adsl مخابراتمون پره، می خوام از شرکت دیگه ای بگیرم، ولی انگار شرکتهای دیگه وقتی 128 می گیری هنر کنه همون 16 رو بهت میده، دوستان شرکتی رو می شناسین که با همون قیمت 13-14 تومن و سرویس اسمی 128، 50-60 کیلو دانلود رو بده؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین، خواهشاً دوستانی که کمک می کنید با اطلاعات دقیق کمک کنید که مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای عوض کردن شرکت و رانژه دوباره و نصب دوباره و ... نشم.
ممنون از همگی.

miladkhoshtip98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من ميخوام از امپراطور اشتراک adsl بگيرم اما اول بايد 15000 تومن بابت رانژه کردن مخابرات به اضافه شارژ ماهانه رو به حساب واريز کنم تا 15 روز بعد بيان وصل کنن.
ميخواستم يه مشورت بکنم ببينم ميشه بهش اعتماد کرد که پولم نسوزه؟ آيا جايي چيزي هست که بشه فهميد اين شرکت معتبر هست يا نه؟ اگر کسي قبلا ازش اشتراک گرفته لطفا بگه.
تازه امپراطور ادعا ميکنه سرويس ده هزار تومنيش 512 kb سرعت داره.

newweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من مرکز نهری با پیش شماره 8808 می خوام یک سرویس بگیرم . زیاد دانلود ندارم در حد 1 گیگ هر ماه برای باز کردن صفحات بیشتر استفاده می کنم . یک سرویس ارزون با سرعت بالا می خوام . حجمش کم باشه بهتر ه . ترجیها صبا رو قبلا تست کردم چنگی به دل نمیزنه. کجا رو توصیه می کنید؟ و چه سرویسی رو ؟الان از سپنتا دارم یه روز خوبه یه روز نه خیلی همگرون حساب می کنه؟

Last edited:

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام
من زنگ زدم سپنتا، برای منطقه شیخ فضل ا.. گفتن پورتمون تازه پر شده! فکر می کنین چه قدر طول بکشه یک پورت آزاد بشه !؟ تو این مدت بخوام از جای دیگه بگیرم چی پیشنهاد میکنین؟

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من زنگ زدم سپنتا، برای منطقه شیخ فضل ا.. گفتن پورتمون تازه پر شده! فکر می کنین چه قدر طول بکشه یک پورت آزاد بشه !؟ تو این مدت بخوام از جای دیگه بگیرم چی پیشنهاد میکنین؟

سلام محمدرضا

والا منم الان تو شرايط مشابه شما هستم و مي‌خوام برم صبا بگيرم.:happy:

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
سلام به همه ی دوستان

میتونید یه سرویس دهنده ی خوب برام معرفی کنین !

اگه ممکنه قیمتش رو هم بگین من با پهنای باند 100هم راضیم

محدود یا نامحدود بودنش رو هم بگین !

مودم رو هم دارم

آدرس من هم کرج _عظیمیه

Domrul

Registered User
لایک‌ها
0
من ميخوام از امپراطور اشتراک adsl بگيرم اما اول بايد 15000 تومن بابت رانژه کردن مخابرات به اضافه شارژ ماهانه رو به حساب واريز کنم تا 15 روز بعد بيان وصل کنن.
ميخواستم يه مشورت بکنم ببينم ميشه بهش اعتماد کرد که پولم نسوزه؟ آيا جايي چيزي هست که بشه فهميد اين شرکت معتبر هست يا نه؟ اگر کسي قبلا ازش اشتراک گرفته لطفا بگه.
تازه امپراطور ادعا ميکنه سرويس ده هزار تومنيش 512 kb سرعت داره.
من نزدیک به 2 ماهه که از امپراتور گرفتم، آدمهای مودبی هستن سرویسشون هم نسبتا خوبه! سرعتش با وجود ادعای سایتشون برای من از 256 بالاتر نمیره ولی بخوبی با سرعت 27-28 KB/s دانلود می کنم! تو این مدت یه بار 5-6 ساعت قطعی داشته;)

pc30ty

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من مدت کوتاهیه از ssk ی رشت adsl گرفتم (که البته خود شرکت یکی از نمایندگی های فن آوا تهران هست) و در اين مدت يه چز هايي هم در مورد سرويس nat شركت فن آوا شنيدم كه باعث ميشه سايت هايي مانند emule نتونم استفاده كنم ، حالا مي خواستم دوستان عزيز در اين مورد يك توضيحاتي بدن كه اولا emule چي ميكنه دوما اين net چه بدي ها و محدوديت هاي ديگري همراه داره؟ و سوما چاره ي كار چيه؟
و مورد بعدي اينكه من چند باري كه خواستم فيلم دانلود بكنم خيلي از سايت ها بودن كه مي گفتن لينك ممستقيم دانلود فيلم فلان رو دارن ولي وقتي داخل مي شدم مي ديدم يك سري لينك از adrive و megaupload و rapidshare و 4share و.. دادن كه تا جايي كه من ميدنم هيچ كدومشون لينك مستقيم نيست، در اين مورد هم يك توضيح بدين كه آيا راهي براي دانلود مستقيم از سايت هاي مذكور وجود داره(البته با حجم 700Mg هستند) يا اينكه اگه ممكنه بهترين راه دانلود فيلم با adsl رو چي پيشنهاد مي كنيد؟
پيشاپيش از جوابتون ممنونم.
8.gif

