• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

daylight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر شما شاتل بهتره یا لایزر؟

daylight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام یه سوال کلیدی که هیچ کس تو این تاپیک بهش توجه نکرده:
از کجا ADSL بگیریم؟
شاتل-لایزر-صبانت-پارس آنلاین-آسیاتک-سپنتا-داتک فن آوا-پیشکام توسعه ارتباط

فکر کنم اصلی ها همینا باشن: http://en.wikipedia.org/wiki/Communications_in_Iran

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
سلام بچه ها.
من تا به حال ADSL نداشتم و کاملا در این مورد مبتدی هستم.
میشه لطفا راهنمایی کنید که الآن برای دوستم که می خواد ADSL بدون محدودیت حجمی و ترجیحا بدون محدودیت زمانی داشته باشه بهترین اکانتی که می تونه بگیره چیه؟
در ضمن طرف هیچی نداره و حتی مودم هم نداره. هزینه های راه اندازی و هزینه شارژ رو هم یه راهنمایی بکنید، سر نماز دعاتون می کنه. :)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام بچه ها.
من تا به حال ADSL نداشتم و کاملا در این مورد مبتدی هستم.
میشه لطفا راهنمایی کنید که الآن برای دوستم که می خواد ADSL بدون محدودیت حجمی و ترجیحا بدون محدودیت زمانی داشته باشه بهترین اکانتی که می تونه بگیره چیه؟
در ضمن طرف هیچی نداره و حتی مودم هم نداره. هزینه های راه اندازی و هزینه شارژ رو هم یه راهنمایی بکنید، سر نماز دعاتون می کنه. :)
سلام دوست عزیز

اکثر سرویس دهنده های ADSL هم سرویس حجمی دارن و هم غیر حجمی... محدودیت زمانی هم نداره، فقط یک سری سرویس های حجمی هستن که معمولا ساعتهای شبانه رو برای دانلود بدون محدودیت ارائه میدن...

هزینه های راه اندازی و شارژ بستگی به شرکت های مختلف داره... از هر شرکتی هم که سرویس ADSL بگیرین خودشون بهتون مودم میدن... ازشون میخرین یا به صورت امانی میگیرین...

شرکت های ارائه دهنده هم که زیاده، بستگی به منطقه داره... تعرفه ی سرویس ها رو می تونین تو سایتهای شرکت ها ببینین...
چندتا از شرکت ها: تعرفه خدمات آسیاتک / تعرفه خدمات اینترنت صبا آنلاین / تعرفه خدمات داتک / تعرفه خدمات سپنتا / ADSL شاتل / تعرفه صبانت / ADSL پارس آنلاین / ...

قبل از انتخاب هم باید چک کنید که منطقه ی مورد نظرتون تحت پوشش اون شرکت که میخواین ازش سرویس بگیرین باشه... تو سایتهاشون یک قسمت هست که چهار رقم اول تلفن رو وارد می کنید برای چک کردن این موضوع...

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
سلام دوست عزیز

اکثر سرویس دهنده های ADSL هم سرویس حجمی دارن و هم غیر حجمی... محدودیت زمانی هم نداره، فقط یک سری سرویس های حجمی هستن که معمولا ساعتهای شبانه رو برای دانلود بدون محدودیت ارائه میدن...

هزینه های راه اندازی و شارژ بستگی به شرکت های مختلف داره... از هر شرکتی هم که سرویس ADSL بگیرین خودشون بهتون مودم میدن... ازشون میخرین یا به صورت امانی میگیرین...

شرکت های ارائه دهنده هم که زیاده، بستگی به منطقه داره... تعرفه ی سرویس ها رو می تونین تو سایتهای شرکت ها ببینین...
چندتا از شرکت ها: تعرفه خدمات آسیاتک / تعرفه خدمات اینترنت صبا آنلاین / تعرفه خدمات داتک / تعرفه خدمات سپنتا / ADSL شاتل / تعرفه صبانت / ADSL پارس آنلاین / ...

قبل از انتخاب هم باید چک کنید که منطقه ی مورد نظرتون تحت پوشش اون شرکت که میخواین ازش سرویس بگیرین باشه... تو سایتهاشون یک قسمت هست که چهار رقم اول تلفن رو وارد می کنید برای چک کردن این موضوع...
سلام خواهر. :)
ممنون از راهنمایی کاملتون.
البته قبل از زدن پست یه مقداری توی اینترنت Search کرده بودم و بعضی تعرفه ها رو دیده بودم. کلا میخواستم بدونم الآن سلیقه بچه ها و در واقع شرکتی که بین بچه ها بیشترین محبوبیت رو داره چیه؟
در مورد مودم هم نمی دونستم امانی هم میدن. جالبه! :cool:
فعلا.

shalashaska

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من منطقه مخابراتی دانشگاه هستم(6697)
می خواستم ببینم شرکتی هست که adsl برای این منطقه ارایه بده؟

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام خواهر. :)
ممنون از راهنمایی کاملتون.
البته قبل از زدن پست یه مقداری توی اینترنت Search کرده بودم و بعضی تعرفه ها رو دیده بودم. کلا میخواستم بدونم الآن سلیقه بچه ها و در واقع شرکتی که بین بچه ها بیشترین محبوبیت رو داره چیه؟
در مورد مودم هم نمی دونستم امانی هم میدن. جالبه! :cool:
فعلا.
خواهش میکنم...
در مورد شرکت ها و محبوبیتشون باز خیلی به منطقه ای که هستین بستگی داره، خودم از آسیا تک سرویس میگیرم و راضیم (حدود یک و سال نیم)... سپنتا خیلی خوبه و تعرفه هاش یه کمی از بقیه گرونتره... تعریف شاتل رو زیاد شنیدم... داتک رو 50 50 راجع بهش نظر میدن، این یکی واقعا به منطقه وابسته ست...
برای اکثر این ها هم تو همین بخش تاپیک هست که می تونین از دوستانی که دارن استفاده میکنن بپرسین...

