برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید تلویزیون

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
سلام خیلی عجیبه همه فکر می کنن هر چی تو بازار ازش زیاد حتما بهترینه
بهترین کیفیت تصویر نه مربوط به برند الجی هست نه سامسونگ و ونه سونی
با کیفیت تری تصویر مربوط به برند فیلیپس هست - تمام پنل ها هم اختصاصی خود فلیپس هست کنتراست بالا تفکیک رنگ و غلظت رنگ کاملا متمایز هست -
البته با توجه به قیمت بسیار بالایی که داره معمولا هیچ فروشگاهی مدل های جدیدشو رو نمیاره معمولا مال 2-3 سال پیش قدیم رو می فروشن اونم قیمتش بالا- از فروشنده هم می پرسی هیچ اطلاعاتی نداره در مورد این برند و چون حاشیه سود خیلی کمی داره به شما پیشنهاد نمی کنن
براساس کیفیت تصویر بخوایم رده بندی کنیم تلویزیون های موجود در باز ایران رو به این صورت هست
فیلیپس
سونی
سامسونگ
الجی

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
1-دارای پردازنده ۴ هسته ای است.این تلویزیون هر پیکسل را به صورت هوشمندانه به ۴ قسمت تقسیم می کند و با تقویت نوری قسمت های ایجاد شده باعث افزایش ۴ برابری کیفیت تصاویر می شود و با سیستم کنتراست خود باعث متناسب شدن پس زمینه های سفید و سیاه می شود و شرکت فیلیپس قول داده است تا سیستم HDMI2 را به محصولات خود اضافه بنماید.
2-دو پرچمدار فیلیپس یعنی 7601 و 7181 دارای پنل های حرفه ایی و نرخ به روز رسانی 200 هرتز هستند.فناوری انجصاری فیلیپس با نام Ambilight نیز در تمامی مدل ها خواهد درخشید.این فناوری به وسیله LED های نورانی که در پشت تلویزیون دارد،یک هاله مشابه از تصویری که در حال پخش است را در دیوار پشت به نمایش می گذارد.در سال 2015 فیلیپس با همکاری مایکر.سافت موفق به هماهنگی AmbiLux با کنسول بازی XBOX ONE شد.
این فقط 2تا از ویژگی های تلویزیون های فیلیپس نسبت به بقیه تلویزیون هاست

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
براساس کیفیت تصویر بخوایم رده بندی کنیم تلویزیون های موجود در باز ایران رو به این صورت هست
فیلیپس
سونی
سامسونگ
الجی
شما بر چه اساسی این رتبه بندی رو از خودتون انجام دادید ؟
این لینک مقایسه تلویزیون های led با مشخصات در سایت گدجت رویو هست که بهترین سایت در این زمینه هست . کاملا برعکس نتیجه گیری شماست در کل قرار نیست از نظر شخصی خودتون برای گمراه کردن دیگران استفاده کنید
مقایسه ی انجام شده در لینک زیر موجود هست
http://www.gadgetreview.com/best-tv-brand

در سال 2017 پنج برند با کیفیت تلویزیون های خانگی به ترتیب تصویر زیره
tv.png

در ضمن این فیلیپسی که شما ازش تعریف میکنی بنده استفاده کردم نه تنها کیفیت تصویر خوبی نداره بلکه بعد یه مدت نگاه کردن آدم سردرد میگیره و اون هم بخاطر تکنولوژی Ambilight هست که برای صفحه ی نمایشش استفاده کرده و هیچ جا هم اسمی از صفحه ی نمایش یا تکنولوژی نیست چون که برای کارهای تلویزیون خانگی اصلا مناسب نیست
بخاطر همین مورد فیلیپس سعی کرده با اضافه کردن ملزومات دیگر و ده ها امکانات جانبی دیگر محصولش رو بفروش برسونه و فکر کنم شما این امکانات جانبی را مد نظر قرار دادید که میگید فیلیپس خوبه و اگه بحث کیفیت و صفحه ی نمایش باشه فیلیپس یه برند کاملا مرده ای هست

