خرید بک لینک

مشاوره برای خرید دانگل شبکه USB وای فای Wifi برای کامپیوتر PC

شروع موضوع توسط PersianHB ‏18 مارس 2013 در انجمن مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

1. babak1388

babak1388 Registered User

یک مشکلی هست!

کارت شبکه من 500 میلی وات هست و در مشخصاتش نوشته شده که 27dBm که معادل 501 میلی وات هست!
    ولی کارت شما 1000 میلی وات باید باشه ولی در مشخصاتش برای شبکه های سری N نوشته شده که 22dbm ± 1 که معادل 125 تا 199 میلی وات هست!
    حداکثر کارایی در شبکه های سری b هست که عملا هیچ کاربردی نداره که اونم ماکسیموم 790 میلی وات هست.

اینم منبع:
    CNet - CWL-907 Extreme Long Range Wireless-N USB Adapter

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. sambolour

sambolour Registered User

4. scarface666

scarface666 Registered User

مرسی داداش از این که وقت گذاشتی...یعنی یه جورایی داری میگی این لاشی ها سر منو کلاه گذاشتن و تقلبی انداختن به من؟و این چیزی که من خریدم یه اشغال بیشتر نیست دیگه؟؟
    من موندم الان چیکار کنم...بد بخت شدم رفت 130 پول داده بودم...شنبه میبرم نمایندگی ببینم منظورش از پوشش دهی 1000 متری چی بوده...خونه خرابشون میکنم...
    یعنی هیچ راهی نداره من از حداکثر قدرت مودم استفاده کنم؟

5. babak1388

تقلبی نیست! کلا اورجینالش همچین قدرتی نداره! و 1000 میلی وات نیست!

6. scarface666

scarface666 Registered User

مرسی داداش...اینا لاشین...دیگه 1000 میلی وات هم نباشه باید 500 تا باشه که کاره من راه بیفته...100وات بیشتر نیست...امروز زنگ زدم نمایندگی کسی ور نداشت بعد 13 میرم دهنشونو سرویس میکنم...کاشکی به حرف اون پسره گوش میکردم....الان گیریم یه اکبند دیگه بهم بدن با اون چیکار کنم یعنی باید بفروشم به یه بد بخت از همه جا بی خبر...
    بازم مرسی که پیگیری کردی...

7. h_boghrati

h_boghrati Registered User

من Tp-link7200ND دارم خوبه، ولی اصلا در حد محصولات آلفا نیست.قبلا آلفا داشتم خیلی بهتر بود، سرعتش بیشتر بود و آنتن رو واقعی نشون میده. این TPlink باید کل آنتن پر باشه که بتونی درست حسابی وصل بشی. packet injection هم نداره.

8. h_boghrati

h_boghrati Registered User

من Tp-link7200ND دارم خوبه، ولی اصلا در حد محصولات آلفا نیست.قبلا آلفا داشتم خیلی بهتر بود، سرعتش بیشتر بود و آنتن رو واقعی نشون میده. این TPlink باید کل آنتن پر باشه که بتونی درست حسابی وصل بشی. packet injection هم نداره.

9. Win2Game

Win2Game کاربر تازه وارد

سلام
    آقا این دانگل وا ی فای به همه دستگاه ها میخوره؟
    مثلا ر*س*ی*و*ر و xbox 360 ?

10. joker_war

joker_war کاربر فعال سخت افزار کاربر فعال

یک سوال از دوست خوبمون babak1388 داشتم,بنده هم N7200 دارم با انتن 8DBI ولی خونمون
    با مغازه شاید 100 متر بیشتر فاصله نداشته باشه,خونه هم یه مودم 8961 دوانتن هست
    اما من نمیتونم با این خونمون رو بگیرم,به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟ایا راهی هست؟؟؟؟

11. arashizm

arashizm کاربر تازه وارد

اقا من یه سوال دارم کسی هست جولبمو بده؟

12. babak1388

شما بپرس، شاید کسی پیدا شد که جواب بده!!!

13. arashizm

arashizm کاربر تازه وارد

داداش من سر در نمیارم زیاد فقط میخوام بدونم که اگه اینو بخرم میتونم با كامپيوتر به مودم دیگران کانکت شم و با هنون كامپيوتر از نت استفاده کنم؟

14. babak1388

بله میتونی!
    ولی بشرط داشتم رمز...

