برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید تلویزیون

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
در مورد مدلایی که فرمودید من سامسونگ رو پیشنهاد میدم...در هر حال فرقی نمیکنه...همون شارپو سونی هم خوبن..بازم میگم فرقی نمیکنه..این دوستانی که میان کارشناسی اونجوری میکنن نمیخواد زیاد بهش توجه کنید..این چیزا همش یک مشت حرفای تبلیغاتی که بین مشتری ها افتاده بیش نیس..اگه بخوای به مردم توجه کنی که کلا باید قید سونی رو بزنی چون سونی فروش تلویزیونش فوق العاده پایینه و مردم نمیخرن...ولی من باز هم تاکید میکنم که مهم نیس و بین برند های سامسونگ..سونی..الجی..تقریبا همه یکین....در مورد خرید هم اگه بتونید از جنوب بخرید که عالیه...این دوستانی که میگن از بانه بخر هیچکدوم توی جنوب خرید نکردن...همین چن روز پیش داماد خود ما یه تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فول اچ دی و ال ای دی رو خرید 1700
تلویزیون مد نظر شما قیمت بین یک میلیون تا یکو دویس گیر میاد

دوستان زیادی هستن که عید ها از شمال کشور و بخصوص تهران هم برای تفریح به جنوب میرن هم برای خرید...اونقد قیمت لوازم برقی اونجا پایینه که حتی اگه فقط برای خرید با ماشین خودتون هم برید باز ارزونتر از بقیه نقاط کشور میوفته
سوالی داشتی در خدمتم
موفق باشی
روی این گزینه هم دارم فک میکنم که برم از جنوب بخرم ولی آشنا یا شخصی که بتونه کمک کنه جنوب ندارم

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
دوست عزیز من مدل LG 43UH651V رو خریدم تلویزیون خوبیه
در مورد سونی سری W800 هم بنده 43 اینچشو داشتم دو لکه سفید بزرگ زد یکی سمت راست پایین و دیگری سمت چپ پایین استفاده ای هم نکردم حدودا 11 ماه داشتمش کم هم روش میکردم که اینطور مشکلار شد
الان الجی رو خریدم ببینم این چطوریه

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
در مورد سونی سری W800 هم بنده 43 اینچشو داشتم دو لکه سفید بزرگ زد یکی سمت راست پایین و دیگری سمت چپ پایین استفاده ای هم نکردم حدودا 11 ماه داشتمش کم هم روش میکردم که اینطور مشکلار شد
پس یه بررسی کنید اطلاع بدید با تشکر

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207
سلام
ببینید بحثی در این نیست که سونی عالی هست
اما از مبلغ پرداختی بخشی صرفا بخاطر سونی بودنش یعنی برندش هست
اگر مبلغش براتون مهم نیست سونی بگیرید
اما اگر قیمت مهم هست
ال جی 43Uh651V بگیرید " 1730000
اسمارت. 4 کا .هست کیفیتش هم مناسب هست.

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
پس یه بررسی کنید اطلاع بدید با تشکر
سلام مجدد جنس بدنه عالی+صدای اسپیکر خوب من فرقی بین این و سونی قبلیم ندیدم انچنان تفاوتی نداره این 3 عدد HDMI داره و 2عدد USB وجدانن تا USB میزنم خودش گزینه میاره بالا که بری تو پوشه USB سونی اینطور نبود و رو اعصابم بود.
کیفیت تصویر عالی روی 4K من فیلمی که با گلکسی S6 گرفتم به صورت 4K راحت پخشش کرد در حالی که قبلا خواهرم فیلم عروسی 4K رو که تو اتلیه کار میکنه و رو سونی با فرمت M2TS ریختم پخش کرد منتها با گیر و مکافات و اخرشم استوپش کردم با اینکه اندرویید TV هست ولی زیاد مالی نبود.
کلا من با LG راحتترم اداپتور هم نداره فضای کمتری اشغال میکنه فرصت هم کردم یه عکسی ازش برات میزارم کیفیت تصویرشو ببینی خودت مقایسه کنی.
من راستش سونیه رو دادم با اون صفحه داغون و اینو جاش اوردم چیزی حدود400 الی 500 ضرر کردم رو سونی حدود 11 ماه پیش 2و 420 خریدمش الان اونروز تماس گرفت فروشنده جوانرود و بانه گفتن دیگه نیست و مدل 4K جایگزینش شده و دیگه W800C فول اچ دی نیست وکمیاب شده.:general601::);)

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
اینم عکس صفحه TV LG UH651V کیفیت بی همتا در رزولوشن 1080P با رسیور استارمکس A100 تازه رو کیفیت 4K هم 4 برابر فول اچ دی میشه که اونو دیگه باید در درجه اول رسیور ساپورت کنه که در حال حاضر صرف نمیکنه خرید رسیور 4K
جهت اطلاع اون دوست عزیزی که میگفت اصلا کیفیت نداره و اشغاله باید عرض کنم حتما شما چیز دیگری دیدید این TV تو کیفیت کانالهای SD صدا و سیما که مثلا HD هست کیفیت قابل قبولی رو نمایش میده دیگه چه برسه به FULLHD و
4K.

DSC-0001.JPG

DSC-0003.JPG

Last edited:

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام مجدد جنس بدنه عالی+صدای اسپیکر خوب من فرقی بین این و سونی قبلیم ندیدم انچنان تفاوتی نداره این 3 عدد HDMI داره و 2عدد USB وجدانن تا USB میزنم خودش گزینه میاره بالا که بری تو پوشه USB سونی اینطور نبود و رو اعصابم بود.
کیفیت تصویر عالی روی 4K من فیلمی که با گلکسی S6 گرفتم به صورت 4K راحت پخشش کرد در حالی که قبلا خواهرم فیلم عروسی 4K رو که تو اتلیه کار میکنه و رو سونی با فرمت M2TS ریختم پخش کرد منتها با گیر و مکافات و اخرشم استوپش کردم با اینکه اندرویید TV هست ولی زیاد مالی نبود.
کلا من با LG راحتترم اداپتور هم نداره فضای کمتری اشغال میکنه فرصت هم کردم یه عکسی ازش برات میزارم کیفیت تصویرشو ببینی خودت مقایسه کنی.
من راستش سونیه رو دادم با اون صفحه داغون و اینو جاش اوردم چیزی حدود400 الی 500 ضرر کردم رو سونی حدود 11 ماه پیش 2و 420 خریدمش الان اونروز تماس گرفت فروشنده جوانرود و بانه گفتن دیگه نیست و مدل 4K جایگزینش شده و دیگه W800C فول اچ دی نیست وکمیاب شده.:general601::);)
خوش به حالتون که کرد هستید کاکو یا کاکا;)
چند گرفتی؟جقد بهت تخفیف دادن؟

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
خوش به حالتون که کرد هستید کاکو یا کاکا;)
چند گرفتی؟جقد بهت تخفیف دادن؟
سلام مجدد والا کرد نیستم من بچه کرمانشاه هستم اینجا مرز جوانرود بهمون نزدیکه تقریبا کرمانشاه تا جوانرود نیم ساعت تا 45 دقیقه هست قیمت واقعیش 1750 هست با هزینه حمل و بار و غیره 1850میشینه بنده W800C43 inch نابود و به فنا رفته رو دادم اینو جاش اوردم پولی هم ندادم البته طرف میگفت یه 30 تومنی بده اول صبح منم گفتم ندارم بزارم روش البته دروغ گفتم داشتم خخخخخخخخخ.کیفیت تصویرش عالیه داداش فرق چندانی باهم ندارن. اگر خواستی تا برات بخرم ارسال کنم با تیپاکس هرکجا که باشی پلمب میدم تحویلت خواستی هم باز میکنم تستشم میکنم برات امتیاز بازارچمم که دیگه معلومه عزیز.کنترلشم جادویی سری جدید 2016 هست.درخدمتم داداش عزیز:):general601:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوست عزیز شما اومدی تی وی سونی که فول اچ دی هست و مال چند وقت قبل هستُ با تی وی جدید ۶۵۱ که ۴کا هست و جدید هست مقایسه میکنی.
برو سونی ۴کا مثل 8000d یا 8500d رو ببین اون وقت بهت قول میدم اصلا نگاه تلویزیونت نمیکنی.
من خودم این چند مدلُ کنار هم مقایسه کردم که عرض میکنم خدمتت..
کیفیت تصویر سونی رو هیچ تی وی دیگه ای نداره.
جدیداش همه اندروید هستن و تمام فرمتها رو براحتی آب خوردن پخش میکنن.اونکه مال شما پخش نکرده مطمئن باش مشکل داشته.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
دوست عزیز شما اومدی تی وی سونی که فول اچ دی هست و مال چند وقت قبل هستُ با تی وی جدید ۶۵۱ که ۴کا هست و جدید هست مقایسه میکنی.
برو سونی ۴کا مثل 8000d یا 8500d رو ببین اون وقت بهت قول میدم اصلا نگاه تلویزیونت نمیکنی.
من خودم این چند مدلُ کنار هم مقایسه کردم که عرض میکنم خدمتت..
کیفیت تصویر سونی رو هیچ تی وی دیگه ای نداره.
جدیداش همه اندروید هستن و تمام فرمتها رو براحتی آب خوردن پخش میکنن.اونکه مال شما پخش نکرده مطمئن باش مشکل داشته.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
عزیز مدل W800C فول اچ دی هم اندرویید هست که داشتم بنده مدلهای 4K سونی رو هم روشن تو مغازه دیدم فرق انچنانی حس نکردم با مدلهای روشن LG انشالا که اینطوری که شما میگید باشه سونی:general601::)

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
تجربه ی استفاده از تلویزیون های مختلف رو داشتم و بابتش ضرر هم دادم و در نهایت به این نتیجه رسیدم تو بحث تلویزیون هیچی الجی نمیشه بدون تعصب دارم میگم الجی بخر
البته بجز الجی و سامسونگ کلا هیچی نگیر ولی بین الجی و سامسونگ ، صد در صد الجی بهتره
من خودم الجی داشتم تعریف سامسونگ رو شنیدم فروختم سام خریدم ولی بعد یه مدت فهمیدم باید سامسونگ رو رد کنم و هر طور شده دوباره الجی بخرم چوون کیفیت و رنگ های تلویزیون الجی یه چیز دیگه بود
سعی کن 4K یا همان ultra HD بخری و الجی 49 اینچ برای منزل مناسبه البته تا دو متری جلوی تلویزیون و اگه فاصلتون تو خونه از تلوزیریون زیاد تره اینچ رو ببرید بالا در کل هر چقدر اینچ بزرگتری داشته باشه چشم اذیت نمیشه

در ضمن تا میتونی از لوازم جانبی و امکانات جانبی دوری کن
مثلا داخل تلویزیون سیستم عامل اندروید نصب میکنند الکی سیصد تومن میرن رو قیمت یا هر چیز دیگه ای
تو داری تلویزیون میخری و ملاک شما تنها کیفیت تصویر هست امکانات جانبی پول الکی و بخاطر بازاریابی و فروش گذاشته شده رو تلویزیون
به نظرم قابلیت ورودی HDMI داشته باشه کافیه برات

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
تجربه ی استفاده از تلویزیون های مختلف رو داشتم و بابتش ضرر هم دادم و در نهایت به این نتیجه رسیدم تو بحث تلویزیون هیچی الجی نمیشه بدون تعصب دارم میگم الجی بخر
البته بجز الجی و سامسونگ کلا هیچی نگیر ولی بین الجی و سامسونگ ، صد در صد الجی بهتره
من خودم الجی داشتم تعریف سامسونگ رو شنیدم فروختم سام خریدم ولی بعد یه مدت فهمیدم باید سامسونگ رو رد کنم و هر طور شده دوباره الجی بخرم چوون کیفیت و رنگ های تلویزیون الجی یه چیز دیگه بود
سعی کن 4K یا همان ultra HD بخری و الجی 49 اینچ برای منزل مناسبه البته تا دو متری جلوی تلویزیون و اگه فاصلتون تو خونه از تلوزیریون زیاد تره اینچ رو ببرید بالا در کل هر چقدر اینچ بزرگتری داشته باشه چشم اذیت نمیشه