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
شما بر چه اساسی این رتبه بندی رو از خودتون انجام دادید ؟
این لینک مقایسه تلویزیون های led با مشخصات در سایت گدجت رویو هست که بهترین سایت در این زمینه هست . کاملا برعکس نتیجه گیری شماست در کل قرار نیست از نظر شخصی خودتون برای گمراه کردن دیگران استفاده کنید
مقایسه ی انجام شده در لینک زیر موجود هست
http://www.gadgetreview.com/best-tv-brand

در سال 2017 پنج برند با کیفیت تلویزیون های خانگی به ترتیب تصویر زیره
مشاهده پیوست 991675

در ضمن این فیلیپسی که شما ازش تعریف میکنی بنده استفاده کردم نه تنها کیفیت تصویر خوبی نداره بلکه بعد یه مدت نگاه کردن آدم سردرد میگیره و اون هم بخاطر تکنولوژی Ambilight هست که برای صفحه ی نمایشش استفاده کرده و هیچ جا هم اسمی از صفحه ی نمایش یا تکنولوژی نیست چون که برای کارهای تلویزیون خانگی اصلا مناسب نیست
بخاطر همین مورد فیلیپس سعی کرده با اضافه کردن ملزومات دیگر و ده ها امکانات جانبی دیگر محصولش رو بفروش برسونه و فکر کنم شما این امکانات جانبی را مد نظر قرار دادید که میگید فیلیپس خوبه و اگه بحث کیفیت و صفحه ی نمایش باشه فیلیپس یه برند کاملا مرده ای هست

دوست عزیز این الان سایت معتبره ؟
تو نت سرچ کنید بالا 100 تا رده بنده بهترین tv میده - سایت ها براساس نظر سنجی داخل سایتشون انجام می شه میذارن
من نظر شخصیمو گذاشتم براساس تجربه -
ولی کاملا مشخصه تو خونتون تلویزیون الجی دارید که این جور کور کورانه قضاوت می کنید:D
در ضمن مدل تلویزیون فیلیپسی که شما دیدید سر درد شدید رو بگید ؟! این مدل هایی که گفتم داخل ایران نیومده بعد شما ازنزدیک دیدیدسر درد شدید ؟!

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
دوست عزیز این الان سایت معتبره ؟
تو نت سرچ کنید بالا 100 تا رده بنده بهترین tv میده - سایت ها براساس نظر سنجی داخل سایتشون انجام می شه میذارن
من نظر شخصیمو گذاشتم براساس تجربه -
ولی کاملا مشخصه تو خونتون تلویزیون الجی دارید که این جور کور کورانه قضاوت می کنید:D
در ضمن مدل تلویزیون فیلیپسی که شما دیدید سر درد شدید رو بگید ؟! این مدل هایی که گفتم داخل ایران نیومده بعد شما ازنزدیک دیدیدسر درد شدید ؟!
ساینی که بنده دادم برای بررسی فنی کلا گجت های الکترونیکی هست و یه سایتی تا حدودی حرفه ای هست و تا حدودی هم من قبولش دارم بهتر از اینکه رو هوا آمار کاملا برعکس منتشر کنیم
آخه آماری که شما منتشر کردی حتی نزدیک به حقیقت هم نیست شما برند الجی رو گذاشتی رده آخر در حالی که در رده ی اوله
شما یک سایت بدید که برند فیلیپس بالاتر از الجیه
نه خیر بنده تلویزیون الحی ندارم ولی تا به حال سه چهار تا تلویزیون عوض کردم که دو تاش الجی بوده خیلی هم عالی بوده ولی در کل من تلویزیون نگاه نمیکنم چون وسیله ای برای کنترل افکاره مردم هست و ما نمیخواییم کنترل افکارمون رو بدیم به دست کسی
اگه تجربه ی شخصی هست که بهتره بنویسید براساس تجربه ی شخصی تا فکر دیگری نکنند
من تلویزیون فیلیپس نخریدم ولی یکی از دوستان داشت که بررسی کردم از بانه هم خریده بود
مدلشم دقیق یادم نیست ولی مطمئنم چیزی که من دیدم یه صفحه ی نمایش بی کیفیت در مقایسه با الجی و سامسونگ بود

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان بالاخره به یه دوستی و عسلویه کاکنکت شدیم الان فقط مدل و برند مونده با این اختاف دوستان سر برند و مدل چیکار کنیم!!
فقط تی وی هایی که رسی ور داشته باشه مد نظرهبا تشکر از همگی

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوستان بالاخره به یه دوستی و عسلویه کاکنکت شدیم الان فقط مدل و برند مونده با این اختاف دوستان سر برند و مدل چیکار کنیم!!
فقط تی وی هایی که رسی ور داشته باشه مد نظرهبا تشکر از همگی
باسلام
دوست عزیز شما از سایتهای معتبر بانه ای خرید کن و حتما گارانتیی که خودشوون روی اجناس ارائه میدن رو بگیر که ارزش داره ( البته اگر واقعا بدون گارانتی رسمی میخواهی)
برند هم شخصا ال جی توصیه میکنم
البته با این بودجه شما زیاد نمیشه مانور داد روی مدلها
اگر فول اچ دی هم بگیرید کارتون رو راه میندازه و اصلا تا 4 یا 5 سال آیندهبه هیچ وجه احساس نمیکنید که ایکاش 4کا گرفته بودم
اینکه یکی براتون از فلان جا بیاره ریسکش بسیار بالاست مخصوصا که برای تست باید حتما کارهای لازم رو انجام بدید و این فقط در صورتی امکان داره که بتونید با شرط تست خرید کنید
اسم سایت رو نمیتونم اینجا بگم شاید با قوانین فاروم مشکل داشته باشه

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
باسلام
دوست عزیز شما از سایتهای معتبر بانه ای خرید کن و حتما گارانتیی که خودشوون روی اجناس ارائه میدن رو بگیر که ارزش داره ( البته اگر واقعا بدون گارانتی رسمی میخواهی)
برند هم شخصا ال جی توصیه میکنم
البته با این بودجه شما زیاد نمیشه مانور داد روی مدلها
اگر فول اچ دی هم بگیرید کارتون رو راه میندازه و اصلا تا 4 یا 5 سال آیندهبه هیچ وجه احساس نمیکنید که ایکاش 4کا گرفته بودم
اینکه یکی براتون از فلان جا بیاره ریسکش بسیار بالاست مخصوصا که برای تست باید حتما کارهای لازم رو انجام بدید و این فقط در صورتی امکان داره که بتونید با شرط تست خرید کنید
اسم سایت رو نمیتونم اینجا بگم شاید با قوانین فاروم مشکل داشته باشه
ممنون
بودجه تا 1900 و نهایتا 2 میلیون افزایش دادیم
مدل هایی که دارم بررسی میکنم
lg uh771v
lg uh750v
lg uh654v
هستیم

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون
بودجه تا 1900 و نهایتا 2 میلیون افزایش دادیم
مدل هایی که دارم بررسی میکنم
lg uh771v
lg uh750v
lg uh654v
هستیم
با سلام
سعی کنید در صورت امکان از مدلهای 2015 تهیه کنید که میشه سری UF در مدلهای 2016 فقط یه مود HDR اضافه کرده که بنظرم فقط یه حربه تبلیغاتی هست چوت HDR واقعی میبایست قیمتی بمراتب بیشتر از این داشته باشه
در ضمن شما همونطور که گفتم فول اچ دی هم براتون تا 5 سال آینده جوابگو هست چون الان محتوای 4 کا فقط روی بلوری عرضه میشه اونهم هر فیلمی قیمتی حدود حداقل 30 تومن داره

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
سلام خیلی عجیبه همه فکر می کنن هر چی تو بازار ازش زیاد حتما بهترینه
بهترین کیفیت تصویر نه مربوط به برند الجی هست نه سامسونگ و ونه سونی
با کیفیت تری تصویر مربوط به برند فیلیپس هست - تمام پنل ها هم اختصاصی خود فلیپس هست کنتراست بالا تفکیک رنگ و غلظت رنگ کاملا متمایز هست -
البته با توجه به قیمت بسیار بالایی که داره معمولا هیچ فروشگاهی مدل های جدیدشو رو نمیاره معمولا مال 2-3 سال پیش قدیم رو می فروشن اونم قیمتش بالا- از فروشنده هم می پرسی هیچ اطلاعاتی نداره در مورد این برند و چون حاشیه سود خیلی کمی داره به شما پیشنهاد نمی کنن
فیلیپس
سونی
سامسونگ
الجی
رده بندیتون بر چه اساسیه ؟
الجی که بهترین جوایز رو دریافت کرده تو کیفیت و 4k و 8k

بالا