15. arashizm

arashizm کاربر تازه وارد

خیلی اقایی
    دادا این تا چند مترو میگیره؟

16. reza76622201

reza76622201 کاربر حرفه ای سخت افزار

سلام. پیشنهاد بنده Asus N13 هستش.

17. kasrakh93

kasrakh93 کاربر تازه وارد

تصور کنید که در جمع خانوادگی خود نشسته‌اید و به اشتراک محتوای موجود بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود با دیگران و تماشای دسته‌جمعی آن فکر می‌کنید. در این حالت چه خواهید کرد؟

گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده‌‌اند. اما این وسایل خالی از اشکال نبوده و شرکت‌های تولیدکننده با محدودیت‌هایی که بر روی محصولات خود اعمال می‌کنند مانع از ایجاد راهکاری جامع و بی‌دردسر می‌شوند. معضلی که مصرف‌کنندگان تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها با آن مواجهند، اندازه نامناسب و بعضا کوچک نمایشگر این دستگاه‌ها است. این مشکل در استفاده طولانی مدت و در برخی موقعیت‌ها، مصرف‌کننده را با مشکل مواجه خواهد کرد. در طرف مقابل، این وسایل حضور بقیه دستگا‌ه‌های دیگر را در خانه کمرنگ کرده‌اند. دستگاه‌هایی نظیر تلویزیون‌ها که می‌توانند به لطف نمایشگر بزرگ خود، بعضی از مشکلات گوشی‌های هوشمند را حل کنند.

شرکت‌های تولیدکننده تلویزیون هم دست روی دست نگذاشته و به تولید تلویزیون‌های هوشمند روی‌آورده‌اند. تلویزیون‌هایی که قابلیت‌های متنوعی مثل اتصال به انواع شبکه‌های ارتباطی و پخش فیلم و ویدئو را فراهم می‌کنند. اما چگونه می‌توان تصویر گوشی هوشمند یا تبلت خود را بر روی تلویزیون‌های غیر هوشمند مشاهده کرد یا تمامی پروتکل‌های ارتباطی را به تلویزیون هوشمند فهماند؟

ایده پخش تصویر دستگاه‌های وایرلس بر روی تلویزیون چندان جدید نیست و شرکت‌های زیادی مثل Asus ،Logitech ،Roku و NetGear مدت‌ها پیش راهکارهای خودشان را در این زمینه معرفی کرده‌اند. گوگل نیز بعنوان یکی از شرکت‌های معروف حوزه اینترنت، با معرفی دانگل مخصوص خود با نام کروم کست، این مشکل را تا حدود زیادی رفع کرد و توانست فروش بالایی را رقم بزند؛ فروشی که بخاطر تحریم نرم‌افزاری ایران از سوی این شرکت و غیرقابل استفاده بودن این دستگاه، حداقل در ایران روی خوش به خود ندید.

با این حال، شرکت EzCast با ورد به این بازار و ارائه محصولاتی متمایز، اسم و رسمی برای خود دست و پا کرده است. این شرکت با طراحی و ساخت محصولاتی با امکانات کاربردی و متنوع، طرف‌داران زیادی را جذب خود کرده ‌است. شاید دانگل‌های این شرکت را با نام‌‌های دیگری نظیر Bravo Cast بشناسید که در حقیقت از چیپ این محصول در دل خود بهره می‌برند. این در حالی است که برای استفاده از قابلیت‌های محدودتر این دانگل‌ها نیز مجبور به استفاده از نرم‌افزار خود دانگل EzCast خواهید بود.

منبع : www.boorsika.com

18. kasrakh93

kasrakh93 کاربر تازه وارد

بله این دانگل ها جایگزین کابل hdmi هستن معمولا EZ Cast Pro خیلی خوبه نسبت به مدل های موجود در بازار قیمتش هم به مراتب بالا تره اگه تلویزین ال جی هم داری می تونی دانگل خود ال جی رو بخری

reza76622201 از این نوشته تشکر کرده است.
  19. PersianHB

PersianHB Registered User

20. nasimparsi

nasimparsi Registered User

21. nasimparsi

nasimparsi Registered User

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی