• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارس آنلاين و شاتل هم كه پول خون باباشون رو ميگيرن سرويس 128 بايد 40 هزار بدي قبلا 24 بود چه يهو اينقدر گرون شده . تازه باز اون سرعت رو نداره كاش يه شركت پيدا بشه اگه ميگه 64 واقعا 64 باشه نه اسمي همه شركت ها سرعتشون اسمي هستش و همه گول ميخورن. كشورهاي خارجي مخصوصا اروپايي كه گرونتر هستش همه چي ولي اينترنت سرعتش 1 مگ به بالا هستش و از طريق برق استفاده ميكنن و هم اينكه پول كمي ميدن به دلار ما پول زياد ميديم ولي اشغال استفاده ميكنيم چون مديريت صفر هستش و همه دزد شدن ماشالاه پول هر چيزي رو ميگيرن ولي كار درست نميكنن به اين ميگن پول حلال بردن خونه :happy:

4G@10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارس آنلاين و شاتل هم كه پول خون باباشون رو ميگيرن سرويس 128 بايد 40 هزار بدي قبلا 24 بود چه يهو اينقدر گرون شده . تازه باز اون سرعت رو نداره كاش يه شركت پيدا بشه اگه ميگه 64 واقعا 64 باشه نه اسمي همه شركت ها سرعتشون اسمي هستش و همه گول ميخورن. كشورهاي خارجي مخصوصا اروپايي كه گرونتر هستش همه چي ولي اينترنت سرعتش 1 مگ به بالا هستش و از طريق برق استفاده ميكنن و هم اينكه پول كمي ميدن به دلار ما پول زياد ميديم ولي اشغال استفاده ميكنيم چون مديريت صفر هستش و همه دزد شدن ماشالاه پول هر چيزي رو ميگيرن ولي كار درست نميكنن به اين ميگن پول حلال بردن خونه :happy:

آره واقآ راست می گی.
من خودم از شاتل گرفتم .واقآ افتضاح شده.من اول فکر کردم فقط توی شیراز اینطوریه
ولی بعدش فهمیدم که توی اکثر شهر ها مشکل داره.چند بارم زنگ زدم .چرت و پرت تحویل آدم میدن
میگن جلسه گرفتیم درستش کنیم ولی بودجه نیست.:happy: منم گفتم باشه:D

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
15

سلام

من قبلا اسیا داشتم 512 45 تومن الان کردن 150 تومن بجز داتک چه شرکتی هست که تو این رنج قیمت 512 نامحدود بده؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوستان میخواستم یه مشورتی بکنم با شما
من الا بیشتر از یک سال هست که از شهراد سرویس میگیرم
تاحالا قطعی نداشتم
بودم در حد نهایت یک ربع اونم شاید یکی دو بار
یه بارم قطعی داشتم خودم چون نبودم پیگیری کنم دو روز شد به محض تماس مشکل رو برطرف کردن
سرعت دانلود با 128 12-13
ساپورت خیلی خوب و مودب
قیمت 128 نامحدود 24200 (هزینه+مالیاتو ...)
تو بدترین شرایط و شلوغ ترین ساعت ها سرعت کم نمیشه
دیسکانکتی خیلی کم داره
حالا میخواستم بدونم با این شرایط شرکتی هست که همین سرویس رو یا ارزونتر بده یا با همین قیمت سرعت دانلود بیشتری بده؟
به نظر شما ارزش داره سرویس دهنده رو عوض کنم؟

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
15
سلام کسی از قاصدک سرویس داشته؟؟؟

ایمان که می اید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگن یه شرکت اومده رو فیبر نوری اینترنت میده اون کیه شماره تلفن و نام شرکت پلیز
100 تومان سالیانه میده با محدودیت دو گیگ ماهانه من مرکز پیام نور هستم(4460)

J-B00M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من فقط برای سه ماه میخوام ADSL بگیرم حالا سر ISP ش موندم !

تعریف شاتل رو از قدیم زیاد شنیدم ولی الان ظاهرا همه شاکین !

ISP بعدی که مورد نظرم هست لایزر هستش که تا جایی که من میدونم اکثر کسایی که گرفتن راضی بودن تا الان

صبانت هم میتونه یکی دیگه از ISP های مطرح باشه و ظاهرا اونم جدیدا مشکلاتی داره
درضمن بودجمم حدود 200 هزار تومن هست

خلاصه ما موندیم چیکار کنیم ، هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم

ایمان که می اید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

ISP بعدی که مورد نظرم هست لایزر هستش که تا جایی که من میدونم اکثر کسایی که گرفتن راضی بودن تا الان

به به دوست سبز جیبمان ! خوب هر چی میخوای بده برات دانلود کنم ! صبانت پیشنهاد میشه البته برای قیمتهای پایین و استفاده از لمش!!!!!!!!!

J-B00M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیار عالی !

بسی دیر پاسخ بدادید ! که شوتل گولمان زد !

اکنون هر آنکه کارت طلایی شوتل را دارا میباشد یک پـ . خ نا قابل به بنده بزند !

بــه بــه ... بــه بــه

cardbookers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظر بنده بيشتر رو سرويس های شاتل هستش

اگر کسی هم خواست از سرويس های شاتل استفاده کنه به بنده اطلاع بده،براشون کارت تخفيف شاتل ارسال کنم

regards

bache-mosbat

Registered User
لایک‌ها
12
سلام برای مرکز دستغیب چه اینترنتی رو پیشنهاد میکنین ؟ خیلی دانلود ندارم اما یه اینترنت بی دردسر و سریع میخوام حوصله 100 سال تو نوبت بودنم ندارم . :) میشه لطفا کمک کنین چون گیج شدم هر جا هم شنیدم خوبه به مرکز ما سرویس نمیده .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
سلام دوستان

اصلا صبا پیشنهاد نمیشه ، بد چیزه آشغالیه !
یه سر به تاپیکش بزن متوجه میشی

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
نظر بنده بيشتر رو سرويس های شاتل هستش

اگر کسی هم خواست از سرويس های شاتل استفاده کنه به بنده اطلاع بده،براشون کارت تخفيف شاتل ارسال کنم

regards
این تخفیفی که میگید چقدره ؟

cardbookers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برای مرکز دستغیب چه اینترنتی رو پیشنهاد میکنین ؟ خیلی دانلود ندارم اما یه اینترنت بی دردسر و سریع میخوام حوصله 100 سال تو نوبت بودنم ندارم . :) میشه لطفا کمک کنین چون گیج شدم هر جا هم شنیدم خوبه به مرکز ما سرویس نمیده .

يه تماس با شاتل بگيريد ،اگر به مرکز شما سرويس بدن سرويس خوبی داره شاتل،ضمن اينکه از کارت تخفيفش هم ميتونيد استفاده کنيد

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
1- آزادنت www.azadnet.net
2- شاتل www.shatel.ir
3- پارس آنلاين (اگر از روي ناچاري باشه)
4- ديگر هيچ

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان اینترنت بازمون من میخواستم به تغییر توی اینترنتم بدم الان 256 اسیاتک دارم توی مرکز مخابراتی ما حداقل مشکل خیلی نداشته اما اسیاتک قیمت هاش رو برده بالا می خواستم بدونم الان 256 نامحدود بخوام بگیرم چه شرکتی خوبه در ضمن کسی شرکت رایان سما رو میشناسه یا می دونه زیرمجموعه کدوم شرکته

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
واقعا برده بالا؟
مگه قرار نبود 20% کم کنن؟

MC_12_00X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چند وقته میخوام ADSL بگیرم.سوالهام رو توی چند تا سایت نوشتم و یه جوابهایی گرفتم ولی هنوزم یه سری مسئله واسم غیر قابل فهمه:
یکی توی سایت بهم گفت +ADSL2 برای مسافتهای بالای 1 کیلومتر خوبه{برعکس ADSL عادی}.فاصله ما هم از مرکز مخابرات حدود 3 کیلومتری میشه.پس این به این معنی که من باید قید ADSL عادی رو بزنم و دنبال+ADSL2 باشم؟چون من خودم داتک مد نظرم بود{256 نا محدود}.که با توجه به گفته های این فرد باید از این بگذرم چون +2 نیست!!!کسی اشتراک 256 نا محدود توی مایه های 20 تا 30 تومن سراغ داره؟البته +2.اگر هم نوشته بالا غلطه{یعنی ADSL عادی واسه حدود 3 کیلومتر خوبه}بگه تا من برم دنبال همون داتک.راستی شما از بین رایان سما و داتک کدوم رو پیشنهاد میکنید{هر دو 256 نا محدود رو میدن 24+3 یا4 تومن آبونمان=28}

poopak

Registered User
لایک‌ها
27
من دنبال سرويس 128 نامحدود هستم و معمولا مي خواهم براي دانلود مخصوصا فيلم هاي divx استفاده كنم . قيمتش از 25 تومان بالاتر نشه طبق تحقيقاتي كه كردم داتك با اين قيمت داره كه خوب خيلي از دوستان ناراضي هستن پس منتفي مي شه شركت ديگر اسيا تك هست كه جديدا گرون كرده و 128 حدودا 28 تومان در مياد پس اونم منتفي ميمونه دو شركتكه يكيشون رايان سما هست كه من خودم مشكوكم و فكر كنم زيرشاخه داتك هست كه 128 را 19900 مي ده و ديگري لايزر كه 128 adsl+ را 22 مي ده

ايا از اين دوشركت بگيرم يا برم سراغ سرويسها 64 نا محدود شاتل يا 256 eco

www.rayansama.com
http://www22.laser.ir/

بالا