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
دوستان من مدت کوتاهیه از ssk ی رشت adsl گرفتم (که البته خود شرکت یکی از نمایندگی های فن آوا تهران هست) و در اين مدت يه چز هايي هم در مورد سرويس nat شركت فن آوا شنيدم كه باعث ميشه سايت هايي مانند emule نتونم استفاده كنم ، حالا مي خواستم دوستان عزيز در اين مورد يك توضيحاتي بدن كه اولا emule چي ميكنه دوما اين net چه بدي ها و محدوديت هاي ديگري همراه داره؟ و سوما چاره ي كار چيه؟
و مورد بعدي اينكه من چند باري كه خواستم فيلم دانلود بكنم خيلي از سايت ها بودن كه مي گفتن لينك ممستقيم دانلود فيلم فلان رو دارن ولي وقتي داخل مي شدم مي ديدم يك سري لينك از adrive و megaupload و rapidshare و 4share و.. دادن كه تا جايي كه من ميدنم هيچ كدومشون لينك مستقيم نيست، در اين مورد هم يك توضيح بدين كه آيا راهي براي دانلود مستقيم از سايت هاي مذكور وجود داره(البته با حجم 700Mg هستند) يا اينكه اگه ممكنه بهترين راه دانلود فيلم با adsl رو چي پيشنهاد مي كنيد؟
پيشاپيش از جوابتون ممنونم.
8.gif

برای دانلود مستقیم از اونها بهتره یه اشتراک rapidbaz.com بخری که اکانت پریمیوم اکثر سایتهای دانلود رو میده ;)

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
كسي از دوستان از شركت ماهان نت ADSL داره؟ راضي هست؟
www.mahannet.ir

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان الان بهترین سویس دهنده های adsl و شیراز از نظر سرعت دانلود کدوما هستن؟از نظر پشتیبانی چی؟همچنین قیمت هارو هم بگین ممنون میشم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام دوستان
یکی از اشناهامون میخواد ADSL بگیرهاز من راهنمایی خواسته
من خودم از شهراد میگیرم ولی متاسفانه شهراد فقط پیش شماره 44 رو سرویس میده وگرنه خیلی خوبه
خونشون مجیدیس با پیش شماره 2251
متاسفانه سپنتا هم اونجا سرویس نمیده وگرنه شک نداشتیم
بقیه شرکت ها رو دیدم خیلی ها خوب میگن خیلی ها بد میگن واقعا نمیشه انتخاب کرد
شرایطی رو که میخوام داشته باشه :
محدودیت حجمی نداشته باشه
اجباری توی خرید مودم از خودشون نباشه چون مودم داریم
سرویسشون هم خب خوب باشه درد سر نداشته باشه پشتیبانیشم خوب باشه چون شنیدم داتک خیلی بی ادبه پشتیبانیش
صبانت هم که انگار سر گردنس با اون محدودیت های حجمی مسخرش یه اپشن هم برای بدون محدودیت نداره

Reza-sony

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .
دوستان به نظر شما بهترین شرکت برای online gaming کدومه ؟
شرکتی میخوام که پینگ خوب داشته باشه و سرویسی که موقع بازی آنلاین جون نکنه !

existme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان میخواستم یه مشورتی بکنم با شما
من الا بیشتر از یک سال هست که از شهراد سرویس میگیرم
تاحالا قطعی نداشتم
بودم در حد نهایت یک ربع اونم شاید یکی دو بار
یه بارم قطعی داشتم خودم چون نبودم پیگیری کنم دو روز شد به محض تماس مشکل رو برطرف کردن
سرعت دانلود با 128 12-13
ساپورت خیلی خوب و مودب
قیمت 128 نامحدود 24200 (هزینه+مالیاتو ...)
تو بدترین شرایط و شلوغ ترین ساعت ها سرعت کم نمیشه
دیسکانکتی خیلی کم داره
حالا میخواستم بدونم با این شرایط شرکتی هست که همین سرویس رو یا ارزونتر بده یا با همین قیمت سرعت دانلود بیشتری بده؟
به نظر شما ارزش داره سرویس دهنده رو عوض کنم؟

سلام
متاسفانه شهراد برای سال جديد قيمتهاش رو بيشتر از 3 برابر کرده... شما جايي بهتر تو اين محدوده سراغ نداريد ؟
الان 512 نامحدود را ميده 230 هزار تومان تا ماه پيش 80 تومان بود... واقعا مسخره است گفته بودن قرار قيمتها 20 درصد بياد پايين ولی مثل اينکه بدتر شده.... :(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام
متاسفانه شهراد برای سال جديد قيمتهاش رو بيشتر از 3 برابر کرده... شما جايي بهتر تو اين محدوده سراغ نداريد ؟
الان 512 نامحدود را ميده 230 هزار تومان تا ماه پيش 80 تومان بود... واقعا مسخره است گفته بودن قرار قيمتها 20 درصد بياد پايين ولی مثل اينکه بدتر شده.... :(
بله منم نمیدونم چرا قیمت 256 به بالا رو اینقدر گرون کرده
ولی 128 همونه

جای بهتر به نظر من سپنتا خوبه

بالا