در ضمن تا میتونی از لوازم جانبی و امکانات جانبی دوری کن
مثلا داخل تلویزیون سیستم عامل اندروید نصب میکنند الکی سیصد تومن میرن رو قیمت یا هر چیز دیگه ای
تو داری تلویزیون میخری و ملاک شما تنها کیفیت تصویر هست امکانات جانبی پول الکی و بخاطر بازاریابی و فروش گذاشته شده رو تلویزیون
به نظرم قابلیت ورودی HDMI داشته باشه کافیه برات
داداش من خودم الترا اچ دی ال جی 49 اینچ داشتم به خاطر همون مشکل (لکه سیاه)معروف با کلی ضرر فروختم اصلا"وقتی فوتبال باهاش می دیدم واقعلا"این لکه ها که بیضی مانند و در دو طرف تلویزیون دیده میشد عذاب آور بود .....نمی دونم ال جی با اینهمه سابقه چطور چنین تلویزیون هایی رو گذاشته تو خط تولید.....

• Like
Reactions: oio

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
داداش من خودم الترا اچ دی ال جی 49 اینچ داشتم به خاطر همون مشکل (لکه سیاه)معروف با کلی ضرر فروختم اصلا"وقتی فوتبال باهاش می دیدم واقعلا"این لکه ها که بیضی مانند و در دو طرف تلویزیون دیده میشد عذاب آور بود .....نمی دونم ال جی با اینهمه سابقه چطور چنین تلویزیون هایی رو گذاشته تو خط تولید.....
لکه سیاه چیه ؟ من که چنین چیزی ندیدم البته الجی مدل های مختلف و حتی الجی تقلبی هم داریم ممکنه شما تقلبیش رو خریده بودید .
اگه منظورتون رنگ سیاه کلی باشه که اتفاقا الجی واقعی تر نشونش میده تو سامسونگ من رنگ واقعی ندیدم حتی مشکی رو به رنگ مشکی مایل به بنفش نشون میده
هر کسی سلیقه ای داره من نه فروشنده الجی هستم نه نمایندگیش رو دارم من با الجی حال کردم هم فول اچ دیش رو داشتم هم 4K
حتی چندبار الجی و سامسونگ کنار هم گذاشتیم رنگ ها و کیفیت الجی یه چیز دیگه بود

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
لکه سیاه چیه ؟ من که چنین چیزی ندیدم البته الجی مدل های مختلف و حتی الجی تقلبی هم داریم ممکنه شما تقلبیش رو خریده بودید .
اگه منظورتون رنگ سیاه کلی باشه که اتفاقا الجی واقعی تر نشونش میده تو سامسونگ من رنگ واقعی ندیدم حتی مشکی رو به رنگ مشکی مایل به بنفش نشون میده
هر کسی سلیقه ای داره من نه فروشنده الجی هستم نه نمایندگیش رو دارم من با الجی حال کردم هم فول اچ دیش رو داشتم هم 4K
حتی چندبار الجی و سامسونگ کنار هم گذاشتیم رنگ ها و کیفیت الجی یه چیز دیگه بود
داداش یه سرچ بزنین متوجه میشین منظورم چیه بزنین لکه سیاه در تلویزیونهای ال جی . نه داداش اتفاقا"مونتاژ هم نبود و مید این کره اصلی بود

• Like
Reactions: oio

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
داداش یه سرچ بزنین متوجه میشین منظورم چیه بزنین لکه سیاه در تلویزیونهای ال جی . نه داداش اتفاقا"مونتاژ هم نبود و مید این کره اصلی بود
پنل تلویزیونی که میفرمائید IPS بوده ؟

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
پنل تلویزیونی که میفرمائید IPS بوده ؟
فکر کنم داداش راستش توجه نکردم آخه ال جی اکثریت تلویزیونهاش پنل ای اس پی داره تا اونجایی که من می دونم مگه نه؟؟یه کم توضیح بدین ممنون میشم

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
فکر کنم داداش راستش توجه نکردم آخه ال جی اکثریت تلویزیونهاش پنل ای اس پی داره تا اونجایی که من می دونم مگه نه؟؟یه کم توضیح بدین ممنون میشم
دوست عزیز مهم ترین قسمت یک تلویزیون همین پنل هست شما بدون توجه به پنل میخهری این مشکل واستون پیش میاد دیگه
ببینید کلا پنل ها یه تکنولوژی هایی هستند که تلویزیون رو مخصوص کارهای متفاوتی میکنند یکی شاید بگه ips خوبه یکی بگه TN خوبه و .... ولی در کل IPS برای مصارف خانگی خوب نیست و اتفاقی که برای شما رخ داده دقیقا بخاطر IPS بودنه
پنل IPS مخصوص کسایی هست که از فاصله ی بیست سانتی متری تا نهایت 50 سانتی متری با صفحه ی نمایش کار میکنند . بخاطر همین کسایی که دائما با مانیتور سر و کار دارند IPS میخرن چون ضررش به چشم کمتره مثلا برنامه نویس ها و طراح ها (میتونید انگلیسی سرچ کنید میبینید بهترین مانیتورهای طراحی و برنامه نویسی پنل IPS هست)
بخاطر همین عدم اذیت چشم یه سری از تلویزیون ها اومدن مدل IPS زدن و بعدا مشکلاتی بوجود آورده که برای استفاده خانگی و از فاصله ی دور مناسب نیست مثلا چشم تصور میکننه دایره های رنگی رو تصویره و رنگها واقعی نیست و ...
دلیلش همین بوده دوست عزیز شما تلویزیون OLED الجی بخر تا ببینی این مشکل وجود نداره و یا پنل های غیر IPS ولی اگه میخای مانیتور بخری IPS بخر

numberone128

Registered User
لایک‌ها
43
ما سامسونگ داریم اصلا راضی نیستیم رنگا داخلش مردن
به نظر من داخل led و lcd بهترین برند ها سونی و ایکس ویژن هستن
یکی از اقوام ایکس ویژن داره خیلی راضی خودمم دیدم واقعا کیفیتش از مال ما بیشتره در عین اینکه اختلاف قیمت چندانی ندارن

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
الجی 43lh600t بگیرید ماه واره داره و قیمتشم تقریبا 1500 برای خرید حتما باخودتون یه کرد ببرید فک کنم 100 تا 200 هزار تومن هم تخفیف میدن بهتون

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
دوست عزیز مهم ترین قسمت یک تلویزیون همین پنل هست شما بدون توجه به پنل میخهری این مشکل واستون پیش میاد دیگه
ببینید کلا پنل ها یه تکنولوژی هایی هستند که تلویزیون رو مخصوص کارهای متفاوتی میکنند یکی شاید بگه ips خوبه یکی بگه TN خوبه و .... ولی در کل IPS برای مصارف خانگی خوب نیست و اتفاقی که برای شما رخ داده دقیقا بخاطر IPS بودنه
پنل IPS مخصوص کسایی هست که از فاصله ی بیست سانتی متری تا نهایت 50 سانتی متری با صفحه ی نمایش کار میکنند . بخاطر همین کسایی که دائما با مانیتور سر و کار دارند IPS میخرن چون ضررش به چشم کمتره مثلا برنامه نویس ها و طراح ها (میتونید انگلیسی سرچ کنید میبینید بهترین مانیتورهای طراحی و برنامه نویسی پنل IPS هست)
بخاطر همین عدم اذیت چشم یه سری از تلویزیون ها اومدن مدل IPS زدن و بعدا مشکلاتی بوجود آورده که برای استفاده خانگی و از فاصله ی دور مناسب نیست مثلا چشم تصور میکننه دایره های رنگی رو تصویره و رنگها واقعی نیست و ...
دلیلش همین بوده دوست عزیز شما تلویزیون OLED الجی بخر تا ببینی این مشکل وجود نداره و یا پنل های غیر IPS ولی اگه میخای مانیتور بخری IPS بخر
داداش همه oled ها پنلشون غیر از ips هستش یا تو اون مدل ها هم همو ن رو داره ؟؟؟

بالا