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام
من منطقه مخابراتی دانشگاه هستم(6697)
می خواستم ببینم شرکتی هست که adsl برای این منطقه ارایه بده؟
سلام دوست عزیز

تو سایت شرکت ها می تونین دسترسی رو ببینین... شاتل و آسیاتک ارائه میدن...

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
فکر نکنم زیاد به صرفه باشه... مثلا الان 128 نا محدود سپنتا 30 تومن میشه در حالی که تو این قیمتها 128 با محدودیتش از 35 تومن شروع میشه... کلا جایی 128 نامحدود بیشتر از 28-30 ندیدم...

Agha Ramtin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
439552742.png
Salam Bebakhshid Dige Font FarSi Nadashtam Man Chand Roozi Hast Ke migzare Adsl AM Vasl Shode Az Asiatech Service Migiram bad TO site Speed Test ye Test sorat Gereftam Mikhastam Bebinam Ping eeee Ke be man Mide Khoobe Ya Na 512 Daram Man ziyad To in Zamine Vared Nistam ----Dafe bad Ba Farsi pm Midam Age Ban NaSham :happy:
t78483-page28.html

Last edited:

daylight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از صبانت دارم می رم به سمت آسیاتک (تا 2 -3 روز دیگه سرویس صبانتم تموم می شه و دیگه شارژش نمی کنم تا ... بسوزه و اینقد مفخوری نکنن :D) کسی پیشنهادی واسه من نداره؟ من منتظر شنیدن نظرات سازندتون هستم :headphone: :guitar:

seul

Registered User
لایک‌ها
261
سلام دوستان.
من از سرویس صبانت استفاده می کنم. و فکر می کنم خیلی بیشتر از استفادم از فضای دانلودم کم می کنه.
کسی دیگه از صبانت استفاده می کنه که منو راهنمایی کنه؟

raptor

Registered User
لایک‌ها
2
قیمت adsl در 4 سال قبل:
256 نامحدود داتک ماهیانه 24 تومن
256 نامحدود آسیاتک ماهیانه 24 تومن(با نصب و دوماه تست 128 رایگان)
512 نامحدود آسیاتک ماهیانه 35 تومن(با نصب و دوماه تست 12 رایگان، (خودم 2 سال از این استفاده کردم،اولش به من 4 ماه تست 128 رایگان دادن که 1 ماهش 512 بود!! البته آخراش شده بود ماهی 40))

بعد از چند کاهش قیمت 30 و 20 درصدی (به لطف دولت خدمتگذار) در طول 4 سال گذشته، قیمت های adsl در حال حاضر:
256 نامحدود داتک ماهیانه 53تومن!
256 نامحدود آسیاتک ماهیانه 40 تومن
512 نامحدود آسیاتک ماهیانه 160تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(خداییش اینهمه علامت تعجب نیاز نداره؟)

پیشرفتو دارین؟ همه میدونن که سرعت اینترنت در دنیا به شکل تصاعدی داره سال به سال افزایش پیدا میکنه و قیمتش هم به همون نسبا کاهش. حالا چرا در کشور ما روندش معکوسه، خودتون قضاوت کنید. تازه قبلا مثل الان محدودیت ارائه ی 128 به بالا وجود نداشت.

الان خواستم از داتک 256 نامحدود بگیرم، ماهی 28 تومن، میگن دیگه 28 نمیدیم و 53 شده(بهانشون افزایش کیفیته!)

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
یکی از دوستام میخواد سرویس ای.دی.اس.ال بگیره خونشون هم توی پونکه.بودجش هم ماهی 70 تا 80 هزار تومن .کارش هم فقط با تورنته .
اگه برای انتخاب سرویس دهنده راهنمایی بفرمایید از شما متشکر خواهم بود.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان.
من از سرویس صبانت استفاده می کنم. و فکر می کنم خیلی بیشتر از استفادم از فضای دانلودم کم می کنه.
کسی دیگه از صبانت استفاده می کنه که منو راهنمایی کنه؟
من هم همچین مشکلی دارم حس بدیه
میتونید از برنامه byteometer استفاده کنید و تمام ارسال و دریافتهاتون رو بررسی کنید.

maryam & m

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
203
دوستان واسه منطقه گیشا(مرکز نصرالهی)ا یه ADSLخوب چی پیشنهاد میکنید.واسه استفاده خونگی .:rolleyes:
ممنونم

:blush:

کدوم از اینا بهتره؟
آسیاتک-نداگستر صبا-فن آوا-عصر انتقال داده ها-پارس آنلاین

Last edited:

Mahdi88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
من خیلی وقته از adslاستفاده میکنم
تا زمستون فن اوا بودم عالی بود سرعت دانلود خراب شد برطرف نشد تا اینکه اومدم صبا افتضاست
میخوام دوباره عوض کنم
کسی تو منطقه مالک اشتر(تهران)با پیش شماره 668 یا کاشانی پیش شماره4487آشنایی نداره برای مصرف خونگی که سرعت دانلود خوبی داشته باشه.
دمتون گرم.

Last edited:

Mahdi88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو صبا خواستم 5گیگ شارژ کنم بهم گفتن که اگه 5بزنی دفعه بعد نمیشه زیر این بزنی یا همین یا بالاتر گفت که پورتت عوض میشه
خیلی تعجب کردم میخوام ببینم که راست میگه یا نه؟
کسی میدونه بگه ممنون میشم.

بالا